Archiwum shoutboksa

Skepta 08.09.2020 18:23

Jestes chlopie zaslepiony, nie przyszedl by kolarov to bys go wyzywal jak choragiewa

IlCapitano 08.09.2020 18:22

Wynoś się stąd

Skepta 08.09.2020 18:21

ja patrze na transfery realnie a wy przez rozowe okulary i doszukujecie sie jakiejs genialnosci tego ruchu a prawde powiedziawszy t ogowno transfer i mogl przyjsc ktos lepszy i mlodszy o i tyle. Moge wam juz teraz powiedziec ze w 3 z tyłu bedzie gral tragicznie, a ponoc jest sprowadzany na obrone

Skepta 08.09.2020 18:19

jesli po gosciu zarabiajacym miliony widac w wieku 35 jakby mial co najmniej 50, to jak bedzie wygladac jego fizycznosc? nawet nie chce myslec

Skepta 08.09.2020 18:17

to roczniek 1975

Skepta 08.09.2020 18:17

w starej jugoslawi mu przebili blachy to pewne

IlCapitano 08.09.2020 18:17

A tak widzimy

IlCapitano 08.09.2020 18:17

Takiego ojca powinieneś mieć to wyrósłbyś na normalnego faceta

CzarodziejCzasu 08.09.2020 18:16

stary znerwicowany

Skepta 08.09.2020 18:16

niezla facjata prawie jak moj stary

Klinsi64 08.09.2020 18:02

lepsze to niz bycie szeregowym członkiem zwycieskiego teamu

Klinsi64 08.09.2020 18:01

z drugiej w pamieci kibiców sie zapisał

Klinsi64 08.09.2020 18:01

z jednej strony tak

IlCapitano 08.09.2020 17:58

Zweryfikowany wszędzie poza Portugalią, niczym diglet

IlCapitano 08.09.2020 17:58

Leszczyk zwykły

Claudio 08.09.2020 17:53

Trzeba królowi oddać co królewskie! https://twitter.com/i/status/1303026383740784642

IlCapitano 08.09.2020 17:52

Barella ależ bramka, ależ kocur, serce Interu i reprezentacji

emika 08.09.2020 17:42

chcesz zobaczyc polamane nogi przeciwnikow?

kulfon32 08.09.2020 17:38

Chciałbym zobaczyć w środku pomocy Vidala, Ninje i Barelle

Piter 08.09.2020 17:29

no xd

Vancore 08.09.2020 17:28

no conte zobaczy na inter it ze jest przypisany w difensori i juz nigdy na wahadle go nie wystawi

CzarodziejCzasu 08.09.2020 17:21

czyli nie wahadlo

CzarodziejCzasu 08.09.2020 17:21

Kolarova dodali do obroncow xd

Piekarz 08.09.2020 17:18

Maicon był zajebisty zawsze

CzarodziejCzasu 08.09.2020 17:18

a stary maicon byl po prostu obrzydliwy

CzarodziejCzasu 08.09.2020 17:17

ten gosc wyglada jak stary maicon

CzarodziejCzasu 08.09.2020 17:17

mi sie wogole nie podoba pomysl z tym kolarovem poza tymi wolnymi xd

Czarson 08.09.2020 17:17

A ty?

Czarson 08.09.2020 17:17

Zero

Vancore 08.09.2020 17:08

ile pamietacie wolnych z dobrej pozycji z zeszlego sezonu

Vancore 08.09.2020 17:07

my mamy tyle tych wolnych ze to bedzie postrach wsrod bramkarzy rywali niesamowity

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:47

jakies posrane akcje z kibicami

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:47

wychodzi z niego ta cala sroma i lazio

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:47

poczytalem troche i mentalnie to troche debil xd

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:46

najlepiej niech nie gra wcale

maverik 08.09.2020 16:46

mozliwe, oby wolne umial nadal strzelac i nie musial grac za wiele to bedzie spoko

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:44

bo moim zdaniem to juz ogor

CzarodziejCzasu 08.09.2020 16:44

maverik co sadzisz o kolaroie

maverik 08.09.2020 16:41

dobra mamy drabinke, brawo

maverik 08.09.2020 16:34

powrocilem po 20 minutach i widze ze dalej w tym samym miejscu xD

Nitrogen 08.09.2020 16:27

*Jak zagrają na wyjeździe oczywiście

Nitrogen 08.09.2020 16:26

Plus kasa z TV

Nitrogen 08.09.2020 16:26

Ale np w Anglii jest to fajnie, że drużyna gości na chyba 30% ze sprzadanych biletów czyli takie drużyny z League Two jak zagrają z Liverpoolem czy UTD to dostają za jeden mecz swój budzet sezonowy

Nitrogen 08.09.2020 16:25

Wszędzie jest mała kasa z pucharu krajowego

KoBa 08.09.2020 16:24

za mała kasa jest z CI

Nitrogen 08.09.2020 16:24

Tylko włosi potrafią losować swój puchar krajowy 2 godziny

Alfa 08.09.2020 16:22

no wlasnie 'jakos'

Kredence 08.09.2020 16:21

i jakos sie kreci

Kredence 08.09.2020 16:21

tylko liga wazna, potem przychodza puchary europejskie i kompro z miejsca

Kredence 08.09.2020 16:20

tylko nie calcio

Kredence 08.09.2020 16:20

Anglia, Hiszpania czy Niemcy - w kazdej z tych ligowy puchar traktuje sie powaznie

Nitrogen 08.09.2020 16:20

Kiedyś pamiętam Coppa Italia miała fazę grupową xD To był hit

Nitrogen 08.09.2020 16:19

Która też ma żenującą frekwencje

Nitrogen 08.09.2020 16:19

To po frekwencji już widać samej. Żenujaca jest w porównaniu z ligą

Nitrogen 08.09.2020 16:19

Dokł

Kredence 08.09.2020 16:19

bo włosi mają w dupie ten puchar

Nitrogen 08.09.2020 16:17

8 najlepszych druzyn jest rozstawionych, miesiąc przerwy (czasem 2) jakis między rewanżami w 1/2. Drużyny z niższych lig praktycznie bez szans na niespodzianki

maverik 08.09.2020 16:16

w jakim sensie?

Nitrogen 08.09.2020 16:12

Najbardziej debilny format pucharu w Europie to jest

maverik 08.09.2020 16:12

czy tam serie C

maverik 08.09.2020 16:12

a dzis po godzine wiemy ktore druzyny Serie D ze soba zagraja

maverik 08.09.2020 16:11

zwykle to sprawniej szlo

maverik 08.09.2020 16:11

nie wiem w sumie

Nitrogen 08.09.2020 16:11

Czego ty od nich oczekujesz?

Nitrogen 08.09.2020 16:11

Oni nie potrafią wyjść na boisko o czasie

maverik 08.09.2020 16:11

przez godzine to oni powinni juz dwa razy to rozlosowac

Nitrogen 08.09.2020 16:11

Tylko, że ona jest bardzo wolno live

Nitrogen 08.09.2020 16:10

No na TT Serie A jest relacja live

Kredence 08.09.2020 16:10

a duzo wloskich typow opisuje te pary

Kredence 08.09.2020 16:10

twitter zawsze wie szybciej

Nitrogen 08.09.2020 16:10

Ciężko powiedzieć, bo oni co roku coś zmieinają

Nitrogen 08.09.2020 16:10

Tak, ale w tym roku miała być zmiana bo koroniak

Nitrogen 08.09.2020 16:10

Póki co oficjalnego komunikatu nie ma

maverik 08.09.2020 16:10

gospodarza losuja przed meczem od 2 sezonow

Nitrogen 08.09.2020 16:09

A no to możliwe

maverik 08.09.2020 16:09

to sa rozstawienia w drabince i wedlug tego 1z8 itd

maverik 08.09.2020 16:09

1 Vincente ottavo testa di serie 1-Vincente ottavo testa di serie 8 2 Vincente ottavo testa di serie 4-Vincente ottavo testa di serie 5 3 Vincente ottavo testa di serie 2-Vincente ottavo testa di serie 7 4 Vincente ottavo testa di serie 3-Vincente ottavo testa di serie 6

Nitrogen 08.09.2020 16:09

Ale może to ja się mylę nie wiem

Nitrogen 08.09.2020 16:09

Na TT losowanie jest dopiero na II rudzie

Nitrogen 08.09.2020 16:09

To są tylko nr dla ewentualnego gospodarza

maverik 08.09.2020 16:09

strasznie wolno robia to losowanie, zaczeli o 15, minela godzina i w sumie nic nie wiadomo

Nitrogen 08.09.2020 16:09

Nie wiem czy się nie pomyliście, bo to nie jest chyba tak że nr 1 (Atalanta) gra z nr 8 (Lazio)

maverik 08.09.2020 16:08

no wiadomo, ale zawsze moglo byc gorzej

Kredence 08.09.2020 16:06

Sassuolo wcale takim latwym rywalem nie musi byc

maverik 08.09.2020 16:05

oczywiscie Juve dostalo Sassuolo

maverik 08.09.2020 16:05

dokl

Kredence 08.09.2020 16:04

potencjalne pary 1/4

Kredence 08.09.2020 16:04

Atalanta - Lazio , Roma - Napoli, Inter-Milan, Juve-Sassuolo

maverik 08.09.2020 16:01

o ile dobrze rozumiem to z Milaniakami prawdopodobnie w 1/4 coppa a potem 1/2 z Juve

Alfa 08.09.2020 15:54

rip kredenc

Kredence 08.09.2020 15:53

jest nawet gorzej niz zwykle

Kredence 08.09.2020 15:53

ja to zrobilem

Alfa 08.09.2020 15:51

to jednak nie bede klikal niestety

KoBa 08.09.2020 15:50

o ile los będzie łaskawy

Alfa 08.09.2020 15:49

jak klikne to dostane raka mózgu, prostaty, trzuski czy jelit?

Luki165 08.09.2020 15:40

Emersona będą zapewne chcieli ściągnąć pod sam koniec okienka, za niska cenę i na wyp z opcje

Orzeu 08.09.2020 15:30

akurat Davies to transfer pewny

Shoutbox

Andrzej1985 23.06.2026 18:38

Kredence 23.06.2026 11:29 Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia.Witamy Ordynatora szpitala w choroszczy.Pozdrawiamy Pacjenci z choroszczy 🤣😅

kadrian89 23.06.2026 18:30

Bardziej martwi chęć zakupu Manciniego do wyjściowego skladu

kadrian89 23.06.2026 18:27

taki rzeźnik 26 lat nie jest złą opcją. Może wśród lepszych od siebie jeszcze sie rozwinie

Klinsi64 23.06.2026 18:26

Acerbi i Stefan to byli profesorowie w prime

kadrian89 23.06.2026 18:26

Ostigard był wyróżniajacym sie zawodnikiem w lidze na swojej pozycji wiec na lige wloska wystarczy. Wolałbym STefana ale ten i tak mało grał

Klinsi64 23.06.2026 18:26

u nas potrzeba poważnych zmienników

ragnar 23.06.2026 17:46

Xucatlan opisałeś acerbiego 😄Ostigard to zastępstwo za Stefka więc ławka, jak na ławkę dobra opcja

ragnar 23.06.2026 17:44

Ostigard dobra opcja

Xucatlan 23.06.2026 16:31

Podoba mi się Ostigard, lubię jego styl i zasadniczo jest to obrońca mocno niedoceniany, ale to nie jest defensor na Inter. Jest surowy technicznie i ogólnie pasuje do zespołów broniących nisko, które są pod presją rywala. Wtedy może toczyć pojedynki, walczyć w powietrzu i pokazywać wysoką jakość. Do wychodzenia wysoko i uczestniczenia w rozegraniu czy potem ewentualnego brnienia kontrataków nadaje się średnio. Wątpię, że faktycznie na poważnie się nim interesujemy.

Chuchu 23.06.2026 15:45

Są w ogóle jakieś nowe doniesienia o aferze z Rocchim? Bo sprawa mocno przycichła

Vancore 23.06.2026 13:18

kredens ze mna bys sie tez przywital to widze celowo mnie ominales

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625181

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się