a może wziąłbyś się łysek do jakiejś uczciwej roboty zamiast całe dnie antyInterowskie pierdoły pociskać tutaj?
2 lata temu dzielil nas punkt a teraz no troche wiecej
a o trafionych transferach to nie trzeba chyba wspominać
Milan się na niego wypnie po sezonie i tyle z tego będzie
no jest i potwierdzają to wyniki z ostatnich lat
Być moze projekt milanu jest zwyczajnie lepszy
pluje na Tonalego
chcial do milanu, przyszla oferta i sie podjaral
no co poradzic
gaglia pogral tyle co tonali
moglibysmy chociaz tego Locatelliego sprowadzic
no to skoro wolał grę w Milanie to tym bardziej nie rozumiem sapów w kierunku trenera
Przegralismy rywalizacje in tyle
to jest pilkarz na takie Torino to max, albo i jeszcze gorzej, bo Torino ma na pewno lepszych ŚP
A co do tonaliego to czemu tak pieprzycienze trenerowi nie pasował. O ile mi wiadomo zwyczajnienwolal gre w milanie
no i sie przekonal na wlasne oczy jaki to ogór
pewnie nie ogladal ani jednego meczu Gaglii wzial go tylko dlatego ze zobaczyl ze wychodzi ciagle w podstawie u wicelidera ligi
A u conte 1 sklad beka
Mancini powolal Gagliardiniego inchyba zwatpil bo nawet na lawce nie usiadł
poza tym w tej Brescii nie ma komu podawac a i tak sobie radzil bdb
w jakich meczach go widziałeś? przeciwko jakim zespołom i jak wyglądała jego gra?
swietny odbior, swietne prostopadle pilki, poruszanie sie po boisku madre i czytanie gry jak na takiego mlodego grajka to jest w chuy
no to Skepta opisz nam mocne i słabe strony Tonalego
tzn do klubu w ktorym Conte zarzadza
Do nas to sie tylko zadaniowcy nadają
no najwidoczniej powinien mu pada od playstation do dupy podłączyć i grać nim jak w fifie
trener majac pilkarza z takim potencjalem powinien cos z tym zrobic a nie sadzac go na lawie
i to conte on sam go zniszczyl
a tak to w takim milanie se bedzie gwiazda a u nas by patrzyl z ławki jak Gagliardini na jego pozycji biega
tak eriksen przed przyjsciem do nas gral wybitne pol roku w tottenhamie
a ile ty meczów Tonalego widziałeś?
w sumie moze to i dobrze, zniszczylby go jak Eriksena
nie pasowal mu bo potrafi grac w pilke aha
i tak to sie kreci
ty masz beke z urojonego odrzucenia interu przez vidala a reszta swiata z ciebie
odpuściliśmy Tonalego bo nie pasował trenerowi
i ciekawe kto jest teraz planem C, przypominam ze wolny jest Biglia
no wlasnie ja sie ciesze ze nie przychodzi i mam beke wlasnie ze odpuscilismy Tonaliego dla Vidala ktory ma nas w dupie
zdecydujcie się może o chui wam chodzi
Vidal przychodzi - źle, Vidal nie przychodzi - też źle
no szkoda ze nie chleje browarow na kanapie tlko trenuje w klubie z ktorym wciaz ma kotrakt
a ja temu co piszą ludzie na SB
Z zaniepokojeniem przyglądam sie temu co robi Inter na rynku
a no to jak tak to rzeczywiście
no tak podal jakis redaktor wczoraj na mercato live i jeszcze potem wyszlo zdj jak trenuje z Barca sobie
w ogóle to skąd ty masz informacje, że Vidal odrzucił Inter? Dzwoniłeś do niego, czy co?
no najłatwiej to się dysponuje cudzą gotówką xD
a chyba liczy sie dobro druzyny
dla Zhanga to sa grosze chlopie
i ty byś opłacał pensje Spallettiego i Conte
z Allegrim bylaby taka szansa i to ogromna zwlaszcza ze teraz jakis amator trenuje w Juve
nie masz ambicji Capitano myslalem ze chcesz zeby ten klub COŚ wygral
Nawet jak mu marotta powie ze Vidal nie chcial po prostu tu przychodzic to dalej bedzie sapał
Nie placz tak juz bo ci sie makijaz zmyje
Bla bla bla bla
on jest niereformowalny, nigdy sie nie zmieni Inter nie powinien miec tego typu szkoleniowca na lawce
znow bedzie plakal ze mu nie sprowadzilismy tego yebanego vidala qrwa jest tyle jakosciowych dobrych grajkow na tej pozycji we Włoszech to qrwa sie uparł
Nie mam za grosz zaufania do kont owego
no chyba widziales jak Eriksena gral w reprze
Allegri by nie sapal i zrobilby wszystko pod to jakich ma zawodnikow, z Eriksena by zrobil kocura, a tak to cóż. Conte go zniszczyl i widac to juz w reprezentacji nawet
pragnalem Allegriego i pragnalem w koncu wygrac jakies trofeum
ja nie jestem odkad okazalo sie ze Conte zostaje
Ale na razie marotta zniecheca swoimi poczynaniami
No nie, ja jestem jednak dobrej mysli
a Marotta lubi okazje
zupelnie jak Kolarov
Na rok idealny, doswiadczony i w ogole
spokojnie Czarodziej, Biglia jest wolnym strzelcem
Miejmy nadzieje zw sie poprawimy
Przedluza sie wszystko, jesteśmy bierni
Na razie nie wyglada to dobre
Vidal nie przyjdzie, Messi znowu na kole, Suarez tez zostaje, Koeman wypier... podawać ręczniki :
no i jak tam vidalek sie wysrał na nas, kto za niego? moze Tonali?
12 baniek nie chciałeś, no to teraz zobaczymy
Dluzej bylo sie marotta klocic
musza kupic z 2 graczy zeby sie nei zastac
ale oni mają chyba paru obiecujących wychowanków
Firmino chyba był trochę krytykowany za poprzedni sezon
Szakira ma odejść
ale mam wrażenie, że ciut za wąską kadrę mają
może jakiegoś napastnika powinni na wypadek kontuzji Firmino
Liverpool ma średnio potrzebę kogoś kupować
w sumie od dwóch lat nikogo konkretnego nie kupili co
I może Thiago po mega cenie
Tego greka na LO i tyle
No Liverpool też nikogo nie kupuje
to łatwiej
ale jak tam jakiś Solanke odchodzi za ponad 20 baniek
Liverpool ma bilans transferowy na plusie
wiadomo
ale na taką Anglię to się patrzy z zazdrością, co? Tam nawet ogórów potrafią drogo wytransferować
na luzie
ja jestem przekonany o tym, że gdyby nie kontuzja Vecino, to jego akurat byśmy opchnęli
prócz Ivanka to my nie mamy poważnych piłkarzy na sprzedaż
no nie znam się na sprzedaży jakoś mocno, ale jak masz gówniany towar to łatwo go nie sprzedasz
nawet jednego jeszcze nie sprzedaliśmy
ale zaczyna być to problematyczne, że mamy problem ze sprzedażą zawodników
ja bym za niego nie dał nawet 10 zł
no rzeczywiście 5 asyst xD