Archiwum shoutboksa

Piekarz 09.09.2020 17:16

a może wziąłbyś się łysek do jakiejś uczciwej roboty zamiast całe dnie antyInterowskie pierdoły pociskać tutaj?

Vancore 09.09.2020 17:15

2 lata temu dzielil nas punkt a teraz no troche wiecej

WTC 09.09.2020 17:15

a o trafionych transferach to nie trzeba chyba wspominać

Seba 09.09.2020 17:15

Milan się na niego wypnie po sezonie i tyle z tego będzie

WTC 09.09.2020 17:14

no jest i potwierdzają to wyniki z ostatnich lat

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:14

Być moze projekt milanu jest zwyczajnie lepszy

Seba 09.09.2020 17:13

pluje na Tonalego

Vancore 09.09.2020 17:13

chcial do milanu, przyszla oferta i sie podjaral

Vancore 09.09.2020 17:12

no co poradzic

Vancore 09.09.2020 17:12

gaglia pogral tyle co tonali

Skepta 09.09.2020 17:11

moglibysmy chociaz tego Locatelliego sprowadzic

WTC 09.09.2020 17:11

no to skoro wolał grę w Milanie to tym bardziej nie rozumiem sapów w kierunku trenera

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:11

Przegralismy rywalizacje in tyle

Skepta 09.09.2020 17:10

to jest pilkarz na takie Torino to max, albo i jeszcze gorzej, bo Torino ma na pewno lepszych ŚP

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:10

A co do tonaliego to czemu tak pieprzycienze trenerowi nie pasował. O ile mi wiadomo zwyczajnienwolal gre w milanie

Skepta 09.09.2020 17:10

no i sie przekonal na wlasne oczy jaki to ogór

Skepta 09.09.2020 17:10

pewnie nie ogladal ani jednego meczu Gaglii wzial go tylko dlatego ze zobaczyl ze wychodzi ciagle w podstawie u wicelidera ligi

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:09

A u conte 1 sklad beka

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:09

Mancini powolal Gagliardiniego inchyba zwatpil bo nawet na lawce nie usiadł :lol:

Skepta 09.09.2020 17:09

poza tym w tej Brescii nie ma komu podawac a i tak sobie radzil bdb

WTC 09.09.2020 17:08

w jakich meczach go widziałeś? przeciwko jakim zespołom i jak wyglądała jego gra?

Skepta 09.09.2020 17:08

swietny odbior, swietne prostopadle pilki, poruszanie sie po boisku madre i czytanie gry jak na takiego mlodego grajka to jest w chuy

WTC 09.09.2020 17:08

no to Skepta opisz nam mocne i słabe strony Tonalego

Skepta 09.09.2020 17:08

tzn do klubu w ktorym Conte zarzadza

Skepta 09.09.2020 17:08

Do nas to sie tylko zadaniowcy nadają

WTC 09.09.2020 17:07

no najwidoczniej powinien mu pada od playstation do dupy podłączyć i grać nim jak w fifie

Skepta 09.09.2020 17:06

trener majac pilkarza z takim potencjalem powinien cos z tym zrobic a nie sadzac go na lawie

Vancore 09.09.2020 17:06

i to conte on sam go zniszczyl

Skepta 09.09.2020 17:06

a tak to w takim milanie se bedzie gwiazda a u nas by patrzyl z ławki jak Gagliardini na jego pozycji biega

Vancore 09.09.2020 17:06

tak eriksen przed przyjsciem do nas gral wybitne pol roku w tottenhamie

WTC 09.09.2020 17:05

a ile ty meczów Tonalego widziałeś?

Skepta 09.09.2020 17:05

w sumie moze to i dobrze, zniszczylby go jak Eriksena

Skepta 09.09.2020 17:05

nie pasowal mu bo potrafi grac w pilke aha

Vancore 09.09.2020 17:05

i tak to sie kreci

Vancore 09.09.2020 17:05

ty masz beke z urojonego odrzucenia interu przez vidala a reszta swiata z ciebie

WTC 09.09.2020 17:05

odpuściliśmy Tonalego bo nie pasował trenerowi

Skepta 09.09.2020 17:05

i ciekawe kto jest teraz planem C, przypominam ze wolny jest Biglia

Skepta 09.09.2020 17:04

no wlasnie ja sie ciesze ze nie przychodzi i mam beke wlasnie ze odpuscilismy Tonaliego dla Vidala ktory ma nas w dupie

WTC 09.09.2020 17:04

zdecydujcie się może o chui wam chodzi

WTC 09.09.2020 17:04

Vidal przychodzi - źle, Vidal nie przychodzi - też źle

Vancore 09.09.2020 17:03

no szkoda ze nie chleje browarow na kanapie tlko trenuje w klubie z ktorym wciaz ma kotrakt

WTC 09.09.2020 17:03

a ja temu co piszą ludzie na SB

CzarodziejCzasu 09.09.2020 17:03

Z zaniepokojeniem przyglądam sie temu co robi Inter na rynku

WTC 09.09.2020 17:02

a no to jak tak to rzeczywiście

Skepta 09.09.2020 17:02

no tak podal jakis redaktor wczoraj na mercato live i jeszcze potem wyszlo zdj jak trenuje z Barca sobie

WTC 09.09.2020 17:01

w ogóle to skąd ty masz informacje, że Vidal odrzucił Inter? Dzwoniłeś do niego, czy co?

WTC 09.09.2020 17:00

no najłatwiej to się dysponuje cudzą gotówką xD

Skepta 09.09.2020 17:00

a chyba liczy sie dobro druzyny

Skepta 09.09.2020 17:00

dla Zhanga to sa grosze chlopie

WTC 09.09.2020 16:59

i ty byś opłacał pensje Spallettiego i Conte

Skepta 09.09.2020 16:58

z Allegrim bylaby taka szansa i to ogromna zwlaszcza ze teraz jakis amator trenuje w Juve

Skepta 09.09.2020 16:58

nie masz ambicji Capitano myslalem ze chcesz zeby ten klub COŚ wygral

Skepta 09.09.2020 16:57

Nawet jak mu marotta powie ze Vidal nie chcial po prostu tu przychodzic to dalej bedzie sapał

IlCapitano 09.09.2020 16:57

Nie placz tak juz bo ci sie makijaz zmyje

IlCapitano 09.09.2020 16:57

Bla bla bla bla

Skepta 09.09.2020 16:56

on jest niereformowalny, nigdy sie nie zmieni Inter nie powinien miec tego typu szkoleniowca na lawce

Skepta 09.09.2020 16:56

znow bedzie plakal ze mu nie sprowadzilismy tego yebanego vidala qrwa jest tyle jakosciowych dobrych grajkow na tej pozycji we Włoszech to qrwa sie uparł

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:54

Nie mam za grosz zaufania do kont owego

Skepta 09.09.2020 16:54

no chyba widziales jak Eriksena gral w reprze

Skepta 09.09.2020 16:53

Allegri by nie sapal i zrobilby wszystko pod to jakich ma zawodnikow, z Eriksena by zrobil kocura, a tak to cóż. Conte go zniszczyl i widac to juz w reprezentacji nawet

Skepta 09.09.2020 16:53

pragnalem Allegriego i pragnalem w koncu wygrac jakies trofeum

Skepta 09.09.2020 16:52

ja nie jestem odkad okazalo sie ze Conte zostaje

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:52

Ale na razie marotta zniecheca swoimi poczynaniami

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:52

No nie, ja jestem jednak dobrej mysli

Skepta 09.09.2020 16:52

a Marotta lubi okazje

Skepta 09.09.2020 16:51

zupelnie jak Kolarov

Skepta 09.09.2020 16:51

Na rok idealny, doswiadczony i w ogole

Skepta 09.09.2020 16:51

spokojnie Czarodziej, Biglia jest wolnym strzelcem

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:50

Miejmy nadzieje zw sie poprawimy

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:50

Przedluza sie wszystko, jesteśmy bierni

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:50

Na razie nie wyglada to dobre

pablo77 09.09.2020 16:50

Vidal nie przyjdzie, Messi znowu na kole, Suarez tez zostaje, Koeman wypier... podawać ręczniki :

Skepta 09.09.2020 16:47

no i jak tam vidalek sie wysrał na nas, kto za niego? moze Tonali?

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:46

12 baniek nie chciałeś, no to teraz zobaczymy

CzarodziejCzasu 09.09.2020 16:45

Dluzej bylo sie marotta klocic

Czarson 09.09.2020 16:28

musza kupic z 2 graczy zeby sie nei zastac

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:12

ale oni mają chyba paru obiecujących wychowanków

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:11

Firmino chyba był trochę krytykowany za poprzedni sezon

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:10

Szakira ma odejść

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:10

ale mam wrażenie, że ciut za wąską kadrę mają

WTC 09.09.2020 16:10

może jakiegoś napastnika powinni na wypadek kontuzji Firmino

WTC 09.09.2020 16:10

Liverpool ma średnio potrzebę kogoś kupować

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:10

w sumie od dwóch lat nikogo konkretnego nie kupili co

Nitrogen 09.09.2020 16:10

I może Thiago po mega cenie

Nitrogen 09.09.2020 16:10

Tego greka na LO i tyle

Nitrogen 09.09.2020 16:09

No Liverpool też nikogo nie kupuje

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:09

to łatwiej

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:09

ale jak tam jakiś Solanke odchodzi za ponad 20 baniek

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:09

Liverpool ma bilans transferowy na plusie

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:09

wiadomo

WTC 09.09.2020 16:08

ale na taką Anglię to się patrzy z zazdrością, co? Tam nawet ogórów potrafią drogo wytransferować

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:07

na luzie

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:07

ja jestem przekonany o tym, że gdyby nie kontuzja Vecino, to jego akurat byśmy opchnęli :D

WTC 09.09.2020 16:06

prócz Ivanka to my nie mamy poważnych piłkarzy na sprzedaż

WTC 09.09.2020 16:05

no nie znam się na sprzedaży jakoś mocno, ale jak masz gówniany towar to łatwo go nie sprzedasz

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:05

nawet jednego jeszcze nie sprzedaliśmy

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:05

ale zaczyna być to problematyczne, że mamy problem ze sprzedażą zawodników

ZnawcaCalcio 09.09.2020 16:05

ja bym za niego nie dał nawet 10 zł

WTC 09.09.2020 16:04

no rzeczywiście 5 asyst xD

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się