Dobry quiz ze Stano
Borsza Łolero wraca do Florentyny @Dy Marco
skepta
Tonali oficjalnie . Dzięki trenerze .... Ja prdle....
po co ty to piszesz
zamilcz na chwile
skepta przestan co
A ten naingolan to komedia
Jak pilkarz zaczyna kariere w klubie od przemalowywania wloskow to jak konczy?
mozecie sobie przez miesiac potestowac
buskec.
powiem jedno słowo które konczy dyskusje z farceloniakiem
a oni mówią coś o Interze xd
większego wałku jak z Chelsea to nie było w historii LM
Ale..przyszła kryska na matyska po 10 latach
Psychoza mocna we łbach
@pero1983 awansowali po jawnym wałku. Co by się działo, jakby Guardiola i Barcelona wpadli na boisko po ostatnim gwizdu na SB i biegali na oczach fanów Chelsea? Lincz? To była prowokacja. Nie usprawiedliwiam zraszaczy, ale Jose to podła szuja
tonali ofisiał
nie wszystkim ale pojawiaja sie takie opinie, maly szok
wstyd im za zraszacze
Bardziej sie martwie i digleta
Jakies angole sie zglosza po niego za taka kase dobry skrzydlowy
jak go nigdzie nie opchną to są nieudolni zwyczajnie
nie zniose widoku tego patałacha
hehehehe
dawno mnie nic tak nie rozbawiło
no w uj smieszne
boki zrywać
jak krul przychodzi do króla i mówi - kupmy czwartego, a piotruś mówi przecież mamy w domu czwartego napastnika, czwarty napastnik w domu: morda iwanka obrzydłego
zrób ktoś mema
Kolarov się przefarbował xD
Ninja to opcja Low Cost, zamiast Kante
no ale lepsze to niz gaga i weczyno
czyli pijak Ninja zostaje, ciekawe czy dostanie kumpla pijaka widala, ale bedzie imprezka
przepraszam, to byla 3 kwarta
co wczoraj poblokowal w pierwsze polowce xd
ale w wieku 35 lat jest nadal najlepszsym grakiem w lidze
no i młodszy nie bedzie
raczej bedzie ciezko o dobry roster w next sezonie
lebron juz lepszej szansy nie bedzie miał
jeszcze nic nie rozstrzygniete
chociaz
mistrz pojedzie do LA
no a dzisiaj toronto wyku*hwia
i wyglada na to ze Rondo i Kuzma beda kluczowi w walce o tytul
i czy powtorzy to z klipersami
pytanie tylko czy tak dobrze mu sie gra przeciwko tym karakanom
tzn Lebron w swojej lidze ale Rondo kosmos
I Rondo i Lebron gwalca niestety
ja rano sobie 4 kwarte obejrzałem
Ogladalem LAkersow
dobra opisz Rondo
Ivan jest zbyt dumny, on myśli że ma jakość i sobie może grać u najlepszych
i moze sobbie chciec grac w LM
tylko widzisz Klinsiak on LM wygral :xD
Won gdziekolwiek byle definitywnie
albo do jakiegos evertona
nie ma miejsca dla niego odejdzie do anglii
sadze ze Mourinho wlasnie teraz w tej chwili mocno atakuje Levego zeby mu Perisicia sciagneli
mine ma jakby srał
po czym wnioskujesz
Ivan szczesliwy
wali mnie to
Ja spie 5 i siedze 1/4 tego co ty
typ chyba depresje ma
widzieliscie morde asamoaha
wiec nie spedzam 3/4
bzdura gosciu. Spie co najmniej 8 h dziennie
Nie bd nam lyska mowil co mamy robić. Ze ty siedzisz 3/4 dnia tutaj to nie znaczy ze mamy to robic
wprowadzacie dezinformacje tym samym
no to slabo ze nie przewijacie
fajnie Nitro, że wrzucasz tutaj sporo ciekawych informacji, ale nie każdy jest tu cały czas i przewija SB
Nie mam co robić tylko cofac sb
mecze
kiedy jakies sparingi
albo bąbelka
przewija się zaciętą płytę
Wystarczyło przewinąć chwilę SB
A co mnie obchodzi ze milanista wie? To Interistow powinno interesowac
Cagliari president Giulini said to @SkySport : "Nainggolan? It's impossible to get him. I've had a meeting with Inter board and they're going to keep Radja". No chances Inter will loan him out to Galatasaray
Podałem to 15 minut temu
Wiemy
Di Marzio - Niente Cagliari per Nainggolan: non c’è accordo con l’Inter dopo l’incontro di poco fa tra Giulini e dirigenti nerazzurri Se non arrivano 15 mln, rimarrà
Wypożyczenie do Galaty nie wchodzi w gre
Przecież wrzuciłem wam, że Nainggolan zostaje
Radja zostaje
Coraz więcej głosów, iż Radja zostanie w Interze.
Grał będzie
*W Empoli
niech ten Vidal jutro wbija do Mediolanu
i co tam bedzie robil
Cambiaso w Genoi
Nainggolan zakonczy kariere w Interze za dwa lata
i dobrze, chcieliby zeby caly czas im isc na ustepstwa