Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 09.09.2020 23:42

Dobry quiz ze Stano

Nitrogen 09.09.2020 23:16

Borsza Łolero wraca do Florentyny @Dy Marco

Kazam 09.09.2020 23:02

skepta :)

ANIOL 09.09.2020 22:42

Tonali oficjalnie . Dzięki trenerze .... Ja prdle....

Czarson 09.09.2020 22:38

po co ty to piszesz

Czarson 09.09.2020 22:38

zamilcz na chwile

Czarson 09.09.2020 22:38

skepta przestan co

Skepta 09.09.2020 22:33

A ten naingolan to komedia

Skepta 09.09.2020 22:33

Jak pilkarz zaczyna kariere w klubie od przemalowywania wloskow to jak konczy?

Claudio 09.09.2020 22:30

mozecie sobie przez miesiac potestowac

Kamiliusz1908 09.09.2020 22:07

buskec.

Kamiliusz1908 09.09.2020 22:07

powiem jedno słowo które konczy dyskusje z farceloniakiem

ZnawcaCalcio 09.09.2020 22:07

a oni mówią coś o Interze xd

ZnawcaCalcio 09.09.2020 22:06

większego wałku jak z Chelsea to nie było w historii LM

Kamiliusz1908 09.09.2020 22:06

Ale..przyszła kryska na matyska po 10 latach :)

Kamiliusz1908 09.09.2020 22:05

Psychoza mocna we łbach

Kamiliusz1908 09.09.2020 22:05

@pero1983 awansowali po jawnym wałku. Co by się działo, jakby Guardiola i Barcelona wpadli na boisko po ostatnim gwizdu na SB i biegali na oczach fanów Chelsea? Lincz? To była prowokacja. Nie usprawiedliwiam zraszaczy, ale Jose to podła szuja

Czarson 09.09.2020 22:03

tonali ofisiał

Czarson 09.09.2020 22:02

nie wszystkim ale pojawiaja sie takie opinie, maly szok

Czarson 09.09.2020 22:01

wstyd im za zraszacze

pluto11 09.09.2020 21:39

Bardziej sie martwie i digleta

pluto11 09.09.2020 21:38

Jakies angole sie zglosza po niego za taka kase dobry skrzydlowy

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:34

jak go nigdzie nie opchną to są nieudolni zwyczajnie

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:34

nie zniose widoku tego patałacha

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:33

hehehehe

Klinsi64 09.09.2020 21:33

dawno mnie nic tak nie rozbawiło

Klinsi64 09.09.2020 21:33

no w uj smieszne

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:28

boki zrywać

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:28

jak krul przychodzi do króla i mówi - kupmy czwartego, a piotruś mówi przecież mamy w domu czwartego napastnika, czwarty napastnik w domu: morda iwanka obrzydłego

OstatniPrawdziwy 09.09.2020 21:27

zrób ktoś mema

Orzeu 09.09.2020 21:24

Kolarov się przefarbował xD

Rebelde 09.09.2020 21:16

Ninja to opcja Low Cost, zamiast Kante

Ojciec SB 09.09.2020 20:49

no ale lepsze to niz gaga i weczyno

Ojciec SB 09.09.2020 20:49

czyli pijak Ninja zostaje, ciekawe czy dostanie kumpla pijaka widala, ale bedzie imprezka

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:49

przepraszam, to byla 3 kwarta

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:42

co wczoraj poblokowal w pierwsze polowce xd

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:41

ale w wieku 35 lat jest nadal najlepszsym grakiem w lidze

Klinsi64 09.09.2020 20:41

no i młodszy nie bedzie

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:41

raczej bedzie ciezko o dobry roster w next sezonie

Klinsi64 09.09.2020 20:40

lebron juz lepszej szansy nie bedzie miał

Klinsi64 09.09.2020 20:40

jeszcze nic nie rozstrzygniete

Klinsi64 09.09.2020 20:39

chociaz

Klinsi64 09.09.2020 20:39

mistrz pojedzie do LA

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:32

no a dzisiaj toronto wyku*hwia

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:32

i wyglada na to ze Rondo i Kuzma beda kluczowi w walce o tytul

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:30

i czy powtorzy to z klipersami

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:30

pytanie tylko czy tak dobrze mu sie gra przeciwko tym karakanom

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:29

tzn Lebron w swojej lidze ale Rondo kosmos

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:29

I Rondo i Lebron gwalca niestety

Klinsi64 09.09.2020 20:29

ja rano sobie 4 kwarte obejrzałem

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:29

Ogladalem LAkersow

Klinsi64 09.09.2020 20:29

dobra opisz Rondo

Piter 09.09.2020 20:28

Ivan jest zbyt dumny, on myśli że ma jakość i sobie może grać u najlepszych

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:28

i moze sobbie chciec grac w LM

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:28

tylko widzisz Klinsiak on LM wygral :xD

IlCapitano 09.09.2020 20:27

Won gdziekolwiek byle definitywnie

Klinsi64 09.09.2020 20:27

albo do jakiegos evertona

Klinsi64 09.09.2020 20:27

nie ma miejsca dla niego odejdzie do anglii

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:27

sadze ze Mourinho wlasnie teraz w tej chwili mocno atakuje Levego zeby mu Perisicia sciagneli

Klinsi64 09.09.2020 20:26

mine ma jakby srał

Klinsi64 09.09.2020 20:26

po czym wnioskujesz

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:23

Ivan szczesliwy

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:23

wali mnie to

Kondzik 09.09.2020 20:22

Ja spie 5 i siedze 1/4 tego co ty

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:22

typ chyba depresje ma

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:22

widzieliscie morde asamoaha

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:22

wiec nie spedzam 3/4

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:22

bzdura gosciu. Spie co najmniej 8 h dziennie

Kondzik 09.09.2020 20:20

Nie bd nam lyska mowil co mamy robić. Ze ty siedzisz 3/4 dnia tutaj to nie znaczy ze mamy to robic

Claudio 09.09.2020 20:19

;(

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:19

wprowadzacie dezinformacje tym samym

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:18

no to slabo ze nie przewijacie

Claudio 09.09.2020 20:18

fajnie Nitro, że wrzucasz tutaj sporo ciekawych informacji, ale nie każdy jest tu cały czas i przewija SB

Kondzik 09.09.2020 20:17

Nie mam co robić tylko cofac sb

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:17

mecze

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:17

kiedy jakies sparingi

Klinsi64 09.09.2020 20:17

albo bąbelka

Claudio 09.09.2020 20:16

przewija się zaciętą płytę

Nitrogen 09.09.2020 20:16

Wystarczyło przewinąć chwilę SB

Claudio 09.09.2020 20:15

A co mnie obchodzi ze milanista wie? To Interistow powinno interesowac ;)

Kondzik 09.09.2020 20:15

Cagliari president Giulini said to @SkySport : "Nainggolan? It's impossible to get him. I've had a meeting with Inter board and they're going to keep Radja". No chances Inter will loan him out to Galatasaray

Nitrogen 09.09.2020 20:15

Podałem to 15 minut temu

Nitrogen 09.09.2020 20:15

Wiemy

Claudio 09.09.2020 20:15

Di Marzio - Niente Cagliari per Nainggolan: non c’è accordo con l’Inter dopo l’incontro di poco fa tra Giulini e dirigenti nerazzurri Se non arrivano 15 mln, rimarrà

Kondzik 09.09.2020 20:14

Wypożyczenie do Galaty nie wchodzi w gre

Nitrogen 09.09.2020 20:14

Przecież wrzuciłem wam, że Nainggolan zostaje

Kondzik 09.09.2020 20:14

Radja zostaje

Claudio 09.09.2020 20:14

Coraz więcej głosów, iż Radja zostanie w Interze.

Nitrogen 09.09.2020 20:11

Grał będzie

Nitrogen 09.09.2020 20:11

*W Empoli

Claudio 09.09.2020 20:11

niech ten Vidal jutro wbija do Mediolanu

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:11

i co tam bedzie robil

Nitrogen 09.09.2020 20:10

Cambiaso w Genoi

CzarodziejCzasu 09.09.2020 20:09

Nainggolan zakonczy kariere w Interze za dwa lata

Claudio 09.09.2020 20:09

i dobrze, chcieliby zeby caly czas im isc na ustepstwa

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się