w sumie chyba bardziej prawdopodobne, ze po prostu nas ruchneli z tym w tym sensie, ze w sumie za grosze wzieli sobie soidnego skrzydlowego naobiecywali wykupow, majac juz comana i dogadujac sane
bayern hajs ma ale nie potrzebuje wydawac 15mln na zapchajdziure
no ale tez pamietajcie, ze jest Sane
Dlatego bez sensu jest wypozyczanie graczy typu Perisic czy Nainggolan z opcja wykupu, bo wiadomo, że ich nie wykupi. Byłem pewny tego rok temu i nie myliłem się.
Albo jest jak pisze Emika
A odpuścili Ivana żebyśmy mogli go sprzedać do angllii
bayern ma w dupie ulunga z chorwacji po prostu. pewnie kupia sobie mlodego perspektywicznego typa za grosze z bundeswery bo tam kazdy chce grac dla lujów od bmw
Albo się dogadali ze biorą brozo jak tylko sprzedadzą thiago
nie licze na nic z ich strony
bajern nie ma 15 mln na sprawdzonego zmiennika ktory im pomogl wygrac lm
dac bayernowi takie ultimatum, ze brozovik ale ivanek tez pakiet 55 mln
no i niech bayern wezmie borowika
Mou licze na ciebie
Ja też bo nie wytrzymam patrząc na tych 2 jugoli znowu razem
nie no licze ze jednak ktos z uk sie skusi za 15mln
vice lukaku i lewe wahadlo w jednym
a bez kitu
haahha
ivanka I groznego
mamy vie lukaka w domu xD
KUSNIAK90 2020-09-09 23:05:53, 0 odpowiedzi Taki transfer cieszy podwójnie, wielki talent, chłopak ma potencjał do bycia wielkim w środku pola, jestem pewien, że będzie dawał z siebie wszystko dla tych barw no i sprzątnięcie go sprzed nosi Interowi
o to to
wedlug mnie to priorytet
i vice-Lukaku
w trudnych czasach robimy madre transfery, jakby sie udalo wypchnac kilku gowniakow i wziac za to kante/parteya i wypozyczyc lewe wahadlo to byloby miód
Nie no wiadomo że w czterech literach ale znowu mają sezon postawiony na głowie hehe i cyk 8 miejsce
dokl pjerun
A sprzedaży żadnej to nie ma prawa tam im się skleić
ja sie nie martwie
z takimi transferami to my sie powinnismy martwic o LM
oni wzsystkich przeciez wypozyczaja z opcja czy cos
no milany jak sie nie zalapia do LM to znowu beda mieli ciezko za rok
jezeli oni tyle czasu po tym jak my odpuscilismy targowali wypozyczonko z opcja to tonali wraca za rok xddd
dobrze ze nainggolan taki nasz kibic
Kabaret przed nami
a to milana i tak nie stac xD
No no o to mi właśnie chodzi
ale nie przymus
tak
Bo oni mają opcje wykupu nie?
Ja to bym chciał żeby ten Tonali tam ostro zawiódł w przyszłym roku w Milanie i wtedy dopiero się zacznie gadanie
niech se tam gnije
jak on milanista
mam nadzieje, ze Tonali max 2 sezony w milanie i do nas przyjdzie
slawy*
skepta ja widze tylko kraty jak dwa lawy, nic poza tym
no ma prawo ale nie wyczarujemy, stad przelozenie platnosci na przyszly rok
narazie przyszedł tylko Hakimi i Kolarov
transfery takie to moglismy robic jak bylismy na 7 miejscu a nie na 2
to my im za darmo Żabkę
no tak, ale Genoa ma prawo czuć się źle
no to jestescie odklejeni mocno, prawie jak ten Conte
jesli nie widzicie qrwa problemu w tym ze przychodzi do nas jakis naingolan stary cap ktory nas wyzywal po pijaku, albo darmian albo kolarov
odet ja mysle ze nie ma akcji z pinamontim, nikt nie mogl przewidziec coroniaka
Plus Brozo jak chcemy coś więcej od rynku
Vecino, Gaga, Mario, Candreva, Dalbert, Asa, Ivan, Rano,
sprawa z Ranocchią nie jest czasem po to, żeby udobruchac Genoę po akcji z Pinamontim?
skepta nie prowokuj bo zaraz tak ci pocisne ze sie zesrasz a ja pojde do choroszczy na co najmniej tydzien
marotta zawsze mial problem ze sprzedaza
No dokładnie
i wszystko leży
Nie ma coś się dziwić ze my też żadnych ruchów nie wykonujemy mając tyle szrotu do sprzedania
są jeszcze agencji zepsutych piłkarzy
Rynek transferowy na świecie leży
z kolarovem darmianem i naingolanem po tryplete
dokladnie Conte niewinny niczemu jednak to swietny trener
to wina Conte przecież wszystko, co wy gadacie
Wymagają jakiś cudów bo przecież on by to zrobił duzo lepiej
Dla mnie to bardziej cebula
raczej głupota, a z resztą zgadam się z Alfą
W fmie nie tak łątwo sprzedawać
nie wiem czy fm czy glupota, ale zastanawiajacy tok myslenia to pewne
Alfa to juz wypaczenie FM'em - tam klikasz zawodnik znika a kaska wpada
no wsiada w prywatny samolot wlasnie
przeciez Messi miał przyjsc
no ja to mam sroga beke z placzkow co tu marudza ze nikogo nie kupujemy jednoczesnie licza ze sprzedamy nasz szrot za grube miliony monet gdy tak naprawde nawet ofert za nich nie ma badz max wypozyczenie
Czytałem właśnie, ze spróbujemy na koniec wypożyczyć Emersona, a jak się nie uda zostajemy z tym, co jest (licząc Darmiana). Asamoah, Dalbert i Candreva mają zrobić out
za te dwojke zaplacimy 4 mln, to nie jest duzo. POzostaje czekac az zaczniemy sprzedawac naszych niechcianych wirtuozow, moze jeszcze na jakiegos sensownego gracza nazbieramy
kolarow moze zagrac na wahadelku i za bastoniego, tak samo jak darmian, ktorego u nas jesczcze nie ma. Amortyzuje nam kilka pozycji w razie potrzeby.
Kolarov to razej zmiennik Bastoniego i wahadla ale typowe lewe wahadlo nadal potrzebne
jak widzę tego digleta na grafice, to robi mi sie po prostu smutno
kolarov juz ufficiale
jaka cisza?
Ta cisza ws. Lewego wahadła jest zastanawiajaca
@Nasir witam również z powrotem
witamy back https://www.youtube.com/watch?v=Uwp0MWuhj6M
Ale lewe wahadlo by sie przydalo
Nie no nie chcem polamanca
oho zaczyna sie xdddd
Bale w Totkah zaczynal w sumie jako lewe wahadło
obłęd
Bejl mówi, że chce odejść, ale real mu blokuje transfer
real mówi, że próbuje sprzedać Bejla i że to on nie chce odejść
beka
Dawac Garetha
Gdybyśmy się interesowali Nim to by Marotta ugrał 75% pensji luźno haha
Zdaniem "The Telegraph" Real jest na tyle zdesperowany, że za darmo wypożyczy Bale'a do innej drużyny. Co więcej, Hiszpanie gotowi są pokryć połowę jego wynagrodzenia w najbliższym sezonie
jajecznica 5 jaj, olej kokosowy 5 g, pomidory
1:02:30 xD