Archiwum shoutboksa

emika 10.09.2020 09:38

w sumie chyba bardziej prawdopodobne, ze po prostu nas ruchneli z tym w tym sensie, ze w sumie za grosze wzieli sobie soidnego skrzydlowego naobiecywali wykupow, majac juz comana i dogadujac sane

Alfa 10.09.2020 09:36

bayern hajs ma ale nie potrzebuje wydawac 15mln na zapchajdziure

emika 10.09.2020 09:36

no ale tez pamietajcie, ze jest Sane

Pjerun 10.09.2020 09:35

Dlatego bez sensu jest wypozyczanie graczy typu Perisic czy Nainggolan z opcja wykupu, bo wiadomo, że ich nie wykupi. Byłem pewny tego rok temu i nie myliłem się.

Luki165 10.09.2020 09:35

Albo jest jak pisze Emika

Luki165 10.09.2020 09:35

A odpuścili Ivana żebyśmy mogli go sprzedać do angllii

emika 10.09.2020 09:34

bayern ma w dupie ulunga z chorwacji po prostu. pewnie kupia sobie mlodego perspektywicznego typa za grosze z bundeswery bo tam kazdy chce grac dla lujów od bmw

Luki165 10.09.2020 09:34

Albo się dogadali ze biorą brozo jak tylko sprzedadzą thiago

jaszczomb 10.09.2020 09:34

nie licze na nic z ich strony

jaszczomb 10.09.2020 09:34

bajern nie ma 15 mln na sprawdzonego zmiennika ktory im pomogl wygrac lm

emika 10.09.2020 09:33

dac bayernowi takie ultimatum, ze brozovik ale ivanek tez pakiet 55 mln

Alfa 10.09.2020 09:33

no i niech bayern wezmie borowika

Luki165 10.09.2020 09:32

Mou licze na ciebie

Luki165 10.09.2020 09:32

Ja też bo nie wytrzymam patrząc na tych 2 jugoli znowu razem

Alfa 10.09.2020 09:31

nie no licze ze jednak ktos z uk sie skusi za 15mln

Pjerun 10.09.2020 09:31

vice lukaku i lewe wahadlo w jednym

Alfa 10.09.2020 09:31

a bez kitu :D

Pjerun 10.09.2020 09:31

haahha

jaszczomb 10.09.2020 09:30

ivanka I groznego

jaszczomb 10.09.2020 09:30

mamy vie lukaka w domu xD

emika 10.09.2020 09:30

KUSNIAK90 2020-09-09 23:05:53, 0 odpowiedzi Taki transfer cieszy podwójnie, wielki talent, chłopak ma potencjał do bycia wielkim w środku pola, jestem pewien, że będzie dawał z siebie wszystko dla tych barw no i sprzątnięcie go sprzed nosi Interowi ;)

Alfa 10.09.2020 09:30

o to to

Pjerun 10.09.2020 09:30

wedlug mnie to priorytet

Pjerun 10.09.2020 09:30

i vice-Lukaku

Alfa 10.09.2020 09:29

w trudnych czasach robimy madre transfery, jakby sie udalo wypchnac kilku gowniakow i wziac za to kante/parteya i wypozyczyc lewe wahadlo to byloby miód

Luki165 10.09.2020 09:29

Nie no wiadomo że w czterech literach ale znowu mają sezon postawiony na głowie hehe i cyk 8 miejsce

Alfa 10.09.2020 09:28

dokl pjerun

Luki165 10.09.2020 09:28

A sprzedaży żadnej to nie ma prawa tam im się skleić

Pjerun 10.09.2020 09:28

ja sie nie martwie

Skepta 10.09.2020 09:28

z takimi transferami to my sie powinnismy martwic o LM

Alfa 10.09.2020 09:28

oni wzsystkich przeciez wypozyczaja z opcja czy cos

Alfa 10.09.2020 09:28

no milany jak sie nie zalapia do LM to znowu beda mieli ciezko za rok

emika 10.09.2020 09:28

jezeli oni tyle czasu po tym jak my odpuscilismy targowali wypozyczonko z opcja to tonali wraca za rok xddd

Skepta 10.09.2020 09:27

dobrze ze nainggolan taki nasz kibic

Luki165 10.09.2020 09:27

Kabaret przed nami

emika 10.09.2020 09:27

a to milana i tak nie stac xD

Luki165 10.09.2020 09:27

No no o to mi właśnie chodzi

Alfa 10.09.2020 09:27

ale nie przymus

Alfa 10.09.2020 09:27

tak

Luki165 10.09.2020 09:27

Bo oni mają opcje wykupu nie?

Luki165 10.09.2020 09:26

Ja to bym chciał żeby ten Tonali tam ostro zawiódł w przyszłym roku w Milanie i wtedy dopiero się zacznie gadanie

Alfa 10.09.2020 09:26

niech se tam gnije

Alfa 10.09.2020 09:26

jak on milanista

emika 10.09.2020 09:26

mam nadzieje, ze Tonali max 2 sezony w milanie i do nas przyjdzie

emika 10.09.2020 09:25

slawy*

emika 10.09.2020 09:25

skepta ja widze tylko kraty jak dwa lawy, nic poza tym

Alfa 10.09.2020 09:25

no ma prawo ale nie wyczarujemy, stad przelozenie platnosci na przyszly rok

Pjerun 10.09.2020 09:25

narazie przyszedł tylko Hakimi i Kolarov

Skepta 10.09.2020 09:25

transfery takie to moglismy robic jak bylismy na 7 miejscu a nie na 2

Odet 10.09.2020 09:25

to my im za darmo Żabkę

Odet 10.09.2020 09:25

no tak, ale Genoa ma prawo czuć się źle

Skepta 10.09.2020 09:25

no to jestescie odklejeni mocno, prawie jak ten Conte

Skepta 10.09.2020 09:24

jesli nie widzicie qrwa problemu w tym ze przychodzi do nas jakis naingolan stary cap ktory nas wyzywal po pijaku, albo darmian albo kolarov

Alfa 10.09.2020 09:24

odet ja mysle ze nie ma akcji z pinamontim, nikt nie mogl przewidziec coroniaka

Luki165 10.09.2020 09:24

Plus Brozo jak chcemy coś więcej od rynku

Luki165 10.09.2020 09:24

Vecino, Gaga, Mario, Candreva, Dalbert, Asa, Ivan, Rano,

Odet 10.09.2020 09:24

sprawa z Ranocchią nie jest czasem po to, żeby udobruchac Genoę po akcji z Pinamontim?

Alfa 10.09.2020 09:24

skepta nie prowokuj bo zaraz tak ci pocisne ze sie zesrasz a ja pojde do choroszczy na co najmniej tydzien

Skepta 10.09.2020 09:23

marotta zawsze mial problem ze sprzedaza

Luki165 10.09.2020 09:22

No dokładnie

Odet 10.09.2020 09:22

i wszystko leży

Luki165 10.09.2020 09:22

Nie ma coś się dziwić ze my też żadnych ruchów nie wykonujemy mając tyle szrotu do sprzedania

Odet 10.09.2020 09:22

są jeszcze agencji zepsutych piłkarzy

Luki165 10.09.2020 09:21

Rynek transferowy na świecie leży

Skepta 10.09.2020 09:21

z kolarovem darmianem i naingolanem po tryplete

Skepta 10.09.2020 09:21

dokladnie Conte niewinny niczemu jednak to swietny trener

Pjerun 10.09.2020 09:20

to wina Conte przecież wszystko, co wy gadacie

Dzonyy 10.09.2020 09:19

Wymagają jakiś cudów bo przecież on by to zrobił duzo lepiej

Dzonyy 10.09.2020 09:19

Dla mnie to bardziej cebula

Odet 10.09.2020 09:19

raczej głupota, a z resztą zgadam się z Alfą

Dzonyy 10.09.2020 09:18

W fmie nie tak łątwo sprzedawać :D

Alfa 10.09.2020 09:16

nie wiem czy fm czy glupota, ale zastanawiajacy tok myslenia to pewne

KoBa 10.09.2020 09:11

Alfa to juz wypaczenie FM'em - tam klikasz zawodnik znika a kaska wpada

Alfa 10.09.2020 09:11

no wsiada w prywatny samolot wlasnie

Pjerun 10.09.2020 09:11

przeciez Messi miał przyjsc

Alfa 10.09.2020 09:10

no ja to mam sroga beke z placzkow co tu marudza ze nikogo nie kupujemy jednoczesnie licza ze sprzedamy nasz szrot za grube miliony monet gdy tak naprawde nawet ofert za nich nie ma badz max wypozyczenie

KoBa 10.09.2020 09:07

Czytałem właśnie, ze spróbujemy na koniec wypożyczyć Emersona, a jak się nie uda zostajemy z tym, co jest (licząc Darmiana). Asamoah, Dalbert i Candreva mają zrobić out

Kazam 10.09.2020 09:00

za te dwojke zaplacimy 4 mln, to nie jest duzo. POzostaje czekac az zaczniemy sprzedawac naszych niechcianych wirtuozow, moze jeszcze na jakiegos sensownego gracza nazbieramy :)

Kazam 10.09.2020 08:59

kolarow moze zagrac na wahadelku i za bastoniego, tak samo jak darmian, ktorego u nas jesczcze nie ma. Amortyzuje nam kilka pozycji w razie potrzeby.

pluto11 10.09.2020 08:57

Kolarov to razej zmiennik Bastoniego i wahadla ale typowe lewe wahadlo nadal potrzebne

Kazam 10.09.2020 08:53

jak widzę tego digleta na grafice, to robi mi sie po prostu smutno

jaszczomb 10.09.2020 08:39

kolarov juz ufficiale

jaszczomb 10.09.2020 08:39

jaka cisza?

KoBa 10.09.2020 08:35

Ta cisza ws. Lewego wahadła jest zastanawiajaca

maniekfci 10.09.2020 08:20

@Nasir witam również z powrotem

pluto11 10.09.2020 08:00

Ale lewe wahadlo by sie przydalo

pluto11 10.09.2020 08:00

Nie no nie chcem polamanca

maniekfci 10.09.2020 08:00

oho zaczyna sie xdddd

pluto11 10.09.2020 07:59

Bale w Totkah zaczynal w sumie jako lewe wahadło

maniekfci 10.09.2020 07:58

obłęd

maniekfci 10.09.2020 07:58

Bejl mówi, że chce odejść, ale real mu blokuje transfer

maniekfci 10.09.2020 07:58

real mówi, że próbuje sprzedać Bejla i że to on nie chce odejść

maniekfci 10.09.2020 07:57

beka

CzarodziejCzasu 10.09.2020 07:54

Dawac Garetha

InterMistrzKamil 10.09.2020 07:54

Gdybyśmy się interesowali Nim to by Marotta ugrał 75% pensji luźno haha

InterMistrzKamil 10.09.2020 07:53

Zdaniem "The Telegraph" Real jest na tyle zdesperowany, że za darmo wypożyczy Bale'a do innej drużyny. Co więcej, Hiszpanie gotowi są pokryć połowę jego wynagrodzenia w najbliższym sezonie

maniekfci 10.09.2020 07:49

jajecznica 5 jaj, olej kokosowy 5 g, pomidory

ZnawcaCalcio 09.09.2020 23:43

1:02:30 xD

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się