no banega to sie pewnie bedzie conciakowi po nocach snil
Nic dziwnego, że Pan Mancini Roberto zwinął mandżur
Okienko 2016 to byli joao mario, barbosa, banega, ansaldi i Candreva
No i mial odpalic w drugim sezonie po adaptacji calcio
Kondogbia przylazł rok wcześniej więc nie marudź
Nie jakieś kowidowe obsrane tylko normalne
Na papierze Kondogbia Banega i Joao Mario wygladalo dobrze po mistrzostwach
A Scudetto będzie za rok
Pamiętam te wojny na sb o niejakiego joao mario i barbose, alfa osiągnął absolutną ekstazę
Nie poszczaj siem
Xdd
AMEN
IlCapitano 10.08.2019 10:43 z conte scudetto pewne
AMEN
26.08.2016 o 18:38 przez IlCapitano 0 IlCapitano Nakupowali szrotu za grube miliony, a na bokach obrony dalej Nagatomo i Santon. Szkoda słów na ten klub.
A przecież prosiłem, błagałem
Diglet to najgorszy transfer w historii
O kim mowa?
Jeszcze 45 za niego daliśmy
zdecydowanie najgorszy transfer ostatnich 10 lat
My mamy swojego balea
Wszyscy jjz trenuja w Appiano tylko tego psa portugalskiego nie ma
Tonjest absolutnie pewne
Bedziemy sie z nim bujaf do konca unowy
az mu sie skonczy kontrakt
A i tak nie da sie tego gowna sprzedać
i znow go nikt nie wykupi
Co ma dobre relacje z Intere.m
Zatrudnil tego pastorello calego
Joao Mario znowu ma byc wypozyczomy xd
to fajnie macie
Ja to samo
Ja serio
czasami sie zastanawiam czy to jest trolling z waszej strony czy wy tak na serio, bo nie dowierzam
Ja nie wiem co siedzi w jego glowie
ale wy wiecie lepiej pewnie co siedzi w jego glowie
Wedlug mnie jest swiadomy swojej odpowiedzialnosci za wyniki
Zycze mu powodzenia
Teraz będzie mial pelne pole do popisu. Albo wygra tytul albo wysapie i odejdzie jak pies z podkulonym ogonem
lepiej powiedziec ze przegralismy bo transfery nie takie jak powinny albo nabój w kopercie pol roku temu i uj
ale wiesz o tym Czarodziej ze on do siebie takiego czegos nie dopuszcza? Conte w zyciu nie przyzna ze cos jest jego winą
Porazka w finale to jego winaxl
Inter nie ma hasju aby krulowi wyplacic 30 mln odszkodowania
Pewnke nie pisalibysmy tak gdyby zespol nie zesrał sie w portki a conte nie zapomniał o lekach
polemizowałbym
nikt nie jest realny na chwile obecna
Allegri
nie wiem jaka jest lepsza opcja od Conte, oczywiscie realna
dla takiego klubu jak Inter, 9ty rok bez JAKIEGOKOLWIEK trofeum to jest qrwa kompromitacja jak chuy
no i czarodziej ma racje
pierdolicie conjamniej jakby to Inter mial 9 majstrow z rzedu i 2 finaly lm
Niech wygrs jakis tytul to jego wizerunek bedsie inny no ale w tej chwili jest tak jak jest
Komu sie podoba czy nie - najbardziej pamięta sie momenty decydujace. Droga donfinalu zostala zapomniana wobec bardzo zlej postawy druzyny w finale i zalamania nerwowego contego
szkoda, ze sb zaczyna mi sie kojarzyc z takim gownem jak tu zamieszczacie
Brawo skepta
Glownie z tym niestety
A ja powiem tak, Conte moze wygra tytul, moze nie, ale lepiej zeby wygral - poniewaz obecnie najbardziej kojarzy mi sie jego kompromitacja z Banega
tu trzeba chlodnej oceny sytuacji i chlodnej glowy na lawce
Z Conte nic sie nie zmieni rozumiesz to? ten czlowiek nie ma psychy
dobra ide stad
a tak to wracamy znow do punktu wyjscia
to bylby przelomowy moment dla Interu
ja nie wiem jak moglismy sie tak zesrac, ta druzyna w koncu mogla cos wygrac
chociaz tej yebanej lidze europy
ja nie mowie o tryplecie ale o
żoze conajmniej trypleta
de laurentis z koroniakiem
Alfa 10.09.2020 10:01 no tak bo bez conte bysmy wygrali tryplete
no tak bo bez conte bysmy wygrali tryplete
Gds - Vidal nie trafi do Interu
a jak tu chlopie nie narzekac, Cunte nam przecenzorl kazde mozliwe trofeo
To twoje zdanie, ale widze, że lubisz narzekać, więc mnie to nie dziwi
reszta to jakies nieporozumienie
jedyne co wyszlo Marottcie to ten Hakimi jak dotad
a taki kolarov sami widzicie, ledwo przylazl i juz farbowanie wloskow na jakis pedalski kolor, moze niech Brozo nie odchodzi, bedzie mial fajnego kumpla
to chyba najnormalniejszy pilkarz jakiego widzialem
mam zalajkowanego Cavaniego na fb
se idz do piochu jak chcesz\
ja tam do urny
Tak jak kazdy z nas
W piachu.
pozegnalnie
cavani skonczy na cyckach wandy
Ciekawe gdzie Cavani skonczy
lepiej na marcelo
wymiana z realem na bejla
niestety zostaje nam wyebac peryszita do romy
i lucas w obwodzie
tez prawda
Bergwijn biega po 2 skrzydle u totkow
Randama sobie kupi perisica bo jest nim zachwycony
chelsea w ogole sie uzbroila na grubo wiec tam nie ma szans
united w teorii by moglo ale tam troche polityka sie zmienila i coraz wiecej tych mlodych wciskaja
totki maja sona na lewym i drugiego jakiegos zaperdalake
ile Berni u nas zarabial na rok
ogolnie to swoja droga raczej watpie, ze ktorys z tych bardziej prestizowych klubow bedzie chcial ivana
endombla nie be dzie zaperwne wiec nie ma co sie zastanawiac
a z Totkami jak sie dogadywac na sprzedaz to moze jakas transakcja wiazana z tym ndombele?
wiec Inter nie wiem, moze liczyl na to, ze nie dograja tego Sane jednak i bayern bedzie musial wziac Ivana