Archiwum shoutboksa

Nasir 10.09.2020 10:48

no banega to sie pewnie bedzie conciakowi po nocach snil

IlCapitano 10.09.2020 10:47

Nic dziwnego, że Pan Mancini Roberto zwinął mandżur

IlCapitano 10.09.2020 10:47

Okienko 2016 to byli joao mario, barbosa, banega, ansaldi i Candreva facepalm

Endru 10.09.2020 10:47

No i mial odpalic w drugim sezonie po adaptacji calcio

IlCapitano 10.09.2020 10:46

Kondogbia przylazł rok wcześniej więc nie marudź

IlCapitano 10.09.2020 10:46

Nie jakieś kowidowe obsrane tylko normalne

Endru 10.09.2020 10:46

Na papierze Kondogbia Banega i Joao Mario wygladalo dobrze po mistrzostwach

IlCapitano 10.09.2020 10:46

A Scudetto będzie za rok

IlCapitano 10.09.2020 10:45

Pamiętam te wojny na sb o niejakiego joao mario i barbose, alfa osiągnął absolutną ekstazę

IlCapitano 10.09.2020 10:45

Nie poszczaj siem

Endru 10.09.2020 10:45

Xdd

Nasir 10.09.2020 10:45

AMEN

Nasir 10.09.2020 10:45

IlCapitano 10.08.2019 10:43 z conte scudetto pewne

IlCapitano 10.09.2020 10:43

AMEN

IlCapitano 10.09.2020 10:43

26.08.2016 o 18:38 przez IlCapitano 0 IlCapitano Nakupowali szrotu za grube miliony, a na bokach obrony dalej Nagatomo i Santon. Szkoda słów na ten klub.

IlCapitano 10.09.2020 10:40

A przecież prosiłem, błagałem

IlCapitano 10.09.2020 10:40

Diglet to najgorszy transfer w historii

JoaoMario 10.09.2020 10:38

O kim mowa?

pluto11 10.09.2020 10:35

Jeszcze 45 za niego daliśmy

KoBa 10.09.2020 10:35

zdecydowanie najgorszy transfer ostatnich 10 lat

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:29

My mamy swojego balea

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:29

Wszyscy jjz trenuja w Appiano tylko tego psa portugalskiego nie ma

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:23

Tonjest absolutnie pewne

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:23

Bedziemy sie z nim bujaf do konca unowy

Pjerun 10.09.2020 10:23

az mu sie skonczy kontrakt

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:23

A i tak nie da sie tego gowna sprzedać

Pjerun 10.09.2020 10:22

i znow go nikt nie wykupi

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:22

Co ma dobre relacje z Intere.m

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:22

Zatrudnil tego pastorello calego

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:22

Joao Mario znowu ma byc wypozyczomy xd

Pjerun 10.09.2020 10:22

to fajnie macie

Skepta 10.09.2020 10:21

Ja to samo

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:20

Ja serio

Pjerun 10.09.2020 10:20

czasami sie zastanawiam czy to jest trolling z waszej strony czy wy tak na serio, bo nie dowierzam

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:19

Ja nie wiem co siedzi w jego glowie

Pjerun 10.09.2020 10:19

ale wy wiecie lepiej pewnie co siedzi w jego glowie

Pjerun 10.09.2020 10:18

Wedlug mnie jest swiadomy swojej odpowiedzialnosci za wyniki

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:16

Zycze mu powodzenia

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:16

Teraz będzie mial pelne pole do popisu. Albo wygra tytul albo wysapie i odejdzie jak pies z podkulonym ogonem

Skepta 10.09.2020 10:12

lepiej powiedziec ze przegralismy bo transfery nie takie jak powinny albo nabój w kopercie pol roku temu i uj

Skepta 10.09.2020 10:12

ale wiesz o tym Czarodziej ze on do siebie takiego czegos nie dopuszcza? Conte w zyciu nie przyzna ze cos jest jego winą

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:11

Porazka w finale to jego winaxl

jaszczomb 10.09.2020 10:11

Inter nie ma hasju aby krulowi wyplacic 30 mln odszkodowania

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:11

Pewnke nie pisalibysmy tak gdyby zespol nie zesrał sie w portki a conte nie zapomniał o lekach

Pjerun 10.09.2020 10:11

polemizowałbym

jaszczomb 10.09.2020 10:11

nikt nie jest realny na chwile obecna

Skepta 10.09.2020 10:11

Allegri

Pjerun 10.09.2020 10:11

nie wiem jaka jest lepsza opcja od Conte, oczywiscie realna

Skepta 10.09.2020 10:10

dla takiego klubu jak Inter, 9ty rok bez JAKIEGOKOLWIEK trofeum to jest qrwa kompromitacja jak chuy

Skepta 10.09.2020 10:08

no i czarodziej ma racje

jaszczomb 10.09.2020 10:07

pierdolicie conjamniej jakby to Inter mial 9 majstrow z rzedu i 2 finaly lm

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:07

Niech wygrs jakis tytul to jego wizerunek bedsie inny no ale w tej chwili jest tak jak jest

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:06

Komu sie podoba czy nie - najbardziej pamięta sie momenty decydujace. Droga donfinalu zostala zapomniana wobec bardzo zlej postawy druzyny w finale i zalamania nerwowego contego

jaszczomb 10.09.2020 10:04

szkoda, ze sb zaczyna mi sie kojarzyc z takim gownem jak tu zamieszczacie

Yascarr 10.09.2020 10:04

Brawo skepta

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:04

Glownie z tym niestety

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:04

A ja powiem tak, Conte moze wygra tytul, moze nie, ale lepiej zeby wygral - poniewaz obecnie najbardziej kojarzy mi sie jego kompromitacja z Banega

Skepta 10.09.2020 10:03

tu trzeba chlodnej oceny sytuacji i chlodnej glowy na lawce

Skepta 10.09.2020 10:03

Z Conte nic sie nie zmieni rozumiesz to? ten czlowiek nie ma psychy

Alfa 10.09.2020 10:03

dobra ide stad

Skepta 10.09.2020 10:03

a tak to wracamy znow do punktu wyjscia

Skepta 10.09.2020 10:03

to bylby przelomowy moment dla Interu

Skepta 10.09.2020 10:03

ja nie wiem jak moglismy sie tak zesrac, ta druzyna w koncu mogla cos wygrac

Skepta 10.09.2020 10:02

chociaz tej yebanej lidze europy

Skepta 10.09.2020 10:02

ja nie mowie o tryplecie ale o

jaszczomb 10.09.2020 10:02

żoze conajmniej trypleta

Alfa 10.09.2020 10:02

de laurentis z koroniakiem

jaszczomb 10.09.2020 10:02

Alfa 10.09.2020 10:01 no tak bo bez conte bysmy wygrali tryplete

Alfa 10.09.2020 10:01

no tak bo bez conte bysmy wygrali tryplete

CzarodziejCzasu 10.09.2020 10:01

Gds - Vidal nie trafi do Interu

Skepta 10.09.2020 10:00

a jak tu chlopie nie narzekac, Cunte nam przecenzorl kazde mozliwe trofeo

Pjerun 10.09.2020 10:00

To twoje zdanie, ale widze, że lubisz narzekać, więc mnie to nie dziwi

Skepta 10.09.2020 09:57

reszta to jakies nieporozumienie

Skepta 10.09.2020 09:57

jedyne co wyszlo Marottcie to ten Hakimi jak dotad

Skepta 10.09.2020 09:55

a taki kolarov sami widzicie, ledwo przylazl i juz farbowanie wloskow na jakis pedalski kolor, moze niech Brozo nie odchodzi, bedzie mial fajnego kumpla

Skepta 10.09.2020 09:50

to chyba najnormalniejszy pilkarz jakiego widzialem

Skepta 10.09.2020 09:50

mam zalajkowanego Cavaniego na fb

emika 10.09.2020 09:47

se idz do piochu jak chcesz\

emika 10.09.2020 09:47

ja tam do urny

CzarodziejCzasu 10.09.2020 09:47

Tak jak kazdy z nas

CzarodziejCzasu 10.09.2020 09:47

W piachu.

emika 10.09.2020 09:47

pozegnalnie

emika 10.09.2020 09:47

cavani skonczy na cyckach wandy

Luki165 10.09.2020 09:46

Ciekawe gdzie Cavani skonczy

Luki165 10.09.2020 09:46

lepiej na marcelo

Klinsi64 10.09.2020 09:44

wymiana z realem na bejla

emika 10.09.2020 09:43

niestety zostaje nam wyebac peryszita do romy

emika 10.09.2020 09:43

i lucas w obwodzie

emika 10.09.2020 09:43

tez prawda

Luki165 10.09.2020 09:43

Bergwijn biega po 2 skrzydle u totkow

Klinsi64 10.09.2020 09:43

Randama sobie kupi perisica bo jest nim zachwycony

emika 10.09.2020 09:42

chelsea w ogole sie uzbroila na grubo wiec tam nie ma szans

emika 10.09.2020 09:42

united w teorii by moglo ale tam troche polityka sie zmienila i coraz wiecej tych mlodych wciskaja

emika 10.09.2020 09:41

totki maja sona na lewym i drugiego jakiegos zaperdalake

Skepta 10.09.2020 09:41

ile Berni u nas zarabial na rok

emika 10.09.2020 09:41

ogolnie to swoja droga raczej watpie, ze ktorys z tych bardziej prestizowych klubow bedzie chcial ivana

jaszczomb 10.09.2020 09:40

endombla nie be dzie zaperwne wiec nie ma co sie zastanawiac

emika 10.09.2020 09:40

a z Totkami jak sie dogadywac na sprzedaz to moze jakas transakcja wiazana z tym ndombele?

emika 10.09.2020 09:38

wiec Inter nie wiem, moze liczyl na to, ze nie dograja tego Sane jednak i bayern bedzie musial wziac Ivana

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625232

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się