Archiwum shoutboksa

SETE 10.09.2020 13:10

dobrze ze Vidl trenuje z Barca a nie siedzi przed telewizorem, widac ze muz zalezy aby byc w formie na powitanie ze starym mentorem

SETE 10.09.2020 13:08

dokl , w Juve nie przeszedl testow, Ferrero mial wtedy nerwa mocnego

Endru 10.09.2020 13:08

No roma sprzedała szika na calkiem niezłych warunkach

SETE 10.09.2020 13:07

Roma roma mia

jaszczomb 10.09.2020 13:07

jude tez go olalo

jaszczomb 10.09.2020 13:07

ale wtedy mial jakies zdrowotyne

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:07

Sete znowunsie pucuje do romy typowe

jaszczomb 10.09.2020 13:07

oj tak tak

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:06

XD

SETE 10.09.2020 13:06

Jaszczomb pamietam ze niewiele brakowalo a ten kiep Sik bylby u nas :)

IlCapitano 10.09.2020 13:06

Lipiec 2017 Milaniak - Bajern 4:0, grudzień 2017 Gattuso is coming

SETE 10.09.2020 13:06

maja dobrego Dyrektora Sportowego

Nitrogen 10.09.2020 13:06

Za 27 z bonusami nawet

jaszczomb 10.09.2020 13:05

jak to jest, ze roma sprzedala tego kiepa szika za 27 a my nie mozemy sprzedac triumfatora lm za 15

SETE 10.09.2020 13:05

Nitro a jechales ostatnio aleja Unii XDXD

Nitrogen 10.09.2020 13:04

Oni chyba mieli problemy ze sprzedażami

maniekfci 10.09.2020 13:04

jaka radość po tych bramkach w ICC xdddddddd

Nitrogen 10.09.2020 13:04

Stracili Menie więc pewnie na ławkę

SETE 10.09.2020 13:04

potrzebowali w Paryzu szatniarza ?

IlCapitano 10.09.2020 13:04

Milan kupując 20 latka wykonał milowy krok ku Scudetto

Nitrogen 10.09.2020 13:04

Znowu się sam nakręcasz SETE. Znowu to robisz

SETE 10.09.2020 13:04

Jednak Milan glownym oponentem

Nitrogen 10.09.2020 13:04

Wypożyczony do PSG z Romy

jaszczomb 10.09.2020 13:03

ciekawe

maniekfci 10.09.2020 13:03

ten kiep

jaszczomb 10.09.2020 13:03

czyli skeduto juz przyznane hmmm, tylko nie jude a jednak milan

SETE 10.09.2020 13:03

Co ?

maniekfci 10.09.2020 13:03

XD

Nitrogen 10.09.2020 13:03

Florenzi w PSG @Dy Marco

Endru 10.09.2020 13:03

https://youtu.be/FlGDDRlHzl0 Alez to bylo

maniekfci 10.09.2020 13:03

kosmos

maniekfci 10.09.2020 13:03

grande milan, grande transfery, grande PIoli na ławce

SETE 10.09.2020 13:00

zakladam ze w okolicach wszystkich swietych bedzie goraczkowe dzwonienie

SETE 10.09.2020 12:59

jak Piliego nie bedzie w listopadzie

Endru 10.09.2020 12:59

Ze steony milana

Endru 10.09.2020 12:59

Środek po przyjsciu Tonaliego mamy najmocniejszy od lat, ale skoro Pioli zażyczył sobie 4 jakościowych pomocników to pewnie ich dostanie i słusznie. Wreszcie w Milanie myśli się o mercato w kontekście woli trenera. Wiem, że kupno nowego PO jest uzależnione od sprzedaży Calabrii/ Contiego, jednak to pozycja, gdzie najbardziej chciałbym wzmocnienia nowym zawodnikiem

Endru 10.09.2020 12:58

Nowy Sheva nie piatek xd

IlCapitano 10.09.2020 12:58

Masakra jak przyjdzie liga to oni zaczną wygrywać po 8:0

IlCapitano 10.09.2020 12:58

MK92 9 września 2020, 19:15 Co mecz, to wygrywamy większą różnicą bramek. Dobry prognostyk przed spotkaniami o stawkę.

Endru 10.09.2020 12:58

Byl juz nowy piatek nowy kaka teraz nowy Pirlo i gattudz w jednym czyli za wiele sie nie zmienia w milanie

SETE 10.09.2020 12:56

jak w niemieckim proszku do prania

SETE 10.09.2020 12:56

2 w 1

Endru 10.09.2020 12:56

Czy Hybryda?

Endru 10.09.2020 12:56

Tonali to w koncu nowy Gattuso czy Pirlo?

SETE 10.09.2020 12:55

to sie dzieje na naszych oczach, Milan znow jest wielki

IlCapitano 10.09.2020 12:55

Tak będzie

IlCapitano 10.09.2020 12:55

goat333 9 września 2020, 21:15 Kozak transfer, jeszcze ta formuła mistrzostwo. Ale obiektywnie trzeba poczekać do końca. Potrzeba 2, 3 transferów, i zapowiada się najciekawszy sezon w serie a od wielu lat. Moja pierwsza 7. Milan Inter Atalanta Juve Lazio Napoli Roma

SETE 10.09.2020 12:54

co zostal wypozyczony na dorbych warunkach bez opcji wykupu przez krola mercato Maldiniego

IlCapitano 10.09.2020 12:54

Tonali ponoć przychodzi na ławkę by być zmiennikiem Bennacera, alez oni mają ławkę widzicie to

maniekfci 10.09.2020 12:54

Benacer Tonali, Kesi > Vidal o ile w końcu przylezie, Barella, Radja niestety

SETE 10.09.2020 12:53

Podobno bardzo dobrze sie tam jakis DIAZ zaprezentowal w tym sparingu

maniekfci 10.09.2020 12:53

xd

SETE 10.09.2020 12:53

z BIG3 w srodku, Benacer Tonali, Kesi

IlCapitano 10.09.2020 12:53

Wczoraj rozgromili Vicenzę 5:1, pokaz siły

IlCapitano 10.09.2020 12:52

Ależ ten Milan to on jest matko jedyna

IlCapitano 10.09.2020 12:52

No lekko

SETE 10.09.2020 12:51

W sumie jedno jedno juz zdobyli, COVIDowe , geraz czeka ich obrona tytulu

maniekfci 10.09.2020 12:50

jak tam endru, byłeś na pętli?

SETE 10.09.2020 12:50

Milanisci swietuja juz Scudetto ?

Nitrogen 10.09.2020 12:50

Ależ Toronto ogarnęło rany boskie

CzarodziejCzasu 10.09.2020 12:49

Sb tez ma swojego joao marie niezwykłe

Endru 10.09.2020 12:45

Tak i Joao Mario wraca

JoaoMario 10.09.2020 12:45

Podobnie jak De Vrij Skriniar Barella LuLa i Hakimi

Endru 10.09.2020 12:45

Na stronie milanu fiesta kolejny raz w mercato

JoaoMario 10.09.2020 12:44

Godin i Eriksen to nasz szkielet na przyszly sezon ??

Endru 10.09.2020 12:43

Pokaz jakies dowody capitaniak to sa puste slowa

maniekfci 10.09.2020 12:42

typowy obraz na mefedronowym zejściu

maniekfci 10.09.2020 12:42

xd

IlCapitano 10.09.2020 12:42

Zazwyczaj rzuca się tu w amoku pijany i obraża prowokuje

IlCapitano 10.09.2020 12:42

Puszczało go

IlCapitano 10.09.2020 12:42

Kusy jaki miły i uprzejmy, trzeźwiał

Nasir 10.09.2020 12:41

https://prnt.sc/ueuev1 tak bylo

maniekfci 10.09.2020 12:40

kusy to chad

maniekfci 10.09.2020 12:39

xdddddddddd

IlCapitano 10.09.2020 12:39

Który to już raz

Nasir 10.09.2020 12:38

xddd

Endru 10.09.2020 12:38

I dotrzymał slowa kusy juz nie wroci

Dzonyy 10.09.2020 12:38

i biedak dalej tu siedzie

Dzonyy 10.09.2020 12:38

Pewnie mu sie głowa przez wyjscie z sb nie przecisnela

Nasir 10.09.2020 12:38

ostatnio w sylwestra to kusy zapowiadal ze odchodzi z sb

Endru 10.09.2020 12:37

Sylwester z sb

maniekfci 10.09.2020 12:36

jakie plany na slwestra

jaszczomb 10.09.2020 12:29

tylko tajski boks/kickboxing

maniekfci 10.09.2020 12:29

Lukaku wylądował?

Nasir 10.09.2020 12:29

kusy nie wstydz sie pisz cos

maniekfci 10.09.2020 12:29

bekę mam z tych przytulasów, nie mogą się boksem zająć

IlCapitano 10.09.2020 12:29

Kusy tam głową dociska w opór

Endru 10.09.2020 12:28

Capitaniak w sparingu ze mna na sb kontra sparing w rzeczywistosci

maniekfci 10.09.2020 12:28

konfrontacje chuiów w dojpie

Nasir 10.09.2020 12:28

monitor zaplulem

maniekfci 10.09.2020 12:28

niedługo bedzie KCHWD

Nasir 10.09.2020 12:28

o panie

maniekfci 10.09.2020 12:28

MĘSKI SPORT

maniekfci 10.09.2020 12:28

xdddddddd

Nasir 10.09.2020 12:28

?ktory to endru

Nasir 10.09.2020 12:28

XDDDDDDDDDD

IlCapitano 10.09.2020 12:27

Patrzcie sparing endra z kusym

Shoutbox

Rebelde 24.06.2026 08:57

Palestra Here we go ....

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625270

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się