dobrze ze Vidl trenuje z Barca a nie siedzi przed telewizorem, widac ze muz zalezy aby byc w formie na powitanie ze starym mentorem
dokl , w Juve nie przeszedl testow, Ferrero mial wtedy nerwa mocnego
No roma sprzedała szika na calkiem niezłych warunkach
Roma roma mia
jude tez go olalo
ale wtedy mial jakies zdrowotyne
Sete znowunsie pucuje do romy typowe
oj tak tak
XD
Jaszczomb pamietam ze niewiele brakowalo a ten kiep Sik bylby u nas
Lipiec 2017 Milaniak - Bajern 4:0, grudzień 2017 Gattuso is coming
maja dobrego Dyrektora Sportowego
Za 27 z bonusami nawet
jak to jest, ze roma sprzedala tego kiepa szika za 27 a my nie mozemy sprzedac triumfatora lm za 15
Nitro a jechales ostatnio aleja Unii XDXD
Oni chyba mieli problemy ze sprzedażami
jaka radość po tych bramkach w ICC xdddddddd
Stracili Menie więc pewnie na ławkę
potrzebowali w Paryzu szatniarza ?
Milan kupując 20 latka wykonał milowy krok ku Scudetto
Znowu się sam nakręcasz SETE. Znowu to robisz
Jednak Milan glownym oponentem
Wypożyczony do PSG z Romy
ciekawe
ten kiep
czyli skeduto juz przyznane hmmm, tylko nie jude a jednak milan
Co ?
XD
Florenzi w PSG @Dy Marco
https://youtu.be/FlGDDRlHzl0 Alez to bylo
kosmos
grande milan, grande transfery, grande PIoli na ławce
zakladam ze w okolicach wszystkich swietych bedzie goraczkowe dzwonienie
jak Piliego nie bedzie w listopadzie
Ze steony milana
Środek po przyjsciu Tonaliego mamy najmocniejszy od lat, ale skoro Pioli zażyczył sobie 4 jakościowych pomocników to pewnie ich dostanie i słusznie. Wreszcie w Milanie myśli się o mercato w kontekście woli trenera. Wiem, że kupno nowego PO jest uzależnione od sprzedaży Calabrii/ Contiego, jednak to pozycja, gdzie najbardziej chciałbym wzmocnienia nowym zawodnikiem
Nowy Sheva nie piatek xd
Masakra jak przyjdzie liga to oni zaczną wygrywać po 8:0
MK92 9 września 2020, 19:15 Co mecz, to wygrywamy większą różnicą bramek. Dobry prognostyk przed spotkaniami o stawkę.
Byl juz nowy piatek nowy kaka teraz nowy Pirlo i gattudz w jednym czyli za wiele sie nie zmienia w milanie
jak w niemieckim proszku do prania
2 w 1
Czy Hybryda?
Tonali to w koncu nowy Gattuso czy Pirlo?
to sie dzieje na naszych oczach, Milan znow jest wielki
Tak będzie
goat333 9 września 2020, 21:15 Kozak transfer, jeszcze ta formuła mistrzostwo. Ale obiektywnie trzeba poczekać do końca. Potrzeba 2, 3 transferów, i zapowiada się najciekawszy sezon w serie a od wielu lat. Moja pierwsza 7. Milan Inter Atalanta Juve Lazio Napoli Roma
co zostal wypozyczony na dorbych warunkach bez opcji wykupu przez krola mercato Maldiniego
Tonali ponoć przychodzi na ławkę by być zmiennikiem Bennacera, alez oni mają ławkę widzicie to
Benacer Tonali, Kesi > Vidal o ile w końcu przylezie, Barella, Radja niestety
Podobno bardzo dobrze sie tam jakis DIAZ zaprezentowal w tym sparingu
xd
z BIG3 w srodku, Benacer Tonali, Kesi
Wczoraj rozgromili Vicenzę 5:1, pokaz siły
Ależ ten Milan to on jest matko jedyna
No lekko
W sumie jedno jedno juz zdobyli, COVIDowe , geraz czeka ich obrona tytulu
jak tam endru, byłeś na pętli?
Milanisci swietuja juz Scudetto ?
Ależ Toronto ogarnęło rany boskie
Sb tez ma swojego joao marie niezwykłe
Tak i Joao Mario wraca
Podobnie jak De Vrij Skriniar Barella LuLa i Hakimi
Na stronie milanu fiesta kolejny raz w mercato
Godin i Eriksen to nasz szkielet na przyszly sezon
Pokaz jakies dowody capitaniak to sa puste slowa
typowy obraz na mefedronowym zejściu
xd
Zazwyczaj rzuca się tu w amoku pijany i obraża prowokuje
Puszczało go
Kusy jaki miły i uprzejmy, trzeźwiał
https://prnt.sc/ueuev1 tak bylo
kusy to chad
xdddddddddd
Który to już raz
xddd
I dotrzymał slowa kusy juz nie wroci
i biedak dalej tu siedzie
Pewnie mu sie głowa przez wyjscie z sb nie przecisnela
ostatnio w sylwestra to kusy zapowiadal ze odchodzi z sb
Sylwester z sb
jakie plany na slwestra
tylko tajski boks/kickboxing
Lukaku wylądował?
kusy nie wstydz sie pisz cos
bekę mam z tych przytulasów, nie mogą się boksem zająć
Kusy tam głową dociska w opór
Capitaniak w sparingu ze mna na sb kontra sparing w rzeczywistosci
konfrontacje chuiów w dojpie
monitor zaplulem
niedługo bedzie KCHWD
o panie
MĘSKI SPORT
xdddddddd
?ktory to endru
XDDDDDDDDDD
Patrzcie sparing endra z kusym