stano jeszcze, ze jest natretny na koniec opisal xdd
gosc wylicytowal zq 13k kolecje z nimi i nawet mu nie odpisali
no u mnie też
oni strasznie stracili w moich oczach oprocz pola
albo krol donejtow kopyto borka pol usmieszek reszta grobowa cicza
Co ziomek beke zrobil
xD
każdy lekko się śmieje, a Stano chwilę później mówi "poważnie"
Ostatni tel jest tu dobry
"ten pierwszy po lewej to były chłopak mojej żony"
to bekowe było xd
Endru 10.09.2020 14:44 Ostatnie quizowanie bylo mega spoko szczegolnie jak wyskoczyli z byłym chlopakiem dziewczyny Stana Xd
czekam az borek podczas komentowania meczu na tvp bedzie zapraszal na eurowizje junior albo kabarety
Pewnie ze świadomie
swiadomie to zrobili endrju?
To już wiemy kto promuje Olega a kto go strzyże?
Ostatnie quizowanie bylo mega spoko szczegolnie jak wyskoczyli z byłym chlopakiem dziewczyny Stana Xd
ciekawe jak wyglądają relacje Borek - żona Borka
Stanowski jest najlepszy jestem jego fanem
i*
Olka u Rusinka promuje Dumanowski i Guziak
Jaki pysk XDDD
Te Kalczje Meryte całe co
A Olka kto wypromuje
wypromuje swoich dziennikarzy
a Stano na tym wszystkim wygra najbardziej
więc musi dawać sobie radę
nie jestem jego fanem, ale zbudował sobie bazę użytkowników, którzy go regularnie oglądali, do tego jeszcze lansuje się na wp.pl
bo on spokojnie sobie sam poradziłby
taki Pol niech żałuje
uja wyjaśnił wtedy xd
Mati Borek wyjaśnia kity i mity
Po czym gotuje się przy pierwszym pytaniu o Tajlandię xD
"Mati Borek wyjaśnia fakty i mity"
POWIEC MJE TO WE TWARZ
tak samo Mati zrobił jeden hejt park to ponownie zaliczył kompromitacje
Smokowski w jakimś wywiadzie w radiu powiedział, że powinien uważać co ma na telefonie i czym dzieli się z innymi
gościu nie ogarnia internetu
Borek skompromitował się
pozniej jeszcze ktos zadzwonil i borek sie zesral tez straszliwie czy to jest jego cel w zyciu XD siedzisz pewnie w 5osob na wersalce w domu i poklepuja cie po plecach a w twarz nigdy bys mi takiego pytania nie zadal
wszyscy zazdrościli, TAKIE KOPYTO POKAZAŁEŚ IM
Borkowizna straszliwie porozbijana
a Najman jak zgnił
no i koniec było Borka w hej parku
MATI SPAKOWANY
No i dobra
HAHAHAHA
XDDDDDD
xd
to kur.. smieszne bylo?
XDDD
Najman wariacie
smiech najmana-zloto
XD
chyba pomyliles odwage z odwaznikiem
dokl
Borek się bardzo irytuje jak słyszy o tym hehe
jedyna afera o której slyszałem to horsegate i tu pojawia się pytanie - dla kogo był bity koń
jak mati borek wrzucilem przypadkiem zdjecie bydlaka swojego na twitter?
o nie slyszales o aferze tajskiej?
xd
co to tajskie kopytko
o widze tajskie kopytko tez lubi kontemplowac espresso https://www.youtube.com/watch?v=IuZNXXF7db4
moze czasem Adriano wpadnie na kielicha
Kolarov jeszcze Dejana zwerbuje
Ależ będzie chlanie jak wygramy Scudetto
radja vidal brozo silna ekipa melanzowa nam rosnie
alez pieniążków utopionych
najgorsze ze tych naszych ogórków nikt nie chce hehe
Niesłychane
Ale my sie pieprzymy w tym okienku.
moze jeszcze wezma Nowego Neste
Genoa sie zbroi
Stępiński w Genoi
Szkoda braku wykupu przez Bayern, nasi DS beda miec pewlne rece roboty
Nie wiesz czy by sobie poradził. Nikt tego nie wie
pewnie jak wyszedl na sparing to juz mu sie odechcialo na starcie
zgadza sie
No sorry, co to za porównania
A jak mial sie odnalezc grajac jeden mecz i to z longo
Dzeko za drogi , bez szans
DZEKO PRAGNIEMY
4 napastnik to podstawa, a nie znowu Lukak, Sanchez i Lautaro
lepszy peryszit na 4 niz despacito
Pamietam w pre sezonie w tamtym roku Ivan totalnie nie odnajdywał sie w systemie Conte na ataku
Niech zarzad sie wykaże i opchnie szrot bo jak zostaniemy z Perisicem jako 4 napastnikiem to troche slabi
Niech zarzad sie wykaże i opchnie szrot bo jak zostaniemy z Perisicem jako 4 napastnikiem to troche slabi
bedzie podklada dla zarzadu aby go nie sciagac
Vidal ma dostac dosc dlugi kontrakt i wyzszy niz Kolarov
Czemu dalismy za kolarova 2 mln a za vidala nie chcemy dac?
heheh
xd
Mutur ok
Kusy pisał, że tylko lekkie otarcia głowy ma
cap, wszystko dobrze z moturem?
XDXD dobre Cap