Archiwum shoutboksa

Czarson 10.09.2020 14:49

stano jeszcze, ze jest natretny na koniec opisal xdd

Czarson 10.09.2020 14:49

gosc wylicytowal zq 13k kolecje z nimi i nawet mu nie odpisali

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

no u mnie też

Czarson 10.09.2020 14:48

oni strasznie stracili w moich oczach oprocz pola

Czarson 10.09.2020 14:48

albo krol donejtow kopyto borka pol usmieszek reszta grobowa cicza

Endru 10.09.2020 14:48

Co ziomek beke zrobil

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

xD

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

każdy lekko się śmieje, a Stano chwilę później mówi "poważnie"

Endru 10.09.2020 14:48

Ostatni tel jest tu dobry

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

"ten pierwszy po lewej to były chłopak mojej żony"

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:48

to bekowe było xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:47

Endru 10.09.2020 14:44 Ostatnie quizowanie bylo mega spoko szczegolnie jak wyskoczyli z byłym chlopakiem dziewczyny Stana Xd

Czarson 10.09.2020 14:47

czekam az borek podczas komentowania meczu na tvp bedzie zapraszal na eurowizje junior albo kabarety

Endru 10.09.2020 14:47

Pewnie ze świadomie

Czarson 10.09.2020 14:46

swiadomie to zrobili endrju?

IlCapitano 10.09.2020 14:45

To już wiemy kto promuje Olega a kto go strzyże?

Endru 10.09.2020 14:44

Ostatnie quizowanie bylo mega spoko szczegolnie jak wyskoczyli z byłym chlopakiem dziewczyny Stana Xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:44

ciekawe jak wyglądają relacje Borek - żona Borka

Endru 10.09.2020 14:43

Stanowski jest najlepszy jestem jego fanem

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:43

i*

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:43

Olka u Rusinka promuje Dumanowski i Guziak

IlCapitano 10.09.2020 14:42

Jaki pysk XDDD

IlCapitano 10.09.2020 14:41

Te Kalczje Meryte całe co

IlCapitano 10.09.2020 14:41

A Olka kto wypromuje

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:40

wypromuje swoich dziennikarzy

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:40

a Stano na tym wszystkim wygra najbardziej

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:40

więc musi dawać sobie radę

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:40

nie jestem jego fanem, ale zbudował sobie bazę użytkowników, którzy go regularnie oglądali, do tego jeszcze lansuje się na wp.pl

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:39

bo on spokojnie sobie sam poradziłby

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:39

taki Pol niech żałuje

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:39

uja wyjaśnił wtedy xd

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:39

Mati Borek wyjaśnia kity i mity

Nitrogen 10.09.2020 14:39

Po czym gotuje się przy pierwszym pytaniu o Tajlandię xD

Nitrogen 10.09.2020 14:38

"Mati Borek wyjaśnia fakty i mity"

IlCapitano 10.09.2020 14:38

POWIEC MJE TO WE TWARZ

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:35

tak samo Mati zrobił jeden hejt park to ponownie zaliczył kompromitacje

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:35

Smokowski w jakimś wywiadzie w radiu powiedział, że powinien uważać co ma na telefonie i czym dzieli się z innymi

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:34

gościu nie ogarnia internetu

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:34

Borek skompromitował się

Czarson 10.09.2020 14:33

pozniej jeszcze ktos zadzwonil i borek sie zesral tez straszliwie czy to jest jego cel w zyciu XD siedzisz pewnie w 5osob na wersalce w domu i poklepuja cie po plecach a w twarz nigdy bys mi takiego pytania nie zadal

ZnawcaCalcio 10.09.2020 14:32

wszyscy zazdrościli, TAKIE KOPYTO POKAZAŁEŚ IM

IlCapitano 10.09.2020 14:14

Borkowizna straszliwie porozbijana

maniekfci 10.09.2020 14:14

a Najman jak zgnił

Luki165 10.09.2020 14:14

no i koniec było Borka w hej parku

maniekfci 10.09.2020 14:14

MATI SPAKOWANY

IlCapitano 10.09.2020 14:13

No i dobra

IlCapitano 10.09.2020 14:13

HAHAHAHA

maniekfci 10.09.2020 14:13

XDDDDDD

Nasir 10.09.2020 14:13

xd

Nasir 10.09.2020 14:13

to kur.. smieszne bylo?

IlCapitano 10.09.2020 14:12

XDDD

maniekfci 10.09.2020 14:12

Najman wariacie

Nasir 10.09.2020 14:12

smiech najmana-zloto

Nasir 10.09.2020 14:11

XD

Nasir 10.09.2020 14:11

chyba pomyliles odwage z odwaznikiem

Nasir 10.09.2020 14:11

dokl

Luki165 10.09.2020 14:10

Borek się bardzo irytuje jak słyszy o tym hehe

maniekfci 10.09.2020 14:10

jedyna afera o której slyszałem to horsegate i tu pojawia się pytanie - dla kogo był bity koń

Nasir 10.09.2020 14:09

jak mati borek wrzucilem przypadkiem zdjecie bydlaka swojego na twitter?

Nasir 10.09.2020 14:09

o nie slyszales o aferze tajskiej?

Nasir 10.09.2020 14:09

xd

maniekfci 10.09.2020 14:08

co to tajskie kopytko

Nasir 10.09.2020 14:04

o widze tajskie kopytko tez lubi kontemplowac espresso https://www.youtube.com/watch?v=IuZNXXF7db4

Nasir 10.09.2020 14:02

moze czasem Adriano wpadnie na kielicha

IlCapitano 10.09.2020 14:01

Kolarov jeszcze Dejana zwerbuje

IlCapitano 10.09.2020 14:01

Ależ będzie chlanie jak wygramy Scudetto

Nasir 10.09.2020 14:01

radja vidal brozo silna ekipa melanzowa nam rosnie

Luki165 10.09.2020 13:48

alez pieniążków utopionych

Luki165 10.09.2020 13:47

najgorsze ze tych naszych ogórków nikt nie chce hehe

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:44

Niesłychane

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:43

Ale my sie pieprzymy w tym okienku.

SETE 10.09.2020 13:39

moze jeszcze wezma Nowego Neste

SETE 10.09.2020 13:39

Genoa sie zbroi

Nitrogen 10.09.2020 13:35

Stępiński w Genoi

SETE 10.09.2020 13:34

Szkoda braku wykupu przez Bayern, nasi DS beda miec pewlne rece roboty

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:32

Nie wiesz czy by sobie poradził. Nikt tego nie wie

SETE 10.09.2020 13:32

pewnie jak wyszedl na sparing to juz mu sie odechcialo na starcie

SETE 10.09.2020 13:32

zgadza sie

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:32

No sorry, co to za porównania

CzarodziejCzasu 10.09.2020 13:31

A jak mial sie odnalezc grajac jeden mecz i to z longo :lol:

SETE 10.09.2020 13:31

Dzeko za drogi , bez szans

IlCapitano 10.09.2020 13:27

DZEKO PRAGNIEMY

IlCapitano 10.09.2020 13:27

4 napastnik to podstawa, a nie znowu Lukak, Sanchez i Lautaro

jaszczomb 10.09.2020 13:25

lepszy peryszit na 4 niz despacito

Endru 10.09.2020 13:24

Pamietam w pre sezonie w tamtym roku Ivan totalnie nie odnajdywał sie w systemie Conte na ataku

Endru 10.09.2020 13:24

Niech zarzad sie wykaże i opchnie szrot bo jak zostaniemy z Perisicem jako 4 napastnikiem to troche slabi

Endru 10.09.2020 13:24

Niech zarzad sie wykaże i opchnie szrot bo jak zostaniemy z Perisicem jako 4 napastnikiem to troche slabi

jaszczomb 10.09.2020 13:22

bedzie podklada dla zarzadu aby go nie sciagac

SETE 10.09.2020 13:22

Vidal ma dostac dosc dlugi kontrakt i wyzszy niz Kolarov

Endru 10.09.2020 13:19

Czemu dalismy za kolarova 2 mln a za vidala nie chcemy dac?

SETE 10.09.2020 13:12

heheh

jaszczomb 10.09.2020 13:12

xd

IlCapitano 10.09.2020 13:12

Mutur ok

IlCapitano 10.09.2020 13:11

Kusy pisał, że tylko lekkie otarcia głowy ma

jaszczomb 10.09.2020 13:11

cap, wszystko dobrze z moturem?

SETE 10.09.2020 13:11

XDXD dobre Cap

Shoutbox

Rebelde 24.06.2026 08:57

Palestra Here we go ....

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625270

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się