Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:06

Glupota i tyle

CzarodziejCzasu 10.09.2020 17:06

Pozbywamy sie typa ktory jako tako zaczal ogarniac

Vancore 10.09.2020 17:03

ale mnie przynajmniej nie bedzie wkur.....

Vancore 10.09.2020 17:03

transfer godina do cagliari jest mocno dfziwny

Rebelde 10.09.2020 16:57

może że DD na stałe zastąpi Candreve na wahadle

Rebelde 10.09.2020 16:57

w sumie dwóch odejdzie i dwóch dojdzie, Ranokia i Godin aut , Darmian i Kolarov in . Więc chyba nie ma miejsca dla następnego

Nitrogen 10.09.2020 16:56

No i nie wiem jak ten Pyrola

Nitrogen 10.09.2020 16:56

Ranocchia. Póki jeszcze jest w Interze

WTC 10.09.2020 16:56

może toczą się jakieś rozmowy dotyczące jakiegoś środkowego obrońcy

Rebelde 10.09.2020 16:55

a jak wyleci De Vrij, to który z nich zagra na środku?

pablo77 10.09.2020 16:55

brakuje jeszcze w tym okienku sprzedazy Eriksena i kupna Locateliego z Sassuolo

Rebelde 10.09.2020 16:55

to rezerwowymi obrońcami będą Darmian, Kolarov i DD? Szału nie ma

WTC 10.09.2020 16:53

kto na poważnie pisze takie pierdoły to ja nie wiem

WTC 10.09.2020 16:53

dobrze, że się w Radomiu nie urodziła

WTC 10.09.2020 16:53

Przenosiny Godina do Cagliari mogą mieć też powód... osobisty. Żona obrońcy, Sofia Herrera, urodziła się w Cagliari, gdzie jej ojciec grał w latach dziewięćdziesiątych

IlCapitano 10.09.2020 16:53

Ejniouł już opisał, czekam na Rafala

WTC 10.09.2020 16:52

nie wiem i nie rozumiem, ale oczekuję nowych emotek Rafała z tej okazji

Rebelde 10.09.2020 16:51

oni chyba faktycznie zbierają grosik do grosika, na tego Kante

IlCapitano 10.09.2020 16:51

Za rok musimy zapłacić jeszcze chyba 10 mln za Barelle, może ten Godin to dlatego

pablo77 10.09.2020 16:47

Spokojnie, przyjdzie Darmian :D

SETE 10.09.2020 16:46

Eh szkoda strzępić ryja

WTC 10.09.2020 16:45

no ale zobaczymy co się wydarzy

WTC 10.09.2020 16:45

tak na dobrą sprawę to oddajemy podstawowego obrońcę

SETE 10.09.2020 16:43

Godina oddają jak już załapał o co kaman

maverik 10.09.2020 16:43

no my to lubimy innym pomagac, szkoda ze inni tak nie pomagaja nam

WTC 10.09.2020 16:43

ale on grał całkiem solidnie i jest mi tak po prostu szkoda go oddawać po jednym roku

WTC 10.09.2020 16:43

żeby ten Godin się jakoś kompromitował to pal sześć

SETE 10.09.2020 16:43

I teraz wyobraźcie sobie ze Psg nie wykupuje Icara :)

maverik 10.09.2020 16:42

jak beda chcieli

CzarodziejCzasu 10.09.2020 16:42

Nic nie umiemy zrobic

maverik 10.09.2020 16:42

za rok sobie wezma za darmo np ALexisa

CzarodziejCzasu 10.09.2020 16:42

Na razie to jesteśmy gwalceni na rynku

WTC 10.09.2020 16:42

no to niezłe oszczędności xDDD

maverik 10.09.2020 16:42

stac nas by inne kluby mialy lepiej

SETE 10.09.2020 16:42

Dokl

maverik 10.09.2020 16:42

tak jak Radje

maverik 10.09.2020 16:42

oplacimy im a co

SETE 10.09.2020 16:42

WtC możliwe ze nie wiemy wszystkiego :)

WTC 10.09.2020 16:41

i skąd niby Cagliari znajdzie pieniądze pokrywające zarobki Godina? Dziwne to jakieś wszystko

SETE 10.09.2020 16:41

Marotta z Ausilio będą teraz gorączkowo czyścić kadrę

SETE 10.09.2020 16:40

Teraz wiemy na czym stoimy . Fiskalnie jest problem. 33 graczy w kadrze , wypożyczeni powrócili prawie w komplecie

WTC 10.09.2020 16:40

dużo lepiej to nie brzmi : D

IlCapitano 10.09.2020 16:40

Np wymiana Gaglia - Izzo

IlCapitano 10.09.2020 16:39

Może jeszcze ktoś przyjdzie

WTC 10.09.2020 16:38

który środkowym obrońcą nawet nie jest

SETE 10.09.2020 16:38

Musieliby wziąć Kumbulle na wyp

WTC 10.09.2020 16:38

niestety na ten moment mowa jest o jakimś parchu z Parmy

WTC 10.09.2020 16:38

nie miałbym problemu z odejściem tej 2 jeśli sprowadziliby jakiegoś porządnego defensora w ich miejsce

SETE 10.09.2020 16:38

Nie No jasne

IlCapitano 10.09.2020 16:37

A może oni nie chcieli

SETE 10.09.2020 16:36

Lepiej mogli im za free oddać Asamoaha i Candreve

SETE 10.09.2020 16:35

Myślałem ze Godin 4,5

SETE 10.09.2020 16:35

Aha

IlCapitano 10.09.2020 16:35

Godin zarabia 6,5 mln netto a Ranocchia 2,7 mln netto

SETE 10.09.2020 16:35

Skąd aż taka kwota IlCap

IlCapitano 10.09.2020 16:35

Odejście Ranocchi i Godina oznacza, że w kasie klubu zostaje rocznie jakieś 16 mln

pluto11 10.09.2020 16:35

Zamiana Godin Darmian nasz krol to miszcz

WTC 10.09.2020 16:34

poza tym to trudno mi sobie wyobrazić tak dobrego defensora w jakimś zasranym Cagliari

SETE 10.09.2020 16:34

Nawet mi się nie chce tego komentować

WTC 10.09.2020 16:33

to ja tutaj widzę duży problem

WTC 10.09.2020 16:32

ale jeśli oddajemy Godina i Ranocchię jednocześnie i widzimy alternatywę dla podstawowej trójki w postaci Darmiana

SETE 10.09.2020 16:32

Zgadza się

WTC 10.09.2020 16:31

no innego wytłumaczenia nie widzę

SETE 10.09.2020 16:31

WtC to znaczy ze budżet płacowy mamy mocno nad kreska , nie ma innej opcji

SETE 10.09.2020 16:31

Myśle ze ta inicjatywa wyszła od Interu , bo Cagliari miało Fazio na widelcu za 2/3 mln euro

WTC 10.09.2020 16:31

no to już jest idiotyczne posunięcie imo

SETE 10.09.2020 16:30

Dzieje się dzieje

Nitrogen 10.09.2020 16:30

Cagliari are in advanced talks with Inter to sign Diego Godin. The agreement is still to be reached between the two clubs and on personal terms - but talks on. Also Rennes asked for Godin few days ago. He’s gonna leave Inter.

Nitrogen 10.09.2020 16:30

Dobra jednak to się dzieje xD

Kamiliusz1908 10.09.2020 16:28

myślę że z 90% piłkarzy miałąby tak samo wywalone na klub, gdyby zarabiało tyle co on, przez co nikt nie chciałby ich zatrudnić za taki hajs, i w dodatku jeszcze nie musieli nic robić bo klub nie chce na zawodnika stawiać.

jaszczomb 10.09.2020 16:26

dawno nie widzialem goscia ktory az tak mial wywalone na klub

Nitrogen 10.09.2020 16:25

I teraz dopiero zgłosił jak wrócił do Reala że jednak go dalej boli

Nitrogen 10.09.2020 16:25

Ale w drugim już grał

Nitrogen 10.09.2020 16:25

On miał na pewno uraz w pierwszym meczu Walii

Claudio 10.09.2020 16:21

Niby piszą że wrócił z urazem :D

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:19

kontuzja? dopiero co grał w kadrze :D

Claudio 10.09.2020 16:18

Podobno znowu ma kontuzje? Bo jakby był zdrowy i w przyzwoitej formie to jako lewe wahadło przyzwoita opcja. Ale coś mu się z mózgiem w tym Realu stało

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:15

Bale chyba obrażony za brak zgody na transfer do Chin?

KoBa 10.09.2020 16:14

nikt, Endru

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:14

może nasi jeszcze zaoszczędzą trochę kapuchy to już w ogóle będzie pięknie

Endru 10.09.2020 16:13

Chyba nikt oprocz mnie i wybrańca nie chce Garetha bale w Interze

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:13

Conte odejdzie w 2022 i kadra będzie wyczyszczona dla nowego trenera

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:13

ale mam na myśli, że u nas +30 letni zawodnicy poza Sanchezem mają kontrakt do 2022

Endru 10.09.2020 16:12

Sanchez jak na waruny calcio jeszcze taki stary nie jest

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:12

poza Sanchezem

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:12

po odejściu praktycznie nikt z dziadków nie zostanie

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:11

Conte do 2022 zostanie z nami i robią mu transfery

jaszczomb 10.09.2020 16:11

suning chyuba bardzo mocno po dupie dostal przez covida

KoBa 10.09.2020 16:11

Czyli wychodzi na to, że będziemy w przyszłym sezonie mieć 3 stoperów Bastoni-De Vrij-Skriniar, których zmieniać będzie trzech bocznych obrońców - Kolarov-Darmian-D'Ambrosio

Endru 10.09.2020 16:11

Czyli Morata do juve ? :D

Czarson 10.09.2020 16:11

kwestia czy marota zrobi out jeszcze

jaszczomb 10.09.2020 16:11

susning straciloo kontrakt chyba na puszczanie bpl w chinach bo niewyplacali federacji hasju

Endru 10.09.2020 16:11

#Tiki-taka Luis Suárez woli przejść do Atlético niż do Juventusu. Trafi tam gratis, a Rojiblancos starają się sprostać jego wymaganiom w kwestii pensji. Trwają negocjacje. [@DeportesCuatro]

Czarson 10.09.2020 16:10

alez musimy oszczedzac skoro godin co ogarnia leci bo pensja za duza

jaszczomb 10.09.2020 16:09

nasi walcza aby dorownac wybitnemu oknu milana 2017 anno domini

Endru 10.09.2020 16:08

Nasi walcza o Vidala

ZnawcaCalcio 10.09.2020 16:08

szkoda, że nasi nie powalczą o Reguilona

Endru 10.09.2020 16:08

Dziwne ze Jose M nie patrzy w strone Ivana

Shoutbox

Rebelde 24.06.2026 08:57

Palestra Here we go ....

martins2000 24.06.2026 08:55

Roma informuje Inter że Brazylijczyk nie jest na sprzedaż

Jacenty 24.06.2026 08:53

Arabowie zaproponowali olbrzymie pieniądze dla Soule, Roma chce za niego 40mln.

Claudio 24.06.2026 08:51

jedyna szansa na Wesleya to byłaby oferta oplacajaca ich zobowiazania z FFP, ale tez wielkich promocji na swojego czolowego zawodnika robic nie beda.

pluto11 24.06.2026 08:38

Na pewno jest pieniądzistą

Dzonyy 24.06.2026 08:33

Ciekawe czy Palestra tez byl Interista

Dzonyy 24.06.2026 08:29

Po co Palestra mamy Darmiana

Jacenty 24.06.2026 07:48

City bardzo chcą Malo Gusto, Chelsea żąda 50-55mln euro. Zamienią sobie 1 do 1 na Palsestrę.

pluto11 24.06.2026 07:24

W tym momencie jeżeli Palestra poszedł za kasą do Chelsea to mamy dwie opcje na rynku Włoskim. Mocniejsza czyli Weasley i bardziej prawdopodobna Cambiaso. Jednego o drugiego można by próbować wymienić za Fratte przy Wesleyu można by dopłacić 5-10

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625270

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się