Archiwum shoutboksa

Claudio 07.09.2020 21:31

pieknie Nicolo z główki wszedl

oster 07.09.2020 21:31

Bardziej na Francuza wygląda

Nitrogen 07.09.2020 21:30

Bo jest Włochem

Claudio 07.09.2020 21:30

goool Barella

oster 07.09.2020 21:30

Dlaczego ten Kean nie gra dla rodzinnego Zimbabwe ??

Endru 07.09.2020 21:30

Co sie Zaniolo stalo?

Claudio 07.09.2020 21:30

no i jest moj wynik. Tylko jeszcze cala 2 polowa wiec chyba nie trafie

Nitrogen 07.09.2020 21:29

Wuja ogarnął

Nitrogen 07.09.2020 21:29

1-1

Claudio 07.09.2020 21:29

w koncu

Nitrogen 07.09.2020 21:29

Mylyk xD

Claudio 07.09.2020 21:28

jezuuu co oni maruja

oster 07.09.2020 21:28

Dlaczego ten Kean nie gra dla rodzinnego Zimbabwe ??

Nitrogen 07.09.2020 21:28

Po stracie bramki grają bardzo przyzwoicie

Claudio 07.09.2020 21:28

polacy marnują jak Inter. W sumie jestem przyzwyczajony do takiego widoku

Claudio 07.09.2020 21:26

no i po Zanilo...jaka to jest szklana

Nitrogen 07.09.2020 21:25

Mojżesz Ken in

Claudio 07.09.2020 21:24

oho...Zaniolo kontuzja?

Nitrogen 07.09.2020 21:21

Milik jest napastnikiem zjawiskowym w tym meczu

Claudio 07.09.2020 21:21

Ale Spinazzola chodzi po lewej stronie Włochów

Imrahil 07.09.2020 21:17

:D haha jaka nedza polsza

chonciak 07.09.2020 21:15

KAJ SO TRANSFERY

Claudio 07.09.2020 21:14

ale para Bonucci - Chiellini strasznie niepewna. Szczegolnie widać po Kielonie, że jest po dlugiej przerwie

WTC 07.09.2020 21:14

taka mocna I liga

WTC 07.09.2020 21:14

w ogóle to niesamowite tempo tego spotkania

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:13

brawo Boniek <3

Nitrogen 07.09.2020 21:13

No nie da rady wcześniej

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:13

Zbyszek zmarnował niezłe pokolenie piłkarzy

Claudio 07.09.2020 21:13

dopiero? Pfff

Nitrogen 07.09.2020 21:13

W marcu

Claudio 07.09.2020 21:13

kiedy sa mecze el.?

Nitrogen 07.09.2020 21:13

Handanowik 2022 @Dy Marco

Claudio 07.09.2020 21:13

ciekawe czy jeszcze nie poleci przed mistrzostwami

Imrahil 07.09.2020 21:12

moga nawet 7-0 przegrac jak kazdy polski klub w europie

WTC 07.09.2020 21:12

po trenerze bzdęczku nie zostanie kamień na kamieniu

Imrahil 07.09.2020 21:12

jak zawsze padaka

Claudio 07.09.2020 21:11

Zerkam raz na polakow, a raz na wlochow i tak jakby ktos mi puscil mecz w przyspieszonym tempie

Nitrogen 07.09.2020 21:11

*do

Nitrogen 07.09.2020 21:11

Ten karny to taki średni po podyktowania

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:10

ten faul dla mnie jest niezrozumiały xd

Nitrogen 07.09.2020 21:10

A to, że zatęsknimy za najlepszym PO w historii polskiej piłki to oczywiste

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:09

a ten go ciągnie jeszcze

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:09

piłka 50 metrów od typa xdd

ANIOL 07.09.2020 21:09

Brzęczek to jest katastrofa

Nitrogen 07.09.2020 21:09

Błaszczykowski nie skończył kariery reprezentacyjne

ZnawcaCalcio 07.09.2020 21:09

ten karny mistrzowski

Endru 07.09.2020 21:09

Gramy padake totalna jeszcze zatęsknimy za piszczkiem i blaszyczkowskim

Claudio 07.09.2020 21:08

ja wolę Hercegowinę

Nitrogen 07.09.2020 21:08

Świetnie wykonany karny

ANIOL 07.09.2020 21:08

Bosnia !!

ANIOL 07.09.2020 21:08

Ein zu null

Claudio 07.09.2020 21:07

jezu karny za takie coś...ło matko

Nitrogen 07.09.2020 21:07

Rygore co

El_Przemo 07.09.2020 21:06

?

El_Przemo 07.09.2020 21:06

Co z sensim nie ma go nawet na ławce

Claudio 07.09.2020 21:04

dobrze ze dziś Polska nie gra z Włochami

Claudio 07.09.2020 21:04

a co graja Włosi...masakra.

ANIOL 07.09.2020 21:03

Ale gramy syf hehe

Claudio 07.09.2020 21:03

nie pytamy co dokładnie

Bloom99 07.09.2020 21:00

doszło do mnie ze mam wszystko w du....e i błogo mi"-)

Claudio 07.09.2020 20:59

a czesi rezerwami jednak ogrywaja szkotów

Claudio 07.09.2020 20:57

ale wlosi gniotą holendrow

Claudio 07.09.2020 20:57

aj Barella mogl strzelic

ANIOL 07.09.2020 20:54

Polska odbiciem lustrzanym naszego Interu

inter30 07.09.2020 20:26

we łbie się poprzestawiało jak swojego czasu piątkowi i skonczy tak jak tamtem w jakimś podklubie

inter30 07.09.2020 20:25

chyba najbardziej przereklamowany polski pilkarz

inter30 07.09.2020 20:25

on powinien po rekach calowac napoli ze tyle sie nim obsrywaja a jemu sie jakies juve marzy

Claudio 07.09.2020 20:24

miał być Juventus, nastepnie Roma, a być może skończy się na Fiorentinie. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie dla Milika.

Claudio 07.09.2020 20:19

jeszcze z 2 lata temu to Bośnia nazwiskami wygladala naprawde solidnie, teraz tak przecietnie. Dobrze ze Dzeko nie gra bo by rozjezdzal naszych kopaczy

Vancore 07.09.2020 20:18

jakas honda civic na lewej obronie

Vancore 07.09.2020 20:17

tylko bicakcica znam

Vancore 07.09.2020 20:17

same luje

Vancore 07.09.2020 20:17

kurde faktycznie

Nitrogen 07.09.2020 20:12

Dzeko, Kolasinak i Visca. Wszyscy na ławce

Nitrogen 07.09.2020 20:11

Jezu nikogo poza Begoviciem nie znam z tej reprezentacji Bośni jeśli chodzi o 1 skład

maverik 07.09.2020 20:09

Nowitzki to juz raczej nie, za mlodu tak

Nitrogen 07.09.2020 20:05

Nowitzki też chyba jeździł regularnie

Kredence 07.09.2020 20:05

Parker

Kredence 07.09.2020 20:05

Ginobili

Kredence 07.09.2020 20:05

obaj Gasole

Nitrogen 07.09.2020 20:05

Pau oczywiście

Nitrogen 07.09.2020 20:04

Gasol też chyba tak jeździł

Kredence 07.09.2020 20:04

nie to co nasze polskie mloty

Kredence 07.09.2020 20:04

Scola ma 60 lat, siwe wlosy i artetyzm a i tak jezdzi na kadre

CzarodziejCzasu 07.09.2020 20:03

Ja go z 1 turnieju pamietan

CzarodziejCzasu 07.09.2020 20:03

No to jak to jest ze gwiazdory nba graja w repkafh a taki Gortat to bodaj na jednym turnieju grał

Nitrogen 07.09.2020 20:02

Też chyba poszło o jakiś hajs, ale tego pewny już nie jestem

maverik 07.09.2020 20:02

bo tam tez spina byla i chyba zrezygnowal z kadry

maverik 07.09.2020 20:01

Piesiewcz, nie Gortat

maverik 07.09.2020 20:01

z Waczynskim sie pogodzili juz?

Nitrogen 07.09.2020 20:01

I smutno mu

Kredence 07.09.2020 20:01

gosc rucha se aktorki porno i jest krulem życia

Nitrogen 07.09.2020 20:01

Potem polski Młot strasznie się rzucał, że to nie było to konieczne

Kredence 07.09.2020 20:01

Gortat ma to w dupie wiec gdzie tu widzisz KO :D

Lopez 07.09.2020 20:00

Ok

Nitrogen 07.09.2020 20:00

I nie boją się wyzwań

Nitrogen 07.09.2020 20:00

Lopec. Powiedział, że jest dumny, że w tej kadrze są ludzie, którzy kochają Polskę i bezinteresownie są zawsze gotowi reprezentować nasz kraj

Lopez 07.09.2020 20:00

Sensi ma bol davvid4

Davvid4 07.09.2020 20:00

90 minut i po chłopie

CzarodziejCzasu 07.09.2020 20:00

Calkiem możliwe

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się