Archiwum shoutboksa

maniekfci 07.09.2020 14:16

dlatego wyleciał z czerwem

Czarson 07.09.2020 14:16

Kolarov w kadrze grał tego śo żeby się nauczył

AlwaysRemember 07.09.2020 14:16

<3

maniekfci 07.09.2020 14:15

AR witamy i dzięujemy za świeżutkie jeszcze gorące bułeczki

AlwaysRemember 07.09.2020 14:15

Kolarov już w Mediolanie :)

Czarson 07.09.2020 14:14

XD

Czarson 07.09.2020 14:14

W zarządzie Greenpeace pl byli sami austrykacy jescxe jakiś czas temu

Czarson 07.09.2020 14:14

Oni to się moga do drzewa przywiązać 30k na jakąś fundację i gra

maniekfci 07.09.2020 14:14

ale jeszcze bardziej gardzę polaczkami, co sami z siebie dają się na to nabrać i w to wierzą

maniekfci 07.09.2020 14:13

gardzę tymi lobby wszystkimi

Czarson 07.09.2020 14:13

Na naprawę nie mają a co dopiero na nich

Czarson 07.09.2020 14:13

To po co protestować

maniekfci 07.09.2020 14:13

dokł

Czarson 07.09.2020 14:13

Hajsu z tego nie ma

maniekfci 07.09.2020 14:13

oceńcie

maniekfci 07.09.2020 14:13

te ekoterroryści, co dziś blokowali warszawę, powiedzieli, że ten wyciek, to nie jest sprawa dotycząca klimatu i oni w tej sprawie nie będą protestować

Czarson 07.09.2020 14:13

Ale trochę to niepoważne żeby jednak w cywilizowanym kraju rok rok spuszczać gówno do rzeki

Czarson 07.09.2020 14:12

W necie wpiszesz to tylko o tej aktualnej a nie chce mi się grzebać

Imrahil 07.09.2020 14:12

ta 1 awaria to coz, jak to awaria, ale po roku nastepna wieksza - to juz nie fajnie panie czaczkowski

maniekfci 07.09.2020 14:11

może nie na taką skalę

maniekfci 07.09.2020 14:11

żeby były takie cyrki

maniekfci 07.09.2020 14:11

za Hanny nie słyszałem

Czarson 07.09.2020 14:11

A ona wcześniej była też tak awaryjna?

Imrahil 07.09.2020 14:10

konte lubi doswiadczenie kosztem wydajnosci

maniekfci 07.09.2020 14:10

Kolarov wylądował, zapraszam do dyskusji

Imrahil 07.09.2020 14:10

na jezdzenie po cebulandi to mial czas

Imrahil 07.09.2020 14:09

czaczkowski

maniekfci 07.09.2020 14:09

forma musi być kosa

Dzonyy 07.09.2020 14:08

No zaskoczył i to bardzo

maniekfci 07.09.2020 14:07

jak poprzednio

maniekfci 07.09.2020 14:07

ale i tak robi postęp, bo nie spyerdala na urlop

maniekfci 07.09.2020 14:07

a on w tym czaie sobie wyciera mordę poprzednikami, obłę

maniekfci 07.09.2020 14:07

druga awaria za jego kadencji, coś nie gra

Czarson 07.09.2020 14:06

Przecież to kupa

Czarson 07.09.2020 14:06

Też byś chciał umyć ręce xdd

maniekfci 07.09.2020 14:06

on za nią odpowiada i generalnie to w chuya leci, bo co chwila zrzuca na kogoś winę i próuje umyć ręce

Czarson 07.09.2020 14:06

Macie info czy za Lecha też robili ten zrzut czy po prostu nikogo to nie interesowało

Czarson 07.09.2020 14:05

Czemu ludzie sądzą, że to trzaskowski zbudował te oczyszczalnie?

maniekfci 07.09.2020 14:05

teraz p0lska do dosłownie krajem gównem płynący #RafałDziękujemy

Czarson 07.09.2020 14:05

A taki wielki chlop

Czarson 07.09.2020 14:05

Dzony się noo oświadczyć w obawie o odrzucenie

maniekfci 07.09.2020 14:03

xd amen

Czarson 07.09.2020 14:03

Ważne, że się kochacie

maniekfci 07.09.2020 14:02

wziąłem potajemny ślub jak Hitler z Ewą Braun niestety

maniekfci 07.09.2020 14:02

miała być tajemnica ale wypucowałem się

Czarson 07.09.2020 14:02

Czemu się nie chwalisz

maniekfci 07.09.2020 14:02

co xddddd

maniekfci 07.09.2020 14:02

wjechał za to jakiś monster z tigera

Czarson 07.09.2020 14:02

ANNA MARIUSZ JAD...

Czarson 07.09.2020 14:02

To dlatego nasz na fejsbuk

Czarson 07.09.2020 14:01

Czarny chleb i czarna kawa

maniekfci 07.09.2020 14:01

niestety nie, bo od rana mialem treningi z podopiecznymi na siłowni

Dzonyy 07.09.2020 14:01

Maniek czy Twoja prześliczna żonka zrobiłą Ci dziś przepyszną kawusie ?

Czarson 07.09.2020 14:01

Nie tylko Ty

maniekfci 07.09.2020 14:00

pozbyłbym się co najmniej 9 zawodników z obecnej kadry

maniekfci 07.09.2020 13:56

amen

KoBa 07.09.2020 13:56

uwierze w Kante jak zobacze Perisica i Borowika w Bayernie

maniekfci 07.09.2020 13:55

nie sądzę, że on przyjdzie

KoBa 07.09.2020 13:52

bardziej o zdrowie Kante nalezy sie ew. martwić

KoBa 07.09.2020 13:52

nie no Vidal to pewniak

maniekfci 07.09.2020 13:50

ten psychopata pieprzony

maniekfci 07.09.2020 13:50

o ile Pintus go nie połamie w ciągu tygodnia

maniekfci 07.09.2020 13:50

a jednocześnie jeśli Conte go odkurzy, to będzie to bardzo jakościowy transfer

maniekfci 07.09.2020 13:49

to naprawdę opłacalna opcja

maniekfci 07.09.2020 13:49

dobrze, że za darmo

maniekfci 07.09.2020 13:49

nas wybiera w ostatecznośći

maniekfci 07.09.2020 13:49

Vidal chce do juve

KoBa 07.09.2020 13:49

ale Vidal sam się kupuje w sumie

maniekfci 07.09.2020 13:48

to niech teraz zrezygnują z Vidala, żeby dać mu Kante oceń @KoBa

maniekfci 07.09.2020 13:48

on rezygnował z Eriksena, bo chciał Widala

maniekfci 07.09.2020 13:48

to może niech mu zrobią psikusa

maniekfci 07.09.2020 13:47

GDS i na tym można zakończyć weryfikację wiarygodności tej informacji

KoBa 07.09.2020 13:45

GDS: Kante Lukaku bieżącego okienka - Conte chce go za wszelką cenę.

maniekfci 07.09.2020 13:44

witam @Nasir @Piter @IlCapsko

ragnar 07.09.2020 13:30

W samo sedno, piłka ich szuka jak malo kogo, ale jak w meczu na 3 setki strzela 2 to dzien cudu, zazwyczaj wpada 1

oster 07.09.2020 13:23

Dziesięć sytuacji żeby zdobyć jedną bramkę

oster 07.09.2020 13:23

Milik u nas to jak Higuain w Argentynie jest postrzegany

Imrahil 07.09.2020 13:17

milik czy piatek to te same rasiaki

Skepta 07.09.2020 12:48

:lol:

Skepta 07.09.2020 12:48

as roma to ten awans sportowy?

Skepta 07.09.2020 12:48

ten milik cos sapal o awansie sportowym

Imrahil 07.09.2020 12:22

typ by musial kariere konczyc

Imrahil 07.09.2020 12:22

to bylby dopiero dym

Imrahil 07.09.2020 12:22

szkoda ze czarna nie była

Imrahil 07.09.2020 12:22

no :D

Kondzik 07.09.2020 12:06

Beka to to ze go wy je bali

CzarodziejCzasu 07.09.2020 11:13

Prosto w ryj

CzarodziejCzasu 07.09.2020 11:13

Beka

CzarodziejCzasu 07.09.2020 11:13

Ale djoko wyje*al ta pilka tej kobicie xd

Lopez 07.09.2020 11:11

czekałem na nią, ale mi się nie podoba, wolę już białą

Gloin1989 07.09.2020 11:06

Chcą też Milinkovicia

Gloin1989 07.09.2020 11:05

Bale zaoferowany Milanowi

Alfa 07.09.2020 11:01

te niebieskie wstawki wszystko zepsuly

Alfa 07.09.2020 11:01

ta koszulka niestety tez wyglada tanio jak z bazaru

Gloin1989 07.09.2020 11:00

Ciekawe kiedy prezentacja Hakimiego

SETE 07.09.2020 10:56

no nic specjalnego , baba zreszta tez porazka

Lopez 07.09.2020 10:55

patrzyłem na koszulke i o niej mówie

SETE 07.09.2020 10:55

baba czy koszulka ?

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się