Archiwum shoutboksa

Kredence 07.09.2020 00:50

nie wiem czy mnie to bedzie jaralo :D

Kredence 07.09.2020 00:50

generalnie przyszlosc tej ligi to granie w piatce goscmi o wzroscie 195-205 cm bez centra gdzie wszyscy siepia trojkami

Kredence 07.09.2020 00:49

ale tak jak mowisz, pewnie bedzie musial dodac trojke z czasem

Kredence 07.09.2020 00:49

dobrze podaje i generalnie kreatywny z niego typek

Kredence 07.09.2020 00:49

Miami bardzo duzo gra w ataku przez niego

maverik 07.09.2020 00:48

on jest defensywnie mocny to glownie dlatego gra, ale i tak go zmusza do trojek pewnie :D

Kredence 07.09.2020 00:47

ale on pewnie doda rzut z czasem bo zalazki widac

Kredence 07.09.2020 00:46

Adebayo wyjatkiem z tych mlodych

Kredence 07.09.2020 00:46

wiec centrzy na wymarciu

Kredence 07.09.2020 00:46

no dzisiaj jak macz wiecej niz 208-210 cm i nie umiesz rzucac to nie ma miejsca dla ciebie w lidze

maverik 07.09.2020 00:46

odkad inne kluby zaczely nasladowac GSW

maverik 07.09.2020 00:45

zmienila sie nba na przestrzeni lat strasznie

maverik 07.09.2020 00:45

no mnie to obrzydzilo tez dlatego wylaczylem :D

maverik 07.09.2020 00:44

https://plk.pl/druzyny/d/1490/mks-dabrowa-gornicza.html dopiero 9 pazdziernika u siebie

Kredence 07.09.2020 00:44

obrzydza mi to basket niesamowicie

Kredence 07.09.2020 00:44

ja ogolnie nienawidze tego siepania trojkami z kazdej pozycji w 5 sekundzie akcji

maverik 07.09.2020 00:43

to prawda, nie ma tak ze tylko troje bo sie za 2 nie oplaca :D

maverik 07.09.2020 00:43

bo mks same wyjazdy gra od poczatku i to sie poki co nie zmieni

Kredence 07.09.2020 00:43

mozna lepiej bronic itp itd

Kredence 07.09.2020 00:43

linia za 3 blizej to obrony mniej rozciagniete

Kredence 07.09.2020 00:43

generalnie to chyba domena europejskiego kosza

Kredence 07.09.2020 00:42

maverik 07.09.2020 00:35 a w plk, pilka chodzi po calej druzynie, nie ma jednego schematu, taka klasyczna koszykowka jak kiedys byla

Kredence 07.09.2020 00:42

czasem sie udaje, raz na jakis czas

Kredence 07.09.2020 00:42

no akurat mieli szczescie i kupili dobrego murzyna :D

maverik 07.09.2020 00:42

pod koszem robil co chcial

maverik 07.09.2020 00:42

no mi sie dobrze oglada, ogladalem mks wczoraj troche, to ten gosc z Kentucky kozak w cenzor

Kredence 07.09.2020 00:41

jezdze obok niej codziennie i nic sie nie dzieje, chyba ze w srodku cos robia

Kredence 07.09.2020 00:40

nic nie wiem o remonce hali :D

Kredence 07.09.2020 00:40

a przynajmniej sprobuje :D

Kredence 07.09.2020 00:40

jak tak zachwalasz to moze obejrze w przyszly weekend jakis meczyk

maverik 07.09.2020 00:38

opisz kredenc co tam sie D-G dzieje, hala w remoncie ze same wyjazdy gracie? :D

maverik 07.09.2020 00:37

poziom w polskiej lidze sie troche podniosl, samo to ze przychodza tutaj gracze ktorzy grali troche w nba lub sa po dobrych szkolach w ncaa, czy tacy ktorzy bardzo dobrze grali w europie

maverik 07.09.2020 00:36

Anwil mial +10 na poczatku 4 kwarty i przegrali 4 pktami

maverik 07.09.2020 00:36

dzisiaj Start z Anwilem dobry meczyk

maverik 07.09.2020 00:36

polsat ma minimum 4 spotkania w kolejce, czasem wiecej, reszta emocje

maverik 07.09.2020 00:36

polsat sport oraz w necie emocje.tv

maverik 07.09.2020 00:35

a w plk, pilka chodzi po calej druzynie, nie ma jednego schematu, taka klasyczna koszykowka jak kiedys byla

Kredence 07.09.2020 00:35

jaka telewizja ma plk?

maverik 07.09.2020 00:35

ciezko sie to oglada, jeszcze bez kibicow

Kredence 07.09.2020 00:35

ale orzech zagral dobry mecz :D

maverik 07.09.2020 00:35

odpalilem wczoraj houston z lakers, kazda akcja albo solo, albo 2-3 podania i troja, jakbym jakis allstar ogladal

maverik 07.09.2020 00:35

bojkoty w nba mnie zainspirowaly

maverik 07.09.2020 00:34

no przyznam ze sie wkrecilem :D

maverik 07.09.2020 00:34

wlaczam plk i moge ogladac caly mecz

Kredence 07.09.2020 00:34

chyba serio lubisz ta polska lige co :D

maverik 07.09.2020 00:34

nie wiem jakos nba wlaczam i po paru minutach mam dosc

Kredence 07.09.2020 00:34

ładnie opisales na forum :D

maverik 07.09.2020 00:34

dokl

Kredence 07.09.2020 00:34

PLK?

maverik 07.09.2020 00:33

dzisiaj 2 mecze kosza mi wystarczylo

maverik 07.09.2020 00:32

nie ogladalem, poza ostatnia minuta dogrywki :D

Kredence 07.09.2020 00:32

dobre meczycho

maverik 07.09.2020 00:31

Bez Giannisa i tak beda w dupie

KibicInteru 07.09.2020 00:29

szkoda

maverik 07.09.2020 00:28

miotly schowane jednak

Claudio 06.09.2020 23:13

Psg, Leonardo: '' Nie możemy już stawiać pieniędzy na FPF, musimy sprzedać, żeby kupić. Sytuacja nie jest łatwa, bo nikt nie kupuje, a my zrobiliśmy dużą inwestycję w Icardi. Będziemy musieli być kreatywni, ale wszyscy musimy sprzedać, żeby kupić ''

Imrahil 06.09.2020 23:00

wiadomo ze cisza i spokoj; praktycznie po mercato

Klinsi64 06.09.2020 22:57

no wice musi byc bo jak czytam o Salcesonach to nie wiem czy smiac sie czy płakac?

timon 06.09.2020 22:54

Dużego ryzyka nie ma

timon 06.09.2020 22:54

Jeżeli Conte go chce to niech przylazo

timon 06.09.2020 22:53

Pupil Conte

Claudio 06.09.2020 22:53

Darmian to jak dotąd jedyna poważna plotka która jest dla mnie neizrozumiała

timon 06.09.2020 22:53

Darmian jako uzupełnienie może ogarnac

timon 06.09.2020 22:52

A ta trójka się przyda

timon 06.09.2020 22:52

Vice

timon 06.09.2020 22:51

Ciekawe czy Vive Lukaku przyjdzie

Klinsi64 06.09.2020 22:51

Vidal,Kolarov i Darmian na badaniach w tygodniu

timon 06.09.2020 22:49

Marotta pewnie ostro pracuje

timon 06.09.2020 22:49

Cisza dziś i wczoeaj

Claudio 06.09.2020 22:48

Siviglia, Munir positivo asintomatico al Covid-19. Lo scorso 21 agosto in campo in finale EL contro l'Inter

Claudio 06.09.2020 22:46

Roma też chce Depaya. No jakby sprzątneli go Barcelonie to byłoby już kopanie leżącego

Claudio 06.09.2020 22:45

taki tytul ze myslalem ze to jakaś beka znowu ;(

Klinsi64 06.09.2020 22:28

i dobrze nie zagra w nastepnym

Wujo97 06.09.2020 22:11

Kolarov red wyrwał

Tifosinho 06.09.2020 22:06

Patrząc na wiek to za Bergomiego

JoaoMario 06.09.2020 21:20

Czy za Candreve

JoaoMario 06.09.2020 21:20

Ma przyjsc za Godina czy Ranochie bardziej ?? ?

JoaoMario 06.09.2020 21:20

Bo mowi sie wiele o przyjsciu Darmiana

JoaoMario 06.09.2020 21:20

Hej mam pytanie

Klinsi64 06.09.2020 20:42

co sie pojawia to pieprzy że dorósł i ma inne wazne rzeczy

Klinsi64 06.09.2020 20:42

o widze pytkos był

maverik 06.09.2020 19:52

zgadzam sie

CzarodziejCzasu 06.09.2020 19:49

Niezwykla

CzarodziejCzasu 06.09.2020 19:48

Ale niedziela co

maverik 06.09.2020 19:47

:banan:

Kredence 06.09.2020 18:50

typowy żart debili dla debili

WTC 06.09.2020 18:48

szkoda że nie znajdą Pepa podpisującego kontrakt w Juve

Skepta 06.09.2020 17:29

dla fanatykow nba

emika 06.09.2020 15:10

bbbbbbbbbb

Endru 06.09.2020 14:59

Kup mikrofon

Yascarr 06.09.2020 14:59

mam tak samo

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:44

Interesuje mnie mercato kazdej druzyny tylko niw Interu

Piter 06.09.2020 14:43

mnie interesuje mercato 21/22

Piter 06.09.2020 14:43

to tak jak mnie, piona

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:42

Nie interesuje mnie mercato

jaszczomb 06.09.2020 14:42

tyle sie dzieje w te merkato, ze na sb tlumy xD

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się