Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kredence 07.09.2020 19:43

nie musisz byc potega aby wyjsc z grupy duzym turnieju

Kredence 07.09.2020 19:43

no chyba nie

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:42

No juz niedługo Polaczki wroca na swoje miejsce

Klinsi64 07.09.2020 19:42

mamy gówniana lige trzech piłkarzy na krzyż a oczekiwania potęgi futbolu

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:41

Piekna

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:41

Ale to była piękna repka

Klinsi64 07.09.2020 19:40

ograli kilka przecietnych ekip

Endru 07.09.2020 19:40

Slaba grupa dlatego awansowaliśmy

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:39

Kiedy w pięknym stylu awansowala na Mundial

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:39

Polska była tez poważna w 2001 roku

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:38

Klinsi zgadzam sie

Endru 07.09.2020 19:37

Razem z Rafałem1976

Kredence 07.09.2020 19:36

Klinsi ogladal na zywo transmisje z 86 wiec wie co mowi

Endru 07.09.2020 19:35

Chetnie sobie obejrze dzis wlochow z Holandia polakow nawet nie włączam

Klinsi64 07.09.2020 19:34

nie podniecajcie sie Polska ostatni raz powazna była w 86 roku

Endru 07.09.2020 19:33

Boniek uparciuch latwo sie do błędu nie przyzna tak zaciekle broni wuja

Endru 07.09.2020 19:33

Niestety

Nitrogen 07.09.2020 19:33

Nie poleci przed Eurem

Endru 07.09.2020 19:32

Chcialbym zeby wuja polecial

Endru 07.09.2020 19:32

Szkoda to moze Polacy nie przegraja

Nitrogen 07.09.2020 19:32

Bośnia bez Dzeko :(

Claudio 07.09.2020 19:29

ale, że nasi nie dali klauzuli że moga do 3 lat odkupic Zanilo np za 30mln jak to np Real robi...oj ;)

Endru 07.09.2020 19:24

DD <3

maverik 07.09.2020 19:24

Italy: G Donnarumma; D'Ambrosio, Bonucci, Chiellini, Spinazzola; Barella, Jorginho, Locatelli; Zaniolo, Immobile, Insigne

Endru 07.09.2020 19:24

Ta ty zdrowy

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:18

Dzięki temu jestem zdrowy

CzarodziejCzasu 07.09.2020 19:18

Dobrze zw mnie nie obchodzi mercato

Piekarz 07.09.2020 19:13

zakłamany grubas

Kredence 07.09.2020 19:12

Ty klamczuszku

Vancore 07.09.2020 19:07

sa miejsca gdzie emerson zboera gorsze sztuki

Vancore 07.09.2020 19:07

tutaj to i tak sie powstrzymuje

Orzeu 07.09.2020 19:06

:lol:

Vancore 07.09.2020 19:06

ale ja placka nie atakowalem nawet w 1/3 tak jak emersona

mauroo1902 07.09.2020 19:03

No nic zobaczymy uciekam elo

Claudio 07.09.2020 19:03

szkoci sa na tyle slabi, iż mogą nawet to przerżnąć

Claudio 07.09.2020 19:02

no widze wlasnie

mauroo1902 07.09.2020 19:02

Claudio z tego co mi wiadomo ktoś tam ma koronawirusa i cały pierwszy skład idzie na kwarantanne. Wystawiają rezerwy. Pozdrawiam

Claudio 07.09.2020 19:00

Czesi dzis rezerwy wystawiaja? CHyba polowa kadry pojechala do domu bo kurs wzrosl na nich z 1.7 do 5.1

Piekarz 07.09.2020 18:55

heh gościu zero pokory ma

Klinsi64 07.09.2020 18:55

Vancore zawzietosc z jaka atakujesz Emersona przypomina mi pojazd na placka :D

Vancore 07.09.2020 18:54

jakby ktos nasral wetknal w to 4 wykalaczki i z kamykow zrobil temu klocowi nos usmich i oczka to bylby to i tak lepszy kandydat od palmieriego

Czarson 07.09.2020 18:54

Kante biega do obrony z taką samą zawziętością co inni do ataku

Vancore 07.09.2020 18:53

obszczany zul spod najgorszej speluny na podlasiu bylby lepszy niz emerson

Klinsi64 07.09.2020 18:48

chociaż opcja lepsza ni emerson

Klinsi64 07.09.2020 18:48

fares do lazio na szczescie

Claudio 07.09.2020 18:47

no Kante to kawał chłopa. Taki Lukaku środka boiska

Vancore 07.09.2020 18:47

pewnie fares jaki fjut nie warty spluniecia do ataku i top blizej nieokreslony do pomocy

Vancore 07.09.2020 18:46

cudowne wiesci klinsi

Piter 07.09.2020 18:46

Oby Dzeko

Klinsi64 07.09.2020 18:44

pismaki włoskie piszą że po tej trójce ma przyjsc jeszcze 3 grajków : lewe wahadło,czwarty napastnik i uwaga HIT pomocnik z kilogramami i centymetrami główny kandydat...Kante

Claudio 07.09.2020 18:44

no jak zawsze ;)

Klinsi64 07.09.2020 18:39

po zakontraktowaniu Darmiana,Kolarova i Vidala mercato e chiuso

ZnawcaCalcio 07.09.2020 18:26

dlatego napisali, że z Martineza ten cały Depay

Dzonyy 07.09.2020 18:18

My kasy na nic nie mamy a wy o Depayach snicie :D

Dzonyy 07.09.2020 18:17

xDDD

Czarson 07.09.2020 18:14

Depay podobno 25mln to mało

Claudio 07.09.2020 17:42

Depay by się świetnie pewnie uzupełniał z Lukaku

Kazam 07.09.2020 17:40

a on raczej nie odmowi barce

Kazam 07.09.2020 17:40

poza tym kuman sni o nim

Kazam 07.09.2020 17:39

depay moim zdaniem nie da rady

Kazam 07.09.2020 17:39

i kim bedziemy grali w ataku?

Kazam 07.09.2020 17:39

xD

pluto11 07.09.2020 17:27

Nie bylo by to glupie posuniecie

Claudio 07.09.2020 17:15

Sprzedać Lautaro i za to kupić Depaya i Reguilona i jeszcze zostanie na kontrakt Vidala

FENDI_SOSA 07.09.2020 17:03

nie ma lepszego dueciku

FENDI_SOSA 07.09.2020 17:03

ajaj travis quavo amazin autotune

Claudio 07.09.2020 17:03

Szczerze mówiąc w tej cenie to bardzo dobry zawidnik

ZnawcaCalcio 07.09.2020 16:50

Może to zrobił Rafał przy kasie w Bolonii i zaczął nową modę w tym mieście?

Karpik 07.09.2020 16:33

Hearthstone lepszy

CzarodziejCzasu 07.09.2020 16:04

WARSAW IS COMING

Imrahil 07.09.2020 15:56

Pykam sobie w fajną gierkę, karcianą. Gwint polecam.

Vancore 07.09.2020 15:53

gdyby nie, no ale mial miejsce wiec p oco te gdybanie

Imrahil 07.09.2020 15:52

odwieczne kompro

Imrahil 07.09.2020 15:51

2-8 xD

SETE 07.09.2020 15:43

Ciekawe Kredence czy Vidal by sie tak palil do odejscia z Barcy gdyby nie mecz Barca - Bayern

Kredence 07.09.2020 15:27

sama prawda

SETE 07.09.2020 15:24

Ojciec Arturo Vidala potwierdza jego transfer do Interu: Jego cykl w Barcelonie skończył się. We Włoszech jeszcze długo będzie ważny.

maniekfci 07.09.2020 14:49

kiedy oficjal Tonala w milanie

maniekfci 07.09.2020 14:22

bramkarka elegancka rozgrzana

Imrahil 07.09.2020 14:20

HAHAHAHAHA

Imrahil 07.09.2020 14:20

:D

maniekfci 07.09.2020 14:20

masakra, Korwin prowadź i nauczaj

maniekfci 07.09.2020 14:20

CZEMU ZARABIAMY MNIEJ ;________;

Czarson 07.09.2020 14:20

Najgorsze te z USA piłkarki

Czarson 07.09.2020 14:20

Widzieliscie jak one grają i chcą równych plac XD?

Czarson 07.09.2020 14:18

W Utah aresztowania przedszkolaków za brak maseczki

maniekfci 07.09.2020 14:17

oj tak

Czarson 07.09.2020 14:17

I wciąż rośnie

Imrahil 07.09.2020 14:17

:D

Imrahil 07.09.2020 14:17

21 w przyszlym

Czarson 07.09.2020 14:17

Cm?

maniekfci 07.09.2020 14:17

ja w tym roku 19

Czarson 07.09.2020 14:16

A ty?

Czarson 07.09.2020 14:16

34

Imrahil 07.09.2020 14:16

ile on ma lat ?

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się