Archiwum shoutboksa

Lopez 07.09.2020 10:54

Nie podoba mi się

Imrahil 07.09.2020 10:53

wszystko low cost, byle na widala wystarczyło

Alfa 07.09.2020 10:53

dokl orl

Alfa 07.09.2020 10:53

xddd

Imrahil 07.09.2020 10:52

usta ma fajne, pewnie jak przyciśnie to momentalny strzał w gardziel

Orzeu 07.09.2020 10:52

dla porównania 2 lata temu tak prezentowali

CzarodziejCzasu 07.09.2020 10:52

Nawiązanie do Icardiego zdecydowanie

Imrahil 07.09.2020 10:51

oczywiście dziary muszą być

Imrahil 07.09.2020 10:51

cycki małe, fryz jak u indian

Imrahil 07.09.2020 10:50

fajne dziąsła, jak u konia

SETE 07.09.2020 10:42

ze mozesz to podpiac tez pod chlopa

SETE 07.09.2020 10:41

taka ta babka poprawna politycznie bym powiedzial

Dzonyy 07.09.2020 10:36

jeszcze jaka brzydka baba

InteristaNagato 07.09.2020 10:34

chce ta koszulke

InteristaNagato 07.09.2020 10:33

ale mnie to nie obchodzi

Orzeu 07.09.2020 10:33

babę jakąś na gradientowym tle zrobili

Orzeu 07.09.2020 10:32

zrobili by sesję z jakimś Lukaku czy Skriniarem i jakoś to fajnie zaprojektowali to nie

Orzeu 07.09.2020 10:32

ale prezentacja dno

Imrahil 07.09.2020 10:11

nie zgodzil sie na krystyne u zydow, to by sie zgodzil na mesjego w Interze ?

Imrahil 07.09.2020 10:10

jaki mesi ludzi, krecik by zaraz odszedl do milanu

inter30 07.09.2020 10:05

o messim to byl belkot glownie wloskich pismakow

Kunbaskier 07.09.2020 10:04

kasa na Messiego miała być w większości od sponsorów (tak niby podawano)

kulfon32 07.09.2020 09:50

Moment. Nie rozumiem jednej rzeczy. Ponoc mielismy 250 baniek na Messiego, a nie mamy 50ciu na Kante ??

oster 07.09.2020 09:21

Suarez blisko Starej kur...y , oni potrafią się wzmocnić a Conte chyba chce żebyśmy grali o 4 miejsce czyli LM tylko patrząc kogo on chce kupić...

Tifosinho 07.09.2020 09:07

Nie znam się na NBA ale po obejrzeniu tego filmiku domyślam się, że to "0" na plecach niezbyt przypadkowe ;)

maverik 07.09.2020 01:47

piekny filmik

Kredence 07.09.2020 01:45

podejrzanie dobrze zagral ostatnio wiec dzisiaj wyczuwam kompro

Kredence 07.09.2020 01:45

zobaczymy co dzisiaj wymysli

maverik 07.09.2020 01:44

ale 2017, od tego czasu to 2x tyle failow bylo

maverik 07.09.2020 01:43

:D juz po tytule wiem ze bedzie ciekawie

Kredence 07.09.2020 01:43

piekna piosenka i piekny zawodnik

Kredence 07.09.2020 01:42

dobra maverik masz tu zeby sie odpowiednio nastroic przed meczem :D

maverik 07.09.2020 01:42

mogli ten mecz Lakers dac wczesniej skoro Heat o 21:30

maverik 07.09.2020 01:40

no ale gosc byl pewniakiem, jak on wymiatal w Lidze Mistrzow, a to drugi poziom za Euroliga, on gral w zespole ktory wszedl do polfinalu a potem koroniak i nie wylonili zwyciezcy

maverik 07.09.2020 01:39

20ppg, w superpucharze 25 pkt

maverik 07.09.2020 01:39

https://plk.pl/zawodnicy/p/78132/deishuan-booker.html poki co jedyny cos tam gra z obwodowych

maverik 07.09.2020 01:38

i tez jak w Suns najwieksza gwiazda

Kredence 07.09.2020 01:38

ciekawe czy tez ma takie male oczy

Kredence 07.09.2020 01:38

bedzie smażone za trzy

Kredence 07.09.2020 01:38

uuu

maverik 07.09.2020 01:38

a Anwil D.Bookera :D

Kredence 07.09.2020 01:38

sprobuje obejrzec

maverik 07.09.2020 01:37

Trefl ma Gruszeckiego i Olejniczaka

maverik 07.09.2020 01:37

Anwil-Trefl za tydzien dobry meczyk

Kredence 07.09.2020 01:37

ale i tak sie boje, ze nie dam rady :D

Kredence 07.09.2020 01:37

zaczekam na jakis mecz na szczycie

Kredence 07.09.2020 01:37

:D

maverik 07.09.2020 01:37

jak bedziesz cos z plk ogladal to na poczatek wez sobie lepsze druzyny do ogladania :D

maverik 07.09.2020 01:36

polska liga to jest troche taka odskocznia, u nas dobrze graja i ida za granice, Start co roku traci lidera ktory robil ponad 20 pkt na mecz

Kredence 07.09.2020 01:34

albo jakas Hiszpania

Kredence 07.09.2020 01:34

centrzy w europie raczej dalej szanowani wiec jesli faktycznie taki kozak to Rosja juz czeka

maverik 07.09.2020 01:33

tym Sacha nie pogardzilbym w Starcie za rok jak tak bedzie gral :D ale mozliwe ze pojdzie do innej ligi

maverik 07.09.2020 01:32

ale skoro lepszy od niego Gabriel nie wszedl do NBA z draftu to on tym bardziej

maverik 07.09.2020 01:31

wolal pojsc do Pragi

maverik 07.09.2020 01:31

chyba tak

Kredence 07.09.2020 01:31

na wiki zawsze pisze undrafted jesli typa nie wybrali

Kredence 07.09.2020 01:30

z tego wynika, ze on do draftu nie przystapil :D

maverik 07.09.2020 01:29

on tam w pierwszej piatce gral, ale potem cos mu sie popsulo

Kredence 07.09.2020 01:29

to jest taki maly dream team co roku

Kredence 07.09.2020 01:29

w Kentucky raczej sie ciezko przebic :D

maverik 07.09.2020 01:28

mozna powiedziec ze ziomek Bama w DG

Kredence 07.09.2020 01:28

ale generalnie nie sledzilem specjalnie NCAA

Kredence 07.09.2020 01:28

jakies sporadyczne mecze widzialem

maverik 07.09.2020 01:28

wszyscy poszli do NBA tylko nie on

maverik 07.09.2020 01:28

ale team mial niezly obok siebie

maverik 07.09.2020 01:27

bo ja nie kojarze tego Jonesa w Kentucky jak gral :D

maverik 07.09.2020 01:27

btw ogladales kiedys NCAA moze?

maverik 07.09.2020 01:26

chociaz moze po Divacu juz takich cyrkow nie bedzie, moze

Kredence 07.09.2020 01:26

no i wielki Nowy Jork jeszcze moze nas zaskoczyc :D

maverik 07.09.2020 01:26

skoro Joseph tam zarabia 3x wiecej niz powinien to czemu nie Dragic

maverik 07.09.2020 01:25

szczerze pierwszy klub z mniejszymi ambicjami jaki mi przyszedl na mysl to Sacramento

maverik 07.09.2020 01:25

nie zdziwilbym sie xD

Kredence 07.09.2020 01:25

xD

Kredence 07.09.2020 01:25

oni nie potrzebuja rozgrywajacego wiec w ich stylu moze przeplaca Dragicia?

Kredence 07.09.2020 01:24

moze Sacto ? :D

maverik 07.09.2020 01:24

chyba ze inna druzyna z mniejszymi ambicjami mu da

maverik 07.09.2020 01:24

takiego jaki ma to nie dostanie chyba ze roczny

Kredence 07.09.2020 01:23

chyba, ze Dragic zapragnie ostatniego duzego kontraktu po dobrym sezonie

Kredence 07.09.2020 01:23

a pewnie obaj beda chcieli zostac

Kredence 07.09.2020 01:22

pewnie nie bedzie problemu z ich przedluzeniem bo maja sporo miejsca

maverik 07.09.2020 01:20

teraz to tylko sie moga martwic Dragicem i Crowderem

maverik 07.09.2020 01:20

za rok podpisza Bama, Robinsona, Nunna pewnie

maverik 07.09.2020 01:19

za rok bedzie prawie 50 :D

maverik 07.09.2020 01:18

oni teraz maja niecale 30 mln cap space chyba

Kredence 07.09.2020 01:17

poluja wiadomo na kogo

Kredence 07.09.2020 01:17

Miami nie chca mu dawac teraz kontraktu zeby miec wiecej miejsca w salary za rok :D

maverik 07.09.2020 01:17

oddaje 2 razy wiecej rzutow niz w tamtym sezonie

Kredence 07.09.2020 01:16

to raczej pewne

maverik 07.09.2020 01:16

za rok mysle jeszcze bardziej i bedzie z 20 ppg

maverik 07.09.2020 01:16

Bam mega progres w tym roku zrobil

Kredence 07.09.2020 01:16

pakuje sie prosto w typa a ten twardo stoi na nogach

Kredence 07.09.2020 01:15

Giannis bezradny jak dziecko przy nim

Kredence 07.09.2020 01:15

az jestem w szoku xD

Kredence 07.09.2020 01:15

szczegolnie Bam

Kredence 07.09.2020 01:15

Crowder i Bam niesamowicie bronia Giannisa :D

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się