Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:40

Przerwe sam mogę sobie zrobić

Lopez 06.09.2020 14:40

za to co na dole napiasłeś. nie rozkręcaj się już

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:39

no a za co niby

Lopez 06.09.2020 14:39

Czcz chcesz odpocząc od sb?

jaszczomb 06.09.2020 14:38

o co caly rozpindol?

jaszczomb 06.09.2020 14:38

ale o uj wam chodzi wszystkim?

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:34

Czy nadal masz sylwetke dziecka z podstawówki

CzarodziejCzasu 06.09.2020 14:34

Pyrtkos urosles cos krasnalu ??

IlCapitano 06.09.2020 14:25

Ciekawe czy zamoczyła petkosiowa beka

IlCapitano 06.09.2020 14:21

Bo się rzucasz tu coś gimbie

IlCapitano 06.09.2020 14:21

Żebyś dorosła

IlCapitano 06.09.2020 14:21

Nie widać

ZnawcaCalcio 06.09.2020 14:21

udało się gościowi

G3nesis 06.09.2020 14:20

już pryszczy nie mam, w przeciwieństwie do Ciebie dorosłem :)

G3nesis 06.09.2020 14:20

jeszcze banem straszy :D

IlCapitano 06.09.2020 14:20

Poznałem stąd więcej ludzi niż masz pryszczy na mordzie

ZnawcaCalcio 06.09.2020 14:20

tak zrozumiałem

ZnawcaCalcio 06.09.2020 14:20

chyba Petkos

IlCapitano 06.09.2020 14:20

Ogarnij się

IlCapitano 06.09.2020 14:19

Nie mam z kim gadać tylko z takim kimś, typie

Skepta 06.09.2020 14:19

ale o chuy ci chodzi goscu przyszedles i sie srasz uj wie do kogo genesis, lepiej powiedz jakie poprzedni ekonto

IlCapitano 06.09.2020 14:19

A więc lecisz nerdzie

IlCapitano 06.09.2020 14:19

Za "zamknij pysk" to dostałem ostatnio bana na 3 dni

G3nesis 06.09.2020 14:18

a pójść sobie pójdę, zbytnio nic mnie już tu nie trzyma i mam o wiele ciekawsze rzeczy do roboty

G3nesis 06.09.2020 14:16

gardzę takimi ludźmi i nic się w tym temacie nie zmieni, ktoś ma inne zdanie to potrafisz tylko wyzwać od debila

G3nesis 06.09.2020 14:15

wyszczekany tylko na sb, a jak miał pogadać to oczywiście podkulił ogon

G3nesis 06.09.2020 14:14

i kup mikrofon

G3nesis 06.09.2020 14:14

więc zamknij pysk

G3nesis 06.09.2020 14:14

i Garganami

G3nesis 06.09.2020 14:14

przypomnę kto tu podniecał się Betonem

Nitrogen 06.09.2020 14:12

Jak jego nikt do PL nie wpuści, bo na pewno patus był karany

Skepta 06.09.2020 14:11

razem z nasirem oczywiscie

Skepta 06.09.2020 14:10

Savulikes wdarł sie dzis w szamotanine z Nasirem rano i powrocil do aresztu na Białołęke

IlCapitano 06.09.2020 14:10

Zostaw już ten Inter w spokoju

IlCapitano 06.09.2020 14:10

Dobra Pytkoś idź na stronę Milana podniecać się Tonali, wypożyczeniem Diaza i przedłużeniem 40-letniego Zlatanka

ZnawcaCalcio 06.09.2020 14:10

niby mamy Vecino, ale nasi powiedzieli, że ma spieprzać

Michellaga 06.09.2020 14:03

i nie możemy sobie pozwolic na zmienników za 30 mln

Claudio 06.09.2020 14:02

na ten moment mamy Brozović, Sensi, Barella, Eriksen, Radja, Gagliardini, Vecino + prawdopodobnie Vidal. Wg mnie to teraz już dobrze wygląda.

Michellaga 06.09.2020 14:02

po prostu wiekszaośc rozumie że straciliśmy 100 mln na pandemii

G3nesis 06.09.2020 14:02

widzę, że tu nadal panuje kultyzm transferowych badziewi

G3nesis 06.09.2020 14:01

uniwersalnego Ambrożego już mamy i dziękuję nie chcę więcej

G3nesis 06.09.2020 14:01

przed pójściem do MU tak

Vancore 06.09.2020 14:01

kiedy my wolnego mielismy ostatnio? w lutym

Michellaga 06.09.2020 14:01

mEGA KOMPRO

Michellaga 06.09.2020 14:00

bardzo uniwersalny grajek

Michellaga 06.09.2020 14:00

2 mln za darmiana

Vancore 06.09.2020 14:00

o czym ty pieprzysz

Vancore 06.09.2020 14:00

jakie wolne

G3nesis 06.09.2020 14:00

ale co jak co, ale Darmian to kompromitacja całkowita

Ojciec SB 06.09.2020 13:59

najgorsze w tym wszystkim jest jedno, ze nie sprzedalismy jeszcze tego kmiota borowika

G3nesis 06.09.2020 13:59

Branca wróć

G3nesis 06.09.2020 13:58

i Kolarov na rzuty wolne będzie jedynie wchodził

KoBa 06.09.2020 13:56

Ja myślę że będzie grał sam Vidal a reszta piłkarzy nie wejdzie na boisko

G3nesis 06.09.2020 13:55

no i proszę nie zapominać co Sensi wyprawiał w pierwszej połowie na Camp Nou

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:55

jakoś nie wierzę w to, że u Conte można się rozluźnić

Lopez 06.09.2020 13:55

w nastepnym sezonie każdy będzie mial okazję sporo pograć

IlCapitano 06.09.2020 13:54

Teorie SB są lepsze do beki jak trudne sprawy

IlCapitano 06.09.2020 13:54

Jato myślę jednak, że Gaglia wygryzie Vidala bo Conte go kocha

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:54

ciekawe

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:54

Conte mnie lubi, więc mogę mieć wyebaną kiełbę

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:54

ale wy macie niesamowite teorie

Seba 06.09.2020 13:54

i żeby się czasem nie "rozluźnił"

Claudio 06.09.2020 13:54

Buskecik to jakies tam zaslugi ma dla klubu wiec maja szacunke do niego

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:53

na pewno xdd

Seba 06.09.2020 13:53

Vidal będzie sporym wzmocnieniem. Boje się tylko jednej rzeczy. U Conte nie musiał będzie zapieprzać na 100%, bo i tak będzie wiedział, że zagra

G3nesis 06.09.2020 13:53

nie no najgorszy był bez wątpienia Busquets

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:53

Barcelona jeszcze wygra na tym dealu, zobaczycie

Claudio 06.09.2020 13:53

Arthur...ten ktorego wypychali najbardziej xD

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:53

ponoć słabiutki sezon zagrał

IlCapitano 06.09.2020 13:52

Arthur to debil

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:52

Arthur xdddd

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:52

który nasz pomocnik zdobył tyle bramek?

Claudio 06.09.2020 13:52

Vidal powinien mijac 3-4 zawodnikow i wchodzic z pilka do bramki

G3nesis 06.09.2020 13:52

najbardziej wychwalanym pomocnikiem był chyba Arthur

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:52

nieregularnie grający Vidal strzelił w samej lidze chyba 8 goli

Dzonyy 06.09.2020 13:52

Plus masa fanów uważa, ze jak ktoś ma wiecej niz 25 lat to juz dziad

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:52

ja często czytałem, że powinien grać częściej

Dzonyy 06.09.2020 13:52

Na stronie barcy srednia wieku to 14 lat

Claudio 06.09.2020 13:52

na stronie Barcy to jaraja sie tylko Messim

G3nesis 06.09.2020 13:51

na stronie barcy jakoś się nim tak nie jarali

Dzonyy 06.09.2020 13:51

Wiec ciezko mi oceniac, ale w mecuz z nami to wygladal fantastycznie

Dzonyy 06.09.2020 13:51

Ja widziałem VIdala 2 razy w tym sezonie

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:50

zniszczył nas

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:50

zacznijmy od tego, że gdyby nie Vidal, to może nawet wygralibyśmy

Claudio 06.09.2020 13:50

przypominam tylko, że Inter ma opinię najlepszej pomocy w SerieA. W starcie z Barceloną ta pomoc została zdominowana przez "dziadka" Vidala.

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:50

facepalm

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:50

ale nadal będą ludzie płakać

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:50

do tego dostają max 2 letnie kontrakty

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:49

a większość baranów nadal nie rozumie, że Inter stracił chyba 100 mln przed pandemię i to Suning zrezygnowało z Tonalego i Kumbulli

Lopez 06.09.2020 13:49

nie mamy kasy, a pozyskujemy wartościowych zawodników. to że za darmo a nie za gotówkę to źle?

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:49

fajnie jest wydawać czyjeś pieniądze

G3nesis 06.09.2020 13:49

tym bardziej z tych rejonów grajki jak już zjadą z formą to totalnie

G3nesis 06.09.2020 13:48

kilka lat za późno na nich

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:48

Taboret, a kogo to wina, że ściągamy darmowych dziadków?

Nitrogen 06.09.2020 13:47

To pewne

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:47

coś tam było grane

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:47

Caicedo chyba do arabów

taboret 06.09.2020 13:47

ciagle mamy jezdzic na darmowych dziadkach?

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:47

bo nie mogą przeżyć Tonalego

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się