Archiwum shoutboksa

Kazam 06.09.2020 12:10

TS - uzytkownik Joao Mario usilnie probuje zwrocic na siebie uwage innych userow FCI

Kazam 06.09.2020 12:09

TS – Genoa jest zdeterminowana, aby pozyskać Borję Valero i Andreę Ranocchię.

IlCapitano 06.09.2020 12:09

Kupiliśmy Hakimiego, wykupiliśmy Barelle i Sensiego, poszła rata za Lukaku, trudno aby były pieniądze w kasie

JoaoMario 06.09.2020 12:06

Po co przepłacać skoro mozemy pokupować dobrych piłkarzy za bardzo malo

JoaoMario 06.09.2020 12:05

Claudio to akurat dobrze z tymi pensjami

Claudio 06.09.2020 12:04

Czyli Inter przez korone nic nie obcinał pensji w przeciweństwie do Juve czy Romy

Claudio 06.09.2020 12:03

CDS - Sunning Inter nic nie obciął. W przeciwieństwie do Rzymu i Juve, posesja o wielkiej hojności, nie obniżyła nawet euro od podpisania piłkarzy, którzy dotarli do finału Ligi Europy. Do tej pory Handanovic i towarzysze dostali wszystkie pensje należne za sezon 2019-20 i w przeciwieństwie do innych formacji (np. Juventusu i Rzymu) nie było zgody nawet na rozłożenie części rekompensaty w budżecie 2020-21 ''

CzarodziejCzasu 06.09.2020 11:54

Chinczyki zakrecili kurek, nie ma siana, bida z nędza

Claudio 06.09.2020 11:52

" Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi " no tutaj nie byłoby płaczu, że "gówniak" gra. Każdy ma sporo jakości. Ale nie wierzę w taki obrót spraw

JoaoMario 06.09.2020 11:50

Wahadla Emerson/Young Achraf/Darmian

JoaoMario 06.09.2020 11:49

Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi

JoaoMario 06.09.2020 11:48

Jak Brozo i Ninja zostana plus trafi do nas Vidal i nikt nie odejdzie poza Gaga,Mario,Vecino,Dalbertem,Asa i Agoume na wypożyczenie.To mamy kozak pomoc

Gloin1989 06.09.2020 11:36

Brozo też zostanie

Claudio 06.09.2020 11:22

chyba, że Radja jest szykowany na pozostanie w razie niepowodzenia transferu Vidala. Wątpie by jeden i drugi był w klubie

Claudio 06.09.2020 11:21

jakby już Vidal nie przyszedl to przy ten dziurze budżetowej nic lepszego nas już nie spotka.

Gloin1989 06.09.2020 10:51

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że poniedziałek będzie kluczowy dla przyszłości reprezentanta Chile, lecz już tylko kataklizm mógłby zablokować wymarzony transfer Antonio Conte. Kataklizm albo... Leo Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.

Vancore 06.09.2020 10:40

to super, ze 4 razy dziennie ktos pisze na sb, o komentarzach pod newsami nawetn ie wspominam

Gloin1989 06.09.2020 10:39

Darmian tu jestem na nie

Gloin1989 06.09.2020 10:39

Vidal to dalej klasa światowa na 2 lata i też za symboliczną kwotę

Gloin1989 06.09.2020 10:37

Kolarov na rok na ławkę to dobra opcja za drobne

Gloin1989 06.09.2020 10:32

Jeszcze rata za Lukaku

Gloin1989 06.09.2020 10:32

Wykup Barelli, Sensiego zakup Hakimiego za free Alexis plus powrót Radji to zle marcato na dzień dzisiejszy ??

JoaoMario 06.09.2020 10:25

I nowy sponsor ?? ?

Claudio 06.09.2020 10:22

Pojawia się coraz więcej głosów o pożegnaniu z Pirelli

Claudio 06.09.2020 10:21

Inter podobno zanotował stratę ok 100mln

Seba 06.09.2020 10:20

a Tonali, to przez Afrykę jedzie do tego Mediolanu?

Seba 06.09.2020 10:17

a może jeżozwierz?

Seba 06.09.2020 10:17

czy krowa? :D

Seba 06.09.2020 10:16

a nie, to nie krowa :D

Seba 06.09.2020 10:16

Taki z niego byk, że się krówki przestraszył

Skepta 06.09.2020 10:11

a savulikes sie zagotowal jak Conte z Banegą

Skepta 06.09.2020 10:11

nasir wjechal mu na jego wyspiarsko emigrancką ambicje

Vancore 06.09.2020 10:10

co za ciul tak postepuje

Vancore 06.09.2020 10:10

jakis luj pousuwal wpisy i nie mozna sledzic tegoz sparingu

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:10

Wiadomo w koncu

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:10

A jaka taktykę ustawi pirlo

Orzeu 06.09.2020 10:09

chyba bede musial poczytać do kawy

Orzeu 06.09.2020 10:09

nie ale dostałem od rana kilka raportów

Skepta 06.09.2020 10:09

szybko zostali ukruceni

Skepta 06.09.2020 10:09

Orzeu widziales dzisiejszy sparing savulikesa i nasira?

JoaoMario 06.09.2020 10:09

Skepta a my mamy Vidala poki co i. Kokarova

Orzeu 06.09.2020 10:08

coty pier olisz

Vancore 06.09.2020 10:08

klepnac to sie moga w dupala bez oficjalek to nie ma tematu

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:07

Ale to juz calkiem sporo

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:07

Troche mniej niz 20

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:07

Mamy okolk 20% mercato za sobą juz

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:06

No jak Vancur

Skepta 06.09.2020 10:05

no ale Suareza maja klepnietego i Locatelliego juz juventusy a ten caly Milan Tonaliego i kogos tam mocnego jeszcze

Vancore 06.09.2020 10:05

szczegolnie ze jeszcze sie nawet dobrze nie zaczelo

Vancore 06.09.2020 10:04

dokladnie, fenomenalne

CzarodziejCzasu 06.09.2020 10:04

Juventus i Milan swietne mercato

Skepta 06.09.2020 10:02

jeszcze jakies suarezy sa łączone z nimi i Aourary

Skepta 06.09.2020 10:02

nie zdziwie sie jak majstra wygraja

taboret 06.09.2020 10:01

z jednej strony nie ma duzej presji i wymagan w jego strone

taboret 06.09.2020 10:01

ciekawi mnie pirlo, jak on to pouklada

Skepta 06.09.2020 09:59

tanczy

taboret 06.09.2020 09:59

lecimy panie conte znow po przegranego majstra tanczy

Skepta 06.09.2020 09:58

to sa transfery wicemistrza wloch i finalisty LE. Nosz kur.. smiech

Skepta 06.09.2020 09:58

kolarowek, darmianek, emrsonek, vidalek i zamykamy marketto normalnie

CzarodziejCzasu 06.09.2020 09:53

Nie ma siana Panowie

CzarodziejCzasu 06.09.2020 09:53

Inter jest w dupie obecnie

Skepta 06.09.2020 09:52

https://prnt.sc/ucdjhm

Skepta 06.09.2020 09:52

natomiast Conte.....sami zobaczcie

Skepta 06.09.2020 09:51

wiem jedno Kuman chce zrobic holenderska barce i to jest juz raczej pewne albowiem Dupay i Wijnaldum sa blisko Barcelony

Skepta 06.09.2020 09:50

pije herbatke marki lipton i wchodze wlasnioe na transfermarkt.it w celu sprawdzenia kto jest nas najblizej

CzarodziejCzasu 06.09.2020 09:45

Takie nayeban ie sie raz na pare miesiecy moze byc poczatkiem czegos dużego

Vancore 06.09.2020 09:44

sa sytuacje gdzie jedyne wyjscie to wyjscie sie nayebac

CzarodziejCzasu 06.09.2020 09:44

Nie ma to jak sie czasem dobrze nakur*ic. Zgadzacie sje

Vancore 06.09.2020 09:43

xD

Lopez 06.09.2020 09:42

Nasir Ban

Nasir 06.09.2020 09:39

nie ma to jak zaczac niedziele od donosu

Nasir 06.09.2020 09:38

i cyk skrin juz polecial tak jak myslalem podpalasz sie szybciej jak conte

Savulikees 06.09.2020 09:35

zamknij morde gosciu kim ty w ogole jestes?

Nasir 06.09.2020 09:11

Savulikkes jaka stawki masz na tym zmywaku w UK? Nie szykanują cię tam dżordże za słowiańskie rysy twarzy i akcent? No to hał ken aj get kur.. dis pisi

Nasir 06.09.2020 09:09

Witam ja właśnie kończę poranne espresso, zosia jeszcze śpi, wyglada tak niewinnie, zupełnie inaczej niż ostatniej nocy gdy bez zahamowań spełniała moje hedonistyczne fantazje, jako ze nie jem śniadań to nie opisze ale chętnie posłucham jakie macie plany na dzisiaj

Savulikees 06.09.2020 08:48

ja też english breakfast, gdzie taboret siedzisz w jakim miescie ??

taboret 06.09.2020 08:34

jem angielskie sniadanie bo znowu nastal ranek

CzarodziejCzasu 06.09.2020 08:12

🥃🥃🥃🥃🥃🥃🥃🥃

Chuchu 05.09.2020 23:28

Metzelder podobno rozpowszechniał dziecięcą pornografię

timon 05.09.2020 21:53

Ale tęczowo się zrobilo

Klinsi64 05.09.2020 21:53

wolałbym byc Ribery'm

Gloin1989 05.09.2020 21:51

Lukaku umęczony

Dzonyy 05.09.2020 21:46

Spodziewałbym się, że Skepta coś takiego napisze

Dzonyy 05.09.2020 21:46

xDDD

Michellaga 05.09.2020 21:43

no chciałbym wyglądać jak on

Michellaga 05.09.2020 21:43

ależ Danilo jest przystojny

Kazam 05.09.2020 21:29

no to niech nie sapią :) mielismy i nie skorzystalismy, jak genoa go nie chce to niech go oddadza jakiemus slabszemu klubowi, juz nieraz tak bywalo ze sie w slabszych klubach grajki jego pokroju odnajdywali i mieli potem mozliwosc grania w powazniejszych klubach. Z Piny moze cos jeszcze byc

Chuchu 05.09.2020 21:20

Mieliśmy opcję odkupu

Kazam 05.09.2020 21:17

jesli mielismy z nimi umowe ze odkupimy pinamonta za rok, to slabo

Tifosinho 05.09.2020 21:09

Jakiś Rebić wygryzł ze składu kadry zwycięzcę Ligi Mistrzów

Skepta 05.09.2020 20:45

w Milanie Tonali bedzxie gwiazdą, u nas by wąchał dupe Gagliardiniego o i tak to jest

Chuchu 05.09.2020 20:45

dokladnie, pieniążki to weźmie, a robić nie ma komu

Lopez 05.09.2020 20:42

już opisywałem

Orzeu 05.09.2020 20:41

lepiej za mercato live sie weź a nie cyferki

Lopez 05.09.2020 20:39

zaraz wyśle na pw 26 cyferek będziesz wiedział co zrobić

Chuchu 05.09.2020 20:38

jaka

Lopez 05.09.2020 20:35

jest jednak szansa jego uniknięcia Chuchu

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się