Claudio Hakimiego nie wymieniają bo nie pasuje do narracji troll płaczka debila
w tym okienku
to by dym był wpomocy
szkoda ze wielu zapomina ze kupilismy za grube siano swietnego i mlodego Hakimiego
Należy zauważyć, że przy odejściu Asamoah, Valero już oszczędzamy sporo kasy
chciałbym jeszcze chcociaz roz zobaczyc pomoc Radja Vidal Barella
nowy trener będzie miał większe możliwości
Jak na razie jestem zadowolony z merkata, brakuje odejścia Borowika i przyjścia Kante
trochę siana zaoszczędzimy, większość kontraktów do 2022 i można wtedy budować zespół jak Conte zdecyduje się odejść
ja w sumie zadowolony jestem
Dzeko, Llorente, Kolarov, Vidal o kurła
chociaz chcialbym jednego i drugiego w kadrze
według mnie Radja to bardziej w razie niepowodzenia Kante
kontrakt + podobna specyfika gry
wg mnie Radja tylko w razie niepowodzenia z Vidalem
Zresztą starczyło, żeby Sensi, Barella i Sanchez się nie połamali na najważniejsze mecze
przynajmniej troche twardości i doświadczenia dojdzie
Ale Marotta musiał pokazać, że to on rozkazuje a nie Conte i się zesrał
Szkoda Sensiego, bo jak jest w formie to dla mnie jest to najlepszy pomocnik w lidze
niech teraz beda transfery za zgoda Conte i po sezonie go rozliczymy
pewnie pomoc wzmocnimy radja i vidalem
Vidal na wiosnę był w morderczej formie, jakbyśmy go wyjeli zamiast leniwego skandynawa to pewnie byłoby kilka ważnych pkt więcej
Taka jest prawda
Juve serio chwycilo niesamowita zadyszke
Śmieją się ułomy
ale mozna sie smiac, ale jakby Conte mial Vidala zamiast tego Eriksena to kto wie co by bylo
Bo wchodzili Vecino Valero i Gaglia
coś czuję, że Nainggolan zostanie
Dlatego Claudio nie było mistrza w tym sezonie
no ale skoro 1 zawodnik schodzi i pomoc robi sie gowniana to cos nie tak. Dlatego Vidal + jeszcze jeden mocny pomocnik musi byc
trafili na nasz najgorszy okres w sezonie
Złazi Sensi wchodzi Vidal i ich zamiatamy, a wtedy wszedł Vecino i amen
a w drugim meczu mocno pod formą byliśmy
To by było na tyle
Zdominowali nas jak Sensi zszedł
no ale niby mielismy lepsza pomoc a w meczach z nimi nas zdominowali
38 letni Kielini na LO
no jedynie ta pomoc w juve niewiadomą
Zresztą co to za formacja skoro Pyrlak chce grać 3-5-2 ponoć
Pomoc dalej gówniana, mamy tam przewagę
ciekawe jak Demiral po kontuzji będzie się prezentować
Lepiej jakby wzieli Suareza a nie Dzeko
no ale jak ma byc Emerson to tak jakby nie bylo wzmocnienia
Vidal + lewe wahadło to obowiązek
co jak co, ale Juve jednak minimalnie jeszcze przed Interem https://pbs.twimg.com/media/EhNaZXIWkAANUIJ?format=jpg&name=large
mam 4 schabowe, to mogę wypożyczyć z opcją wykupu
znaczy mozna ale kto kradnie miecho xD
Co ten sos taki drogi znawca
Niestety nie jesteśmy tak bogaci jak Milaniak obłęd
niestety miesa nie mozna pozyskac z wolnego transferu
a na mięso brak funduszy, jak na transfery Intera
Co Ty Znawca, boki zrywać
2 ziemniaki z Auchan, kapusta za 3,59 i sos za niecałe 4 zł
ale bieda Taboret
witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta
♿ kolarov i vidal juz jada
ale smakolyki
Witam taboret ja narazie owoce pozniej jakas wodka
Nie obchodzi to nikogo
witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta
Bo zaraz mogę być niegrzeczny
Nie pisz do mnie z łaski swojej
Ale stylistyka tych szlaczkow to nie pasuja do Ciebie co to ma byc rozumiem ze masz byc grzeczny na wolnosci ale nie przesadzaj
Opisuję Calcio opornym
co ilcapitano robi na wolności?
IlCapitano a gdzie Godin i Benassi w twoim zestawieniu
cisza przed burzą
Co ci sie podoba claudio jeszcze
I co jeszcze
ale podoba mi się stanowisko odnośnie Radji. Koniec z frajerskimi wypozyczeniami takiej klasy zawodnikiem. Albo płacicie, albo won.
oby nie Paredes
no fajnie jakbyśmy mieli tą kasę to można wyciągnąć coś od nich
"Equipe - PSG w tarapatach, Leonardo musi sprzedać za 60-70 milionów."
Sanchez pewno też coś dostał za podpis
TS - uzytkownik Joao Mario usilnie probuje zwrocic na siebie uwage innych userow FCI
TS – Genoa jest zdeterminowana, aby pozyskać Borję Valero i Andreę Ranocchię.
Kupiliśmy Hakimiego, wykupiliśmy Barelle i Sensiego, poszła rata za Lukaku, trudno aby były pieniądze w kasie
Po co przepłacać skoro mozemy pokupować dobrych piłkarzy za bardzo malo
Claudio to akurat dobrze z tymi pensjami
Czyli Inter przez korone nic nie obcinał pensji w przeciweństwie do Juve czy Romy
CDS - Sunning Inter nic nie obciął. W przeciwieństwie do Rzymu i Juve, posesja o wielkiej hojności, nie obniżyła nawet euro od podpisania piłkarzy, którzy dotarli do finału Ligi Europy. Do tej pory Handanovic i towarzysze dostali wszystkie pensje należne za sezon 2019-20 i w przeciwieństwie do innych formacji (np. Juventusu i Rzymu) nie było zgody nawet na rozłożenie części rekompensaty w budżecie 2020-21 ''
Chinczyki zakrecili kurek, nie ma siana, bida z nędza
" Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi " no tutaj nie byłoby płaczu, że "gówniak" gra. Każdy ma sporo jakości. Ale nie wierzę w taki obrót spraw
Wahadla Emerson/Young Achraf/Darmian
Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi
Jak Brozo i Ninja zostana plus trafi do nas Vidal i nikt nie odejdzie poza Gaga,Mario,Vecino,Dalbertem,Asa i Agoume na wypożyczenie.To mamy kozak pomoc
Brozo też zostanie
chyba, że Radja jest szykowany na pozostanie w razie niepowodzenia transferu Vidala. Wątpie by jeden i drugi był w klubie
jakby już Vidal nie przyszedl to przy ten dziurze budżetowej nic lepszego nas już nie spotka.
Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że poniedziałek będzie kluczowy dla przyszłości reprezentanta Chile, lecz już tylko kataklizm mógłby zablokować wymarzony transfer Antonio Conte. Kataklizm albo... Leo Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.
to super, ze 4 razy dziennie ktos pisze na sb, o komentarzach pod newsami nawetn ie wspominam
Darmian tu jestem na nie
Vidal to dalej klasa światowa na 2 lata i też za symboliczną kwotę
Kolarov na rok na ławkę to dobra opcja za drobne
Jeszcze rata za Lukaku
Wykup Barelli, Sensiego zakup Hakimiego za free Alexis plus powrót Radji to zle marcato na dzień dzisiejszy
I nowy sponsor
?
Pojawia się coraz więcej głosów o pożegnaniu z Pirelli
Inter podobno zanotował stratę ok 100mln