Archiwum shoutboksa

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Claudio Hakimiego nie wymieniają bo nie pasuje do narracji troll płaczka debila

Claudio 06.09.2020 12:57

w tym okienku

Michellaga 06.09.2020 12:57

to by dym był wpomocy

Claudio 06.09.2020 12:57

szkoda ze wielu zapomina ze kupilismy za grube siano swietnego i mlodego Hakimiego

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Należy zauważyć, że przy odejściu Asamoah, Valero już oszczędzamy sporo kasy

Michellaga 06.09.2020 12:57

chciałbym jeszcze chcociaz roz zobaczyc pomoc Radja Vidal Barella

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:57

nowy trener będzie miał większe możliwości

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Jak na razie jestem zadowolony z merkata, brakuje odejścia Borowika i przyjścia Kante

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:57

trochę siana zaoszczędzimy, większość kontraktów do 2022 i można wtedy budować zespół jak Conte zdecyduje się odejść

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:56

ja w sumie zadowolony jestem

Chuchu 06.09.2020 12:56

Dzeko, Llorente, Kolarov, Vidal o kurła

Claudio 06.09.2020 12:56

chociaz chcialbym jednego i drugiego w kadrze

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:56

według mnie Radja to bardziej w razie niepowodzenia Kante

Claudio 06.09.2020 12:56

kontrakt + podobna specyfika gry

Claudio 06.09.2020 12:56

wg mnie Radja tylko w razie niepowodzenia z Vidalem

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Zresztą starczyło, żeby Sensi, Barella i Sanchez się nie połamali na najważniejsze mecze

Michellaga 06.09.2020 12:55

przynajmniej troche twardości i doświadczenia dojdzie

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Ale Marotta musiał pokazać, że to on rozkazuje a nie Conte i się zesrał

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:55

Szkoda Sensiego, bo jak jest w formie to dla mnie jest to najlepszy pomocnik w lidze

Claudio 06.09.2020 12:55

niech teraz beda transfery za zgoda Conte i po sezonie go rozliczymy

Michellaga 06.09.2020 12:55

pewnie pomoc wzmocnimy radja i vidalem

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Vidal na wiosnę był w morderczej formie, jakbyśmy go wyjeli zamiast leniwego skandynawa to pewnie byłoby kilka ważnych pkt więcej

IlCapitano 06.09.2020 12:54

Taka jest prawda

Claudio 06.09.2020 12:54

Juve serio chwycilo niesamowita zadyszke

IlCapitano 06.09.2020 12:54

Śmieją się ułomy

Claudio 06.09.2020 12:54

ale mozna sie smiac, ale jakby Conte mial Vidala zamiast tego Eriksena to kto wie co by bylo

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Bo wchodzili Vecino Valero i Gaglia

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:53

coś czuję, że Nainggolan zostanie

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Dlatego Claudio nie było mistrza w tym sezonie :D

Claudio 06.09.2020 12:53

no ale skoro 1 zawodnik schodzi i pomoc robi sie gowniana to cos nie tak. Dlatego Vidal + jeszcze jeden mocny pomocnik musi byc

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:53

trafili na nasz najgorszy okres w sezonie

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Złazi Sensi wchodzi Vidal i ich zamiatamy, a wtedy wszedł Vecino i amen

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:52

a w drugim meczu mocno pod formą byliśmy

IlCapitano 06.09.2020 12:52

To by było na tyle

IlCapitano 06.09.2020 12:52

Zdominowali nas jak Sensi zszedł

Claudio 06.09.2020 12:52

no ale niby mielismy lepsza pomoc a w meczach z nimi nas zdominowali

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:52

38 letni Kielini na LO

Claudio 06.09.2020 12:51

no jedynie ta pomoc w juve niewiadomą

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Zresztą co to za formacja skoro Pyrlak chce grać 3-5-2 ponoć

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Pomoc dalej gówniana, mamy tam przewagę

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:51

ciekawe jak Demiral po kontuzji będzie się prezentować

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Lepiej jakby wzieli Suareza a nie Dzeko

Claudio 06.09.2020 12:50

no ale jak ma byc Emerson to tak jakby nie bylo wzmocnienia

Claudio 06.09.2020 12:50

Vidal + lewe wahadło to obowiązek

Claudio 06.09.2020 12:49

co jak co, ale Juve jednak minimalnie jeszcze przed Interem https://pbs.twimg.com/media/EhNaZXIWkAANUIJ?format=jpg&name=large

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:47

mam 4 schabowe, to mogę wypożyczyć z opcją wykupu

Vancore 06.09.2020 12:46

znaczy mozna ale kto kradnie miecho xD

Endru 06.09.2020 12:46

Co ten sos taki drogi znawca

IlCapitano 06.09.2020 12:46

Niestety nie jesteśmy tak bogaci jak Milaniak obłęd

Vancore 06.09.2020 12:45

niestety miesa nie mozna pozyskac z wolnego transferu

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:45

a na mięso brak funduszy, jak na transfery Intera

IlCapitano 06.09.2020 12:45

Co Ty Znawca, boki zrywać

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:45

2 ziemniaki z Auchan, kapusta za 3,59 i sos za niecałe 4 zł

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:44

ale bieda Taboret

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:44

witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta

taboret 06.09.2020 12:43

♿ kolarov i vidal juz jada

taboret 06.09.2020 12:42

ale smakolyki

Endru 06.09.2020 12:42

Witam taboret ja narazie owoce pozniej jakas wodka

IlCapitano 06.09.2020 12:41

Nie obchodzi to nikogo

taboret 06.09.2020 12:41

witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta

IlCapitano 06.09.2020 12:41

Bo zaraz mogę być niegrzeczny

IlCapitano 06.09.2020 12:40

Nie pisz do mnie z łaski swojej

Endru 06.09.2020 12:39

Ale stylistyka tych szlaczkow to nie pasuja do Ciebie co to ma byc rozumiem ze masz byc grzeczny na wolnosci ale nie przesadzaj

IlCapitano 06.09.2020 12:38

Opisuję Calcio opornym

Orzeu 06.09.2020 12:38

co ilcapitano robi na wolności?

Endru 06.09.2020 12:38

IlCapitano a gdzie Godin i Benassi w twoim zestawieniu

Claudio 06.09.2020 12:25

cisza przed burzą

CzarodziejCzasu 06.09.2020 12:24

Co ci sie podoba claudio jeszcze

CzarodziejCzasu 06.09.2020 12:23

I co jeszcze

Claudio 06.09.2020 12:20

ale podoba mi się stanowisko odnośnie Radji. Koniec z frajerskimi wypozyczeniami takiej klasy zawodnikiem. Albo płacicie, albo won.

Skepta 06.09.2020 12:18

https://prnt.sc/ucdjhm

Claudio 06.09.2020 12:17

oby nie Paredes

Claudio 06.09.2020 12:17

no fajnie jakbyśmy mieli tą kasę to można wyciągnąć coś od nich

Claudio 06.09.2020 12:16

"Equipe - PSG w tarapatach, Leonardo musi sprzedać za 60-70 milionów."

IlCapitano 06.09.2020 12:10

Sanchez pewno też coś dostał za podpis

Kazam 06.09.2020 12:10

TS - uzytkownik Joao Mario usilnie probuje zwrocic na siebie uwage innych userow FCI

Kazam 06.09.2020 12:09

TS – Genoa jest zdeterminowana, aby pozyskać Borję Valero i Andreę Ranocchię.

IlCapitano 06.09.2020 12:09

Kupiliśmy Hakimiego, wykupiliśmy Barelle i Sensiego, poszła rata za Lukaku, trudno aby były pieniądze w kasie

JoaoMario 06.09.2020 12:06

Po co przepłacać skoro mozemy pokupować dobrych piłkarzy za bardzo malo

JoaoMario 06.09.2020 12:05

Claudio to akurat dobrze z tymi pensjami

Claudio 06.09.2020 12:04

Czyli Inter przez korone nic nie obcinał pensji w przeciweństwie do Juve czy Romy

Claudio 06.09.2020 12:03

CDS - Sunning Inter nic nie obciął. W przeciwieństwie do Rzymu i Juve, posesja o wielkiej hojności, nie obniżyła nawet euro od podpisania piłkarzy, którzy dotarli do finału Ligi Europy. Do tej pory Handanovic i towarzysze dostali wszystkie pensje należne za sezon 2019-20 i w przeciwieństwie do innych formacji (np. Juventusu i Rzymu) nie było zgody nawet na rozłożenie części rekompensaty w budżecie 2020-21 ''

CzarodziejCzasu 06.09.2020 11:54

Chinczyki zakrecili kurek, nie ma siana, bida z nędza

Claudio 06.09.2020 11:52

" Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi " no tutaj nie byłoby płaczu, że "gówniak" gra. Każdy ma sporo jakości. Ale nie wierzę w taki obrót spraw

JoaoMario 06.09.2020 11:50

Wahadla Emerson/Young Achraf/Darmian

JoaoMario 06.09.2020 11:49

Barella Vidal Eriksen Brozovic Naingollan Sensi

JoaoMario 06.09.2020 11:48

Jak Brozo i Ninja zostana plus trafi do nas Vidal i nikt nie odejdzie poza Gaga,Mario,Vecino,Dalbertem,Asa i Agoume na wypożyczenie.To mamy kozak pomoc

Gloin1989 06.09.2020 11:36

Brozo też zostanie

Claudio 06.09.2020 11:22

chyba, że Radja jest szykowany na pozostanie w razie niepowodzenia transferu Vidala. Wątpie by jeden i drugi był w klubie

Claudio 06.09.2020 11:21

jakby już Vidal nie przyszedl to przy ten dziurze budżetowej nic lepszego nas już nie spotka.

Gloin1989 06.09.2020 10:51

Dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport informuje, że poniedziałek będzie kluczowy dla przyszłości reprezentanta Chile, lecz już tylko kataklizm mógłby zablokować wymarzony transfer Antonio Conte. Kataklizm albo... Leo Messi, bowiem pojawiły się głosy sugerujące, iż Argentyńczyk mocno naciska na pozostanie Arturo Vidala, z którym łączą go bliskie relacje także poza boiskiem.

Vancore 06.09.2020 10:40

to super, ze 4 razy dziennie ktos pisze na sb, o komentarzach pod newsami nawetn ie wspominam

Gloin1989 06.09.2020 10:39

Darmian tu jestem na nie

Gloin1989 06.09.2020 10:39

Vidal to dalej klasa światowa na 2 lata i też za symboliczną kwotę

Gloin1989 06.09.2020 10:37

Kolarov na rok na ławkę to dobra opcja za drobne

Gloin1989 06.09.2020 10:32

Jeszcze rata za Lukaku

Gloin1989 06.09.2020 10:32

Wykup Barelli, Sensiego zakup Hakimiego za free Alexis plus powrót Radji to zle marcato na dzień dzisiejszy ??

JoaoMario 06.09.2020 10:25

I nowy sponsor ?? ?

Claudio 06.09.2020 10:22

Pojawia się coraz więcej głosów o pożegnaniu z Pirelli

Claudio 06.09.2020 10:21

Inter podobno zanotował stratę ok 100mln

Shoutbox

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:02

Solet to upgrade IMHO względem Bissecka ale gra zweryfikuje

Cny 22.06.2026 18:02

no tak ale to nie ma drużyny w której nie ma takich wpadek.

Cny 22.06.2026 18:01

poza takimi pojedynczymi incydentami jak akanjiego z bodo

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:01

choć zdażało się że byli..

Cny 22.06.2026 18:00

a kiepsko broniliśmy drużyną całą momentami a nie że Akanji czy Bisseck byli indywidualnie odpowiedzialni za wpadki

Cny 22.06.2026 17:59

oczywiście że tak. maksymalna przewidywalność plus bramkarz ręcznik. to były przyczyny większości porażek. palestra i paź z dryblingiem to tlen dla naszej drużyny

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:48

Jakiś czas temu to samo bym napisał, ale naszym najsłabszym elementem jest wolna, przewidywalna gra, tak przegralismy wszystkie mecze z czołowymi rywalami, bezowocene bujanie od prawej do lewej, kontra rywali i strata bramki

Piekarz 22.06.2026 17:42

Będzie naprawdę słaba

Piekarz 22.06.2026 17:41

Obrona to nasza najsłabsza formacja już teraz, bez Bastoniego...

Piekarz 22.06.2026 17:41

Bardzo nie

Szczupac_FCI 22.06.2026 17:29

bylibyście za swap dealem Bastoni - Paz ? a kasa która miała isc na Jonesa na Muhamerovica ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625118

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się