Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

WTC 04.09.2020 23:30

nie wiem co to była za akcja, ale spodziewam się, że była patologiczna

Endru 04.09.2020 23:29

Xd

Kamiliusz1908 04.09.2020 23:29

jprdl rafał to jest taki przykłądowy boomer "blablabla byłem na meczu w 1918, blablabla, z kolegami debilami zrobiliśmy jakąś super akcje łebebebe"

Alfa 04.09.2020 23:29

to ja go stad nie kojarze

Endru 04.09.2020 23:29

Akcja musiala byc gruba w 97

WTC 04.09.2020 23:29

fan już od 89 typie

WTC 04.09.2020 23:29

nie to jest ten psychol od emotek

Alfa 04.09.2020 23:28

poza tym ten rafal to chyba nie ten Raffal z sb?

WTC 04.09.2020 23:28

Havertz ostatecznie kosztował Chelsea 70 baniek

WTC 04.09.2020 23:28

obiecuję się podzielić

Alfa 04.09.2020 23:28

dokl

ZnawcaCalcio 04.09.2020 23:27

jak odpowie Ci to daj znać

WTC 04.09.2020 23:26

liczę że zaszczyt na mnie spłynie i przybliży mi tę sytuację

WTC 04.09.2020 23:26

zapytałem w odpowiedzi na komentarz

Endru 04.09.2020 23:26

Rafal moglby nas zaszczycić i opisac na sb akcje

Alfa 04.09.2020 23:24

niestety nic chyba

Alfa 04.09.2020 23:23

zobaczmy co gogle mowi na ten temat

WTC 04.09.2020 23:21

ciekawi mnie co wydarzyło się pod kasami Bologni

WTC 04.09.2020 23:21

04.09.2020 o 21:31 przez Rafał 1976 -2 Rafał 1976 Rafalik93 ty chlopcze nie będziesz mi mówił komu ja mam kibicować bo ja jak zostałam fanem Interu a to był rok 1989 to ty jeszcze stałeś w pieluchy smarku.A mój pierwszy wyjazd na mecz Interu to był 96-97 i to było na dodatek wyjazd z Bolognia A pamiętam to jak dziś bo fani Interu nie widzieli takiej akcji co zrobiliśmy pod kasami Bologni.A po drugie co ty sobą prezentujesz pewnie nic

Kamiliusz1908 04.09.2020 23:09

O kant duska ta cała liga narodów, puchar pasztetowej.

ZnawcaCalcio 04.09.2020 23:08

Wuja zadowolony po meczu

Nitrogen 04.09.2020 22:59

Kluby mogły się dogadać z reprezentacjami jak Bayern

Rebelde 04.09.2020 22:58

a potem kontuzje, jak oni zostali ściągnięci na te mecze prosto z wakacji

Alfa 04.09.2020 22:56

no masakra i tyle

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:56

nie mogli powiedzieć, że nie będzie i uj

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:56

sponsorzy, prawa telewizyjne

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:56

ale za bardzo nie mieli wyboru

Rebelde 04.09.2020 22:55

dobry pomysł, ale nie teraz. Dużo zawodników grała w LM czy LE, sezon długi. A oni zamiast odpocząć, to grają piknikowe sparingi

Nitrogen 04.09.2020 22:54

Teraz przerwa na kadry nie ma żadnego sensu, ale sponsorzy

Nitrogen 04.09.2020 22:54

Dla mnie LN to bardzo dobry pomysł

Nitrogen 04.09.2020 22:54

Nie no z kibicami wyglądało to spoko

Alfa 04.09.2020 22:54

niby mozna awansowac ale kazdy i tak ma w dupie szczegolnie po koronie

Alfa 04.09.2020 22:54

no raczej przeciez to towarzyskie pod nowym szyldem

Rebelde 04.09.2020 22:50

te mecze reprezentacji, były chyba nikomu nie potrzebne

Nitrogen 04.09.2020 22:49

Generalnie taki letni sparing żeby sobie krzywdy nie zrobić

Nitrogen 04.09.2020 22:49

Gola strzelił, ale jak cała Italia przeciętnie

Rebelde 04.09.2020 22:49

Sensi coś grał dzisiaj? Ktoś oglądał Włochów?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:46

bardziej interesuje mnie ta akcja pod kasami w Bolonii

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:45

a u nas podjarka Karbownikiem

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:45

typa za 20 mln sprzedają

Endru 04.09.2020 22:43

Rafal jest dziewczyna?

Endru 04.09.2020 22:43

04.09.2020 o 21:31 przez Rafał 1976 -2 Rafał 1976 Rafalik93 ty chlopcze nie będziesz mi mówił komu ja mam kibicować bo ja jak zostałam fanem Interu a to był rok 1989 to ty jeszcze stałeś w pieluchy smarku.A mój pierwszy wyjazd na mecz Interu to był 96-97 i to było na dodatek wyjazd z Bolognia A pamiętam to jak dziś bo fani Interu nie widzieli takiej akcji co zrobiliśmy pod kasami Bologni.A po drugie co ty sobą prezentujesz pewnie nic

Endru 04.09.2020 22:40

Lewy jest dla repry tym czym Zlatan dla Milanu

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:39

i co z tego jak ten potencjał marnuje się na Brzęczka

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:39

a potencjał jest na regularne granie w fazie pucharowej dużych imprez

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:39

chodzi mi o to, że zatrudniają amatorów na selekcjonerów

Nitrogen 04.09.2020 22:38

Za co tym razem?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:38

Taki Lewandowski powinien w ryja dać Bońkowi

Klinsi64 04.09.2020 22:37

spokojnie mamy genialna mlodziez

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:37

Bereszyński był orany cały sezon we Włoszech

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:37

trudno cokolwiek powiedzieć

Nitrogen 04.09.2020 22:37

No i cały czas Bereszyński orany na tej LO

Nitrogen 04.09.2020 22:36

Jóżwik to jednak niekoniecznie jeszcze

Klinsi64 04.09.2020 22:36

przeciez to Kazimierz Gorski na nasze czasy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:36

oddaliśmy potężne 2 strzały w meczu

Endru 04.09.2020 22:35

Nie na lewego nie ma repry p

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:35

ze wszystkim

Klinsi64 04.09.2020 22:35

Wuja nie trafil ze skladem?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 22:34

Niderlandy nas zgwałciły

Klinsi64 04.09.2020 22:33

nawet darmian tego nie spieprzy

Klinsi64 04.09.2020 22:32

Dzeko + Vidal +Sensi w 20 meczach i mozna szampany chlodzic

Endru 04.09.2020 22:28

Mancini pieprzony

Gloin1989 04.09.2020 22:18

Barelle też

Claudio 04.09.2020 22:16

moglby juz zmienic Sensiego. Wystarczy mu 70 minut po kontuzji

Claudio 04.09.2020 22:15

Dzeko robi robotę w BiH

JoaoMario 04.09.2020 22:15

Moze bedzie cos z niego

JoaoMario 04.09.2020 22:15

Sensi najs

Claudio 04.09.2020 22:14

brakuje mi wysokiego pressingu

Nitrogen 04.09.2020 22:14

Słabo ta Ytalyja dzisiaj

Claudio 04.09.2020 22:13

a mogl nawet po zakręcie. Ważne że gol

Nitrogen 04.09.2020 22:13

Po rykoszecie

Gloin1989 04.09.2020 22:13

Sensi gol

Gloin1989 04.09.2020 22:12

Tak

JoaoMario 04.09.2020 22:10

Na vice lukaku ?? ?

Gloin1989 04.09.2020 22:05

Mimo wieku

Gloin1989 04.09.2020 22:05

Dzeko kawał dobrego grajka

Gloin1989 04.09.2020 22:02

Dzeko

KibicInteru 04.09.2020 21:50

coś tam pyka

KibicInteru 04.09.2020 21:50

bez kontuzji na razie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 21:48

ktoś ogląda Włochów i może opisać Sensiego

Nitrogen 04.09.2020 21:33

Ytalyja

Woo-cash 04.09.2020 21:31

Na biraghiego wola brigi a na sensiego sensini i to by bylo na tyle odnośnie meczu.

Woo-cash 04.09.2020 21:30

Tez właśnie chwilę oglądam. Jedyne na co zwróciłem uwagę to wymiana nazwisk przez arabskiego Szpakowskiego

Gloin1989 04.09.2020 21:26

Bez szału mecz

Woo-cash 04.09.2020 21:22

Oglada kto Włochy bo ciekaw jestem jak nasi mistrzowie sie spisują.

Czarson 04.09.2020 21:13

Pusacas gol dla Rumunow, alez talent z Intera

Kunbaskier 04.09.2020 20:42

Albo zregynować z rewanżów i dać tylko po 1 meczach z każdym. Zredukowałoby to już i tak napięty terminarz

Kunbaskier 04.09.2020 20:41

A Barella nie lepszy? Grał praktycznie cały czas i powinien dostać wolne po LE. On przeciez nie będzie miał żadnego odpoczynku. Sensi? Dopiero wrócił po kontuzji a ten go wystawia w 1 składzie... Dodatku nie dali 5 zmian, tylko pozostawili 3. Ta kolejka ligi narodów powinna zostać przesunięta i tyle

Claudio 04.09.2020 20:30

Nie podoba mi się SENSI w kadrze Italii. Dopiero co po kontuzji, a już do kadry. Oby nam się dziś jeszcze nie połamał. Nienawidzę reprezentacji.

Endru 04.09.2020 20:28

Jakbym mial dzis do wyboru ogladac polakow czy wlochow wybrałbym wlochow

Endru 04.09.2020 20:26

Sensi predzej sie polamie niz ogra

mroowa111 04.09.2020 20:25

nwm jak można to tak spieprzyć

mroowa111 04.09.2020 20:24

mnie fascynuje silnik ferrari w tym roku

CzarodziejCzasu 04.09.2020 20:20

Fascynuje mnie wywiad leo Messiego

mroowa111 04.09.2020 20:12

jak w małżeństwie

Claudio 04.09.2020 20:09

Kalendarzyk

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się