nie wiem co to była za akcja, ale spodziewam się, że była patologiczna
Xd
jprdl rafał to jest taki przykłądowy boomer "blablabla byłem na meczu w 1918, blablabla, z kolegami debilami zrobiliśmy jakąś super akcje łebebebe"
to ja go stad nie kojarze
Akcja musiala byc gruba w 97
fan już od 89 typie
nie to jest ten psychol od emotek
poza tym ten rafal to chyba nie ten Raffal z sb?
Havertz ostatecznie kosztował Chelsea 70 baniek
obiecuję się podzielić
dokl
jak odpowie Ci to daj znać
liczę że zaszczyt na mnie spłynie i przybliży mi tę sytuację
zapytałem w odpowiedzi na komentarz
Rafal moglby nas zaszczycić i opisac na sb akcje
niestety nic chyba
zobaczmy co gogle mowi na ten temat
ciekawi mnie co wydarzyło się pod kasami Bologni
04.09.2020 o 21:31 przez Rafał 1976 -2 Rafał 1976 Rafalik93 ty chlopcze nie będziesz mi mówił komu ja mam kibicować bo ja jak zostałam fanem Interu a to był rok 1989 to ty jeszcze stałeś w pieluchy smarku.A mój pierwszy wyjazd na mecz Interu to był 96-97 i to było na dodatek wyjazd z Bolognia A pamiętam to jak dziś bo fani Interu nie widzieli takiej akcji co zrobiliśmy pod kasami Bologni.A po drugie co ty sobą prezentujesz pewnie nic
O kant duska ta cała liga narodów, puchar pasztetowej.
Wuja zadowolony po meczu
Kluby mogły się dogadać z reprezentacjami jak Bayern
a potem kontuzje, jak oni zostali ściągnięci na te mecze prosto z wakacji
no masakra i tyle
nie mogli powiedzieć, że nie będzie i uj
sponsorzy, prawa telewizyjne
ale za bardzo nie mieli wyboru
dobry pomysł, ale nie teraz. Dużo zawodników grała w LM czy LE, sezon długi. A oni zamiast odpocząć, to grają piknikowe sparingi
Teraz przerwa na kadry nie ma żadnego sensu, ale sponsorzy
Dla mnie LN to bardzo dobry pomysł
Nie no z kibicami wyglądało to spoko
niby mozna awansowac ale kazdy i tak ma w dupie szczegolnie po koronie
no raczej przeciez to towarzyskie pod nowym szyldem
te mecze reprezentacji, były chyba nikomu nie potrzebne
Generalnie taki letni sparing żeby sobie krzywdy nie zrobić
Gola strzelił, ale jak cała Italia przeciętnie
Sensi coś grał dzisiaj? Ktoś oglądał Włochów?
bardziej interesuje mnie ta akcja pod kasami w Bolonii
a u nas podjarka Karbownikiem
typa za 20 mln sprzedają
Rafal jest dziewczyna?
04.09.2020 o 21:31 przez Rafał 1976 -2 Rafał 1976 Rafalik93 ty chlopcze nie będziesz mi mówił komu ja mam kibicować bo ja jak zostałam fanem Interu a to był rok 1989 to ty jeszcze stałeś w pieluchy smarku.A mój pierwszy wyjazd na mecz Interu to był 96-97 i to było na dodatek wyjazd z Bolognia A pamiętam to jak dziś bo fani Interu nie widzieli takiej akcji co zrobiliśmy pod kasami Bologni.A po drugie co ty sobą prezentujesz pewnie nic
Lewy jest dla repry tym czym Zlatan dla Milanu
i co z tego jak ten potencjał marnuje się na Brzęczka
a potencjał jest na regularne granie w fazie pucharowej dużych imprez
chodzi mi o to, że zatrudniają amatorów na selekcjonerów
Za co tym razem?
Taki Lewandowski powinien w ryja dać Bońkowi
spokojnie mamy genialna mlodziez
Bereszyński był orany cały sezon we Włoszech
trudno cokolwiek powiedzieć
No i cały czas Bereszyński orany na tej LO
Jóżwik to jednak niekoniecznie jeszcze
przeciez to Kazimierz Gorski na nasze czasy
oddaliśmy potężne 2 strzały w meczu
Nie na lewego nie ma repry p
ze wszystkim
Wuja nie trafil ze skladem?
Niderlandy nas zgwałciły
nawet darmian tego nie spieprzy
Dzeko + Vidal +Sensi w 20 meczach i mozna szampany chlodzic
Mancini pieprzony
Barelle też
moglby juz zmienic Sensiego. Wystarczy mu 70 minut po kontuzji
Dzeko robi robotę w BiH
Moze bedzie cos z niego
Sensi najs
brakuje mi wysokiego pressingu
Słabo ta Ytalyja dzisiaj
a mogl nawet po zakręcie. Ważne że gol
Po rykoszecie
Sensi gol
Tak
Na vice lukaku
?
Mimo wieku
Dzeko kawał dobrego grajka
Dzeko
coś tam pyka
bez kontuzji na razie
ktoś ogląda Włochów i może opisać Sensiego
Ytalyja
Na biraghiego wola brigi a na sensiego sensini i to by bylo na tyle odnośnie meczu.
Tez właśnie chwilę oglądam. Jedyne na co zwróciłem uwagę to wymiana nazwisk przez arabskiego Szpakowskiego
Bez szału mecz
Oglada kto Włochy bo ciekaw jestem jak nasi mistrzowie sie spisują.
Pusacas gol dla Rumunow, alez talent z Intera
Albo zregynować z rewanżów i dać tylko po 1 meczach z każdym. Zredukowałoby to już i tak napięty terminarz
A Barella nie lepszy? Grał praktycznie cały czas i powinien dostać wolne po LE. On przeciez nie będzie miał żadnego odpoczynku. Sensi? Dopiero wrócił po kontuzji a ten go wystawia w 1 składzie... Dodatku nie dali 5 zmian, tylko pozostawili 3. Ta kolejka ligi narodów powinna zostać przesunięta i tyle
Nie podoba mi się SENSI w kadrze Italii. Dopiero co po kontuzji, a już do kadry. Oby nam się dziś jeszcze nie połamał. Nienawidzę reprezentacji.
Jakbym mial dzis do wyboru ogladac polakow czy wlochow wybrałbym wlochow
Sensi predzej sie polamie niz ogra
nwm jak można to tak spieprzyć
mnie fascynuje silnik ferrari w tym roku
Fascynuje mnie wywiad leo Messiego
jak w małżeństwie
Kalendarzyk