Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Alfa 04.09.2020 18:01

Pirola to nie jest wahadłowy bodajze

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

a drugi jest zwyczajnie lepszy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:00

pierwszy może być kotem

Nitrogen 04.09.2020 18:00

Asamoa żyje wgl?

Alfa 04.09.2020 18:00

A tak będzie hakimi i kolarov dd young i darmian

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:00

to wolę Pirole i Ambrożego na wahadle

Claudio 04.09.2020 18:00

opcja low cost

Vancore 04.09.2020 18:00

nawet jakby mieli podawac pilki co wypadly za boisko to bym znalazl lepszych

Alfa 04.09.2020 18:00

Kwadwo robi out, candreva może też? Moses out

WTC 04.09.2020 18:00

może Conte ceni go za poczucie humoru

Endru 04.09.2020 18:00

Wlasnie widze kapitan dd ma samych surowych grajkow

Vancore 04.09.2020 18:00

ale po co nam i jeden i drugi

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:59

tylko wybitne oko świetnego trenera może dostrzec tam coś co ma związek z piłką

Alfa 04.09.2020 17:59

Wiec wole jednak jego niż Emersona

Alfa 04.09.2020 17:59

Tyle że za 2 mln a nie 30

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:59

taki sam przypadek jak Emerson

Claudio 04.09.2020 17:59

ale wiem co urzekło Conte. Te długie piłki na napastników. Ależ będzie dogrywał na Lukaku

Alfa 04.09.2020 17:59

😂

WTC 04.09.2020 17:58

jakiś fetysz chyba

WTC 04.09.2020 17:58

w ogóle jak wejdziecie na kanał tego Kapitana DD to on tam ma kompilacje samych ogórów

Vancore 04.09.2020 17:58

znaczy wierze, nawet to wiem ale mogli chociaz ten jeden celny aut zapetlic

Endru 04.09.2020 17:58

Surowy to dobre slowo

Vancore 04.09.2020 17:58

kurde nie wierze ze nie mial lepszych zagran

Claudio 04.09.2020 17:58

ależ on jest surowy. Po tej kompilacji, aż mi się niedobrze zrobiło

Vancore 04.09.2020 17:58

polowa zagran na tej kompilacji to straty xD

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:58

przez Nelsona Rivasa nie było potem Verona

WTC 04.09.2020 17:57

no i amen

WTC 04.09.2020 17:57

helojojo 4 miesiące temu He is a very good defender. Wish him all the best.

Endru 04.09.2020 17:57

Caly mourinho Nelson rivas tez przez niego nie odpalil

maniekfci 04.09.2020 17:57

zostaje czy jak

maniekfci 04.09.2020 17:57

i co z tą Lionelą

Nitrogen 04.09.2020 17:57

Myron nienawidzony

WTC 04.09.2020 17:57

murynio zastopował i zniszczył karierę darmiana

maniekfci 04.09.2020 17:56

CO

WTC 04.09.2020 17:56

rajparmar1995 4 miesiące temu ruined by mourinho, just like the whole spurs squad now

WTC 04.09.2020 17:56

komentarze xD

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:56

regularnie grający Darmian spokojnie wypracuje nam 1-2 bramki w sezonie

Vancore 04.09.2020 17:56

jak to pewnie jest wujek

WTC 04.09.2020 17:56

no sam kapitan dd

Vancore 04.09.2020 17:56

ta autor perfekcja

Endru 04.09.2020 17:56

Jakis ziomek VVujka

Vancore 04.09.2020 17:56

no mial gola i asyste

Endru 04.09.2020 17:56

Zobaczcie lepiej kto dodal ten filmik

Vancore 04.09.2020 17:55

na tej kompilacji sa pokazane nawet niecelne wrzutki bo innych nie mial xD

WTC 04.09.2020 17:55

ale jak w pierwszej akcji z filmiku zalicza asystę to żaden się nie zająknie xD

Nitrogen 04.09.2020 17:55

On kochał analizować wrzuty z autu Vrsalijko

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:55

tak naprawdę, to liczyłem, że cała komplikacja będzie o wyrzucaniu autów

Nitrogen 04.09.2020 17:55

To coś dla Stryjka

WTC 04.09.2020 17:54

warto dodać, że 20 sekund kompilacji zostało poświęconych zbliżeniom na Darmiana wykonującego rzut z autu xD

Vancore 04.09.2020 17:54

dalej lepiej swiec a spada na pole karne i wygrywa glowke z matuidim WOW, dopiero by bylo jakby przegral xDDDD

Vancore 04.09.2020 17:53

2 akcja w kompilacji i idzie wslizgdziem 2 wyprostowanymi nogami w polu karnym o jezu xDDDDDD

Endru 04.09.2020 17:53

Jakby to powiedzial andrzej strejlau swietny zawodnik

WTC 04.09.2020 17:53

to całkiem sporo xd

WTC 04.09.2020 17:53

3 min samych skillsów i solidnej gry

WTC 04.09.2020 17:52

widziałem to zaraz po ukazaniu się plotki

Czarson 04.09.2020 17:51

Niczym trent

Vancore 04.09.2020 17:51

juz to widze

Vancore 04.09.2020 17:51

no nie pogra jak gaglia przy eriksenie

maniekfci 04.09.2020 17:51

obłęd

Czarson 04.09.2020 17:50

Wszyscy byli

WTC 04.09.2020 17:50

no tak poważnie pisząc to on jest ch*jowy, ale przychodzi za skrzynkę bananów i pewnie nic nie pogra i tak

Vancore 04.09.2020 17:49

santon tez byl reprezentantem wloch

Endru 04.09.2020 17:49

Muszę sobie obejrzec jakas kompilacje Darmiana bo nie pamietam stylu tego goscia

Vancore 04.09.2020 17:49

de sciglio montolivo i giacch tez ale bym nigdy tu nie chcial

Czarson 04.09.2020 17:49

Jest Włochem

WTC 04.09.2020 17:48

jest reprezentantem kraju

WTC 04.09.2020 17:48

ma międzynarodowe doświadczenie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:48

też nie rozumiem fenomenu tego zawodnika

Vancore 04.09.2020 17:46

nie mamy az tak slabego pilkarza, ani jednego, ten transfer jest kuriozalny

Vancore 04.09.2020 17:46

darmian to jest pilkarz ze nie wazne jaki sklad wystawimy, nie wazne kto wybiegnie na boisko po za nim z naszej obecnej kadry on zawsze bedzie najgorszy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:46

Ambroży i Handa mieli mieć przedłużone kontrakty i cisza o tym

Endru 04.09.2020 17:44

Masakra bramkarza tez mamy starego juz

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:43

będzie dobrze

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:43

na razie ze starszych zawodników, to tylko Sanchez ma kontrakt dłuższy niż do 2022

WTC 04.09.2020 17:43

ale to było ponad 5 lat temu

WTC 04.09.2020 17:43

no w Torino się na tyle dobrze prezentował że ktoś na niego jednak wyłożył spore pieniądze

Vancore 04.09.2020 17:43

szkoda ze tam nie pojdzie

Yascarr 04.09.2020 17:43

I Pelle na zamiast Dzeko

Endru 04.09.2020 17:43

Ale ktos tam opisywal ze Darmian w Torino ubóstwiany

timon 04.09.2020 17:43

Darmian

timon 04.09.2020 17:42

Jest Hakimi i Damian na uzupelnienie

Endru 04.09.2020 17:42

W sumie tak moj blad nitro

Yascarr 04.09.2020 17:42

Tylko patrzeć jak Giaccherini zacznie się przewijać w plotkach

Nitrogen 04.09.2020 17:42

Chyba że w jakiś pojedynczych meczach

Vancore 04.09.2020 17:42

jan ie oczekuje niewiadomo kogo, zwyczajnie czuje obnrzydzenie darmianem bo napisac o nim ze jest przecitny to spore naduzycie

timon 04.09.2020 17:42

Za to w poprzednim chyba że 130 na minusie

Nitrogen 04.09.2020 17:42

Darmian nie był kapitanem Torino. Kapitanem Torino był Glik

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:42

ogarnijcie się

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:42

Nie ma opcji, że będzie grał zamiast Hakimiego :D

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:41

ale jesteśmy tylko 3-4 mln na minusie w tym okienku

Endru 04.09.2020 17:41

Ja pamietam Darmiana jak byl w Torino kapitanem i turbokozakiem

Kunbaskier 04.09.2020 17:41

Co do Darmian - dalekie uzupełnienie składu. Praktycznie za darmo. To niech sobie będzie. Ale jak ma grać np zamiast Hakimiego, to już nie ogarne zabiegów Conte

WTC 04.09.2020 17:41

ja tam Darmiana pamiętam tylko z przesiadywania na ławce w United

timon 04.09.2020 17:41

Wydaliśmy już prawie 90mln, więc nie ma co oczekiwać niewiadomo jakich gwiazd

Nitrogen 04.09.2020 17:41

Z Primavery bo w seniorach won od razu zaliczył

Nitrogen 04.09.2020 17:40

Tak

Endru 04.09.2020 17:40

A z milanu cos go pamietasz?

Nitrogen 04.09.2020 17:40

Darmiana to ja pamiętam tylko z tego jak podał Theo na Tardini

WTC 04.09.2020 17:40

tylko pamiętaj że Eleven na necie jest opóźniony względem tego na telewizorni niczym ANIOL na sb

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się