Pirola to nie jest wahadłowy bodajze
a drugi jest zwyczajnie lepszy
pierwszy może być kotem
Asamoa żyje wgl?
A tak będzie hakimi i kolarov dd young i darmian
to wolę Pirole i Ambrożego na wahadle
opcja low cost
nawet jakby mieli podawac pilki co wypadly za boisko to bym znalazl lepszych
Kwadwo robi out, candreva może też? Moses out
może Conte ceni go za poczucie humoru
Wlasnie widze kapitan dd ma samych surowych grajkow
ale po co nam i jeden i drugi
tylko wybitne oko świetnego trenera może dostrzec tam coś co ma związek z piłką
Wiec wole jednak jego niż Emersona
Tyle że za 2 mln a nie 30
taki sam przypadek jak Emerson
ale wiem co urzekło Conte. Te długie piłki na napastników. Ależ będzie dogrywał na Lukaku
😂
jakiś fetysz chyba
w ogóle jak wejdziecie na kanał tego Kapitana DD to on tam ma kompilacje samych ogórów
znaczy wierze, nawet to wiem ale mogli chociaz ten jeden celny aut zapetlic
Surowy to dobre slowo
kurde nie wierze ze nie mial lepszych zagran
ależ on jest surowy. Po tej kompilacji, aż mi się niedobrze zrobiło
polowa zagran na tej kompilacji to straty xD
przez Nelsona Rivasa nie było potem Verona
no i amen
helojojo 4 miesiące temu He is a very good defender. Wish him all the best.
Caly mourinho Nelson rivas tez przez niego nie odpalil
zostaje czy jak
i co z tą Lionelą
Myron nienawidzony
murynio zastopował i zniszczył karierę darmiana
CO
rajparmar1995 4 miesiące temu ruined by mourinho, just like the whole spurs squad now
komentarze xD
regularnie grający Darmian spokojnie wypracuje nam 1-2 bramki w sezonie
jak to pewnie jest wujek
no sam kapitan dd
ta autor perfekcja
Jakis ziomek VVujka
no mial gola i asyste
Zobaczcie lepiej kto dodal ten filmik
na tej kompilacji sa pokazane nawet niecelne wrzutki bo innych nie mial xD
ale jak w pierwszej akcji z filmiku zalicza asystę to żaden się nie zająknie xD
On kochał analizować wrzuty z autu Vrsalijko
tak naprawdę, to liczyłem, że cała komplikacja będzie o wyrzucaniu autów
To coś dla Stryjka
warto dodać, że 20 sekund kompilacji zostało poświęconych zbliżeniom na Darmiana wykonującego rzut z autu xD
dalej lepiej swiec a spada na pole karne i wygrywa glowke z matuidim WOW, dopiero by bylo jakby przegral xDDDD
2 akcja w kompilacji i idzie wslizgdziem 2 wyprostowanymi nogami w polu karnym o jezu xDDDDDD
Jakby to powiedzial andrzej strejlau swietny zawodnik
to całkiem sporo xd
3 min samych skillsów i solidnej gry
widziałem to zaraz po ukazaniu się plotki
Niczym trent
juz to widze
no nie pogra jak gaglia przy eriksenie
obłęd
Wszyscy byli
no tak poważnie pisząc to on jest ch*jowy, ale przychodzi za skrzynkę bananów i pewnie nic nie pogra i tak
santon tez byl reprezentantem wloch
Muszę sobie obejrzec jakas kompilacje Darmiana bo nie pamietam stylu tego goscia
de sciglio montolivo i giacch tez ale bym nigdy tu nie chcial
Jest Włochem
jest reprezentantem kraju
ma międzynarodowe doświadczenie
też nie rozumiem fenomenu tego zawodnika
nie mamy az tak slabego pilkarza, ani jednego, ten transfer jest kuriozalny
darmian to jest pilkarz ze nie wazne jaki sklad wystawimy, nie wazne kto wybiegnie na boisko po za nim z naszej obecnej kadry on zawsze bedzie najgorszy
Ambroży i Handa mieli mieć przedłużone kontrakty i cisza o tym
Masakra bramkarza tez mamy starego juz
będzie dobrze
na razie ze starszych zawodników, to tylko Sanchez ma kontrakt dłuższy niż do 2022
ale to było ponad 5 lat temu
no w Torino się na tyle dobrze prezentował że ktoś na niego jednak wyłożył spore pieniądze
szkoda ze tam nie pojdzie
I Pelle na zamiast Dzeko
Ale ktos tam opisywal ze Darmian w Torino ubóstwiany
Darmian
Jest Hakimi i Damian na uzupelnienie
W sumie tak moj blad nitro
Tylko patrzeć jak Giaccherini zacznie się przewijać w plotkach
Chyba że w jakiś pojedynczych meczach
jan ie oczekuje niewiadomo kogo, zwyczajnie czuje obnrzydzenie darmianem bo napisac o nim ze jest przecitny to spore naduzycie
Za to w poprzednim chyba że 130 na minusie
Darmian nie był kapitanem Torino. Kapitanem Torino był Glik
ogarnijcie się
Nie ma opcji, że będzie grał zamiast Hakimiego
ale jesteśmy tylko 3-4 mln na minusie w tym okienku
Ja pamietam Darmiana jak byl w Torino kapitanem i turbokozakiem
Co do Darmian - dalekie uzupełnienie składu. Praktycznie za darmo. To niech sobie będzie. Ale jak ma grać np zamiast Hakimiego, to już nie ogarne zabiegów Conte
ja tam Darmiana pamiętam tylko z przesiadywania na ławce w United
Wydaliśmy już prawie 90mln, więc nie ma co oczekiwać niewiadomo jakich gwiazd
Z Primavery bo w seniorach won od razu zaliczył
Tak
A z milanu cos go pamietasz?
Darmiana to ja pamiętam tylko z tego jak podał Theo na Tardini
tylko pamiętaj że Eleven na necie jest opóźniony względem tego na telewizorni niczym ANIOL na sb