Sacz maj dick Skepta
nowy sacz
co mowia do skepty gdy pierwszy raz wchodzi do nowego klubu dla gejow?
skepta nowy sacz
Gowno Cie obchodzi ile mam lat
Nie ma na to szans ale zobaczylbym go w innym klubie
Endru ile ty masz lat
ze messi do Interu?
a na co ty liczysz endru
Nie wiem ale czekam XD
wow skad to wiedza XD
#Tiki-taka Niedługo pojawi się post na Instagramie Leo Messiego. [@tancredipalmeri
To na pewno nie jest polityka chińczyków
Ale my sie ośmieszamy z tym darmianem masakra to sa wlasnie powody dlaaczego krul postanowił zostac sciaganie szrotu
Xdd
nie siedzialem z recydywa
Spotkales IlCapitano w horoszczy?
ale zaczyna sie na ś i konczy na ć
wiaze*
moja opinia o darmianie wize sie z kolejnym 4dniowym banem
CzarodziejCzasu wyraz swoja opinie na temat Matteo Darmiana
DS Parmy: "Darmian niemal na pewno piłkarzem Interu. To będzie wielka operacja". 2.5 mln dla Parmy. 3 letni kontrakt za 2 mln rocznie @Ściera
To sie skonczy w sądzie
a nie teraz u prawnikow sie spotykaja i analiza umowy XD
to niech decyduje
on juz im laske robil jak podpisal z 2 lata temu, sami sie zgodzili na takie zapisy, ze moze decydowac
Co nie znaczy, że Messi się spoko teraz zachowuje, bo chłopak widać że niezły gnój ma we łbie, co z reszta już pokazywał jak rzucał kadrę i wraxcał do niej po miesiącu
I spuszczona w kiblu
Barcelona pieknie osrana
I będzie liderem projektu
A teraz zostanie
Fajnie jak messi wysral sie mocno na barsylone
W LM nie da sie samemu zrobic roznicy co pokazal tez przyklad cristiano w juve
Zgadzam sie bez Leo upadek bylby szybszy a tak to pare mistrzostw im ugral
Chyba Messi dla Barcelony. Nawet jeśli go szkoliła od małego, dała mu tę opiekę lekarską i terapię hormonalną której wymagał, to mimo wszystko, jakby nie zrobiła tego barca to zrobiłby to jakiś inny klub, real, manu, czy wtedy jeszcze może i nawet milan. A jednak Messi nie dośc że zastąpił Ronaldinho co pozwoliło się Barcy wtedy pozostać w ścisłym topie, to jeszcze to co nastrzelał to jego. No i ostatnie 5 lat to nie oszukujmy się, bez Messiego Barcelona by plecy atletico w lidze oglądała.
Moze 5 lat temu bylo odwrotnie ale po Luisie Enrique Messi regularnie ciagnie ich za uszy
Messi dla Barcelony
uwazacie, ze Barcelona zrobila wiecej dla Messiego czy Messi dla Barcelony?
a wplywow transferowych brak wiec za rok beda w o wiele gorszej sytuacji
ogolnie barca dalej bedzie gowno grac bo zmiany sa kosmetyczne
Jak ojciec messiego nie doprowadzi do odejscia to troche gowno agent z niego
Walka medialno-sadowa nie sluzy zarwono Barcelonie jak i Messiemu, co nie ukrywam cieszy
Messi jest w d..e , z Barcelona i LaLiga nie wygra
Ale uj z tym, jak dla mnie to ten klubik moze się rozpieprzyć na miliard kawałków i wystrzelić się w kosmos zebym nigdy nie musiał już patrzeć na te cwaniackie mordy pikeja, szawiego i buskeca amen.
Myślę że zostanie i tak i za rok dopiero pójdzie. Jeśli w umowie Messi nie wpisał sobie przedłużenia terminu klauzuli z powodó "aktów boskich" to może się w dupę pocałować i za darmo nie ma szans by poszedł. Inna sprawa, czy nie lepiej Barcelonie zgodzić się nawet i na 200mln tylko po to żeby zarobić, oszczedzić na pensji i mieć za niego jakiekolwiek siano, skoro za rok nie dostaną absolutnie nic
Grubo z tym Messim myslalem ze zostanie na rok
ta z pipą
Jak lesbijki się kłócą to która ma rację?
jak kłótnia kobiet
komicznie to brzmi
według niego klauzula nie obowiazuje
Ojciec Messiego oficjalnie potwierdził, że jego syn chce odejść do City i według niego klauzula nie obowiazuje
deVrij kontuzja Basotni kontuzja a wy sie dziwicie, ze Conte sciaga wahadla do gry w trojce obrocnow z tylu
Czyli Vidal juventini rzymianin kolarov i darmian milanista masakra
Darmian to tez milanista
Bastoni kontuzjowany
coś tam odzyskamy na Candrevie, pewnie z 2-3 mln
2.5 na 3 letnim kontrakcie
jeszcze jak uslysze ze dostanie ze 3 banki rocznie w 3 letnim kontrakcie to mnie cos trafi
tonali kocha milana
o 5 za duzo
a na tonalego nie bylo
Jezus maria
jak płacili 13 za Karambola to mozna było sie spodziewać, że trzeba bedzie oddać.
5 mln € ma Darmian kosztować
miało pobudzić, a zmulało, w domu nie mogłem się z drzemki potem wybudzić, musiałem walić szczury
ale generalnie dawało odwrotny efekt
to niestety też
bydlak sie w spodniach nie miesci?
opisz negatywny wplyw
rzadko 2
jedna kawa dziennie
0 monsterków, odkąd zauważyłem negatywny wpływ kofeiny na mnie, to ograniczyłem
witam @Nasir
witam imra jakie plany na dzisiaj jakie posilki ktora zmiana ile krokow
witam
witam maniek ile monsterkow dzisiaj
Nalezy wyslac go na jakies badania przed tymi zakupami.
I sprowadza dziadków bo mysli ze sa mlodzi i w prime
Moze Conte myśli ,że jest 2014
Tyle ze to bylo 6 lat temu
Darmian to najlepszy obronca ligi swego czasu
w sportsdirect zapytaj, na pewno ogarną
SADY I PODOBNE INSTYTUCJE CZYli co, ogródki?
zostanie, bo nie chce mu się walczyć po sadach i tym podobnych instytucjach
Witam @Skepta
Messi ma sie dzis określić
KOLEŻKA KUPIL SOBIE M5, ZWINAL SIE NA SŁUPIE JAK CALZONE
No bmw m2 czy mercedes a klasa amg droższe sporo od audi rs3
beka
i z amg zostaly tylko focie na insta
taki typowy polski przegryw ulaniec tyle ze starych ma dzianych wiec bananowe zycie
dokł taki segment
maniekfci 04.09.2020 12:17 będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza
xdddddddd
XDXDXD
bo sie zawinal na latarnii
XD
i nawet nie zdazyl ubezpieczyc
;o