Archiwum shoutboksa

Endru 04.09.2020 16:11

Sacz maj dick Skepta

Czarson 04.09.2020 16:10

nowy sacz

Czarson 04.09.2020 16:10

co mowia do skepty gdy pierwszy raz wchodzi do nowego klubu dla gejow?

Czarson 04.09.2020 16:09

skepta nowy sacz

Endru 04.09.2020 16:07

Gowno Cie obchodzi ile mam lat

Endru 04.09.2020 16:06

Nie ma na to szans ale zobaczylbym go w innym klubie

Skepta 04.09.2020 16:06

Endru ile ty masz lat

Skepta 04.09.2020 16:06

ze messi do Interu?

Skepta 04.09.2020 16:06

a na co ty liczysz endru

Endru 04.09.2020 16:00

Nie wiem ale czekam XD

Czarson 04.09.2020 15:59

wow skad to wiedza XD

Endru 04.09.2020 15:53

#Tiki-taka Niedługo pojawi się post na Instagramie Leo Messiego. [@tancredipalmeri

Endru 04.09.2020 15:51

To na pewno nie jest polityka chińczyków

Endru 04.09.2020 15:50

Ale my sie ośmieszamy z tym darmianem masakra to sa wlasnie powody dlaaczego krul postanowił zostac sciaganie szrotu :)

Endru 04.09.2020 15:49

Xdd

Vancore 04.09.2020 15:47

nie siedzialem z recydywa

Endru 04.09.2020 15:46

Spotkales IlCapitano w horoszczy?

Vancore 04.09.2020 15:46

ale zaczyna sie na ś i konczy na ć

Vancore 04.09.2020 15:45

wiaze*

Vancore 04.09.2020 15:45

moja opinia o darmianie wize sie z kolejnym 4dniowym banem

Endru 04.09.2020 15:45

CzarodziejCzasu wyraz swoja opinie na temat Matteo Darmiana

Nitrogen 04.09.2020 15:44

DS Parmy: "Darmian niemal na pewno piłkarzem Interu. To będzie wielka operacja". 2.5 mln dla Parmy. 3 letni kontrakt za 2 mln rocznie @Ściera

Endru 04.09.2020 15:43

To sie skonczy w sądzie

Czarson 04.09.2020 15:41

a nie teraz u prawnikow sie spotykaja i analiza umowy XD

Czarson 04.09.2020 15:41

to niech decyduje

Czarson 04.09.2020 15:41

on juz im laske robil jak podpisal z 2 lata temu, sami sie zgodzili na takie zapisy, ze moze decydowac

Kamiliusz1908 04.09.2020 15:38

Co nie znaczy, że Messi się spoko teraz zachowuje, bo chłopak widać że niezły gnój ma we łbie, co z reszta już pokazywał jak rzucał kadrę i wraxcał do niej po miesiącu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:38

I spuszczona w kiblu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:38

Barcelona pieknie osrana

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

I będzie liderem projektu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

A teraz zostanie

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

Fajnie jak messi wysral sie mocno na barsylone

Endru 04.09.2020 15:35

W LM nie da sie samemu zrobic roznicy co pokazal tez przyklad cristiano w juve

Endru 04.09.2020 15:34

Zgadzam sie bez Leo upadek bylby szybszy a tak to pare mistrzostw im ugral

Kamiliusz1908 04.09.2020 15:32

Chyba Messi dla Barcelony. Nawet jeśli go szkoliła od małego, dała mu tę opiekę lekarską i terapię hormonalną której wymagał, to mimo wszystko, jakby nie zrobiła tego barca to zrobiłby to jakiś inny klub, real, manu, czy wtedy jeszcze może i nawet milan. A jednak Messi nie dośc że zastąpił Ronaldinho co pozwoliło się Barcy wtedy pozostać w ścisłym topie, to jeszcze to co nastrzelał to jego. No i ostatnie 5 lat to nie oszukujmy się, bez Messiego Barcelona by plecy atletico w lidze oglądała.

Endru 04.09.2020 15:31

Moze 5 lat temu bylo odwrotnie ale po Luisie Enrique Messi regularnie ciagnie ich za uszy

Endru 04.09.2020 15:31

Messi dla Barcelony

Czarson 04.09.2020 15:30

uwazacie, ze Barcelona zrobila wiecej dla Messiego czy Messi dla Barcelony?

inter30 04.09.2020 15:29

a wplywow transferowych brak wiec za rok beda w o wiele gorszej sytuacji

inter30 04.09.2020 15:29

ogolnie barca dalej bedzie gowno grac bo zmiany sa kosmetyczne

Endru 04.09.2020 15:25

Jak ojciec messiego nie doprowadzi do odejscia to troche gowno agent z niego

SETE 04.09.2020 15:04

Walka medialno-sadowa nie sluzy zarwono Barcelonie jak i Messiemu, co nie ukrywam cieszy

SETE 04.09.2020 15:03

Messi jest w d..e , z Barcelona i LaLiga nie wygra

Kamiliusz1908 04.09.2020 15:01

Ale uj z tym, jak dla mnie to ten klubik moze się rozpieprzyć na miliard kawałków i wystrzelić się w kosmos zebym nigdy nie musiał już patrzeć na te cwaniackie mordy pikeja, szawiego i buskeca amen.

Kamiliusz1908 04.09.2020 14:57

Myślę że zostanie i tak i za rok dopiero pójdzie. Jeśli w umowie Messi nie wpisał sobie przedłużenia terminu klauzuli z powodó "aktów boskich" to może się w dupę pocałować i za darmo nie ma szans by poszedł. Inna sprawa, czy nie lepiej Barcelonie zgodzić się nawet i na 200mln tylko po to żeby zarobić, oszczedzić na pensji i mieć za niego jakiekolwiek siano, skoro za rok nie dostaną absolutnie nic

Endru 04.09.2020 14:54

Grubo z tym Messim myslalem ze zostanie na rok

maniekfci 04.09.2020 14:52

ta z pipą

Chuchu 04.09.2020 14:51

Jak lesbijki się kłócą to która ma rację?

maniekfci 04.09.2020 14:50

jak kłótnia kobiet

Czarson 04.09.2020 14:44

komicznie to brzmi

Czarson 04.09.2020 14:44

według niego klauzula nie obowiazuje

Nitrogen 04.09.2020 14:43

Ojciec Messiego oficjalnie potwierdził, że jego syn chce odejść do City i według niego klauzula nie obowiazuje

Czarson 04.09.2020 14:41

deVrij kontuzja Basotni kontuzja a wy sie dziwicie, ze Conte sciaga wahadla do gry w trojce obrocnow z tylu

Endru 04.09.2020 14:30

Czyli Vidal juventini rzymianin kolarov i darmian milanista masakra

Endru 04.09.2020 14:30

Darmian to tez milanista

Nitrogen 04.09.2020 14:23

Bastoni kontuzjowany

KoBa 04.09.2020 14:17

coś tam odzyskamy na Candrevie, pewnie z 2-3 mln

Nitrogen 04.09.2020 14:15

2.5 na 3 letnim kontrakcie

inter30 04.09.2020 14:15

jeszcze jak uslysze ze dostanie ze 3 banki rocznie w 3 letnim kontrakcie to mnie cos trafi

Nasir 04.09.2020 14:14

tonali kocha milana

inter30 04.09.2020 14:14

o 5 za duzo

Klinsi64 04.09.2020 14:12

a na tonalego nie bylo

Klinsi64 04.09.2020 14:12

Jezus maria

KoBa 04.09.2020 14:11

jak płacili 13 za Karambola to mozna było sie spodziewać, że trzeba bedzie oddać.

KoBa 04.09.2020 14:10

5 mln € ma Darmian kosztować

maniekfci 04.09.2020 13:49

miało pobudzić, a zmulało, w domu nie mogłem się z drzemki potem wybudzić, musiałem walić szczury

maniekfci 04.09.2020 13:48

ale generalnie dawało odwrotny efekt

maniekfci 04.09.2020 13:48

to niestety też

Nasir 04.09.2020 13:44

bydlak sie w spodniach nie miesci?

Nasir 04.09.2020 13:44

opisz negatywny wplyw

maniekfci 04.09.2020 13:38

rzadko 2

maniekfci 04.09.2020 13:38

jedna kawa dziennie

maniekfci 04.09.2020 13:38

0 monsterków, odkąd zauważyłem negatywny wpływ kofeiny na mnie, to ograniczyłem

maniekfci 04.09.2020 13:37

witam @Nasir

Nasir 04.09.2020 13:32

witam imra jakie plany na dzisiaj jakie posilki ktora zmiana ile krokow

Imrahil 04.09.2020 13:29

witam

Nasir 04.09.2020 13:27

witam maniek ile monsterkow dzisiaj

JoaoMario 04.09.2020 13:07

Nalezy wyslac go na jakies badania przed tymi zakupami.

JoaoMario 04.09.2020 13:07

I sprowadza dziadków bo mysli ze sa mlodzi i w prime

JoaoMario 04.09.2020 13:07

Moze Conte myśli ,że jest 2014

JoaoMario 04.09.2020 13:07

Tyle ze to bylo 6 lat temu

JoaoMario 04.09.2020 13:06

Darmian to najlepszy obronca ligi swego czasu

maniekfci 04.09.2020 13:04

w sportsdirect zapytaj, na pewno ogarną

Skepta 04.09.2020 13:02

SADY I PODOBNE INSTYTUCJE CZYli co, ogródki?

maniekfci 04.09.2020 13:01

zostanie, bo nie chce mu się walczyć po sadach i tym podobnych instytucjach

Endru 04.09.2020 13:00

Witam @Skepta

Endru 04.09.2020 12:56

Messi ma sie dzis określić

Skepta 04.09.2020 12:56

KOLEŻKA KUPIL SOBIE M5, ZWINAL SIE NA SŁUPIE JAK CALZONE

Endru 04.09.2020 12:48

No bmw m2 czy mercedes a klasa amg droższe sporo od audi rs3

maniekfci 04.09.2020 12:35

beka

Nasir 04.09.2020 12:35

i z amg zostaly tylko focie na insta

Nasir 04.09.2020 12:34

taki typowy polski przegryw ulaniec tyle ze starych ma dzianych wiec bananowe zycie

maniekfci 04.09.2020 12:34

dokł taki segment

maniekfci 04.09.2020 12:34

maniekfci 04.09.2020 12:17 będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza

maniekfci 04.09.2020 12:34

xdddddddd

Nasir 04.09.2020 12:34

XDXDXD

Nasir 04.09.2020 12:34

bo sie zawinal na latarnii

maniekfci 04.09.2020 12:34

XD

Nasir 04.09.2020 12:34

i nawet nie zdazyl ubezpieczyc

maniekfci 04.09.2020 12:34

;o

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625093

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się