riki pudź dostalby liscia
bo Lim do Valencii nie zagląda xD
wyobrazacie sobie zeby taka barcelona rozmawiala pod stadionem z hersztem kibicow
musieliby do Singapuru z tymi pomidorami pojechać
Si
no
o której orły górskiego grają? 20:45?
Pomidami obrzucać Lima itd xd
dobrze, ze na zachodzie jest tego mniej
No i powinni dalej jakieś banery dawać żeby kibice nie chodzili nawet jak otworzą
jako polacy jestesmy przyzwyczajeni do patologi na stadnionach albo w okolicach
no wiadomo
bo trybuny nadal niedostępne dla kibiców z powodu kowida
ta cala dupe katatonii czy kutafoni
żadnych gwizdów nie będzie i to jest akurat pewne
no to przecież na tyle na ile mogą coś tam protestują
a ogolnie to w dup[ie to mam
nie martwilbym sie messim ani gwizdami
tylko o ogolne wyrazanie dezaprobaty
klasyk
No w Barcelonie też rzucali w Figo głową świni
nie o to chodzi zeby tam robili jakies wielkie rozyebundo
No, ale to dawno było
W Toruniu chociaż krzesełka palili
szturm na Mestalle?
no ale co mają zrobić ci kibice Valencii?
Oni potrafią tylko na murzynów sapać
We Włoszech jest to samo
no nie wiem
zobaczcie na valencii co sie dzialo a tam wielkich burdn ie bylo na trybunach
kibice w hiszpani to chyba sa raczej malo wylewni czy to w jedna czy w druga strone
niczym sasin, ktory przeyebal 70mln i nie poniosl za to odpowiedzialnosci karnej
przeciez oni bez mesiego sa niczym
Bedzie*
a mesi zostal bo gosc nie dotrzymal slowa
już teraz banery wieszają przed estadio de la gruz
No ale kapitan też nie powinien tak wysapac, przecież tam bardziej grobowa atmosfera
pewnie wszyscy zrobią z niego kozła ofiarnego
raczej wszystko spadnie na Bartomeu
jak bedzie okazja
własnie spodziewałem się troche gwizdów też usłyszeć
beda mu bili brawo
bardziej na hiszpana wyglądani niż Włocha
ciekawi mnie jak zareagują kibice na jego pozostanie
no jak miałby potem oddawać 700 baniek klauzuli zapisanej w kontrakcie to wolał zostać
boze co za gosc
jak mesi zostaje
Tak opisywało Sky
Suarec za 2 tygodnie będzie Włochem i wtedy ma się transfer do Juve dopiero wydarzyć
No ja tymbardziej nie wiem
chielini juz sie macza w marynacie na mysl o przyjezdzie luisa
tak fejk, to nie wiem po co miałby Ci gościu bana dawać
Suarez już ląduje w rube
ciekawe czy Suarez tez zostanie
Nitro czyń powinność
Oficjalnie: Leo Messi zostaje w Barcelonie
on az prosi
musisz
wez zechcij lopesss
lopez pojdzie
za skladanie falszywych zeznan
Lopez zbanuj Skeptę bo możesz banować kogo chcesz
Alfa twierdzi, że pomyliłeś się
Mnie to brzmi jak fejk bo skoro tak cie nazwałem to czemu wtedy bana nie doaralem tylko dopiero wczoraj
Lopez z niczego sie nie tluimacz ty tu rzadzisz i mozesz bankowac kogo chces
Co zrobił?
to jak zrekompensowałbyś to Alfie?
tak serio to nie pamietam zdazenia jesli mialo miejsce to mnie nie bylo
a jakbyś mylił się Lopez
Super 👌
a screenów nie robie
kilkunastokrotnie widzialem
Lol
a to nie wiem
to nie było wczoraj
Jprdl xdd
abominacja opasla pisales pamietam
No właśnie
no to czekamy na dowód
tyle pamiętam xd
przecież on napisał wczoraj tylko, że ''że żresz za 2, pijesz za 2 i srasz za 2''
Nigdy nie napisałem obleśny grubas No błagam
alfa po wojaku musiales byc
XDDDDDDD powaznie tak alfa napisales
Lol że co? Xddd
jeszcze bym zrozumiał jakbym sapał Alfa do Ciebie, ale słowa nie napisałem,a póxniej czytam co oblesny grubas Lopez robi
czekaliście tyle lat i to się właśnie dzieje
po kilku latach plotek nareszcie dołączy do nas Darmian
nie
ludzie bądźcie dla siebie uprzejmi w ten radosny dzień
skepta idź makijaż popraw lepiej nie wtrącaj sie
No amen widocznie
obraziles pewnie tego całego Conte czy jak m utam
napisałeś pewnie, że głodny Lopez nawet hawajską nie pogardzi
Klimala 2-0
Niby jak Cie obrażałem
zrozumiałem, że City daje 100 mln + 1/2 graczy za Messiego...
ale ja moge bo tez jestem gruby
obrażałeś mnie nawet jak mnie nie było
chyba ze od grubasow