Archiwum shoutboksa

Czarson 04.09.2020 18:32

riki pudź dostalby liscia

WTC 04.09.2020 18:32

bo Lim do Valencii nie zagląda xD

Czarson 04.09.2020 18:32

wyobrazacie sobie zeby taka barcelona rozmawiala pod stadionem z hersztem kibicow

WTC 04.09.2020 18:32

musieliby do Singapuru z tymi pomidorami pojechać

Alfa 04.09.2020 18:32

Si

Vancore 04.09.2020 18:32

no

Lopez 04.09.2020 18:32

o której orły górskiego grają? 20:45?

Alfa 04.09.2020 18:32

Pomidami obrzucać Lima itd xd

Czarson 04.09.2020 18:32

dobrze, ze na zachodzie jest tego mniej

Alfa 04.09.2020 18:32

No i powinni dalej jakieś banery dawać żeby kibice nie chodzili nawet jak otworzą

Czarson 04.09.2020 18:32

jako polacy jestesmy przyzwyczajeni do patologi na stadnionach albo w okolicach

Vancore 04.09.2020 18:31

no wiadomo

WTC 04.09.2020 18:31

bo trybuny nadal niedostępne dla kibiców z powodu kowida

Vancore 04.09.2020 18:31

ta cala dupe katatonii czy kutafoni

WTC 04.09.2020 18:31

żadnych gwizdów nie będzie i to jest akurat pewne

WTC 04.09.2020 18:31

no to przecież na tyle na ile mogą coś tam protestują

Vancore 04.09.2020 18:31

a ogolnie to w dup[ie to mam

Vancore 04.09.2020 18:31

nie martwilbym sie messim ani gwizdami

Vancore 04.09.2020 18:31

tylko o ogolne wyrazanie dezaprobaty

WTC 04.09.2020 18:30

klasyk

Nitrogen 04.09.2020 18:30

No w Barcelonie też rzucali w Figo głową świni

Vancore 04.09.2020 18:30

nie o to chodzi zeby tam robili jakies wielkie rozyebundo

Nitrogen 04.09.2020 18:30

No, ale to dawno było

Alfa 04.09.2020 18:30

W Toruniu chociaż krzesełka palili

WTC 04.09.2020 18:30

szturm na Mestalle?

WTC 04.09.2020 18:30

no ale co mają zrobić ci kibice Valencii?

Nitrogen 04.09.2020 18:30

Oni potrafią tylko na murzynów sapać

Nitrogen 04.09.2020 18:29

We Włoszech jest to samo

WTC 04.09.2020 18:29

no nie wiem

Vancore 04.09.2020 18:29

zobaczcie na valencii co sie dzialo a tam wielkich burdn ie bylo na trybunach

Vancore 04.09.2020 18:29

kibice w hiszpani to chyba sa raczej malo wylewni czy to w jedna czy w druga strone

Czarson 04.09.2020 18:28

niczym sasin, ktory przeyebal 70mln i nie poniosl za to odpowiedzialnosci karnej

Czarson 04.09.2020 18:28

przeciez oni bez mesiego sa niczym

Alfa 04.09.2020 18:28

Bedzie*

Czarson 04.09.2020 18:27

a mesi zostal bo gosc nie dotrzymal slowa

WTC 04.09.2020 18:27

już teraz banery wieszają przed estadio de la gruz

Alfa 04.09.2020 18:27

No ale kapitan też nie powinien tak wysapac, przecież tam bardziej grobowa atmosfera

Lopez 04.09.2020 18:27

pewnie wszyscy zrobią z niego kozła ofiarnego

WTC 04.09.2020 18:27

raczej wszystko spadnie na Bartomeu

Lopez 04.09.2020 18:27

jak bedzie okazja

Lopez 04.09.2020 18:27

własnie spodziewałem się troche gwizdów też usłyszeć

Czarson 04.09.2020 18:26

beda mu bili brawo

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:26

bardziej na hiszpana wyglądani niż Włocha

Lopez 04.09.2020 18:26

ciekawi mnie jak zareagują kibice na jego pozostanie

WTC 04.09.2020 18:25

no jak miałby potem oddawać 700 baniek klauzuli zapisanej w kontrakcie to wolał zostać

Czarson 04.09.2020 18:24

boze co za gosc

Czarson 04.09.2020 18:24

jak mesi zostaje

Nitrogen 04.09.2020 18:24

Tak opisywało Sky

Nitrogen 04.09.2020 18:24

Suarec za 2 tygodnie będzie Włochem i wtedy ma się transfer do Juve dopiero wydarzyć

Alfa 04.09.2020 18:23

No ja tymbardziej nie wiem

Vancore 04.09.2020 18:23

chielini juz sie macza w marynacie na mysl o przyjezdzie luisa

Lopez 04.09.2020 18:23

tak fejk, to nie wiem po co miałby Ci gościu bana dawać

Alfa 04.09.2020 18:23

Suarez już ląduje w rube

Claudio 04.09.2020 18:22

ciekawe czy Suarez tez zostanie

WTC 04.09.2020 18:22

Nitro czyń powinność

Claudio 04.09.2020 18:22

Oficjalnie: Leo Messi zostaje w Barcelonie

Vancore 04.09.2020 18:22

on az prosi

Vancore 04.09.2020 18:22

musisz

Vancore 04.09.2020 18:22

wez zechcij lopesss

maverik 04.09.2020 18:21

lopez pojdzie pdw za skladanie falszywych zeznan

WTC 04.09.2020 18:21

Lopez zbanuj Skeptę bo możesz banować kogo chcesz

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:21

Alfa twierdzi, że pomyliłeś się

Alfa 04.09.2020 18:21

Mnie to brzmi jak fejk bo skoro tak cie nazwałem to czemu wtedy bana nie doaralem tylko dopiero wczoraj

Skepta 04.09.2020 18:21

Lopez z niczego sie nie tluimacz ty tu rzadzisz i mozesz bankowac kogo chces

Lopez 04.09.2020 18:21

Co zrobił?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:21

to jak zrekompensowałbyś to Alfie?

Vancore 04.09.2020 18:21

tak serio to nie pamietam zdazenia jesli mialo miejsce to mnie nie bylo

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:21

a jakbyś mylił się Lopez

Alfa 04.09.2020 18:20

Super 👌

Lopez 04.09.2020 18:20

a screenów nie robie

Vancore 04.09.2020 18:20

kilkunastokrotnie widzialem

Alfa 04.09.2020 18:20

Lol

WTC 04.09.2020 18:20

a to nie wiem

Lopez 04.09.2020 18:20

to nie było wczoraj

Alfa 04.09.2020 18:20

Jprdl xdd

Skepta 04.09.2020 18:20

:lol:

Vancore 04.09.2020 18:20

abominacja opasla pisales pamietam

Alfa 04.09.2020 18:20

No właśnie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:20

no to czekamy na dowód

WTC 04.09.2020 18:20

tyle pamiętam xd

WTC 04.09.2020 18:20

przecież on napisał wczoraj tylko, że ''że żresz za 2, pijesz za 2 i srasz za 2''

Alfa 04.09.2020 18:19

Nigdy nie napisałem obleśny grubas No błagam

Skepta 04.09.2020 18:19

alfa po wojaku musiales byc

Skepta 04.09.2020 18:19

XDDDDDDD powaznie tak alfa napisales

Alfa 04.09.2020 18:19

Lol że co? Xddd

Lopez 04.09.2020 18:19

jeszcze bym zrozumiał jakbym sapał Alfa do Ciebie, ale słowa nie napisałem,a póxniej czytam co oblesny grubas Lopez robi

WTC 04.09.2020 18:18

czekaliście tyle lat i to się właśnie dzieje

WTC 04.09.2020 18:18

po kilku latach plotek nareszcie dołączy do nas Darmian

Vancore 04.09.2020 18:18

nie

WTC 04.09.2020 18:18

ludzie bądźcie dla siebie uprzejmi w ten radosny dzień

Lopez 04.09.2020 18:18

skepta idź makijaż popraw lepiej nie wtrącaj sie

Alfa 04.09.2020 18:17

No amen widocznie

Skepta 04.09.2020 18:17

obraziles pewnie tego całego Conte czy jak m utam

WTC 04.09.2020 18:17

napisałeś pewnie, że głodny Lopez nawet hawajską nie pogardzi

Nitrogen 04.09.2020 18:17

Klimala 2-0

Alfa 04.09.2020 18:17

Niby jak Cie obrażałem

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:16

zrozumiałem, że City daje 100 mln + 1/2 graczy za Messiego...

Vancore 04.09.2020 18:16

ale ja moge bo tez jestem gruby

Lopez 04.09.2020 18:16

obrażałeś mnie nawet jak mnie nie było :D

Vancore 04.09.2020 18:16

chyba ze od grubasow

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się