Archiwum shoutboksa

Rebelde 04.09.2020 20:09

Sensi w "11" Włoch, fajnie niech się ogrywa przed sezonem

mroowa111 04.09.2020 20:01

i lula xd

JoaoMario 04.09.2020 20:01

Moze jeszcze Erisken niech zlapie i Skriniar

mroowa111 04.09.2020 20:01

no topowinien być lider

JoaoMario 04.09.2020 20:01

Bastoni De Vrij kontuzje

Endru 04.09.2020 20:01

Najbardziej mnie rozwala ta 10 dla Krychowiaka w kadrze

mroowa111 04.09.2020 20:00

dzisiaj jestem ciekaw szymańskiego i jóźwiaka czy sobie poradzą

Czarson 04.09.2020 19:46

ale ciekawostka

Czarson 04.09.2020 19:46

pierwsze slysze

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:41

tak

WTC 04.09.2020 19:40

z tym że dzieci lubił troszkę za bardzo?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:39

Jurek zaimponował mi

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:39

TurboGrosik na ławce

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:38

wątpię, bo już kiedyś opisywali to

Nitrogen 04.09.2020 19:38

Ciekawe czy to fejk

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:37

Metzelder ładnie zniszczył sobie życie

Luki165 04.09.2020 19:36

W sumie to wolałbym takie Pellegriniego niż Tonaliego

Claudio 04.09.2020 19:35

Sensi i Barella + Biraghi ojej

Nitrogen 04.09.2020 19:27

Mylyk zmasakrowany przez Brzęczka

maverik 04.09.2020 19:27

Italy: G Donnarumma; Florenzi, Bonucci, Acerbi, Biraghi; Pellegrini, Sensi, Barella; Chiesa, Belotti, Insigne

ZnawcaCalcio 04.09.2020 19:25

Chińczycy jakby wiedzieli, że USA będzie strzelać sobie w kolana, to ogarnęliby temat COVIDU

WTC 04.09.2020 19:23

Gwardii*

WTC 04.09.2020 19:22

ale tam gdzie rządzą demokraci tam ta pomoc została odrzucona

WTC 04.09.2020 19:22

co ciekawe Trump oferował tym Stanom borykającym się z tym problemem pomoc ze strony Gwardii Narodowej

WTC 04.09.2020 19:20

THE TRUTH HURTS 2 miesiące temu @Aether Fuck you punk... Even Helen Keller could tell it's fake. You know who Helen Keller is punk? Probably not. Look her up.

Nitrogen 04.09.2020 19:19

xDDDDDD

Nitrogen 04.09.2020 19:19

THE TRUTH HURTS 2 miesiące temu STOP POSTING THESE FAKE VIDEOS.

WTC 04.09.2020 19:18

zezwierzęcenie na niewyobrażalnym poziomie

Dzonyy 04.09.2020 19:16

Efekt uboczony cywilizacji. Ludziom sie w glowach przewraca

WTC 04.09.2020 19:15

jakby mi ktoś powiedział 10-15 lat temu, że profesjonalni sportowcy, że ktokolwiek będzie klękał z powodu śmierci jakiegoś kryminalisty, to bym nie uwierzył

Nitrogen 04.09.2020 19:15

Generalnie większość stanów to absolutny dramat

Nitrogen 04.09.2020 19:15

Mieszkając pół roku w Kaliforni stwierdzam, że ciężko o bardziej posrany stan

Dzonyy 04.09.2020 19:14

Bo teraz to juz nie ma sensu. Oni tam powariowali

Dzonyy 04.09.2020 19:13

Szkoda, ze nie udało mi sie zwiedzic USA wczesniej

Dzonyy 04.09.2020 19:13

Masakra co sie tam dzieje :D

maverik 04.09.2020 19:13

kredenc xDD

WTC 04.09.2020 19:11

stany zmierzają ku katastrofie od lat ale teraz przyśpieszyły niesamowicie

WTC 04.09.2020 19:10

dzisiaj widziałem filmik jak babka oskarżała policję o rasizm bo dostała mandat za przekroczenie szybkości

Nitrogen 04.09.2020 18:59

Jezu rozstrzeliwać błagam

Kredence 04.09.2020 18:58

takie rzeczy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:49

w Como jakieś grubsze plany ponoć mają mieć

Nitrogen 04.09.2020 18:47

No i Milano City FC

Nitrogen 04.09.2020 18:46

Albinoleffe

Nitrogen 04.09.2020 18:46

Como też

Lopez 04.09.2020 18:46

como?

maverik 04.09.2020 18:46

no serie b

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:45

ale to niższe ligi

Nitrogen 04.09.2020 18:45

Z tych bardziej/mniej znanych

Nitrogen 04.09.2020 18:45

Jeszcze Monza i Cremonese

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:45

kto jeszcze był z Lombardii w poprzednim sezonie?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:45

Inter, Milan, Atalanta, Brescia

Lopez 04.09.2020 18:45

pewnie brak obustronnych korzyści

WTC 04.09.2020 18:44

właśnie zna ktoś powody zerwania tak dobrych stosunków na linii Sassuolo - Juventus?

Nitrogen 04.09.2020 18:44

Plus kolejny klub z Lombardii

Nitrogen 04.09.2020 18:44

No i ludzie związani z klubem

Alfa 04.09.2020 18:44

Będą milanom ogrywać grajków

Nitrogen 04.09.2020 18:44

Dokł IM

Alfa 04.09.2020 18:44

Jedyny kibic monzy w Polsce

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:44

kto wie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:44

Monza jest za Milanem

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:43

może im kibicuje

Lopez 04.09.2020 18:43

czemu oby?

Nitrogen 04.09.2020 18:43

Oby

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:42

za rok Serie A

Lopez 04.09.2020 18:42

berlu teraz w monze wali kase

Czarson 04.09.2020 18:41

berlu do kieszenie zlapal 300mln

Czarson 04.09.2020 18:41

walek szedl na milanie ogromby

Lopez 04.09.2020 18:41

tak

WTC 04.09.2020 18:41

a Milana przejęli za brak spłaty długów chyba xd

WTC 04.09.2020 18:40

no i Inter został przez Thohira sprzedany w normalnych okolicznościach

Alfa 04.09.2020 18:40

A to może już nie pamiętam

Lopez 04.09.2020 18:40

nie no Thohir też wiele dobrego zrobił

WTC 04.09.2020 18:40

no przy odejściu Thohira dług już był dużo mniejszy niż przed jego przyjściem

Alfa 04.09.2020 18:40

Sunning chyba to zrobiło?

Alfa 04.09.2020 18:39

Chyba nie wyciągnął?

WTC 04.09.2020 18:39

ale wyciągał go z długów, a tamten parch zadłużał Milana jeszcze bardziej

Alfa 04.09.2020 18:39

No ale też chciał tylko na klubie zarobić

WTC 04.09.2020 18:38

Thohir to przy nim błogosławieństwo

WTC 04.09.2020 18:38

nie no sorry

Alfa 04.09.2020 18:38

No ten wcześniej to tak u nas tokir w sumie też niewiele lepszy był

Rebelde 04.09.2020 18:37

Messi jednak zostaje, odejdzie za rok za darmo :P

Lopez 04.09.2020 18:37

a ten słup chiński? co się okazało,że kasy na zakup klubu nie ma?

Nitrogen 04.09.2020 18:35

3-0 Kamiński

WTC 04.09.2020 18:35

ich to akurat trudno jeszcze oceniać

Alfa 04.09.2020 18:35

Oni aż tacy zli się nie okazali póki co

Lopez 04.09.2020 18:35

albo ci co są w milanie

WTC 04.09.2020 18:34

amen

Alfa 04.09.2020 18:34

Trzeba się cieszyć z tego sunning całego bo zawsze mógł nas przejąć taki lim i dopiero by było

Vancore 04.09.2020 18:33

gorzej jakby dostal semedo albo umtiti to jeszcze wybuchly by zamieszki rasowe

Alfa 04.09.2020 18:33

Masakra

WTC 04.09.2020 18:33

Parejo opisywał że raz go na oczy widział jak właśnie pojechali do Singapuru :D

Alfa 04.09.2020 18:33

A tam dupa

Alfa 04.09.2020 18:33

To u nas chociaż stiwena mogą porwać

Nitrogen 04.09.2020 18:33

A po co?

WTC 04.09.2020 18:32

nie

Czarson 04.09.2020 18:32

jakas szarpanka z pilkarzami

Alfa 04.09.2020 18:32

Nie pojawia się w ogóle?

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się