Sensi w "11" Włoch, fajnie niech się ogrywa przed sezonem
i lula xd
Moze jeszcze Erisken niech zlapie i Skriniar
no topowinien być lider
Bastoni De Vrij kontuzje
Najbardziej mnie rozwala ta 10 dla Krychowiaka w kadrze
dzisiaj jestem ciekaw szymańskiego i jóźwiaka czy sobie poradzą
ale ciekawostka
pierwsze slysze
tak
z tym że dzieci lubił troszkę za bardzo?
Jurek zaimponował mi
TurboGrosik na ławce
wątpię, bo już kiedyś opisywali to
Ciekawe czy to fejk
Metzelder ładnie zniszczył sobie życie
W sumie to wolałbym takie Pellegriniego niż Tonaliego
Sensi i Barella + Biraghi ojej
Mylyk zmasakrowany przez Brzęczka
Italy: G Donnarumma; Florenzi, Bonucci, Acerbi, Biraghi; Pellegrini, Sensi, Barella; Chiesa, Belotti, Insigne
Chińczycy jakby wiedzieli, że USA będzie strzelać sobie w kolana, to ogarnęliby temat COVIDU
Gwardii*
ale tam gdzie rządzą demokraci tam ta pomoc została odrzucona
co ciekawe Trump oferował tym Stanom borykającym się z tym problemem pomoc ze strony Gwardii Narodowej
THE TRUTH HURTS 2 miesiące temu @Aether Fuck you punk... Even Helen Keller could tell it's fake. You know who Helen Keller is punk? Probably not. Look her up.
xDDDDDD
THE TRUTH HURTS 2 miesiące temu STOP POSTING THESE FAKE VIDEOS.
zezwierzęcenie na niewyobrażalnym poziomie
Efekt uboczony cywilizacji. Ludziom sie w glowach przewraca
jakby mi ktoś powiedział 10-15 lat temu, że profesjonalni sportowcy, że ktokolwiek będzie klękał z powodu śmierci jakiegoś kryminalisty, to bym nie uwierzył
Generalnie większość stanów to absolutny dramat
Mieszkając pół roku w Kaliforni stwierdzam, że ciężko o bardziej posrany stan
Bo teraz to juz nie ma sensu. Oni tam powariowali
Szkoda, ze nie udało mi sie zwiedzic USA wczesniej
Masakra co sie tam dzieje
kredenc xDD
stany zmierzają ku katastrofie od lat ale teraz przyśpieszyły niesamowicie
dzisiaj widziałem filmik jak babka oskarżała policję o rasizm bo dostała mandat za przekroczenie szybkości
Jezu rozstrzeliwać błagam
takie rzeczy
w Como jakieś grubsze plany ponoć mają mieć
No i Milano City FC
Albinoleffe
Como też
como?
no serie b
ale to niższe ligi
Z tych bardziej/mniej znanych
Jeszcze Monza i Cremonese
kto jeszcze był z Lombardii w poprzednim sezonie?
Inter, Milan, Atalanta, Brescia
pewnie brak obustronnych korzyści
właśnie zna ktoś powody zerwania tak dobrych stosunków na linii Sassuolo - Juventus?
Plus kolejny klub z Lombardii
No i ludzie związani z klubem
Będą milanom ogrywać grajków
Dokł IM
Jedyny kibic monzy w Polsce
kto wie
Monza jest za Milanem
może im kibicuje
czemu oby?
Oby
za rok Serie A
berlu teraz w monze wali kase
berlu do kieszenie zlapal 300mln
walek szedl na milanie ogromby
tak
a Milana przejęli za brak spłaty długów chyba xd
no i Inter został przez Thohira sprzedany w normalnych okolicznościach
A to może już nie pamiętam
nie no Thohir też wiele dobrego zrobił
no przy odejściu Thohira dług już był dużo mniejszy niż przed jego przyjściem
Sunning chyba to zrobiło?
Chyba nie wyciągnął?
ale wyciągał go z długów, a tamten parch zadłużał Milana jeszcze bardziej
No ale też chciał tylko na klubie zarobić
Thohir to przy nim błogosławieństwo
nie no sorry
No ten wcześniej to tak u nas tokir w sumie też niewiele lepszy był
Messi jednak zostaje, odejdzie za rok za darmo
a ten słup chiński? co się okazało,że kasy na zakup klubu nie ma?
3-0 Kamiński
ich to akurat trudno jeszcze oceniać
Oni aż tacy zli się nie okazali póki co
albo ci co są w milanie
amen
Trzeba się cieszyć z tego sunning całego bo zawsze mógł nas przejąć taki lim i dopiero by było
gorzej jakby dostal semedo albo umtiti to jeszcze wybuchly by zamieszki rasowe
Masakra
Parejo opisywał że raz go na oczy widział jak właśnie pojechali do Singapuru
A tam dupa
To u nas chociaż stiwena mogą porwać
A po co?
nie
jakas szarpanka z pilkarzami
Nie pojawia się w ogóle?