Archiwum shoutboksa

Lopez 04.09.2020 18:10

ale jakie dochody dzięki niemu

Lopez 04.09.2020 18:10

ale wiesz, jednak to jest jeden z najlepszych piłkarzy świata i to nie tylko w teori

WTC 04.09.2020 18:10

no 100 mln + pensja dla niziołka to jednak nie jest tak mało

Kunbaskier 04.09.2020 18:10

Dla mnie dziwna jest Barca. Na ich miejscu wystawiłbym Messiego za 100mln+ i niech go bierze kto chcę. Kasa + oszczędności z pensji.

Lopez 04.09.2020 18:09

mowie wam tak było nie kłamie nic a nic

Lopez 04.09.2020 18:09

powiedzieli mu, ze nie dadzą mu kolejnej dawki hormonu,a lekarzowi city nie podadzą jego nazwy to został

Kunbaskier 04.09.2020 18:09

Dokładnie przealizował sytuacje z prawnikami i wyszło, że nie ma szans na odejście. A cała sytuacja szkodzi mu bardziej - wizerunek = $$$.

WTC 04.09.2020 18:08

wiedzą od 12 miesięcy to dlaczego obiecywał Ligę Mistrzów kibicom na stadionie ;/

Vancore 04.09.2020 18:08

nie wiem na co liczyl

maverik 04.09.2020 18:08

myslal ze jak jest messim to laliga mu zejdzie z drogi

Vancore 04.09.2020 18:08

w grze jest zbyt duzy hajs zeby mu dali odejsc bez problemow

maverik 04.09.2020 18:08

no bo wie ze przegra

Nitrogen 04.09.2020 18:07

Lionel Messi: "I told to the club, to the president in particular, that I wanted to leave. They know this since the start of the past season. I told them during all last 12 months. But I will stay here because I don't want to start a legal war".

Nitrogen 04.09.2020 18:06

Polska U-21 0-1

maverik 04.09.2020 18:05

i po co mu to bylo

Nasir 04.09.2020 18:05

jakie plany na wieczor

maverik 04.09.2020 18:05

beka z krasnala

Nasir 04.09.2020 18:05

witam

WTC 04.09.2020 18:05

ale żeby tak otwartym tekstem opluć pracodawcę : (

WTC 04.09.2020 18:04

może jeszcze Enrique się trochę wybijał na niezależność

Vancore 04.09.2020 18:04

jak tego wafla kumana tam za pol roku nie bedzie

WTC 04.09.2020 18:04

no gówno ma do gadania tak jak każdy trener Barcelony po Guardioli

maniekfci 04.09.2020 18:03

a co on ma do gadania

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:03

i tak za rok odejdzie Messi

WTC 04.09.2020 18:03

Koeman też zabawnie w tym wszystkim wygląda. Zapowiadał, że zostaną tylko piłkarze, którzy chcą grać dla Barcelony, a całe okienko szarpią się z Messim, który akurat chce odejść xD

Alfa 04.09.2020 18:02

Ciekawe czy za to go nie pozwą

maniekfci 04.09.2020 18:02

Messi zrobił bartomeu z dupy buzie

WTC 04.09.2020 18:02

no to nieźle

Vancore 04.09.2020 18:02

a sciaga zerostronnych

maniekfci 04.09.2020 18:02

lol

WTC 04.09.2020 18:02

pocisnął*

Alfa 04.09.2020 18:02

Beka

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Tak

WTC 04.09.2020 18:02

otwartym tekstem tak Bartka pocsinął?

Claudio 04.09.2020 18:02

Conte chce wszechstronnych zawodników

Endru 04.09.2020 18:02

Czekam na powrot Ansaldiego jeszcze

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Messi opisał

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:02

razem z Godinem na prawej stronie

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Lionel Messi to Goal: "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster".

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

na prawym wahadle mamy już 4 zawodników, to domyślam się, że Ambroży będzie grał na ŚO

Alfa 04.09.2020 18:01

Darmian kolarov I dd również na so chyba grywali

Vancore 04.09.2020 18:01

nie ma roznicy

Vancore 04.09.2020 18:01

pirola jest takim samym wahadlowym jak darmian

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

przecież doskonale wiem, że gra na ŚO xd

Endru 04.09.2020 18:01

Asamoah zyje tak jak umtiti

Claudio 04.09.2020 18:01

Kolarova jeszcze rozumiem. Podstawowy zawodnik Romy gdzie nastrzelal chyba 7 goli. Ale Darmian? Co niby widza w tym ogórze? :D To jest niesamowite

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

bo domyślam się, że jak przyjdzie Darmian, to Ambroży na ŚO

Alfa 04.09.2020 18:01

No amen Nitro

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

to ilu wahadłowych chcemy mieć?

Vancore 04.09.2020 18:01

od miesiecy nikt go nie widzial

Nitrogen 04.09.2020 18:01

Ten Pyrola to przecież ŚO ponoć

Vancore 04.09.2020 18:01

moze nie zyc

Alfa 04.09.2020 18:01

Pirola to nie jest wahadłowy bodajze

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

a drugi jest zwyczajnie lepszy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:00

pierwszy może być kotem

Nitrogen 04.09.2020 18:00

Asamoa żyje wgl?

Alfa 04.09.2020 18:00

A tak będzie hakimi i kolarov dd young i darmian

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:00

to wolę Pirole i Ambrożego na wahadle

Claudio 04.09.2020 18:00

opcja low cost

Vancore 04.09.2020 18:00

nawet jakby mieli podawac pilki co wypadly za boisko to bym znalazl lepszych

Alfa 04.09.2020 18:00

Kwadwo robi out, candreva może też? Moses out

WTC 04.09.2020 18:00

może Conte ceni go za poczucie humoru

Endru 04.09.2020 18:00

Wlasnie widze kapitan dd ma samych surowych grajkow

Vancore 04.09.2020 18:00

ale po co nam i jeden i drugi

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:59

tylko wybitne oko świetnego trenera może dostrzec tam coś co ma związek z piłką

Alfa 04.09.2020 17:59

Wiec wole jednak jego niż Emersona

Alfa 04.09.2020 17:59

Tyle że za 2 mln a nie 30

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:59

taki sam przypadek jak Emerson

Claudio 04.09.2020 17:59

ale wiem co urzekło Conte. Te długie piłki na napastników. Ależ będzie dogrywał na Lukaku

Alfa 04.09.2020 17:59

😂

WTC 04.09.2020 17:58

jakiś fetysz chyba

WTC 04.09.2020 17:58

w ogóle jak wejdziecie na kanał tego Kapitana DD to on tam ma kompilacje samych ogórów

Vancore 04.09.2020 17:58

znaczy wierze, nawet to wiem ale mogli chociaz ten jeden celny aut zapetlic

Endru 04.09.2020 17:58

Surowy to dobre slowo

Vancore 04.09.2020 17:58

kurde nie wierze ze nie mial lepszych zagran

Claudio 04.09.2020 17:58

ależ on jest surowy. Po tej kompilacji, aż mi się niedobrze zrobiło

Vancore 04.09.2020 17:58

polowa zagran na tej kompilacji to straty xD

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:58

przez Nelsona Rivasa nie było potem Verona

WTC 04.09.2020 17:57

no i amen

WTC 04.09.2020 17:57

helojojo 4 miesiące temu He is a very good defender. Wish him all the best.

Endru 04.09.2020 17:57

Caly mourinho Nelson rivas tez przez niego nie odpalil

maniekfci 04.09.2020 17:57

zostaje czy jak

maniekfci 04.09.2020 17:57

i co z tą Lionelą

Nitrogen 04.09.2020 17:57

Myron nienawidzony

WTC 04.09.2020 17:57

murynio zastopował i zniszczył karierę darmiana

maniekfci 04.09.2020 17:56

CO

WTC 04.09.2020 17:56

rajparmar1995 4 miesiące temu ruined by mourinho, just like the whole spurs squad now

WTC 04.09.2020 17:56

komentarze xD

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:56

regularnie grający Darmian spokojnie wypracuje nam 1-2 bramki w sezonie

Vancore 04.09.2020 17:56

jak to pewnie jest wujek

WTC 04.09.2020 17:56

no sam kapitan dd

Vancore 04.09.2020 17:56

ta autor perfekcja

Endru 04.09.2020 17:56

Jakis ziomek VVujka

Vancore 04.09.2020 17:56

no mial gola i asyste

Endru 04.09.2020 17:56

Zobaczcie lepiej kto dodal ten filmik

Vancore 04.09.2020 17:55

na tej kompilacji sa pokazane nawet niecelne wrzutki bo innych nie mial xD

WTC 04.09.2020 17:55

ale jak w pierwszej akcji z filmiku zalicza asystę to żaden się nie zająknie xD

Nitrogen 04.09.2020 17:55

On kochał analizować wrzuty z autu Vrsalijko

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:55

tak naprawdę, to liczyłem, że cała komplikacja będzie o wyrzucaniu autów

Nitrogen 04.09.2020 17:55

To coś dla Stryjka

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się