Archiwum shoutboksa

timon 04.09.2020 17:41

Wydaliśmy już prawie 90mln, więc nie ma co oczekiwać niewiadomo jakich gwiazd

Nitrogen 04.09.2020 17:41

Z Primavery bo w seniorach won od razu zaliczył

Nitrogen 04.09.2020 17:40

Tak

Endru 04.09.2020 17:40

A z milanu cos go pamietasz?

Nitrogen 04.09.2020 17:40

Darmiana to ja pamiętam tylko z tego jak podał Theo na Tardini

WTC 04.09.2020 17:40

tylko pamiętaj że Eleven na necie jest opóźniony względem tego na telewizorni niczym ANIOL na sb

Endru 04.09.2020 17:40

Damian moze tak ale Darmian niekoniecznie

Vancore 04.09.2020 17:40

nie oszukuj sie

Vancore 04.09.2020 17:40

nie potrafi grac nigdzie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:40

czuję, że ten Brahim Diaz może być odkryciem

timon 04.09.2020 17:39

Damian u Conte może ogarnac. Potrafi grać na boku i bardziej w środku, więc nie wiem czemu placz

Vancore 04.09.2020 17:39

?

Vancore 04.09.2020 17:39

darmian cie przekonal\/

Kunbaskier 04.09.2020 17:39

Dzięki. No to zakupie roczny pakiet.

Endru 04.09.2020 17:39

W sparingach Mario strzelal decydującego karnego z psg i wygralismy jakis tam puchar :D

Vancore 04.09.2020 17:39

logujesz sie i bzikasz

Vancore 04.09.2020 17:39

mozesz wszedzie odpalic

WTC 04.09.2020 17:38

normalnie się logujesz z każdego urządzenia

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:38

a coś o odejściach było?

Rebelde 04.09.2020 17:38

Dobre momenty Mosesa, to można policzyć na palcach jednej ręki. Już chyba wole Darmiana

Nitrogen 04.09.2020 17:38

Przecież on opisywał w sparingach Longo i Despastio

Nitrogen 04.09.2020 17:38

Czyli tak jak rok temu

Endru 04.09.2020 17:38

Conte bedzie mial na pre sezon z 30 zawodnikow

Kunbaskier 04.09.2020 17:38

Pytanie do posiadacy Eleven Sport. Jak kupie za pośrednictwem ich strony, to mogę odpalać go na różnych urządzeniach (2 tv i na kompie)? Coś w stylu Netflixa gdzie mogę ustawić dostęp do 4 urządzeń.

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:38

ale Moses>Darmian

Rebelde 04.09.2020 17:38

Dzeko pewnie zostanie w Romie, Juve wezmie Suareza za darmo

Endru 04.09.2020 17:38

Sprowadzamy szrot kolejny nie pozbywając sie poprzedniego

Nitrogen 04.09.2020 17:38

Innej opcji nie ma, ale zobaczymy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:38

jak dokupią Pessinę to będzie tylko lepiej

Nitrogen 04.09.2020 17:37

Dzeko tylko do Juve ponoć

Rebelde 04.09.2020 17:37

w tym sezonie ma być dalej 5 zmian. Więc musi ktoś wartościowy wchodzić z tej ławki . A nie Moses, jak w poprzednim

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:37

Milan nawet niezłe transfery zrobił

WTC 04.09.2020 17:37

jeśli Milik przejdzie do Romyy, a gryzoń do Juventusu, to wtedy Dżeko witamy

Vancore 04.09.2020 17:37

sam vidal narazie to malo

Vancore 04.09.2020 17:37

to sie okaze jacy pomocnicy i kto do ataku przyjdzie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:37

ale tak musiało być niestety

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:36

szkoda Kumbulli i Tonalego

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:36

to na pewno na +

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:36

ale będziemy mieć też głębszy skład

Rebelde 04.09.2020 17:36

w poprzednim sezonie, było widać ze brakuje doświadczenia tej drużynie. Były mecze gdzie się po prostu obs*** jeszcze przed pierwszym gwizdkiem

WTC 04.09.2020 17:36

ten wybuch w Bejrucie przy tym to będzie nic

WTC 04.09.2020 17:36

ależ tutaj będzie erupcja jeśli 30.09.2020 to Darmian wybiegnie w pierwszym składzie w miejsce Hakimiego

Vancore 04.09.2020 17:35

jan ie patrze na jego wiek tylko jego umiejetnosci pilkarskie ktore jesli istnieja to sa schowane glebiej niz zloty pociag

Endru 04.09.2020 17:35

Z Younga to ja sie ciesze do teraz choć mlody tylko z nazwiska

Vancore 04.09.2020 17:35

i tak do statusu zera brakuje kilku awasnow

Endru 04.09.2020 17:35

Jestem ciekaw średniej wieku naszej kadry po tym mercato i ktore miejsce w lidze pod tym wzgledem

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:34

ja z Younga akurat cieszyłem się :D

Vancore 04.09.2020 17:34

ale darmian moglby miec i 24 lata

Rebelde 04.09.2020 17:34

z Younga też się śmiali, że dziadek. A ogarnia

Vancore 04.09.2020 17:34

to jak ja go szkaluje w tym momencie to jest wiadomo szydera i znaczna przesada ale w grudniu polowa sb bedzie miala na serio o nim takie zdanie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:33

Ambroży miał przedłużyć kontrakt, a nadal jest do 2021

Rebelde 04.09.2020 17:33

a mogliśmy kupić Kalulu, ponoć mega talent

Nitrogen 04.09.2020 17:33

To się jeszcze okaże

Vancore 04.09.2020 17:33

no jakby w pierwszym gral to ze 30 by przewalikl

Rebelde 04.09.2020 17:32

nie przesadzaj, to tylko rezerwowy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:32

Zostanie ze starszych tylko Sanchez, może Ambroży i Handa

Vancore 04.09.2020 17:32

on sam nam straci z 10 punktow

Vancore 04.09.2020 17:32

do dzis bylem o scudetto spokojny, wrecz pewny i niewzruszony, przyjscie darmiana zmienia wszystko

Rebelde 04.09.2020 17:32

Conte postawił na swoim, wiec poprzeczka jest ustawiona na zdobycie mistrzostwa. A jak nie to won po sezonie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

w 2022 trochę kontraktów wygaśnie i można coś budować z nowym trenejro

Endru 04.09.2020 17:31

Messi o 18 ma dac znac

Rebelde 04.09.2020 17:31

zwłaszcza że Conte sam chce tydz dziadków

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

a myślę, że i tak będziemy mieć konkurencyjny skład na walkę o Scudetto

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

może lepiej dziadami dograć dwa lata kontraktu Conte, zaoszczędzić trochę kapuchy i wtedy szaleć jak Chelsea

Endru 04.09.2020 17:30

Darmian w Parmie mial momenty na lawce

Nitrogen 04.09.2020 17:30

Chyjowo

Nitrogen 04.09.2020 17:30

No w terminologii medycznej jest na to okreslenie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:30

nie zdziwię się jak zostanie Nainggolan

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:30

nawet nie wiem jak ten cały Darmian prezentował się w Parmie

Rebelde 04.09.2020 17:30

Conte płakał rok nad Vidale, teraz jak go dostanie, to zacznie płakać nad Kante .

Endru 04.09.2020 17:29

Asamoah jest lepszy od Darmiana nawet w tym stanie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:29

o ile ten Kante wypali...

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:29

chyba poza Kante to nie mamy co liczyć na fajne transfery

Rebelde 04.09.2020 17:29

jak dla mnie Candreva > Darmian

Endru 04.09.2020 17:28

Szanuje niebywale opisanie emersona and Darmiana

Endru 04.09.2020 17:28

Vancore wysoka forma wysokie loty

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:28

Candreva w sezon zrobił 8 asyst w samej lidze :D

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:27

359 spotkań, 10 goli i 16 asyst

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:27

Darmian to nowoczesny wahadłowy

Vancore 04.09.2020 17:26

mam nadzieje

Vancore 04.09.2020 17:26

darmian przychodzi za berniego

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:26

równie dobrze może iść na lewą stronę

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:26

ale za kogo on przychodzi, to nie mam pojęcia :P

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:25

mieliśmy chyba jakąś umowę z Parmą, że go za rok odkupujemy

Rebelde 04.09.2020 17:25

Darmian to rozumiem przychodzi za Candreve?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:24

te transfery zwiastują odejście Conte po wygaśnięciu kontraktu

Vancore 04.09.2020 17:23

vidal i kolarov to sa klasa i umiejetnosci, natomiast darmian i emerson to jest obrzydlistwo i powinno byc nielegalne

Kamiliusz1908 04.09.2020 17:17

Wyjaśnione.

KoBa 04.09.2020 17:17

wiem, jajcuje przecież ;p

Claudio 04.09.2020 17:16

no oni nam wygraja Scudetto...może niech chociaż wygrają Scudetto Primavery

KoBa 04.09.2020 17:15

lepiej dać szanse chłopakom z primavery

KoBa 04.09.2020 17:14

Claudio, ale co z tego, że oni są dobrzy, ograni i maja statystyki są starzy rozumiesz starzy

Claudio 04.09.2020 17:08

artykulik dla tych co ciagle marudza na Kolarova i Vidala

Alfa 04.09.2020 17:04

3cia koszulka szara już oficjalnie

Alfa 04.09.2020 17:03

Dokl

maniekfci 04.09.2020 17:02

obłęd

InteristaES 04.09.2020 17:02

ze Conte sie jara ze dali mu Vidala

maniekfci 04.09.2020 17:02

co to znaczy

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się