Wydaliśmy już prawie 90mln, więc nie ma co oczekiwać niewiadomo jakich gwiazd
Z Primavery bo w seniorach won od razu zaliczył
Tak
A z milanu cos go pamietasz?
Darmiana to ja pamiętam tylko z tego jak podał Theo na Tardini
tylko pamiętaj że Eleven na necie jest opóźniony względem tego na telewizorni niczym ANIOL na sb
Damian moze tak ale Darmian niekoniecznie
nie oszukuj sie
nie potrafi grac nigdzie
czuję, że ten Brahim Diaz może być odkryciem
Damian u Conte może ogarnac. Potrafi grać na boku i bardziej w środku, więc nie wiem czemu placz
?
darmian cie przekonal\/
Dzięki. No to zakupie roczny pakiet.
W sparingach Mario strzelal decydującego karnego z psg i wygralismy jakis tam puchar
logujesz sie i bzikasz
mozesz wszedzie odpalic
normalnie się logujesz z każdego urządzenia
a coś o odejściach było?
Dobre momenty Mosesa, to można policzyć na palcach jednej ręki. Już chyba wole Darmiana
Przecież on opisywał w sparingach Longo i Despastio
Czyli tak jak rok temu
Conte bedzie mial na pre sezon z 30 zawodnikow
Pytanie do posiadacy Eleven Sport. Jak kupie za pośrednictwem ich strony, to mogę odpalać go na różnych urządzeniach (2 tv i na kompie)? Coś w stylu Netflixa gdzie mogę ustawić dostęp do 4 urządzeń.
ale Moses>Darmian
Dzeko pewnie zostanie w Romie, Juve wezmie Suareza za darmo
Sprowadzamy szrot kolejny nie pozbywając sie poprzedniego
Innej opcji nie ma, ale zobaczymy
jak dokupią Pessinę to będzie tylko lepiej
Dzeko tylko do Juve ponoć
w tym sezonie ma być dalej 5 zmian. Więc musi ktoś wartościowy wchodzić z tej ławki . A nie Moses, jak w poprzednim
Milan nawet niezłe transfery zrobił
jeśli Milik przejdzie do Romyy, a gryzoń do Juventusu, to wtedy Dżeko witamy
sam vidal narazie to malo
to sie okaze jacy pomocnicy i kto do ataku przyjdzie
ale tak musiało być niestety
szkoda Kumbulli i Tonalego
to na pewno na +
ale będziemy mieć też głębszy skład
w poprzednim sezonie, było widać ze brakuje doświadczenia tej drużynie. Były mecze gdzie się po prostu obs*** jeszcze przed pierwszym gwizdkiem
ten wybuch w Bejrucie przy tym to będzie nic
ależ tutaj będzie erupcja jeśli 30.09.2020 to Darmian wybiegnie w pierwszym składzie w miejsce Hakimiego
jan ie patrze na jego wiek tylko jego umiejetnosci pilkarskie ktore jesli istnieja to sa schowane glebiej niz zloty pociag
Z Younga to ja sie ciesze do teraz choć mlody tylko z nazwiska
i tak do statusu zera brakuje kilku awasnow
Jestem ciekaw średniej wieku naszej kadry po tym mercato i ktore miejsce w lidze pod tym wzgledem
ja z Younga akurat cieszyłem się
ale darmian moglby miec i 24 lata
z Younga też się śmiali, że dziadek. A ogarnia
to jak ja go szkaluje w tym momencie to jest wiadomo szydera i znaczna przesada ale w grudniu polowa sb bedzie miala na serio o nim takie zdanie
Ambroży miał przedłużyć kontrakt, a nadal jest do 2021
a mogliśmy kupić Kalulu, ponoć mega talent
To się jeszcze okaże
no jakby w pierwszym gral to ze 30 by przewalikl
nie przesadzaj, to tylko rezerwowy
Zostanie ze starszych tylko Sanchez, może Ambroży i Handa
on sam nam straci z 10 punktow
do dzis bylem o scudetto spokojny, wrecz pewny i niewzruszony, przyjscie darmiana zmienia wszystko
Conte postawił na swoim, wiec poprzeczka jest ustawiona na zdobycie mistrzostwa. A jak nie to won po sezonie
w 2022 trochę kontraktów wygaśnie i można coś budować z nowym trenejro
Messi o 18 ma dac znac
zwłaszcza że Conte sam chce tydz dziadków
a myślę, że i tak będziemy mieć konkurencyjny skład na walkę o Scudetto
może lepiej dziadami dograć dwa lata kontraktu Conte, zaoszczędzić trochę kapuchy i wtedy szaleć jak Chelsea
Darmian w Parmie mial momenty na lawce
Chyjowo
No w terminologii medycznej jest na to okreslenie
nie zdziwię się jak zostanie Nainggolan
nawet nie wiem jak ten cały Darmian prezentował się w Parmie
Conte płakał rok nad Vidale, teraz jak go dostanie, to zacznie płakać nad Kante .
Asamoah jest lepszy od Darmiana nawet w tym stanie
o ile ten Kante wypali...
chyba poza Kante to nie mamy co liczyć na fajne transfery
jak dla mnie Candreva > Darmian
Szanuje niebywale opisanie emersona and Darmiana
Vancore wysoka forma wysokie loty
Candreva w sezon zrobił 8 asyst w samej lidze
359 spotkań, 10 goli i 16 asyst
Darmian to nowoczesny wahadłowy
mam nadzieje
darmian przychodzi za berniego
równie dobrze może iść na lewą stronę
ale za kogo on przychodzi, to nie mam pojęcia
mieliśmy chyba jakąś umowę z Parmą, że go za rok odkupujemy
Darmian to rozumiem przychodzi za Candreve?
te transfery zwiastują odejście Conte po wygaśnięciu kontraktu
vidal i kolarov to sa klasa i umiejetnosci, natomiast darmian i emerson to jest obrzydlistwo i powinno byc nielegalne
Wyjaśnione.
wiem, jajcuje przecież ;p
no oni nam wygraja Scudetto...może niech chociaż wygrają Scudetto Primavery
lepiej dać szanse chłopakom z primavery
Claudio, ale co z tego, że oni są dobrzy, ograni i maja statystyki są starzy rozumiesz starzy
artykulik dla tych co ciagle marudza na Kolarova i Vidala
3cia koszulka szara już oficjalnie
Dokl
obłęd
ze Conte sie jara ze dali mu Vidala
co to znaczy