ale jakie dochody dzięki niemu
ale wiesz, jednak to jest jeden z najlepszych piłkarzy świata i to nie tylko w teori
no 100 mln + pensja dla niziołka to jednak nie jest tak mało
Dla mnie dziwna jest Barca. Na ich miejscu wystawiłbym Messiego za 100mln+ i niech go bierze kto chcę. Kasa + oszczędności z pensji.
mowie wam tak było nie kłamie nic a nic
powiedzieli mu, ze nie dadzą mu kolejnej dawki hormonu,a lekarzowi city nie podadzą jego nazwy to został
Dokładnie przealizował sytuacje z prawnikami i wyszło, że nie ma szans na odejście. A cała sytuacja szkodzi mu bardziej - wizerunek = $$$.
wiedzą od 12 miesięcy to dlaczego obiecywał Ligę Mistrzów kibicom na stadionie ;/
nie wiem na co liczyl
myslal ze jak jest messim to laliga mu zejdzie z drogi
w grze jest zbyt duzy hajs zeby mu dali odejsc bez problemow
no bo wie ze przegra
Lionel Messi: "I told to the club, to the president in particular, that I wanted to leave. They know this since the start of the past season. I told them during all last 12 months. But I will stay here because I don't want to start a legal war".
Polska U-21 0-1
i po co mu to bylo
jakie plany na wieczor
beka z krasnala
witam
ale żeby tak otwartym tekstem opluć pracodawcę : (
może jeszcze Enrique się trochę wybijał na niezależność
jak tego wafla kumana tam za pol roku nie bedzie
no gówno ma do gadania tak jak każdy trener Barcelony po Guardioli
a co on ma do gadania
i tak za rok odejdzie Messi
Koeman też zabawnie w tym wszystkim wygląda. Zapowiadał, że zostaną tylko piłkarze, którzy chcą grać dla Barcelony, a całe okienko szarpią się z Messim, który akurat chce odejść xD
Ciekawe czy za to go nie pozwą
Messi zrobił bartomeu z dupy buzie
no to nieźle
a sciaga zerostronnych
lol
pocisnął*
Beka
Tak
otwartym tekstem tak Bartka pocsinął?
Conte chce wszechstronnych zawodników
Czekam na powrot Ansaldiego jeszcze
Messi opisał
razem z Godinem na prawej stronie
Lionel Messi to Goal: "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster".
na prawym wahadle mamy już 4 zawodników, to domyślam się, że Ambroży będzie grał na ŚO
Darmian kolarov I dd również na so chyba grywali
nie ma roznicy
pirola jest takim samym wahadlowym jak darmian
przecież doskonale wiem, że gra na ŚO xd
Asamoah zyje tak jak umtiti
Kolarova jeszcze rozumiem. Podstawowy zawodnik Romy gdzie nastrzelal chyba 7 goli. Ale Darmian? Co niby widza w tym ogórze?
To jest niesamowite
bo domyślam się, że jak przyjdzie Darmian, to Ambroży na ŚO
No amen Nitro
to ilu wahadłowych chcemy mieć?
od miesiecy nikt go nie widzial
Ten Pyrola to przecież ŚO ponoć
moze nie zyc
Pirola to nie jest wahadłowy bodajze
a drugi jest zwyczajnie lepszy
pierwszy może być kotem
Asamoa żyje wgl?
A tak będzie hakimi i kolarov dd young i darmian
to wolę Pirole i Ambrożego na wahadle
opcja low cost
nawet jakby mieli podawac pilki co wypadly za boisko to bym znalazl lepszych
Kwadwo robi out, candreva może też? Moses out
może Conte ceni go za poczucie humoru
Wlasnie widze kapitan dd ma samych surowych grajkow
ale po co nam i jeden i drugi
tylko wybitne oko świetnego trenera może dostrzec tam coś co ma związek z piłką
Wiec wole jednak jego niż Emersona
Tyle że za 2 mln a nie 30
taki sam przypadek jak Emerson
ale wiem co urzekło Conte. Te długie piłki na napastników. Ależ będzie dogrywał na Lukaku
😂
jakiś fetysz chyba
w ogóle jak wejdziecie na kanał tego Kapitana DD to on tam ma kompilacje samych ogórów
znaczy wierze, nawet to wiem ale mogli chociaz ten jeden celny aut zapetlic
Surowy to dobre slowo
kurde nie wierze ze nie mial lepszych zagran
ależ on jest surowy. Po tej kompilacji, aż mi się niedobrze zrobiło
polowa zagran na tej kompilacji to straty xD
przez Nelsona Rivasa nie było potem Verona
no i amen
helojojo 4 miesiące temu He is a very good defender. Wish him all the best.
Caly mourinho Nelson rivas tez przez niego nie odpalil
zostaje czy jak
i co z tą Lionelą
Myron nienawidzony
murynio zastopował i zniszczył karierę darmiana
CO
rajparmar1995 4 miesiące temu ruined by mourinho, just like the whole spurs squad now
komentarze xD
regularnie grający Darmian spokojnie wypracuje nam 1-2 bramki w sezonie
jak to pewnie jest wujek
no sam kapitan dd
ta autor perfekcja
Jakis ziomek VVujka
no mial gola i asyste
Zobaczcie lepiej kto dodal ten filmik
na tej kompilacji sa pokazane nawet niecelne wrzutki bo innych nie mial xD
ale jak w pierwszej akcji z filmiku zalicza asystę to żaden się nie zająknie xD
On kochał analizować wrzuty z autu Vrsalijko
tak naprawdę, to liczyłem, że cała komplikacja będzie o wyrzucaniu autów
To coś dla Stryjka
Pozdrawiam