Archiwum shoutboksa

maniekfci 04.09.2020 12:34

maniekfci 04.09.2020 12:17 będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza

maniekfci 04.09.2020 12:34

xdddddddd

Nasir 04.09.2020 12:34

XDXDXD

Nasir 04.09.2020 12:34

bo sie zawinal na latarnii

maniekfci 04.09.2020 12:34

XD

Nasir 04.09.2020 12:34

i nawet nie zdazyl ubezpieczyc

maniekfci 04.09.2020 12:34

;o

Nasir 04.09.2020 12:33

ale i tak nic nie przebije Igora mojego kolegi z gimnazjum ktoremu rodzice rok temu kupili a45 amg

maniekfci 04.09.2020 12:33

no ale miał BMW

maniekfci 04.09.2020 12:33

i z raz go w niej widziałem

maniekfci 04.09.2020 12:33

usrał się i kupił e46 i pojeździł parę razy, bo się okazało że silnik do naprawy i nie bylo go stać

maniekfci 04.09.2020 12:33

mam znajomego który uparł się kiedyś na bawarke

Nasir 04.09.2020 12:33

jak nie angliki to ulepy z usa

maniekfci 04.09.2020 12:33

ta typowe

Nasir 04.09.2020 12:33

beka polska to taki smietnik samochodowy

Nasir 04.09.2020 12:32

xd

Nasir 04.09.2020 12:32

no ale audi

Nasir 04.09.2020 12:32

oczywiscie diesel 2.0 wyswiechtany

maniekfci 04.09.2020 12:32

po prawej jprdl

Nasir 04.09.2020 12:32

po prawej

maniekfci 04.09.2020 12:32

polaczki i ich świadomość

Nasir 04.09.2020 12:32

dokl

maniekfci 04.09.2020 12:32

XD

Nasir 04.09.2020 12:32

to musial pozyczac od ojca

maniekfci 04.09.2020 12:32

kiera po prawej?

Nasir 04.09.2020 12:32

jak przyszlo placic 2,5k oc

maniekfci 04.09.2020 12:32

xddddd

Nasir 04.09.2020 12:31

znajomy ostatnio se przyprowadzil z anglii a5

maniekfci 04.09.2020 12:31

pewnie niejaki sauvikałzdupyles takim jeździ

maniekfci 04.09.2020 12:31

no audi powoli schodzą do tej półki cenowej, że tych patusów stać

Nasir 04.09.2020 12:29

audi to ostatnio najbardziej popularny model wsrod sebastianow na wsi, zadna dominika corka rolnika nie przejdzie obojetnie

maniekfci 04.09.2020 12:28

więc nie ma dużej przebitki na audi

maniekfci 04.09.2020 12:28

golf r nówka 225 koła

Nasir 04.09.2020 12:27

fajny vw ze znaczkiem audi i marża 100%

maniekfci 04.09.2020 12:23

biorę

Endru 04.09.2020 12:22

Polatam sobie troche a pozniej pod wynajem pojdzie :)

Endru 04.09.2020 12:21

Nowka Maniek w leasing

maniekfci 04.09.2020 12:17

a bierzesz nówkę czy używkę

maniekfci 04.09.2020 12:17

będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza

Endru 04.09.2020 12:16

Bedzie filmik Maniek badz cierpliwy

DonDawido 04.09.2020 12:16

Z nagą Agatką na fotelu pasażera.

maniekfci 04.09.2020 12:14

@Endru czekamy na filmik nagrany ajfonem 11 jak ruszasz 0-100 tym rs3

DonDawido 04.09.2020 12:12

To jest segment aut kompaktowych, trudno tam oczekiwać jakichś wodotrysków rodem z modeli flagowych. :)

Claudio 04.09.2020 12:11

no chodzi mi, że bardzo proste jest w środku. Ot tyle. Auto bardzo fajne

DonDawido 04.09.2020 12:11

Ta z ogłoszenia będzie Twoja czy Ci składają? :)

DonDawido 04.09.2020 12:10

Endru, gratuluję furki! Świetne są te gokarty. :)

DonDawido 04.09.2020 12:10

To jest niższy segment, a pewnie wyskoczysz zaraz, że przecież można mieć używaną 7 za ten hajs? :D

DonDawido 04.09.2020 12:09

Claudio, fajną masz definicję biedy.

Claudio 04.09.2020 12:08

porównasz w ten cenie BMW czy Volvo to spora różnica

maniekfci 04.09.2020 12:08

mały zapyerdalacz

maniekfci 04.09.2020 12:08

coś pięknego, zazdro

Claudio 04.09.2020 12:07

w środku taką biedą trochę zalatuje

maniekfci 04.09.2020 11:58

foto

Endru 04.09.2020 11:58

Ja czekam na moje najnowsze audi rs3 juz niebawem :)

Nasir 04.09.2020 11:47

nadal przezywacie jakie mercato

Nasir 04.09.2020 11:47

witam ja wlasnie ubezpieczylem flote spedycji na laczny przypis 130k takze prowizja mysle 4 srednie krajowe a ty jakie plany na dzisiaj

Endru 04.09.2020 11:41

Ciekawe co czarodziejka uwaza o darmianie gosc ma dna milanu

Luki165 04.09.2020 11:40

zapewne chodziło o sprawy FFP, że Parma nam zapłaciła 9 mln za Karalucha i zeby im czesc kasy zwrocic to bylo dogadane ze po sezonie Darmian przejdzie za jakies 2 3 mln do nas

Endru 04.09.2020 11:33

Moze negocjowali nowy kontrakt dla Bastoniego, a pismaki pieprzą o darmianie

Kazam 04.09.2020 11:25

dokl

inter30 04.09.2020 11:12

ciekawy jestem tych ustalen z parma "no to sprzedamy go do MU a za pare lat jak juz bedzie totalnym gowniakiem pojdzie do was, ok? ok"

Skepta 04.09.2020 11:05

to jest smutne jak Conte rujnuje ten klub na naszych oczach

maniekfci 04.09.2020 11:04

bezbek i atencjusz

Klinsi64 04.09.2020 11:01

tfu

Klinsi64 04.09.2020 11:01

zaraz czarodziejka sie zesra ze kolejny sukces mauro

Skepta 04.09.2020 10:55

poszedl telefonik szybciutki do odpowiednim osoby, banik zdjęty

Kunbaskier 04.09.2020 10:54

Francuzi zawieszą rozgrywki dla PSG.

WTC 04.09.2020 10:52

niedługo nikt im się tam nie ostanie

WTC 04.09.2020 10:52

i jeszcze 5 innych ananasów w tym PSG też zarażonych jest

callthelaw 04.09.2020 10:51

Nie wiem czy już było, ale pantoflarz Icardi z koronką

maniekfci 04.09.2020 10:49

pdw

maniekfci 04.09.2020 10:49

xddd

Skepta 04.09.2020 10:48

wiesz o co chodzi byle tylko ucenzorc reke czarnym tuszem

Skepta 04.09.2020 10:48

no przede wszystkim Gwiazdki itd generalnie wiecej cieniowania niz typowych tatuazy

maniekfci 04.09.2020 10:47

pewnie coś patriotycznego

maniekfci 04.09.2020 10:47

co będziesz sobie dziarał

Skepta 04.09.2020 10:47

Chce miec rękaw jak Brozowic gdyz fascynuje mnie ta persona

WTC 04.09.2020 10:47

e tam, na takich Darmianów zawsze znajdzie się jakieś Torino chętne

Skepta 04.09.2020 10:47

ja wlasnie sie umawiam bede sobie rekaw robil na jesien

Kunbaskier 04.09.2020 10:46

Ehh... szkoda. Liczmy, że dostanie niski kontrakt, bo inaczej jak napisał @inter30 nie uwolnimy się od niego

WTC 04.09.2020 10:45

no ale tam wyraźnie jest napisane, że przyjście Darmiana to efekt jakichś ustaleń Interu i Parmy w czasie kiedy Darmian przechodził z United

Imrahil 04.09.2020 10:43

xD

Kunbaskier 04.09.2020 10:43

To już wole aby został Candreva. On z DD służylli za szeroki skład. Darmin to w ogóle zbędny transfer. Jak widać Conte teraz rządzi transferami.

Klinsi64 04.09.2020 10:43

i co?

Klinsi64 04.09.2020 10:43

a ja ciebie

Skepta 04.09.2020 10:42

mam dosc antonio conter

WTC 04.09.2020 10:42

no to przecież napisał że nic

Skepta 04.09.2020 10:42

a co on osiagnal?

inter30 04.09.2020 10:42

doswiadczony to taki co cos juz osiagnal a nie ze po prostu stary i slaby

Skepta 04.09.2020 10:41

Conte geniusz

Luki165 04.09.2020 10:41

a nie ze potrzebujemy doswiadczenia i itp

Luki165 04.09.2020 10:41

bo go miał w swojej reprezentacji i tyle

inter30 04.09.2020 10:41

i to 3 lata kontraktu, jezeli dostanie dobry kontrakt to sie od niego juz nie uwolnimy

Kunbaskier 04.09.2020 10:41

Nie wiem po co ten Darmian, chyba do dalekiego uzupełnienia składu. Wołałbym już stawiać na DD niż na Darmiana

Luki165 04.09.2020 10:41

Darmian to po prostu kolejny mokry sen Conte

Imrahil 04.09.2020 10:40

ten darmian to alternatywa nr 4

Imrahil 04.09.2020 10:40

spokojnie

Skepta 04.09.2020 10:40

conte lubi takich

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się