i tak do statusu zera brakuje kilku awasnow
Jestem ciekaw średniej wieku naszej kadry po tym mercato i ktore miejsce w lidze pod tym wzgledem
ja z Younga akurat cieszyłem się
ale darmian moglby miec i 24 lata
z Younga też się śmiali, że dziadek. A ogarnia
to jak ja go szkaluje w tym momencie to jest wiadomo szydera i znaczna przesada ale w grudniu polowa sb bedzie miala na serio o nim takie zdanie
Ambroży miał przedłużyć kontrakt, a nadal jest do 2021
a mogliśmy kupić Kalulu, ponoć mega talent
To się jeszcze okaże
no jakby w pierwszym gral to ze 30 by przewalikl
nie przesadzaj, to tylko rezerwowy
Zostanie ze starszych tylko Sanchez, może Ambroży i Handa
on sam nam straci z 10 punktow
do dzis bylem o scudetto spokojny, wrecz pewny i niewzruszony, przyjscie darmiana zmienia wszystko
Conte postawił na swoim, wiec poprzeczka jest ustawiona na zdobycie mistrzostwa. A jak nie to won po sezonie
w 2022 trochę kontraktów wygaśnie i można coś budować z nowym trenejro
Messi o 18 ma dac znac
zwłaszcza że Conte sam chce tydz dziadków
a myślę, że i tak będziemy mieć konkurencyjny skład na walkę o Scudetto
może lepiej dziadami dograć dwa lata kontraktu Conte, zaoszczędzić trochę kapuchy i wtedy szaleć jak Chelsea
Darmian w Parmie mial momenty na lawce
Chyjowo
No w terminologii medycznej jest na to okreslenie
nie zdziwię się jak zostanie Nainggolan
nawet nie wiem jak ten cały Darmian prezentował się w Parmie
Conte płakał rok nad Vidale, teraz jak go dostanie, to zacznie płakać nad Kante .
Asamoah jest lepszy od Darmiana nawet w tym stanie
o ile ten Kante wypali...
chyba poza Kante to nie mamy co liczyć na fajne transfery
jak dla mnie Candreva > Darmian
Szanuje niebywale opisanie emersona and Darmiana
Vancore wysoka forma wysokie loty
Candreva w sezon zrobił 8 asyst w samej lidze
359 spotkań, 10 goli i 16 asyst
Darmian to nowoczesny wahadłowy
mam nadzieje
darmian przychodzi za berniego
równie dobrze może iść na lewą stronę
ale za kogo on przychodzi, to nie mam pojęcia
mieliśmy chyba jakąś umowę z Parmą, że go za rok odkupujemy
Darmian to rozumiem przychodzi za Candreve?
te transfery zwiastują odejście Conte po wygaśnięciu kontraktu
vidal i kolarov to sa klasa i umiejetnosci, natomiast darmian i emerson to jest obrzydlistwo i powinno byc nielegalne
Wyjaśnione.
wiem, jajcuje przecież ;p
no oni nam wygraja Scudetto...może niech chociaż wygrają Scudetto Primavery
lepiej dać szanse chłopakom z primavery
Claudio, ale co z tego, że oni są dobrzy, ograni i maja statystyki są starzy rozumiesz starzy
artykulik dla tych co ciagle marudza na Kolarova i Vidala
3cia koszulka szara już oficjalnie
Dokl
obłęd
ze Conte sie jara ze dali mu Vidala
co to znaczy
SM - Inter, Conte esulta: tutto fatto per Vidal. Il cileno atteso a Milano per la firma
skoro messi wie ze dal sie zrobic w bambuko z kontraktem i za darmo nie odejdzie to moze wyludzi podwyzke heheh
czyli co messi nowy kontrakt na 100mln?
O 17 oficjalne potwierdzenie Messiego w Barcelonie na nowy sezon @ESPN i Romano
widze sb w formie xd
Xddd
Sacz maj dick Skepta
nowy sacz
co mowia do skepty gdy pierwszy raz wchodzi do nowego klubu dla gejow?
skepta nowy sacz
Gowno Cie obchodzi ile mam lat
Nie ma na to szans ale zobaczylbym go w innym klubie
Endru ile ty masz lat
ze messi do Interu?
a na co ty liczysz endru
Nie wiem ale czekam XD
wow skad to wiedza XD
#Tiki-taka Niedługo pojawi się post na Instagramie Leo Messiego. [@tancredipalmeri
To na pewno nie jest polityka chińczyków
Ale my sie ośmieszamy z tym darmianem masakra to sa wlasnie powody dlaaczego krul postanowił zostac sciaganie szrotu
Xdd
nie siedzialem z recydywa
Spotkales IlCapitano w horoszczy?
ale zaczyna sie na ś i konczy na ć
wiaze*
moja opinia o darmianie wize sie z kolejnym 4dniowym banem
CzarodziejCzasu wyraz swoja opinie na temat Matteo Darmiana
DS Parmy: "Darmian niemal na pewno piłkarzem Interu. To będzie wielka operacja". 2.5 mln dla Parmy. 3 letni kontrakt za 2 mln rocznie @Ściera
To sie skonczy w sądzie
a nie teraz u prawnikow sie spotykaja i analiza umowy XD
to niech decyduje
on juz im laske robil jak podpisal z 2 lata temu, sami sie zgodzili na takie zapisy, ze moze decydowac
Co nie znaczy, że Messi się spoko teraz zachowuje, bo chłopak widać że niezły gnój ma we łbie, co z reszta już pokazywał jak rzucał kadrę i wraxcał do niej po miesiącu
I spuszczona w kiblu
Barcelona pieknie osrana
I będzie liderem projektu
A teraz zostanie
Fajnie jak messi wysral sie mocno na barsylone
W LM nie da sie samemu zrobic roznicy co pokazal tez przyklad cristiano w juve
Zgadzam sie bez Leo upadek bylby szybszy a tak to pare mistrzostw im ugral
Chyba Messi dla Barcelony. Nawet jeśli go szkoliła od małego, dała mu tę opiekę lekarską i terapię hormonalną której wymagał, to mimo wszystko, jakby nie zrobiła tego barca to zrobiłby to jakiś inny klub, real, manu, czy wtedy jeszcze może i nawet milan. A jednak Messi nie dośc że zastąpił Ronaldinho co pozwoliło się Barcy wtedy pozostać w ścisłym topie, to jeszcze to co nastrzelał to jego. No i ostatnie 5 lat to nie oszukujmy się, bez Messiego Barcelona by plecy atletico w lidze oglądała.
Moze 5 lat temu bylo odwrotnie ale po Luisie Enrique Messi regularnie ciagnie ich za uszy
Messi dla Barcelony
Pozdrawiam