Archiwum shoutboksa

Vancore 04.09.2020 17:35

i tak do statusu zera brakuje kilku awasnow

Endru 04.09.2020 17:35

Jestem ciekaw średniej wieku naszej kadry po tym mercato i ktore miejsce w lidze pod tym wzgledem

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:34

ja z Younga akurat cieszyłem się :D

Vancore 04.09.2020 17:34

ale darmian moglby miec i 24 lata

Rebelde 04.09.2020 17:34

z Younga też się śmiali, że dziadek. A ogarnia

Vancore 04.09.2020 17:34

to jak ja go szkaluje w tym momencie to jest wiadomo szydera i znaczna przesada ale w grudniu polowa sb bedzie miala na serio o nim takie zdanie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:33

Ambroży miał przedłużyć kontrakt, a nadal jest do 2021

Rebelde 04.09.2020 17:33

a mogliśmy kupić Kalulu, ponoć mega talent

Nitrogen 04.09.2020 17:33

To się jeszcze okaże

Vancore 04.09.2020 17:33

no jakby w pierwszym gral to ze 30 by przewalikl

Rebelde 04.09.2020 17:32

nie przesadzaj, to tylko rezerwowy

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:32

Zostanie ze starszych tylko Sanchez, może Ambroży i Handa

Vancore 04.09.2020 17:32

on sam nam straci z 10 punktow

Vancore 04.09.2020 17:32

do dzis bylem o scudetto spokojny, wrecz pewny i niewzruszony, przyjscie darmiana zmienia wszystko

Rebelde 04.09.2020 17:32

Conte postawił na swoim, wiec poprzeczka jest ustawiona na zdobycie mistrzostwa. A jak nie to won po sezonie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

w 2022 trochę kontraktów wygaśnie i można coś budować z nowym trenejro

Endru 04.09.2020 17:31

Messi o 18 ma dac znac

Rebelde 04.09.2020 17:31

zwłaszcza że Conte sam chce tydz dziadków

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

a myślę, że i tak będziemy mieć konkurencyjny skład na walkę o Scudetto

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:31

może lepiej dziadami dograć dwa lata kontraktu Conte, zaoszczędzić trochę kapuchy i wtedy szaleć jak Chelsea

Endru 04.09.2020 17:30

Darmian w Parmie mial momenty na lawce

Nitrogen 04.09.2020 17:30

Chyjowo

Nitrogen 04.09.2020 17:30

No w terminologii medycznej jest na to okreslenie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:30

nie zdziwię się jak zostanie Nainggolan

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:30

nawet nie wiem jak ten cały Darmian prezentował się w Parmie

Rebelde 04.09.2020 17:30

Conte płakał rok nad Vidale, teraz jak go dostanie, to zacznie płakać nad Kante .

Endru 04.09.2020 17:29

Asamoah jest lepszy od Darmiana nawet w tym stanie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:29

o ile ten Kante wypali...

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:29

chyba poza Kante to nie mamy co liczyć na fajne transfery

Rebelde 04.09.2020 17:29

jak dla mnie Candreva > Darmian

Endru 04.09.2020 17:28

Szanuje niebywale opisanie emersona and Darmiana

Endru 04.09.2020 17:28

Vancore wysoka forma wysokie loty

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:28

Candreva w sezon zrobił 8 asyst w samej lidze :D

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:27

359 spotkań, 10 goli i 16 asyst

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:27

Darmian to nowoczesny wahadłowy

Vancore 04.09.2020 17:26

mam nadzieje

Vancore 04.09.2020 17:26

darmian przychodzi za berniego

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:26

równie dobrze może iść na lewą stronę

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:26

ale za kogo on przychodzi, to nie mam pojęcia :P

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:25

mieliśmy chyba jakąś umowę z Parmą, że go za rok odkupujemy

Rebelde 04.09.2020 17:25

Darmian to rozumiem przychodzi za Candreve?

ZnawcaCalcio 04.09.2020 17:24

te transfery zwiastują odejście Conte po wygaśnięciu kontraktu

Vancore 04.09.2020 17:23

vidal i kolarov to sa klasa i umiejetnosci, natomiast darmian i emerson to jest obrzydlistwo i powinno byc nielegalne

Kamiliusz1908 04.09.2020 17:17

Wyjaśnione.

KoBa 04.09.2020 17:17

wiem, jajcuje przecież ;p

Claudio 04.09.2020 17:16

no oni nam wygraja Scudetto...może niech chociaż wygrają Scudetto Primavery

KoBa 04.09.2020 17:15

lepiej dać szanse chłopakom z primavery

KoBa 04.09.2020 17:14

Claudio, ale co z tego, że oni są dobrzy, ograni i maja statystyki są starzy rozumiesz starzy

Claudio 04.09.2020 17:08

artykulik dla tych co ciagle marudza na Kolarova i Vidala

Alfa 04.09.2020 17:04

3cia koszulka szara już oficjalnie

Alfa 04.09.2020 17:03

Dokl

maniekfci 04.09.2020 17:02

obłęd

InteristaES 04.09.2020 17:02

ze Conte sie jara ze dali mu Vidala

maniekfci 04.09.2020 17:02

co to znaczy

Claudio 04.09.2020 17:01

SM - Inter, Conte esulta: tutto fatto per Vidal. Il cileno atteso a Milano per la firma

Alfa 04.09.2020 17:00

skoro messi wie ze dal sie zrobic w bambuko z kontraktem i za darmo nie odejdzie to moze wyludzi podwyzke heheh

Alfa 04.09.2020 16:59

czyli co messi nowy kontrakt na 100mln?

Nitrogen 04.09.2020 16:48

O 17 oficjalne potwierdzenie Messiego w Barcelonie na nowy sezon @ESPN i Romano

mroowa111 04.09.2020 16:37

widze sb w formie xd

Woo-cash 04.09.2020 16:28

Xddd

Endru 04.09.2020 16:11

Sacz maj dick Skepta

Czarson 04.09.2020 16:10

nowy sacz

Czarson 04.09.2020 16:10

co mowia do skepty gdy pierwszy raz wchodzi do nowego klubu dla gejow?

Czarson 04.09.2020 16:09

skepta nowy sacz

Endru 04.09.2020 16:07

Gowno Cie obchodzi ile mam lat

Endru 04.09.2020 16:06

Nie ma na to szans ale zobaczylbym go w innym klubie

Skepta 04.09.2020 16:06

Endru ile ty masz lat

Skepta 04.09.2020 16:06

ze messi do Interu?

Skepta 04.09.2020 16:06

a na co ty liczysz endru

Endru 04.09.2020 16:00

Nie wiem ale czekam XD

Czarson 04.09.2020 15:59

wow skad to wiedza XD

Endru 04.09.2020 15:53

#Tiki-taka Niedługo pojawi się post na Instagramie Leo Messiego. [@tancredipalmeri

Endru 04.09.2020 15:51

To na pewno nie jest polityka chińczyków

Endru 04.09.2020 15:50

Ale my sie ośmieszamy z tym darmianem masakra to sa wlasnie powody dlaaczego krul postanowił zostac sciaganie szrotu :)

Endru 04.09.2020 15:49

Xdd

Vancore 04.09.2020 15:47

nie siedzialem z recydywa

Endru 04.09.2020 15:46

Spotkales IlCapitano w horoszczy?

Vancore 04.09.2020 15:46

ale zaczyna sie na ś i konczy na ć

Vancore 04.09.2020 15:45

wiaze*

Vancore 04.09.2020 15:45

moja opinia o darmianie wize sie z kolejnym 4dniowym banem

Endru 04.09.2020 15:45

CzarodziejCzasu wyraz swoja opinie na temat Matteo Darmiana

Nitrogen 04.09.2020 15:44

DS Parmy: "Darmian niemal na pewno piłkarzem Interu. To będzie wielka operacja". 2.5 mln dla Parmy. 3 letni kontrakt za 2 mln rocznie @Ściera

Endru 04.09.2020 15:43

To sie skonczy w sądzie

Czarson 04.09.2020 15:41

a nie teraz u prawnikow sie spotykaja i analiza umowy XD

Czarson 04.09.2020 15:41

to niech decyduje

Czarson 04.09.2020 15:41

on juz im laske robil jak podpisal z 2 lata temu, sami sie zgodzili na takie zapisy, ze moze decydowac

Kamiliusz1908 04.09.2020 15:38

Co nie znaczy, że Messi się spoko teraz zachowuje, bo chłopak widać że niezły gnój ma we łbie, co z reszta już pokazywał jak rzucał kadrę i wraxcał do niej po miesiącu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:38

I spuszczona w kiblu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:38

Barcelona pieknie osrana

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

I będzie liderem projektu

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

A teraz zostanie

CzarodziejCzasu 04.09.2020 15:37

Fajnie jak messi wysral sie mocno na barsylone

Endru 04.09.2020 15:35

W LM nie da sie samemu zrobic roznicy co pokazal tez przyklad cristiano w juve

Endru 04.09.2020 15:34

Zgadzam sie bez Leo upadek bylby szybszy a tak to pare mistrzostw im ugral

Kamiliusz1908 04.09.2020 15:32

Chyba Messi dla Barcelony. Nawet jeśli go szkoliła od małego, dała mu tę opiekę lekarską i terapię hormonalną której wymagał, to mimo wszystko, jakby nie zrobiła tego barca to zrobiłby to jakiś inny klub, real, manu, czy wtedy jeszcze może i nawet milan. A jednak Messi nie dośc że zastąpił Ronaldinho co pozwoliło się Barcy wtedy pozostać w ścisłym topie, to jeszcze to co nastrzelał to jego. No i ostatnie 5 lat to nie oszukujmy się, bez Messiego Barcelona by plecy atletico w lidze oglądała.

Endru 04.09.2020 15:31

Moze 5 lat temu bylo odwrotnie ale po Luisie Enrique Messi regularnie ciagnie ich za uszy

Endru 04.09.2020 15:31

Messi dla Barcelony

Shoutbox

AveCaesar 23.06.2026 12:58

Inter Mediolan wkrótce ma zakończyć współpracę ze Stefanem de Vrijem. Mistrzowie Włoch wytypowali już następcę Holendra. Wybór padł na Leo Ostigarda z Genoi - informuje "La Repubblica".

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29491

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625155

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się