maniekfci 04.09.2020 12:17 będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza
xdddddddd
XDXDXD
bo sie zawinal na latarnii
XD
i nawet nie zdazyl ubezpieczyc
;o
ale i tak nic nie przebije Igora mojego kolegi z gimnazjum ktoremu rodzice rok temu kupili a45 amg
no ale miał BMW
i z raz go w niej widziałem
usrał się i kupił e46 i pojeździł parę razy, bo się okazało że silnik do naprawy i nie bylo go stać
mam znajomego który uparł się kiedyś na bawarke
jak nie angliki to ulepy z usa
ta typowe
beka polska to taki smietnik samochodowy
xd
no ale audi
oczywiscie diesel 2.0 wyswiechtany
po prawej jprdl
po prawej
polaczki i ich świadomość
dokl
XD
to musial pozyczac od ojca
kiera po prawej?
jak przyszlo placic 2,5k oc
xddddd
znajomy ostatnio se przyprowadzil z anglii a5
pewnie niejaki sauvikałzdupyles takim jeździ
no audi powoli schodzą do tej półki cenowej, że tych patusów stać
audi to ostatnio najbardziej popularny model wsrod sebastianow na wsi, zadna dominika corka rolnika nie przejdzie obojetnie
więc nie ma dużej przebitki na audi
golf r nówka 225 koła
fajny vw ze znaczkiem audi i marża 100%
biorę
Polatam sobie troche a pozniej pod wynajem pojdzie
Nowka Maniek w leasing
a bierzesz nówkę czy używkę
będę ale nie rozpyerdol się fast, bo to się często zdarza
Bedzie filmik Maniek badz cierpliwy
Z nagą Agatką na fotelu pasażera.
@Endru czekamy na filmik nagrany ajfonem 11 jak ruszasz 0-100 tym rs3
To jest segment aut kompaktowych, trudno tam oczekiwać jakichś wodotrysków rodem z modeli flagowych.
no chodzi mi, że bardzo proste jest w środku. Ot tyle. Auto bardzo fajne
Ta z ogłoszenia będzie Twoja czy Ci składają?
Endru, gratuluję furki! Świetne są te gokarty.
To jest niższy segment, a pewnie wyskoczysz zaraz, że przecież można mieć używaną 7 za ten hajs?
Claudio, fajną masz definicję biedy.
porównasz w ten cenie BMW czy Volvo to spora różnica
mały zapyerdalacz
coś pięknego, zazdro
w środku taką biedą trochę zalatuje
foto
Ja czekam na moje najnowsze audi rs3 juz niebawem
nadal przezywacie jakie mercato
witam ja wlasnie ubezpieczylem flote spedycji na laczny przypis 130k takze prowizja mysle 4 srednie krajowe a ty jakie plany na dzisiaj
Ciekawe co czarodziejka uwaza o darmianie gosc ma dna milanu
zapewne chodziło o sprawy FFP, że Parma nam zapłaciła 9 mln za Karalucha i zeby im czesc kasy zwrocic to bylo dogadane ze po sezonie Darmian przejdzie za jakies 2 3 mln do nas
Moze negocjowali nowy kontrakt dla Bastoniego, a pismaki pieprzą o darmianie
dokl
ciekawy jestem tych ustalen z parma "no to sprzedamy go do MU a za pare lat jak juz bedzie totalnym gowniakiem pojdzie do was, ok? ok"
to jest smutne jak Conte rujnuje ten klub na naszych oczach
bezbek i atencjusz
tfu
zaraz czarodziejka sie zesra ze kolejny sukces mauro
poszedl telefonik szybciutki do odpowiednim osoby, banik zdjęty
Francuzi zawieszą rozgrywki dla PSG.
niedługo nikt im się tam nie ostanie
i jeszcze 5 innych ananasów w tym PSG też zarażonych jest
Nie wiem czy już było, ale pantoflarz Icardi z koronką
xddd
wiesz o co chodzi byle tylko ucenzorc reke czarnym tuszem
no przede wszystkim Gwiazdki itd generalnie wiecej cieniowania niz typowych tatuazy
pewnie coś patriotycznego
co będziesz sobie dziarał
Chce miec rękaw jak Brozowic gdyz fascynuje mnie ta persona
e tam, na takich Darmianów zawsze znajdzie się jakieś Torino chętne
ja wlasnie sie umawiam bede sobie rekaw robil na jesien
Ehh... szkoda. Liczmy, że dostanie niski kontrakt, bo inaczej jak napisał @inter30 nie uwolnimy się od niego
no ale tam wyraźnie jest napisane, że przyjście Darmiana to efekt jakichś ustaleń Interu i Parmy w czasie kiedy Darmian przechodził z United
xD
To już wole aby został Candreva. On z DD służylli za szeroki skład. Darmin to w ogóle zbędny transfer. Jak widać Conte teraz rządzi transferami.
i co?
a ja ciebie
mam dosc antonio conter
no to przecież napisał że nic
a co on osiagnal?
doswiadczony to taki co cos juz osiagnal a nie ze po prostu stary i slaby
Conte geniusz
a nie ze potrzebujemy doswiadczenia i itp
bo go miał w swojej reprezentacji i tyle
i to 3 lata kontraktu, jezeli dostanie dobry kontrakt to sie od niego juz nie uwolnimy
Nie wiem po co ten Darmian, chyba do dalekiego uzupełnienia składu. Wołałbym już stawiać na DD niż na Darmiana
Darmian to po prostu kolejny mokry sen Conte
ten darmian to alternatywa nr 4
spokojnie
conte lubi takich