Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Kazam 03.09.2020 22:42

nie wiem ale borek mowi ze iddzie do nas i bedzie zarabial 7mln

Dzonyy 03.09.2020 22:40

Co to za Ginter ?

Alfa 03.09.2020 22:39

no i beka z gerow

Alfa 03.09.2020 22:12

dokl

Yascarr 03.09.2020 22:07

Ginter w Interze z pensja 7mln. Dobry towar Borek

Alfa 03.09.2020 22:02

lopetz wytlumacz mi czym ja cie wczoraj obrazilem by dostac bana co

Lopez 03.09.2020 21:47

a dla kogo ma grać dla milanu?

Czarson 03.09.2020 21:45

gosens gra dla niemiec

Kunbaskier 03.09.2020 21:10

Ta jeszcze dorzuczą nam Mullera i Thiago za Brozo i Persicia

Lopez 03.09.2020 21:08

bo Inter nie chce już kasy tylko lewego na wymianę z dopłatą

Kunbaskier 03.09.2020 21:07

Co wie czemu sprzedaż Persica stoi w miejscu? Bayern skąpiec nie chce dać więcej niż 12mln i chodzi o różnice 3 mln ? Czy ktoś innego?

Claudio 03.09.2020 20:44

e widze ze Lazio tez gra w srode ale u siebie z Atalanta

Czarson 03.09.2020 20:36

4 dni wystarczy

Lopez 03.09.2020 20:36

nie na jessice już?

Klinsi64 03.09.2020 20:29

lece na fiore

Claudio 03.09.2020 20:29

przed Lazio w srodku tygodnia Benevento...ehh

Lopez 03.09.2020 20:28

a na drugie bordzovicz

Claudio 03.09.2020 20:28

Inter - Fiorentina (26/9-20.45) Benevento - Inter (30/9, czas na określenie) Lazio - Inter (04/10-15.00) Inter - Mediolan (17/10-18.00)

Lopez 03.09.2020 20:28

eriksen na wahadełko pójdzie

Czarson 03.09.2020 20:28

w tym problem ale rozwiazanie juz prawie gotowe

Czarson 03.09.2020 20:28

dokladnie

DonDawido 03.09.2020 20:26

Eriksen i Brozovic nie grają na tej samej pozycji.

Endru 03.09.2020 20:24

suning skupione na messim tnie koszta

Czarson 03.09.2020 20:23

to co tejszejra sapal tak

Klinsi64 03.09.2020 20:23

suning ponoc nie płaci w jiangsu gołodupce

Czarson 03.09.2020 20:23

mozliwe. ze dlatego brozowik out bo tam zagra eriksen

Czarson 03.09.2020 20:22

suning nakazalo perukarzowi grac eriksenem a ten ulegl, obecnie szuka mu roli na boisku

Claudio 03.09.2020 19:57

najlepsze jest to, iż najpierw przeczytałem info, że to fake, a później dopiero patrze, że ktoś coś takiego wysapał

Claudio 03.09.2020 19:56

podobno z tą wymianą to zwykły fake

maniekfci 03.09.2020 19:54

Eriksen jeszcze parę razy odejdzie w te okienko

maniekfci 03.09.2020 19:54

ta

DonDawido 03.09.2020 19:54

Nie ma nic ciekawego w tej informacji. Mam nadzieję, że to zwykła plota.

Gloin1989 03.09.2020 19:51

Na Kubę coś takiego piszą

maniekfci 03.09.2020 19:51

każdy ma coś do powiedzenia, co rusz to większe gówno

maniekfci 03.09.2020 19:51

courva coraz więcej tych ekspertów XD

maniekfci 03.09.2020 19:50

co to za luka

Gloin1989 03.09.2020 19:50

Ciekawe informacje od Luki Momblano, który twierdzi, że Inter pyta Juventus o Alexa Sandro, oferując w zamian Christiana Eriksena.

Claudio 03.09.2020 19:44

kurde z tymi koszulkami to ładne kopiuj/wklej

Piter 03.09.2020 19:09

ja miałem podobną w kwadraciki tylko mniejsze

Piter 03.09.2020 19:08

to są piżamy

maniekfci 03.09.2020 19:08

z niecierpliwością czekam na koniec te farsy z nike

DonDawido 03.09.2020 19:07

Skąd im się te fruwające kwadraty wzięły?

DonDawido 03.09.2020 19:07

Tragiczne są te koszulki.

Piter 03.09.2020 19:06

witam dżony kalesony

Dzonyy 03.09.2020 19:06

Masakra, ale rzygi te koszulki

maniekfci 03.09.2020 19:05

widziałeś koszulki atleti?

maniekfci 03.09.2020 19:05

Claudio

maniekfci 03.09.2020 19:05

witamy @Piter

Piter 03.09.2020 19:05

witam Claudio maniekfci Nasir i Klinsi64

Claudio 03.09.2020 19:04

Sanchez+Vidal 0 Sanchez+Vidal+Kolarov 1 ml Sanchez+Vidal+Kolarov+Hakimi 41ml Sanchez+Vidal+Kolarov+Hakimi+Eriksen 61ml

Endru 03.09.2020 19:02

Maniek wydaje sie byc kolega nasira w przeciwienstwie do Pitera

maniekfci 03.09.2020 19:01

raczej nie

Klinsi64 03.09.2020 19:01

maniek jestes kukoldem?

Nasir 03.09.2020 19:00

xd

maniekfci 03.09.2020 18:59

wrzuć może to ociosam ssaka

Nasir 03.09.2020 18:59

zrobi dzis

Nasir 03.09.2020 18:59

nie ma

maniekfci 03.09.2020 18:57

którym byś mógł się podzielić

maniekfci 03.09.2020 18:56

jakieś nowe foto?

Nasir 03.09.2020 18:56

tak

maniekfci 03.09.2020 18:55

s?

maniekfci 03.09.2020 18:55

o?

Nasir 03.09.2020 18:54

Z

maniekfci 03.09.2020 18:53

nasir kto dzisiaj w planach na wieczór

Nasir 03.09.2020 18:52

ale staram sie zmienic

Nasir 03.09.2020 18:52

stare nawyki

Klinsi64 03.09.2020 18:52

to silniejsze od ciebie co

Nasir 03.09.2020 18:51

aha przepraszam mialem juz nie opisywac

Nasir 03.09.2020 18:51

teraz pisze zebym przypadkiem tego jej kolezance nie wysylal bo ona podobno jej spamuje zeby jej dala moj nr

Nasir 03.09.2020 18:50

no ja dzisiaj wyslalem agatce focie zeby widziala co ja omija kazdego wieczora

maniekfci 03.09.2020 18:50

będę wtedy 3 tygodnie na redukcji, pokażę czy jest forma ksa

maniekfci 03.09.2020 18:50

wrzucę za dwa tygodnie

Nasir 03.09.2020 18:48

moze po porstu udajcie sie do kibla, zdejmijcie koszulke zrobcie zdjecie, przeslijcie i ocenimy ktory z was ma racje

maniekfci 03.09.2020 18:48

amen

maniekfci 03.09.2020 18:48

maniekfci 03.09.2020 18:37 no i robisz w ten sposób nadwyżkę i biegasz tylko po to, żeby ją spalić a nie robić deficyt xdddd

Lopez 03.09.2020 18:46

Xd

Klinsi64 03.09.2020 18:46

czyli to samo

Lopez 03.09.2020 18:45

Manka

Klinsi64 03.09.2020 18:45

swinie całą?

Klinsi64 03.09.2020 18:44

to przed maratonem co bys zjadł?

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:44

A teraz ide na pizze

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:44

Normalne ze musisz miec zapotrzebowanke zrobione

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:43

Spalasd mniej wiecej 800 kcal

Klinsi64 03.09.2020 18:43

i potrzebujesz sie nazrec do tego? :D

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:43

No i?

Klinsi64 03.09.2020 18:43

dycha to masz góra 1h biegania

Klinsi64 03.09.2020 18:43

:D

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:43

I tak specjalisci pisza

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:42

Jak sobie Niewyobrazam robienia dychy bez obfitego posilku 3-4 h przed

Lopez 03.09.2020 18:42

Krzaki* xd

Lopez 03.09.2020 18:42

Jezu biegac po jedzeniu? Zrobilem tak to zyglem w kszaki

Klinsi64 03.09.2020 18:41

rano w sensie bardzo wczesnie przed robota

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:41

Loool nienormalny

maniekfci 03.09.2020 18:41

obłęd

Klinsi64 03.09.2020 18:41

wody kurna

Klinsi64 03.09.2020 18:40

ja zdarza mi sie biegac rano to tylko łyk owdy

maniekfci 03.09.2020 18:37

nic dziwnego, że potem brzuch gubicie całe życie

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się