nie wiem ale borek mowi ze iddzie do nas i bedzie zarabial 7mln
Co to za Ginter ?
no i beka z gerow
dokl
Ginter w Interze z pensja 7mln. Dobry towar Borek
lopetz wytlumacz mi czym ja cie wczoraj obrazilem by dostac bana co
a dla kogo ma grać dla milanu?
gosens gra dla niemiec
Ta jeszcze dorzuczą nam Mullera i Thiago za Brozo i Persicia
bo Inter nie chce już kasy tylko lewego na wymianę z dopłatą
Co wie czemu sprzedaż Persica stoi w miejscu? Bayern skąpiec nie chce dać więcej niż 12mln i chodzi o różnice 3 mln ? Czy ktoś innego?
e widze ze Lazio tez gra w srode ale u siebie z Atalanta
4 dni wystarczy
nie na jessice już?
lece na fiore
przed Lazio w srodku tygodnia Benevento...ehh
a na drugie bordzovicz
Inter - Fiorentina (26/9-20.45) Benevento - Inter (30/9, czas na określenie) Lazio - Inter (04/10-15.00) Inter - Mediolan (17/10-18.00)
eriksen na wahadełko pójdzie
w tym problem ale rozwiazanie juz prawie gotowe
dokladnie
Eriksen i Brozovic nie grają na tej samej pozycji.
suning skupione na messim tnie koszta
to co tejszejra sapal tak
suning ponoc nie płaci w jiangsu gołodupce
mozliwe. ze dlatego brozowik out bo tam zagra eriksen
suning nakazalo perukarzowi grac eriksenem a ten ulegl, obecnie szuka mu roli na boisku
najlepsze jest to, iż najpierw przeczytałem info, że to fake, a później dopiero patrze, że ktoś coś takiego wysapał
podobno z tą wymianą to zwykły fake
Eriksen jeszcze parę razy odejdzie w te okienko
ta
Nie ma nic ciekawego w tej informacji. Mam nadzieję, że to zwykła plota.
Na Kubę coś takiego piszą
każdy ma coś do powiedzenia, co rusz to większe gówno
courva coraz więcej tych ekspertów XD
co to za luka
Ciekawe informacje od Luki Momblano, który twierdzi, że Inter pyta Juventus o Alexa Sandro, oferując w zamian Christiana Eriksena.
kurde z tymi koszulkami to ładne kopiuj/wklej
ja miałem podobną w kwadraciki tylko mniejsze
to są piżamy
z niecierpliwością czekam na koniec te farsy z nike
Skąd im się te fruwające kwadraty wzięły?
Tragiczne są te koszulki.
witam dżony kalesony
Masakra, ale rzygi te koszulki
widziałeś koszulki atleti?
Claudio
witamy @Piter
witam Claudio maniekfci Nasir i Klinsi64
Sanchez+Vidal 0 Sanchez+Vidal+Kolarov 1 ml Sanchez+Vidal+Kolarov+Hakimi 41ml Sanchez+Vidal+Kolarov+Hakimi+Eriksen 61ml
Maniek wydaje sie byc kolega nasira w przeciwienstwie do Pitera
raczej nie
maniek jestes kukoldem?
xd
wrzuć może to ociosam ssaka
zrobi dzis
nie ma
którym byś mógł się podzielić
jakieś nowe foto?
tak
s?
o?
Z
nasir kto dzisiaj w planach na wieczór
ale staram sie zmienic
stare nawyki
to silniejsze od ciebie co
aha przepraszam mialem juz nie opisywac
teraz pisze zebym przypadkiem tego jej kolezance nie wysylal bo ona podobno jej spamuje zeby jej dala moj nr
no ja dzisiaj wyslalem agatce focie zeby widziala co ja omija kazdego wieczora
będę wtedy 3 tygodnie na redukcji, pokażę czy jest forma ksa
wrzucę za dwa tygodnie
moze po porstu udajcie sie do kibla, zdejmijcie koszulke zrobcie zdjecie, przeslijcie i ocenimy ktory z was ma racje
amen
maniekfci 03.09.2020 18:37 no i robisz w ten sposób nadwyżkę i biegasz tylko po to, żeby ją spalić a nie robić deficyt xdddd
Xd
czyli to samo
Manka
swinie całą?
to przed maratonem co bys zjadł?
A teraz ide na pizze
Normalne ze musisz miec zapotrzebowanke zrobione
Spalasd mniej wiecej 800 kcal
i potrzebujesz sie nazrec do tego?
No i?
dycha to masz góra 1h biegania
I tak specjalisci pisza
Jak sobie Niewyobrazam robienia dychy bez obfitego posilku 3-4 h przed
Krzaki* xd
Jezu biegac po jedzeniu? Zrobilem tak to zyglem w kszaki
rano w sensie bardzo wczesnie przed robota
Loool nienormalny
obłęd
wody kurna
ja zdarza mi sie biegac rano to tylko łyk owdy
nic dziwnego, że potem brzuch gubicie całe życie