Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nasir 03.09.2020 18:24

Po prostu chce dać Lopeziakowi to wrażenie ze coś znaczy i niech będzie tak jak on chce

maniekfci 03.09.2020 18:23

czemu nasir, skąd to zwątpienie

Nasir 03.09.2020 18:22

Teraz tylko będę pisał o Calcio

Nasir 03.09.2020 18:22

Witam Maniek ja niestety nie opisuje już

CzarodziejCzasu 03.09.2020 18:21

FUREWER ZNALAZLES TEN UCHWYT ?? ??

maniekfci 03.09.2020 18:10

dużo bezbecji, wstrzymajcie sie już

Czarson 03.09.2020 18:09

siekiera motyka nie mam siana wukesz znowu dostal bana siekiera motyka dziwny stwor skepta to jest niezly chuu

Woo-cash 03.09.2020 18:05

Siekiera motyka nóż i drut użytkownik Pader jest kaput 😂

Woo-cash 03.09.2020 18:03

Siekiera motyka bimber szklanka. W nocy nalot w dzień łapanka. Na sb jak codzień jest sielanka.

jaszczomb 03.09.2020 18:01

xddddddd

jaszczomb 03.09.2020 18:01

Pader88 03.09.2020 17:50 Ta urośnie jak stanie na swoim psie Co się wabi skepta

maniekfci 03.09.2020 17:58

żegnamy się ładnie :)

Pader88 03.09.2020 17:50

Ta urośnie jak stanie na swoim psie Co się wabi skepta

Chuchu 03.09.2020 17:44

maniek urosłeś coś ostatnio ??

Orzeu 03.09.2020 17:19

sezon się zbliża trzeba zońka z nory wypuścić podratuje trochę budżet łamaczkami

maniekfci 03.09.2020 17:10

witam nasir, jakie stężenie kofeiny we krwi dzisiaj

maniekfci 03.09.2020 17:10

xddd

Nasir 03.09.2020 17:08

Traci rozum szybciej niż Conte w starciu z banega

Dzonyy 03.09.2020 17:04

Wraca i znowu idzie gibac

Dzonyy 03.09.2020 17:04

kapitano to juz ciezka recydywa

Endru 03.09.2020 17:00

Z Alfa siedzi pjerunem i Vancore

maniekfci 03.09.2020 16:56

jak siedzi w pace, to za niewinność

Endru 03.09.2020 16:50

Capitano siedzi?

Chuchu 03.09.2020 16:47

O co chodzi maniek bo nie wiem

maniekfci 03.09.2020 16:45

...

Chuchu 03.09.2020 16:44

jak to kurva żonka?

maniekfci 03.09.2020 16:44

mmm przepyszna kawusia, którą zrobiła mi moja prześliczna żonka

Kredence 03.09.2020 16:23

mogli zniszczyc lige a wiemy jak wyszło

Kredence 03.09.2020 16:23

albo jak kiedyś Portland z duetem Roy -Oden

maverik 03.09.2020 16:19

ale czasem jest tak ze nic sie nie da zrobic, bo sie ma pecha jak Boston z Haywardem

maverik 03.09.2020 16:19

Dallas tego nie zaprzepasci, to nie Nowy Orlean

Kredence 03.09.2020 16:18

Cuban wysra kasę jak będzie trzeba, więc pewnie będzie dobrze

Kredence 03.09.2020 16:17

oby tylko wygrał więcej

Kredence 03.09.2020 16:17

on spędzi pewnie cała karierę jak Dirk

maverik 03.09.2020 16:17

a potem sie zobaczy

maverik 03.09.2020 16:16

Luka raczej na pewno wezmie maxa od Dallas, takze maja jeszcze czas

Kredence 03.09.2020 16:16

pozdro

DonDawido 03.09.2020 16:16

Dobra, lecę, obowiązki. :) Siemanko!

Kredence 03.09.2020 16:16

Doncic ma 21 lat więc teoretycznie Dallas ma masę czasu, żeby zbudować mu zespół

DonDawido 03.09.2020 16:15

W tym sezonie nie było tak źle. Pewnie będzie grał na ograniczonych minutach i odpalał dopiero w PO. :) No i powinien trochę masy mięśniowej jeszcze zbudować, to też mu nie zaszkodzi raczej.

maverik 03.09.2020 16:15

jak on bedzie ciagle kontuzjowany to daleko nie zajada

DonDawido 03.09.2020 16:15

Z tym będzie trudniej, ale na Doncicu mogą dużo zbudować.

maverik 03.09.2020 16:15

gorzej z Porzingis ma do 2023-24

Kredence 03.09.2020 16:13

ale muszą mieć pewna i zdrowa druga opcje

Kredence 03.09.2020 16:13

nie no Cuban, Carlisle i Doncic to gwarancja, że będą mocni

DonDawido 03.09.2020 16:12

Ale Mavs mogą być groźni. Cuban tam nigdy hajsu nie żałuje.

Kredence 03.09.2020 16:12

to nie Kawhi hehe

DonDawido 03.09.2020 16:11

Load management żeby był gotowy na PO i sobie poradzą. :P

Kredence 03.09.2020 16:11

przy 220 cm nie wróży to niczego dobrego

Kredence 03.09.2020 16:11

już łokieć, i 2 operacje kolana

Kredence 03.09.2020 16:11

Dallas będzie mieć problem bo Porzingis nie ma zdrowia

Kredence 03.09.2020 16:10

zostawia go myślę, chyba, że Dragic zapragnie miliona monet po takim sezonie

DonDawido 03.09.2020 16:10

Zresztą, w przyszłości i tak liczyć będzie się tylko Doncic. :D

maverik 03.09.2020 16:09

i zobaczymy co z Dragicem

maverik 03.09.2020 16:09

no oni albo PF albo SG, ale bardziej to 1, bo na SG jest Robinson i Herro

DonDawido 03.09.2020 16:09

Tylko czy Butler oddałby wodze drużyny? :) Plus Giannis niby tam parę razy mówił, że chciałby zostać w Bucks.

Kredence 03.09.2020 16:08

idealnie by tam pasował

Kredence 03.09.2020 16:08

czuję to

Kredence 03.09.2020 16:08

a za rok Giannis wbije

maverik 03.09.2020 16:08

akurat pod 2021 FA

maverik 03.09.2020 16:08

lokalizacje, historie, trenera, Pat Riley jest, no i salary cap za rok bedzie duzo mniejsze

maverik 03.09.2020 16:07

Miami ma wszystko by znow wygrywac

Kredence 03.09.2020 16:06

dzisiaj niby gorszy mecz ale dalej był liderem

Kredence 03.09.2020 16:06

No Butler trafił idealnie

Kredence 03.09.2020 16:06

Herro też będzie allstarem lada moment

maverik 03.09.2020 16:06

Butler odnalazl po latach klub pasujacy do niego

Kredence 03.09.2020 16:05

to jak oni bronią to poezja

Kredence 03.09.2020 16:05

Heat są o jedną gwiazdę o bycie potężna drużyna

maverik 03.09.2020 16:05

wydawalo mi sie ze Heat to jeszcze nie ten moment, a tu prosze jednak mozliwe

Kredence 03.09.2020 16:04

no ja też nie trawie LAL

DonDawido 03.09.2020 16:04

Ale jak dla mnie to mistrzostwo może wygrać każda drużyna, byle nie Lakers. :D

Kredence 03.09.2020 16:04

Bucks straszne rozczarowanie ale trochę się tego spodziewałem

DonDawido 03.09.2020 16:04

Heat mają ogólnie fajnie zebrany skład. Namieszają jeszcze trochę.

maverik 03.09.2020 16:04

widzialem tylko koncowke tego meczu

maverik 03.09.2020 16:03

Bam Bam

maverik 03.09.2020 16:03

22-23 opcje ma 37 mln

Kredence 03.09.2020 16:03

teraz oglądam Heat i niesamowity jest ten Adebayo

DonDawido 03.09.2020 16:03

3 albo 4 lata.

Kredence 03.09.2020 16:03

nie wiem ile on tam ma kontraktu jeszcze

Kredence 03.09.2020 16:02

bardziej liczę, że odejdzie jako wolny agent

DonDawido 03.09.2020 16:02

Tylko za kogo i gdzie?

Kredence 03.09.2020 16:02

27 lat dopiero

Kredence 03.09.2020 16:01

ale może jeszcze zdąży odejść

Kredence 03.09.2020 16:01

Beal super grajek, szkoda, że marnuje czas

DonDawido 03.09.2020 16:01

Zresztą wyrósł im tam lepszy zawodnik w postaci Beala. To jest kozak dopiero.

DonDawido 03.09.2020 16:00

Udupieni są z jego kontraktem strasznie. Nikt go raczej nie weźmie, a zbudować na nim też się już chyba nie da.

Kredence 03.09.2020 16:00

rak

Kredence 03.09.2020 16:00

Wall to rąk jak orzech, może nie aż tak ale strasznie nieefektywny zawodnik

maverik 03.09.2020 15:59

bo w styczniu 2019 zerwal

DonDawido 03.09.2020 15:59

Podobno na cześć jego rzutów powstało Another Brick In The Wall.

maverik 03.09.2020 15:59

2 lata bez gry bedzie

Kredence 03.09.2020 15:59

ale był atletyczny

Kredence 03.09.2020 15:59

średni on był już wcześniej

Kredence 03.09.2020 15:58

nie mogę się doczekać

maverik 03.09.2020 15:58

pewnie bedzie takim srednim pg

Kredence 03.09.2020 15:58

hehe

maverik 03.09.2020 15:58

zobaczymy jak jeszcze J. Wall wroci

DonDawido 03.09.2020 15:58

No Matthews fatalnie zjechał, a bardzo kolesia lubiłem. Tu na jego niekorzyść przemawiają też warunki fizyczne, bo on ma chyba 6'4"? Nie ma jak nadrobić.

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się