Po prostu chce dać Lopeziakowi to wrażenie ze coś znaczy i niech będzie tak jak on chce
czemu nasir, skąd to zwątpienie
Teraz tylko będę pisał o Calcio
Witam Maniek ja niestety nie opisuje już
FUREWER ZNALAZLES TEN UCHWYT
dużo bezbecji, wstrzymajcie sie już
siekiera motyka nie mam siana wukesz znowu dostal bana siekiera motyka dziwny stwor skepta to jest niezly chuu
Siekiera motyka nóż i drut użytkownik Pader jest kaput 😂
Siekiera motyka bimber szklanka. W nocy nalot w dzień łapanka. Na sb jak codzień jest sielanka.
xddddddd
Pader88 03.09.2020 17:50 Ta urośnie jak stanie na swoim psie Co się wabi skepta
żegnamy się ładnie
Ta urośnie jak stanie na swoim psie Co się wabi skepta
maniek urosłeś coś ostatnio
sezon się zbliża trzeba zońka z nory wypuścić podratuje trochę budżet łamaczkami
witam nasir, jakie stężenie kofeiny we krwi dzisiaj
xddd
Traci rozum szybciej niż Conte w starciu z banega
Wraca i znowu idzie gibac
kapitano to juz ciezka recydywa
Z Alfa siedzi pjerunem i Vancore
jak siedzi w pace, to za niewinność
Capitano siedzi?
O co chodzi maniek bo nie wiem
...
jak to kurva żonka?
mmm przepyszna kawusia, którą zrobiła mi moja prześliczna żonka
mogli zniszczyc lige a wiemy jak wyszło
albo jak kiedyś Portland z duetem Roy -Oden
ale czasem jest tak ze nic sie nie da zrobic, bo sie ma pecha jak Boston z Haywardem
Dallas tego nie zaprzepasci, to nie Nowy Orlean
Cuban wysra kasę jak będzie trzeba, więc pewnie będzie dobrze
oby tylko wygrał więcej
on spędzi pewnie cała karierę jak Dirk
a potem sie zobaczy
Luka raczej na pewno wezmie maxa od Dallas, takze maja jeszcze czas
pozdro
Dobra, lecę, obowiązki.
Siemanko!
Doncic ma 21 lat więc teoretycznie Dallas ma masę czasu, żeby zbudować mu zespół
W tym sezonie nie było tak źle. Pewnie będzie grał na ograniczonych minutach i odpalał dopiero w PO.
No i powinien trochę masy mięśniowej jeszcze zbudować, to też mu nie zaszkodzi raczej.
jak on bedzie ciagle kontuzjowany to daleko nie zajada
Z tym będzie trudniej, ale na Doncicu mogą dużo zbudować.
gorzej z Porzingis ma do 2023-24
ale muszą mieć pewna i zdrowa druga opcje
nie no Cuban, Carlisle i Doncic to gwarancja, że będą mocni
Ale Mavs mogą być groźni. Cuban tam nigdy hajsu nie żałuje.
to nie Kawhi hehe
Load management żeby był gotowy na PO i sobie poradzą.
przy 220 cm nie wróży to niczego dobrego
już łokieć, i 2 operacje kolana
Dallas będzie mieć problem bo Porzingis nie ma zdrowia
zostawia go myślę, chyba, że Dragic zapragnie miliona monet po takim sezonie
Zresztą, w przyszłości i tak liczyć będzie się tylko Doncic.
i zobaczymy co z Dragicem
no oni albo PF albo SG, ale bardziej to 1, bo na SG jest Robinson i Herro
Tylko czy Butler oddałby wodze drużyny?
Plus Giannis niby tam parę razy mówił, że chciałby zostać w Bucks.
idealnie by tam pasował
czuję to
a za rok Giannis wbije
akurat pod 2021 FA
lokalizacje, historie, trenera, Pat Riley jest, no i salary cap za rok bedzie duzo mniejsze
Miami ma wszystko by znow wygrywac
dzisiaj niby gorszy mecz ale dalej był liderem
No Butler trafił idealnie
Herro też będzie allstarem lada moment
Butler odnalazl po latach klub pasujacy do niego
to jak oni bronią to poezja
Heat są o jedną gwiazdę o bycie potężna drużyna
wydawalo mi sie ze Heat to jeszcze nie ten moment, a tu prosze jednak mozliwe
no ja też nie trawie LAL
Ale jak dla mnie to mistrzostwo może wygrać każda drużyna, byle nie Lakers.
Bucks straszne rozczarowanie ale trochę się tego spodziewałem
Heat mają ogólnie fajnie zebrany skład. Namieszają jeszcze trochę.
widzialem tylko koncowke tego meczu
Bam Bam
22-23 opcje ma 37 mln
teraz oglądam Heat i niesamowity jest ten Adebayo
3 albo 4 lata.
nie wiem ile on tam ma kontraktu jeszcze
bardziej liczę, że odejdzie jako wolny agent
Tylko za kogo i gdzie?
27 lat dopiero
ale może jeszcze zdąży odejść
Beal super grajek, szkoda, że marnuje czas
Zresztą wyrósł im tam lepszy zawodnik w postaci Beala. To jest kozak dopiero.
Udupieni są z jego kontraktem strasznie. Nikt go raczej nie weźmie, a zbudować na nim też się już chyba nie da.
rak
Wall to rąk jak orzech, może nie aż tak ale strasznie nieefektywny zawodnik
bo w styczniu 2019 zerwal
Podobno na cześć jego rzutów powstało Another Brick In The Wall.
2 lata bez gry bedzie
ale był atletyczny
średni on był już wcześniej
nie mogę się doczekać
pewnie bedzie takim srednim pg
hehe
zobaczymy jak jeszcze J. Wall wroci
No Matthews fatalnie zjechał, a bardzo kolesia lubiłem. Tu na jego niekorzyść przemawiają też warunki fizyczne, bo on ma chyba 6'4"? Nie ma jak nadrobić.