Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

DonDawido 03.09.2020 15:06

Kolarov to pewnie będzie trochę jako LCB, ale głównie na wahadło jednak.

Lopez 03.09.2020 15:06

nie wymagajcie za wiele od niego

KoBa 03.09.2020 15:06

przecież lubisz Romę, powinieneś wiedzieć

KoBa 03.09.2020 15:06

on tak grał w Romie w minionym sezonie Skepta

Skepta 03.09.2020 15:06

a kolarova chemy nauczyc grac w trojce z tylu xD

DonDawido 03.09.2020 15:06

Swoje zagrał, później strzelił focha i się włóczył po boisku, także dzięki Ivan, ale nie musisz wracać.

Lopez 03.09.2020 15:05

cieżko starego psa nowych stuczek nauczyć

WTC 03.09.2020 15:04

szkoda że Perisiak nie ogarnia na wahadle

Lopez 03.09.2020 15:04

no dokładnie

DonDawido 03.09.2020 15:04

Albo jak David Silva. :P

WTC 03.09.2020 15:04

no w sumie prawda

Lopez 03.09.2020 15:03

Fares jest już tak samo blisko lazio, jak tonali Interu,a wiemy jak sie to ostatecznie skołczyło

DonDawido 03.09.2020 15:03

Też wolałbym dać szansę Dalbertowi niż ściągać Emersona, który nigdy specjalnie mnie nie przekonywał.

DonDawido 03.09.2020 15:03

Perisic jako napastnik? Jak? Przecież to typowy skrzydłowy.

WTC 03.09.2020 15:02

pytanie czy on będzie chciał

WTC 03.09.2020 15:02

ale taki Perisić jako 4 napastnik to też dobra opcja

WTC 03.09.2020 15:02

no Nainggolan też

KoBa 03.09.2020 15:02

przede wszystkim Naingolan WTC

WTC 03.09.2020 15:01

Fares ponoć bardzo blisko Lazio

KoBa 03.09.2020 15:01

imo sprzedamy Dalberta i weźmiemy Faresa

WTC 03.09.2020 15:01

no Perisić i Dalberciak od biedy mogliby zostać

KoBa 03.09.2020 15:01

temat Emersona chyba całkiem znika, Chelsea za drogo go wycenia

Lopez 03.09.2020 14:59

czy perisiciowi

Lopez 03.09.2020 14:59

Wole dać szanse dalbertowi niż brać emersona

KoBa 03.09.2020 14:58

GDS podaje, że Skriniar, Brozo i Eriksen chcą zostać, nie ma tez tematu odejscia Lautaro. Natomiast piłkarze będący na ścisłym wylocie (Dalbert, Perisic, Nainggolan, Joao Mario) mają tylko oferty wypożyczeń. Oznacza to, że byc moze niektórzy z nich zostaną włączeni do kadry.

KoBa 03.09.2020 14:53

xD

DonDawido 03.09.2020 14:46

Icardi dobrze bawił się z rodziną Maxiego Lopeza i co? I tak odszedł z Sampy.

maniekfci 03.09.2020 14:45

xddd znakomity wyznacznik xd

Kunbaskier 03.09.2020 14:45

INTER + EA SPORTS FIFA | LUKAKU & PIROLA vs GAGLIARDINI & ESPOSITO https://www.youtube.com/watch?v=_lWS_HukKFs

Kunbaskier 03.09.2020 14:45

Po tym filmiku nie sądzę, że Gaga odejdzie. Chłop dobrze bawi się

zemaria 03.09.2020 14:34

nasi zawodnicy beda zbustowani w gierce

Skepta 03.09.2020 14:34

dokladnie

maniekfci 03.09.2020 14:33

fajne kolabo Interu i Stromziego

Skepta 03.09.2020 14:29

ELo

maniekfci 03.09.2020 14:27

skepta wita,m

JoaoMario 03.09.2020 14:27

ta oferta to fikcja

inter30 03.09.2020 14:23

messi ponoc moze jednak zostac, ogolnie robia blad wedlug mnie jesli to prawda z tymi ofertami city typu jesus silva angelino i kasa

Skepta 03.09.2020 14:22

i wielki duet z Chiesa

Skepta 03.09.2020 14:22

i zrobili z niego talent

Skepta 03.09.2020 14:22

wydaje mi sie ze jedna runda mu wyszla

Chuchu 03.09.2020 14:21

Czy ja wiem, nie przypominam sobie jakiejś podniety nim, przyciągał uwagę tylko ze względu na nazwisko

Skepta 03.09.2020 14:19

a ten giovanii simeone taki talent mial byc a do Cagliari za 13 mln poszedl :D

CzarodziejCzasu 03.09.2020 14:16

I joao mario

JoaoMario 03.09.2020 14:15

czyli Lukaku Eriksena Lautaro Skriniara Barelli czy De Vrija

JoaoMario 03.09.2020 14:15

oby nie sprzedali naszych kluczowych graczy

Endru 03.09.2020 14:12

Cristiano kontuzjowany

Skepta 03.09.2020 14:11

Brahim Diaz z Realu do Milanu, masakra

jaszczomb 03.09.2020 14:09

xd

IlCapitano 03.09.2020 14:09

Skepta tak szkaluje patusa z Luton a kazdy wie iz bardzo chetnie rozwarlby swoj pierscien przed jego husarską knagą

InteristaNagato 03.09.2020 14:07

Salvilukles bilety aktualne?

Skepta 03.09.2020 14:07

nie wiem ile on musi miec lat ze on nicki zapisuje na kartce

Endru 03.09.2020 14:07

To co jutro boom i prezentacja kolarova i vidala? :)

Skepta 03.09.2020 14:07

slyszalem ze ten typ sobie nicki zapisywal gdzies na kartce czujecie to?

InteristaNagato 03.09.2020 14:07

Ciekawe czy dalej chce mi je kupic

InteristaNagato 03.09.2020 14:07

Tak było

Skepta 03.09.2020 14:07

:D

InteristaNagato 03.09.2020 14:06

xDDD

jaszczomb 03.09.2020 14:06

tyra na 3 zmiany na tasmie aby wszystkim bilety do luton kupic

Skepta 03.09.2020 14:06

teraz na druga zmiane pewnie idzie chlopak zarobiony

Skepta 03.09.2020 14:06

a to pewnie mu juz zszedł

Endru 03.09.2020 14:06

Orzeu poczynił działania i od razu lepsza merytoryka na sb

Orzeu 03.09.2020 14:06

nie ma bana

Skepta 03.09.2020 14:06

i notorycznie tu cwaniakowal do ludzi i chcial im bilety zamawiac do Luton zeby do niego przylecieli i dostali po łbie

jaszczomb 03.09.2020 14:06

wpada raz na jakis czas i grozi wszystkim jak leci

jaszczomb 03.09.2020 14:05

jak go nie znasz to nawet nie wiesz co straciles orl

Skepta 03.09.2020 14:05

polak siedzacy w Luton

Orzeu 03.09.2020 14:05

kto to Salvilukles?

Skepta 03.09.2020 14:05

gangster z :Luton

Skepta 03.09.2020 14:05

bo slyszalem ze bedzie sie rozliczał z przeszloscia i padną strzały za niedlugo tutaj

Skepta 03.09.2020 14:04

a Savulikees kiedy opuszcza zaklad karny

Endru 03.09.2020 14:04

XD

Orzeu 03.09.2020 14:04

vancore i pjerun jeszcze siedzą

Skepta 03.09.2020 14:04

klub to nie wiezienie zrozumcie moze co

Skepta 03.09.2020 14:04

poza tym co Messiego trzyma w tej Barcy, tylko im dal, wszystko im wygral, legenda juz zostal dawno, pomnik i tak mu postawia pewnie nawet jak odejdzie, to po co ma siedziec w tej Barcy

Endru 03.09.2020 14:03

Od dawna wiadomo jaki to typ

Orzeu 03.09.2020 14:03

aktualnie zbanownai ilcapitano , alfa

Endru 03.09.2020 14:03

Messi juz pokazywal swoje oblicze w reprezentacji argentyny

Skepta 03.09.2020 14:03

nie mowie tu o 1-3 mln roznicy, ale jakby dostal te 15-20 mln wiecej niz w Interze to by poszedl i jestem pewien

Skepta 03.09.2020 14:02

jakby dostal odpowiednia oferte to by polecial kulfon

Endru 03.09.2020 14:02

Chcialbym na stronie fcinter.pl taka opcje zeby widziec aktualnie zbanowanych uzytkownikow

jaszczomb 03.09.2020 14:02

cap juz pdw ?

kulfon32 03.09.2020 14:01

nie gadaj ze miliardy Euro na koncie, to zamało i trzeba isc dorobić do PSG. Ja mowie o pewnej lojalności. Nie wyobrażam sobie żeby taki Zanetti Nas zostawił dla kasy

jaszczomb 03.09.2020 14:01

no bo mesi kasujac po 50 mln netto co rok z samego klubu faktycznie bedzie mial problem z zapewnieniem przyszlosci xd

Endru 03.09.2020 14:01

Xd

Skepta 03.09.2020 14:00

to sa jednak ludzie kulfon, jednak zapewnienie przyszlosci rodzinie i potomstwu zacznie górować nad klubem w pewnym momencie

Endru 03.09.2020 14:00

Skepta opisuje a ilcap siedzi zagotowany :D

jaszczomb 03.09.2020 13:59

messi zostanie, on gra o wzmocnienia bo ma ambicje

Skepta 03.09.2020 13:59

Kulfon kasa zawsze wygra, jakby Zanetti i Maldini grali w dzisiejszych czasach i dostali 20 mln na ręke od takiego City czy PSG to by na pewno odeszli

Endru 03.09.2020 13:59

Nawet Nagatomo nas nie zostawil jak mial oferte z Realu

kulfon32 03.09.2020 13:59

Wyobrażasz sobie Zanettiego czy Maldiniego, którzy zostawiają swój klub bo "coś" nie idzie ?

Skepta 03.09.2020 13:58

klub go traktowal dobrze a jak mial go inaczej traktowac jak im przez 11 lat mecze sam wygrywal

Skepta 03.09.2020 13:58

do Realu przeciez nie idzie

Skepta 03.09.2020 13:57

kulfon kogo to slowa? jaka zdrada klubu nie czaje, nie wolno mu odejsc z tonacego okretu?

jaszczomb 03.09.2020 13:57

IlCapitano 03.09.2020 13:46 Lubicie sobie wzajemnie rozwierac pierscienie co opisz

Endru 03.09.2020 13:57

Capitano w takiej formie to poziom mroowy

jaszczomb 03.09.2020 13:57

up

Skepta 03.09.2020 13:56

Ale grzeczniej troszeczke bo ja tu o pilce a ty wyzwiska jakies capitano po co to komu znowu ktos strzeli z dupy i bedziesz dzielil cele z tym patriotą z Luton

oster 03.09.2020 13:56

Osrane dembele to powinni do mamy do afryki odesłać

kulfon32 03.09.2020 13:55

Trudno się z tym nie zgodzic: "- Messi dokonuje największej zdrady w historii futbolu. Barcelona potraktowała go fenomenalnie, dała mu wszystko. Kiedyś Gianluigi Buffon został w Juventusie, który został zdegradowany do Serie B - wypalił w programie "El Chiringuito de Jugones". - Nie warto mówić, że Messi nie zrobił nic złego. Nie warto mówić też, że jest zmęczony. Bo niby czym? Ma dość wypłaty wynoszącej 100 milionów euro brutto? Tym, że klub obciążany jest taką pensją? Że jego przyjaciele zarabiają dzięki temu, że znają Messiego? Że pyta się go o wszystko? Że zatrudnia się trenerów, których chce? - podkreślił. - Nie jestem kibicem Realu Madryt. Jeśli Messi opuści Barcelonę, to piłka nożna przegra,"

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się