Kolarov to pewnie będzie trochę jako LCB, ale głównie na wahadło jednak.
nie wymagajcie za wiele od niego
przecież lubisz Romę, powinieneś wiedzieć
on tak grał w Romie w minionym sezonie Skepta
a kolarova chemy nauczyc grac w trojce z tylu xD
Swoje zagrał, później strzelił focha i się włóczył po boisku, także dzięki Ivan, ale nie musisz wracać.
cieżko starego psa nowych stuczek nauczyć
szkoda że Perisiak nie ogarnia na wahadle
no dokładnie
Albo jak David Silva.
no w sumie prawda
Fares jest już tak samo blisko lazio, jak tonali Interu,a wiemy jak sie to ostatecznie skołczyło
Też wolałbym dać szansę Dalbertowi niż ściągać Emersona, który nigdy specjalnie mnie nie przekonywał.
Perisic jako napastnik? Jak? Przecież to typowy skrzydłowy.
pytanie czy on będzie chciał
ale taki Perisić jako 4 napastnik to też dobra opcja
no Nainggolan też
przede wszystkim Naingolan WTC
Fares ponoć bardzo blisko Lazio
imo sprzedamy Dalberta i weźmiemy Faresa
no Perisić i Dalberciak od biedy mogliby zostać
temat Emersona chyba całkiem znika, Chelsea za drogo go wycenia
czy perisiciowi
Wole dać szanse dalbertowi niż brać emersona
GDS podaje, że Skriniar, Brozo i Eriksen chcą zostać, nie ma tez tematu odejscia Lautaro. Natomiast piłkarze będący na ścisłym wylocie (Dalbert, Perisic, Nainggolan, Joao Mario) mają tylko oferty wypożyczeń. Oznacza to, że byc moze niektórzy z nich zostaną włączeni do kadry.
xD
Icardi dobrze bawił się z rodziną Maxiego Lopeza i co? I tak odszedł z Sampy.
xddd znakomity wyznacznik xd
INTER + EA SPORTS FIFA | LUKAKU & PIROLA vs GAGLIARDINI & ESPOSITO https://www.youtube.com/watch?v=_lWS_HukKFs
Po tym filmiku nie sądzę, że Gaga odejdzie. Chłop dobrze bawi się
nasi zawodnicy beda zbustowani w gierce
dokladnie
fajne kolabo Interu i Stromziego
ELo
skepta wita,m
ta oferta to fikcja
messi ponoc moze jednak zostac, ogolnie robia blad wedlug mnie jesli to prawda z tymi ofertami city typu jesus silva angelino i kasa
i wielki duet z Chiesa
i zrobili z niego talent
wydaje mi sie ze jedna runda mu wyszla
Czy ja wiem, nie przypominam sobie jakiejś podniety nim, przyciągał uwagę tylko ze względu na nazwisko
a ten giovanii simeone taki talent mial byc a do Cagliari za 13 mln poszedl
I joao mario
czyli Lukaku Eriksena Lautaro Skriniara Barelli czy De Vrija
oby nie sprzedali naszych kluczowych graczy
Cristiano kontuzjowany
Brahim Diaz z Realu do Milanu, masakra
xd
Skepta tak szkaluje patusa z Luton a kazdy wie iz bardzo chetnie rozwarlby swoj pierscien przed jego husarską knagą
Salvilukles bilety aktualne?
nie wiem ile on musi miec lat ze on nicki zapisuje na kartce
To co jutro boom i prezentacja kolarova i vidala?
slyszalem ze ten typ sobie nicki zapisywal gdzies na kartce czujecie to?
Ciekawe czy dalej chce mi je kupic
Tak było
xDDD
tyra na 3 zmiany na tasmie aby wszystkim bilety do luton kupic
teraz na druga zmiane pewnie idzie chlopak zarobiony
a to pewnie mu juz zszedł
Orzeu poczynił działania i od razu lepsza merytoryka na sb
nie ma bana
i notorycznie tu cwaniakowal do ludzi i chcial im bilety zamawiac do Luton zeby do niego przylecieli i dostali po łbie
wpada raz na jakis czas i grozi wszystkim jak leci
jak go nie znasz to nawet nie wiesz co straciles orl
polak siedzacy w Luton
kto to Salvilukles?
gangster z :Luton
bo slyszalem ze bedzie sie rozliczał z przeszloscia i padną strzały za niedlugo tutaj
a Savulikees kiedy opuszcza zaklad karny
XD
vancore i pjerun jeszcze siedzą
klub to nie wiezienie zrozumcie moze co
poza tym co Messiego trzyma w tej Barcy, tylko im dal, wszystko im wygral, legenda juz zostal dawno, pomnik i tak mu postawia pewnie nawet jak odejdzie, to po co ma siedziec w tej Barcy
Od dawna wiadomo jaki to typ
aktualnie zbanownai ilcapitano , alfa
Messi juz pokazywal swoje oblicze w reprezentacji argentyny
nie mowie tu o 1-3 mln roznicy, ale jakby dostal te 15-20 mln wiecej niz w Interze to by poszedl i jestem pewien
jakby dostal odpowiednia oferte to by polecial kulfon
Chcialbym na stronie fcinter.pl taka opcje zeby widziec aktualnie zbanowanych uzytkownikow
cap juz
?
nie gadaj ze miliardy Euro na koncie, to zamało i trzeba isc dorobić do PSG. Ja mowie o pewnej lojalności. Nie wyobrażam sobie żeby taki Zanetti Nas zostawił dla kasy
no bo mesi kasujac po 50 mln netto co rok z samego klubu faktycznie bedzie mial problem z zapewnieniem przyszlosci xd
Xd
to sa jednak ludzie kulfon, jednak zapewnienie przyszlosci rodzinie i potomstwu zacznie górować nad klubem w pewnym momencie
Skepta opisuje a ilcap siedzi zagotowany
messi zostanie, on gra o wzmocnienia bo ma ambicje
Kulfon kasa zawsze wygra, jakby Zanetti i Maldini grali w dzisiejszych czasach i dostali 20 mln na ręke od takiego City czy PSG to by na pewno odeszli
Nawet Nagatomo nas nie zostawil jak mial oferte z Realu
Wyobrażasz sobie Zanettiego czy Maldiniego, którzy zostawiają swój klub bo "coś" nie idzie ?
klub go traktowal dobrze a jak mial go inaczej traktowac jak im przez 11 lat mecze sam wygrywal
do Realu przeciez nie idzie
kulfon kogo to slowa? jaka zdrada klubu nie czaje, nie wolno mu odejsc z tonacego okretu?
IlCapitano 03.09.2020 13:46 Lubicie sobie wzajemnie rozwierac pierscienie co opisz
Capitano w takiej formie to poziom mroowy
up
Ale grzeczniej troszeczke bo ja tu o pilce a ty wyzwiska jakies capitano po co to komu znowu ktos strzeli z dupy i bedziesz dzielil cele z tym patriotą z Luton
Osrane dembele to powinni do mamy do afryki odesłać
Trudno się z tym nie zgodzic: "- Messi dokonuje największej zdrady w historii futbolu. Barcelona potraktowała go fenomenalnie, dała mu wszystko. Kiedyś Gianluigi Buffon został w Juventusie, który został zdegradowany do Serie B - wypalił w programie "El Chiringuito de Jugones". - Nie warto mówić, że Messi nie zrobił nic złego. Nie warto mówić też, że jest zmęczony. Bo niby czym? Ma dość wypłaty wynoszącej 100 milionów euro brutto? Tym, że klub obciążany jest taką pensją? Że jego przyjaciele zarabiają dzięki temu, że znają Messiego? Że pyta się go o wszystko? Że zatrudnia się trenerów, których chce? - podkreślił. - Nie jestem kibicem Realu Madryt. Jeśli Messi opuści Barcelonę, to piłka nożna przegra,"