Archiwum shoutboksa

Kredence 03.09.2020 15:57

wiadomo, że to inny kaliber graczy ale jednak

Kredence 03.09.2020 15:56

teraz oglądam serie Heat - Bucks i Matthews jest trupem po achillesie, zero atletyzmu a był świetnym 3 and D

DonDawido 03.09.2020 15:56

No za wesoło nie ma na pewno. Zgaduję, że zmieni trochę styl gry i pójdzie delikatnie w stronę Klaya, czyli więcej rzutów z pozycji wypracowanej przez drużynę. Taka prognoza. :D

Kredence 03.09.2020 15:55

achilles to prawie śmierć dla koszykarza

DonDawido 03.09.2020 15:55

Nawet jeśli będzie grać trochę poniżej tego poziomu, to myślę, że i tak będzie groźny w kluczowych punktach sezonu.

Kredence 03.09.2020 15:55

dokładnie

DonDawido 03.09.2020 15:55

A kontuzja Duranta fatalna, chyba tylko Dominique wrócił po niej wciąż w dobrej formie. Na jego plus przemawia jego styl gry i świetny rzut.

Kredence 03.09.2020 15:54

Durant mając taki rzut pewnie wróci do formy, pytanie czy będzie wstanie dalej grać na poziomie mvp

DonDawido 03.09.2020 15:54

Irvinga nigdy nie lubiłem, koleś fajnie gra 1 na 1, widowiskowo, dość skutecznie, ale w głowie za wiele nie ma. PG powinien mieć jednak boiskowe IQ.

Kredence 03.09.2020 15:53

albo nawet drugim

Kredence 03.09.2020 15:53

on musi grać bo będzie ich trzecim najlepszym graczem

Kredence 03.09.2020 15:53

dobrze, że mają Leverta

DonDawido 03.09.2020 15:53

Ciekawe czy Levert będzie grał cały czas w pierwszym składzie. Mogliby zagrać small-ball z nim na SF i Durant PF.

Kredence 03.09.2020 15:53

dużo znaków zapytania

Kredence 03.09.2020 15:52

Irving dla mnie to już głównie nazwisko a Durant bo kontuzji która niszczy koszykarzy

DonDawido 03.09.2020 15:52

Poczekajmy jeszcze na jakieś transfery, o ile zrobią, bo skład mają mega groźny.

Kredence 03.09.2020 15:51

chociaż Kerr pokazał, że można

Kredence 03.09.2020 15:51

to raczej się nie uda

Kredence 03.09.2020 15:50

Nash jako trener chyba spoko ale nie teraz, za szybko

DonDawido 03.09.2020 15:49

Kyrie "Flat Earth" Irving? Mądrości bym się po nim nie spodziewał.

maverik 03.09.2020 15:49

moze Kyrie zmadrzeje na parkiecie

DonDawido 03.09.2020 15:47

Nash trenerem? Ciekawe. Inteligentni PG dość często zostają dobrymi trenerami, ale Nets nie mają za bardzo czasu na eksperymenty.

DonDawido 03.09.2020 15:46

Piter, czekamy na formację 20/21.

maverik 03.09.2020 15:45

ocen kredenc

maverik 03.09.2020 15:45

Hall of Fame guard Steve Nash has signed a four-year contract to become the next coach of the Brooklyn Nets, sources tell ESPN.

Kredence 03.09.2020 15:43

nie możesz wymagać zbyt wiele

WTC 03.09.2020 15:42

tak to się żyje w tym czarno-białym świecie

WTC 03.09.2020 15:41

no jak się ma zdrowe podejście do pracy trenera i chwali za dobre, a za błędne decyzje krytykuje, to jest się chorągiewką xDD

Kredence 03.09.2020 15:40

cześć

Piter 03.09.2020 15:40

idę na siłkę gnij tu dalej nara

Piter 03.09.2020 15:40

i miałem racje

Piter 03.09.2020 15:40

no i nic nie wygraliśmy

Piter 03.09.2020 15:40

no dalej kredens chorągiewko

Kredence 03.09.2020 15:40

taka różnica

Kredence 03.09.2020 15:40

no płakałem po Bologni, ty płaczesz caly sezon

Piter 03.09.2020 15:40

no i Allegri nimi zdobywał majstra bez płaczu i lamentu

DonDawido 03.09.2020 15:39

Matuidi to może i elastyczny, ale Khedira to już bardziej kruchy. :D

Skepta 03.09.2020 15:39

i znajdzie se kolejna wymowke na konferencji

Skepta 03.09.2020 15:39

a potem bedzie ryczal podczas sezonu

Skepta 03.09.2020 15:39

to niezle rządania

Piter 03.09.2020 15:39

ciekawe czy bierze leki i pamięta jak po kompro z bolonią płakał na grzywke

WTC 03.09.2020 15:39

i elastyczna pomoc w postaci Matuidi - Khedira

Piter 03.09.2020 15:39

no ale jak widać to takiemu kredensowi wystarcza rownież

Kredence 03.09.2020 15:38

lepszy Mandzukic na skrzydle

Piter 03.09.2020 15:38

emerson i vidal to są żądania conte, to tak jakby dziwka za seks życzyła sobie 30 zł/h

Kredence 03.09.2020 15:37

to prawda

Piter 03.09.2020 15:37

dokładnie ja sie nie znam

Kredence 03.09.2020 15:37

w juve też tak grali

Kredence 03.09.2020 15:36

stoperzy Atalanty też grają ofensywnie i idą do przodu ale tego Piter pewnie nie wie bo skąd

DonDawido 03.09.2020 15:35

Dobra, dalej już nie czytam.

Piter 03.09.2020 15:35

coś niesamowitego gra gagliardinim i cofnięcie go do obrony

Piter 03.09.2020 15:35

z ofensywnymi stoperami, bastoni i godin już szlifują wyjścia pod bramkę rywali :lol:

DonDawido 03.09.2020 15:35

Tylko błagam, ktoś nowy na lewe wahadło. Nikt z obecnej kadry.

Piter 03.09.2020 15:34

352 oceńcie

DonDawido 03.09.2020 15:34

Nooo, szkoda Sandro. Będziemy to za parę lat wspominać z żalem.

Piter 03.09.2020 15:34

uwaga przewiduje formacje na sezon 20/21

WTC 03.09.2020 15:34

ten Tonali u niego w pierwszym składzie jest oczywisty niczym wschód i zachód słońca

DonDawido 03.09.2020 15:34

Chociaż z drugiej strony - w LM jednak powalczył.

WTC 03.09.2020 15:34

no Allegri jest znany z prowadzania młodych piłkarzy

Skepta 03.09.2020 15:33

teraz jest najlepszy moment zeby slaby juve z amatorem na lawce zdetronizowac i allegri ekspert by to zrobil a my dalej Conte trzymamy

InteristaNagato 03.09.2020 15:33

xD

DonDawido 03.09.2020 15:33

Myślę, że te 5 lat Maxa w Juve są trochę przekłamane przez gówniany poziom reszty ligi.

Skepta 03.09.2020 15:33

to zobaczysz co sie bedzie dzialo don dawido

Skepta 03.09.2020 15:33

conte pewnie dalej mysli ze vidal jest na tym samym poziomie co gral w juve xd

DonDawido 03.09.2020 15:32

Kiedy ostatnio wdziałeś jakiś mecz w wykonaniu Vidala?

Piter 03.09.2020 15:32

a ja maksymalnie wolałbym Maxa bo potrafił w judkach usiedzieć 5 lat i triumfować nieprzerwanie

DonDawido 03.09.2020 15:32

Natomiast jeśli Conte = rezygnacja z Tonalego, a Allegri = przyjście Tonalego, to jednak minimalnie wolałbym Maxa.

Skepta 03.09.2020 15:32

a potem sie okaze ze vidal sie bedzie kopal po czole

Skepta 03.09.2020 15:32

a ten bedzie do usranej smierci plakal o tego vidala

Skepta 03.09.2020 15:32

Allegri potrafi cos ulepic z tego co ma i nie placze

Piter 03.09.2020 15:31

Allegri by sie nie zesrał o tego vidala tak strasznie

DonDawido 03.09.2020 15:31

Ja wcale jakoś zachwycony Conte nie jestem, ale daleko mi też do takiego najazdu na niego. :D

Piter 03.09.2020 15:31

dokładnie

Skepta 03.09.2020 15:31

ale po co? lepiej trzymac Cone

Skepta 03.09.2020 15:31

Allegri by wyjasnil ten juventus zwlaszcza pirlo

Piter 03.09.2020 15:31

Potrzebujemy trenera grającego środkiem pola, moje propozycje to 1. Allegri 2. Mancini 3. Giampaolo

WTC 03.09.2020 15:31

niektórzy tutaj wyzywają Conte od betonów, a sami mają gips w głowie

Skepta 03.09.2020 15:31

zobaczymy jak Pirlo zweryfikuje waszego geniusza przeszczepa

DonDawido 03.09.2020 15:31

I Ranocchia na szpicy.

Skepta 03.09.2020 15:30

dobra szkoda sie klocic

DonDawido 03.09.2020 15:30

Valero z lewej, z prawej Candreva.

Dzonyy 03.09.2020 15:30

xDDD

WTC 03.09.2020 15:30

to Lautaro na skrzydle czy Lukaku?

Skepta 03.09.2020 15:30

i Bareli

WTC 03.09.2020 15:30

no ta kadra idealnie skrojona pod ustawienie preferowane przez Spaleciaka

Skepta 03.09.2020 15:29

nie mial eriksena i lukaku

Skepta 03.09.2020 15:29

spaletti nie mial takiej kadry co ma conte

Piter 03.09.2020 15:29

przede wszystkim to 4 rozgrywki i we wszystkich nogi rozłożone

InteristaNagato 03.09.2020 15:29

Witam Piter

WTC 03.09.2020 15:29

no za Spalla oglądaliśmy plecy Romy i Napoli +1

Dzonyy 03.09.2020 15:28

i Ci oczy zaslaniaja

Dzonyy 03.09.2020 15:28

skepta ty sobie chyba zbyt duze usta zrobiles

Skepta 03.09.2020 15:28

traktujecie to jako sukces

Dzonyy 03.09.2020 15:28

Jak Spall gral 4-2-3-1 to tu były płacze, ze powinien grac 3-5-2

Skepta 03.09.2020 15:28

jestescie zaslepieni, jara was patrzenie plecow juventusu

WTC 03.09.2020 15:28

no grałby 4-3-3, czyli odpada Bastoni i Lukaku

DonDawido 03.09.2020 15:28

Siemano Piter.

Skepta 03.09.2020 15:28

na pewno nie gralby zasranym 3-5-2-

Skepta 03.09.2020 15:28

jaki troling cenzor xdddd spaletti jest bardziej elastyczny

Piter 03.09.2020 15:28

witam Skepta DonDawido i InteristaNagato

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się