jaki budżet masz Nasir powiedz co mozemy zrobic
jestem WIG20 dobrze wiem jak wszystko stoi
czekamy
Opisze później kolejny popis dawidowej natury białego rycerza ale teraz muszę udać się sypialni zbudzić Zosię
i wypominki, że przecież ci gotowałam, było nam tak dobrze
Xddd typowe
maniekfci 04.09.2020 07:34 co ona ma, czego ja nie mam
i pewnie by padła na kolana z nadzieją na odczarowanie
ale na pewno dawidek bedzie zachwycony
co ona ma, czego ja nie mam
kim ona jest
nie wiem jak agatka
w kim
to by było pięne
może powiesz jej, że się noe zobaczycie, bo się zakochałeś
ciekawe jak na to Agatka zareaguje
az tak to nie
xd
czyli już nie będzie foto, jeśli planujesz się jej oswiadczyć
tak
mówimy o Zosi
;ooo
bardzo intensywnie, nie mozemy bez siebie zyc, to chyba ta jedyna
może jakieś foto
Wieczorem jak wróce planuje 50km na rowerze
nasir jak Zosia
Zaraz prysznic. I jadę ogarniać sprawy związane z weselem
ja wlasnie koncze pyszne espresso zaparzone przez konkubine
Co dziwne bo dopiero robie espresso
Ja wlasnie wstałem. i postawiłem furewera
witam dzonyy
witam maniek
praca i powró na Mazury, jajecznica z 5 jaj, 5 k, 100%
Witam
moze ktoz zechce opisac plany na piatek, posilki, szaconawina liczke krokow oraz procent baterii w ajfonie
witam @Nasir
witam
darmian hatryk i z 2 razy pilke z lini wybije
dl nas oczywiscie
dla kogo
spokojnie, będzie darmian więc bedzie z 4;0
oby tylko klasycznie nie urwali gównogolem albo przy pomocy sędziego
odbębnić z nimi na począktu jest dobrze
fiora na start
Niesamowicie uspiona czujność
Swoja droga to zabawne. Moze dostac wszystkich graczy jakich chce od zeszłego roku. Czyli Kolarov, Darmian, Vidal, Emerson, Ngolo i Dzeko
Nie spodziewalem sie, ze moja teoria jest prawdziwa, ale jest masa przesłanek
Conte to kret turynski. Specjalnie przegrany final, liga przegrana o punkt a teraz ściąga darmiana, kolarova i Vidala zeby finalnie zniszczyc Inter. To jednak jest prawda
+1
i podyskutowac
jak opisze 3 lige to sie twoje kutno zalapie to bedziesz mial co poczytac
maverik bardzo ładnie opisałeś niestety płk nikogo nie interesuje pewnie nawet koszykarzy i działaczy
Roma ponoc za okolo 12 mln euro bierze Smaillinga, janusze biznesu
chociaz kandrzew nawet nie byl zmiennikiem DD bo wchodzil Moses
zabraklo elementu zaskoczenia w finale przez to
Tego nie pomalujesz
Jak to mawiają we Włoszech bettonore Victoriale
tzw betonowy defensywny sklad
do konca sezonu
Conte jechal na zwycieskim skladzie od meczu z Napoli
postawil na bardziej defensywnego DD i tyle
Mnie ciekawi co sie z Candreva działo, ze tak nagle go Conte odpalil
Do tego zmarł mu ojciec
candreva sezon zycia, a i tak nikt go nie kupi
Kądrewa chyba zalicza won z tego co można wyczytać
no ja tez
bo logiki to ja tutaj nie widze w tym transferze
znajac zycie jakies przyslugi miedzy klubami
niby przy sprowadzeniu Darmiana przez Parme nasi obiecali go kupic po sezonie, jaki to ma sens niestety nie mam pojecia
To co Rano leci ?
nie chce tego darmian po uj on
asamoah czy dalbert na wylocie wiec zostaje candreva na prawej jako zmiennik Hakimiego
nie wiem jakie plany ma krul wobec DD ale on jest uniwersalny wiec to nie problem
Young i Hakimi to pewniaki
4 wahadła będą grały
Damian pewnie na śo
czyje miejsce on zajmie ?
hmm za kogo darmian?
Ciekawe po co on
Tak. 3-letni kontrakt jest gotowy
Powazanie ?
xD
Darmian coraz bliżej Interu. 2,5 mln euro dla Parmy @Dy Marco
Borek ma Inter w sercu
Wspaniała historia się napisała się.
dzis dla wysp owczych 3 bramki strzelil Olsen, co ciekawe to 3 roznych pilkarzy
niemal oficjalne
no cos ty przeciez borek to pewne info tylko rozpowiada
Co to za gracz ? Na Transfermarkt widzę że środkowy obrońca. Plota jak nic
Borek coś w meczu wspominał o Ginterze , że idzie do Interu i będzie inkasować 7M ?
Małryto z koronawirusem
nie wiem ale borek mowi ze iddzie do nas i bedzie zarabial 7mln
Co to za Ginter ?
no i beka z gerow
dokl
Ginter w Interze z pensja 7mln. Dobry towar Borek
lopetz wytlumacz mi czym ja cie wczoraj obrazilem by dostac bana co
a dla kogo ma grać dla milanu?