Archiwum shoutboksa

Skepta 04.09.2020 07:39

jaki budżet masz Nasir powiedz co mozemy zrobic

Skepta 04.09.2020 07:39

jestem WIG20 dobrze wiem jak wszystko stoi

maniekfci 04.09.2020 07:38

czekamy

Nasir 04.09.2020 07:37

Opisze później kolejny popis dawidowej natury białego rycerza ale teraz muszę udać się sypialni zbudzić Zosię

maniekfci 04.09.2020 07:36

i wypominki, że przecież ci gotowałam, było nam tak dobrze

Nasir 04.09.2020 07:36

Xddd typowe

Nasir 04.09.2020 07:36

maniekfci 04.09.2020 07:34 co ona ma, czego ja nie mam

maniekfci 04.09.2020 07:35

i pewnie by padła na kolana z nadzieją na odczarowanie

Nasir 04.09.2020 07:35

ale na pewno dawidek bedzie zachwycony

maniekfci 04.09.2020 07:34

co ona ma, czego ja nie mam

maniekfci 04.09.2020 07:34

kim ona jest

Nasir 04.09.2020 07:34

nie wiem jak agatka

maniekfci 04.09.2020 07:34

w kim

maniekfci 04.09.2020 07:34

to by było pięne

maniekfci 04.09.2020 07:34

może powiesz jej, że się noe zobaczycie, bo się zakochałeś

maniekfci 04.09.2020 07:34

ciekawe jak na to Agatka zareaguje

Nasir 04.09.2020 07:34

az tak to nie

Nasir 04.09.2020 07:34

xd

maniekfci 04.09.2020 07:33

czyli już nie będzie foto, jeśli planujesz się jej oswiadczyć

Nasir 04.09.2020 07:33

tak

maniekfci 04.09.2020 07:32

mówimy o Zosi

maniekfci 04.09.2020 07:32

;ooo

Nasir 04.09.2020 07:32

bardzo intensywnie, nie mozemy bez siebie zyc, to chyba ta jedyna

maniekfci 04.09.2020 07:32

może jakieś foto

Dzonyy 04.09.2020 07:32

Wieczorem jak wróce planuje 50km na rowerze

maniekfci 04.09.2020 07:32

nasir jak Zosia

Dzonyy 04.09.2020 07:31

Zaraz prysznic. I jadę ogarniać sprawy związane z weselem

Nasir 04.09.2020 07:31

ja wlasnie koncze pyszne espresso zaparzone przez konkubine

Dzonyy 04.09.2020 07:31

Co dziwne bo dopiero robie espresso

Dzonyy 04.09.2020 07:31

Ja wlasnie wstałem. i postawiłem furewera

Nasir 04.09.2020 07:31

witam dzonyy

Nasir 04.09.2020 07:31

witam maniek

maniekfci 04.09.2020 07:31

praca i powró na Mazury, jajecznica z 5 jaj, 5 k, 100%

Dzonyy 04.09.2020 07:31

Witam

Nasir 04.09.2020 07:30

moze ktoz zechce opisac plany na piatek, posilki, szaconawina liczke krokow oraz procent baterii w ajfonie

maniekfci 04.09.2020 07:30

witam @Nasir

Nasir 04.09.2020 07:30

witam

jaszczomb 04.09.2020 07:30

darmian hatryk i z 2 razy pilke z lini wybije

jaszczomb 04.09.2020 07:30

dl nas oczywiscie

maniekfci 04.09.2020 07:29

dla kogo

jaszczomb 04.09.2020 07:28

spokojnie, będzie darmian więc bedzie z 4;0

maniekfci 04.09.2020 07:14

oby tylko klasycznie nie urwali gównogolem albo przy pomocy sędziego

maniekfci 04.09.2020 07:13

odbębnić z nimi na począktu jest dobrze

maniekfci 04.09.2020 07:13

fiora na start

CzarodziejCzasu 04.09.2020 07:07

Niesamowicie uspiona czujność

CzarodziejCzasu 04.09.2020 07:06

Swoja droga to zabawne. Moze dostac wszystkich graczy jakich chce od zeszłego roku. Czyli Kolarov, Darmian, Vidal, Emerson, Ngolo i Dzeko

CzarodziejCzasu 04.09.2020 06:55

Nie spodziewalem sie, ze moja teoria jest prawdziwa, ale jest masa przesłanek

CzarodziejCzasu 04.09.2020 06:54

Conte to kret turynski. Specjalnie przegrany final, liga przegrana o punkt a teraz ściąga darmiana, kolarova i Vidala zeby finalnie zniszczyc Inter. To jednak jest prawda

Czarson 04.09.2020 03:27

+1

maverik 04.09.2020 02:37

i podyskutowac

maverik 04.09.2020 02:36

jak opisze 3 lige to sie twoje kutno zalapie to bedziesz mial co poczytac

Czarson 04.09.2020 01:44

maverik bardzo ładnie opisałeś niestety płk nikogo nie interesuje pewnie nawet koszykarzy i działaczy

Endru 04.09.2020 00:17

Roma ponoc za okolo 12 mln euro bierze Smaillinga, janusze biznesu :D

Endru 04.09.2020 00:15

chociaz kandrzew nawet nie byl zmiennikiem DD bo wchodzil Moses

Endru 04.09.2020 00:13

zabraklo elementu zaskoczenia w finale przez to

Czarson 04.09.2020 00:13

Tego nie pomalujesz

Czarson 04.09.2020 00:13

Jak to mawiają we Włoszech bettonore Victoriale

Endru 04.09.2020 00:12

tzw betonowy defensywny sklad

Endru 04.09.2020 00:12

do konca sezonu

Endru 04.09.2020 00:12

Conte jechal na zwycieskim skladzie od meczu z Napoli

Kredence 04.09.2020 00:12

postawil na bardziej defensywnego DD i tyle

Dzonyy 04.09.2020 00:12

Mnie ciekawi co sie z Candreva działo, ze tak nagle go Conte odpalil

Czarson 04.09.2020 00:11

Do tego zmarł mu ojciec

Endru 04.09.2020 00:08

candreva sezon zycia, a i tak nikt go nie kupi

Nitrogen 04.09.2020 00:08

Kądrewa chyba zalicza won z tego co można wyczytać

Endru 04.09.2020 00:07

no ja tez

Kredence 04.09.2020 00:07

bo logiki to ja tutaj nie widze w tym transferze

Kredence 04.09.2020 00:07

znajac zycie jakies przyslugi miedzy klubami

Kredence 04.09.2020 00:06

niby przy sprowadzeniu Darmiana przez Parme nasi obiecali go kupic po sezonie, jaki to ma sens niestety nie mam pojecia

Dzonyy 04.09.2020 00:06

To co Rano leci ?

Endru 04.09.2020 00:01

nie chce tego darmian po uj on

Endru 04.09.2020 00:00

asamoah czy dalbert na wylocie wiec zostaje candreva na prawej jako zmiennik Hakimiego

Endru 03.09.2020 23:59

nie wiem jakie plany ma krul wobec DD ale on jest uniwersalny wiec to nie problem

Endru 03.09.2020 23:59

Young i Hakimi to pewniaki

Czarson 03.09.2020 23:58

4 wahadła będą grały

Czarson 03.09.2020 23:57

Damian pewnie na śo

Endru 03.09.2020 23:54

czyje miejsce on zajmie ?

Endru 03.09.2020 23:54

hmm za kogo darmian?

Dzonyy 03.09.2020 23:53

Ciekawe po co on :D

Nitrogen 03.09.2020 23:53

Tak. 3-letni kontrakt jest gotowy

Dzonyy 03.09.2020 23:52

Powazanie ? :D

Dzonyy 03.09.2020 23:52

xD

Nitrogen 03.09.2020 23:47

Darmian coraz bliżej Interu. 2,5 mln euro dla Parmy @Dy Marco

Endru 03.09.2020 23:24

Borek ma Inter w sercu

Woo-cash 03.09.2020 23:20

Wspaniała historia się napisała się.

Czarson 03.09.2020 23:14

dzis dla wysp owczych 3 bramki strzelil Olsen, co ciekawe to 3 roznych pilkarzy :D

Alfa 03.09.2020 22:57

niemal oficjalne ;)

Alfa 03.09.2020 22:57

no cos ty przeciez borek to pewne info tylko rozpowiada

Sempre_Inter 03.09.2020 22:56

Co to za gracz ? Na Transfermarkt widzę że środkowy obrońca. Plota jak nic

Sempre_Inter 03.09.2020 22:56

Borek coś w meczu wspominał o Ginterze , że idzie do Interu i będzie inkasować 7M ?

WTC 03.09.2020 22:53

:cry:

Nitrogen 03.09.2020 22:46

Małryto z koronawirusem

Kazam 03.09.2020 22:42

:D

Kazam 03.09.2020 22:42

nie wiem ale borek mowi ze iddzie do nas i bedzie zarabial 7mln

Dzonyy 03.09.2020 22:40

Co to za Ginter ?

Alfa 03.09.2020 22:39

no i beka z gerow

Alfa 03.09.2020 22:12

dokl

Yascarr 03.09.2020 22:07

Ginter w Interze z pensja 7mln. Dobry towar Borek

Alfa 03.09.2020 22:02

lopetz wytlumacz mi czym ja cie wczoraj obrazilem by dostac bana co

Lopez 03.09.2020 21:47

a dla kogo ma grać dla milanu?

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się