wpuszczałby Santona
Zesrałby się
dobra to jednak trolling
Spaletti by zrobil wiecej z taka kadra co ma Conte obecnie
Ale poza tym (i poza zmianami w okolicach 80. minuty), to jednak szanuję Lucka.
Ja mu wciąż pamiętam końcówkę 18/19, Martinez w gazie, formę złapał, ale jak tylko wróciła primadonna Icardi, to od razu Lautaro na ławkę.
jesteśmy beneficjentami ustawienia 3-5-2, czy komuś się to podoba, czy nie
i takie są fakty
no ale co ja o nim złego napisałem? Spalletti grałby 2 obrońców i nie byłoby szans na Bastoniego w podstawie, czy na duet LuLa
Ale Spalla to Ty szanuj.
to że u Spallettiego np. taki Bastoni oglądałby mecze z trybun też im nie przejdzie przez gardło (klawiaturę w tym przypadku)
antygrzywkarze wypominają śmiesznego Lazaro np. ale o wspaniałej decyzji o sprowadzeniu Lukaku i to, że głównym architektem tego pomysłu był Conte to już zapominają
Dobra jadę do Kielc poćwiczyć pompki na agatce, póki gach jest w ubezpieczalni
Z Avonu to mam tylko tego antywirusa.
bo nikt n ie jest w jego jedynym teamcie
chociaż ze skeptą to można o jakiś nowych produktach avonu pogadać prędzej, tylko on nie ma z kim
niektórzy już zapomnieli jak to jest w marcu żegnać się z szansami na LM
cze
witam mebel
jeśli tak to RIP
Nie no, też podejrzewam trolling, ale mam akurat chwilę wolną, to stwierdziłem, że pójdę na sparing na SB.
to raczej głupota nie trolling
też myśle, że on powaznie
ja się obawiam, że to nie jest trolling
on tak może do wieczora
gość was trolluje a wy chcecie z nim dyskusje prowadzić xd
A życie to nie FIFA, że zrobisz trzy transfery, pięć browarów i triplettę co sezon.
i konsekwentnie się do nich zbliżamy
chociaz nawet i Arsenal zaczal cos wygrywac
my potrzebujemy trofeow
ten klub to nie Arsenal
xd
anwert gatusso cos wygral
Podałem Ci przed chwilą proste argumenty: Juve w punktach -7, my w punktach +23.
ale nie ma progresu, skąd
rzeczywiście to samo miejsce
i finale LE?
no od 4 miejsca zabezpieczonego w dramatycznych okolicznościach do 2 miejsca i zapewnionego awansu do LM
mam wam przypomnac co conte zrobil w coppa italia i LM?
odpadliśmy z PW wsześnie, a o finale europejskich rozgrywek mogliśmy zapomniec
no juve zaczyna gowniec a nie my progresujemy
Dobra, panowie, to chyba troll i rzuca nam baity.
w tamtym roku ledwie była lm w ostatniej kolejce nie wiem czy pamietasz
Co Ty gadasz koleś?
Jakim "tym samym miejscu"? Jakie "nic nie osiągnął"?
i moze sie wam wydawac ze zaliczylismy progres
jedynie juve sie cofnelo w rozwoju
no jak sobie ta grupka zrobiła bożka z Banegi debila, to o co tu więcej pytać
nic?
Conte zrobił mega progres wzgledem poprzedniego sezonu
no wlasnie conte nic nie osiagnal w tym sezonie jestesmy w tym samym miejscu co bylismy
dokladnie
nas nie interesuje gościu jak on wygląda, tylko jakie wyniki osiąga, a wy ciągle jak nie macie o czym pisać i nie macie argumentów to psizecie o jego wyglądzie
Ja nie wiem.
kim jest ta większość
no i o kim piszesz
no wedlug wiekszosci tutaj tak
A dbanie o wygląd to pedalstwo?
hahahahaha
nagle dbanie o wyglad to juz nie pedalstwo xD
zazdrosci innemu bo cos ma
typowe polactwo
Juve natomiast zdobyło raptem 7 punktów mniej, także prosta matematyka - to my bardziej się zbliżyliśmy niż oni zgównieli.
ale hipokryci ja yebie ;dddd
nie, ale za to wie, że Conte ma już 3 siwe włosy więcej na grzywce
Skepta, ale wiesz, że w tym sezonie zdobyliśmy 23 punkty więcej niż w poprzednim?
ziarno od chwastów samo się odzieliło
normalny człowiek nie zwraca na takie pierdoły uwagi
tylko
tylko przez ułomków
zazdrość chyba
gość chce dobrze wyglada, dba o swój wizerunek a na SB jest to wyszydzane
dokl
argument koronny to: LSNIĄCA GRZYWKA
to nie my sie zblizylismy do juve tylko oni zgownieli a my nie umielismy tego wykorzystac
Jak dupę stracisz, to też szukasz nowej.
nie wolno grzech!
Przecież jak ktos straci zeba i wrawi nowego to nikt nie widzi w tym nic zlego
LM pewna już dawno, zbliżyliśmy się do juve, półfinał PW finał LE, wprowadzenie młodych zawodników do składu. Pasmo samych porażek normalnie. Conte spełnił wszystko co od niego oczekiwał zarząd
xdd
mnie rozwala to przywalanie sie o wlosy Conte tak btw
(o kurde, miało być na priv)
(WTC, Lopez, jedziemy z nim)
chyba z tym, że ma włosy, no bo rzeczywiście je ma
że niby z czym miałeś racje odnośnie Conte
A co z Conte? Słaby sezon zagraliśmy?
z Conte mialem racje jak sie wszyscy nad nim spuszczali w marcu jeszcz
zbowu>
a kiedy ty miałeś niby racje
znowu wyjdzie ze mam racje
zobaczysz jak bedzie gral w tej obronie kolarov
ja czuje tego Faresa ściągniemy
nie słuchaj co ci mówią panie z avonu
a cale zycie gral na lewej obronie
gowno mnie to korwa obchodzi jak gral w romie rok temu ale z tego co slyszalem to gral gownianie
wszystkie źródłą podaja, ze Kolarova Conte wybrał jako zmiennika Basto
on jest w dalszym ciągu podniecony transferami mylana
No i grał już na LCB.