Archiwum shoutboksa

InteristaNagato 03.09.2020 15:27

wpuszczałby Santona

InteristaNagato 03.09.2020 15:27

Zesrałby się

WTC 03.09.2020 15:27

dobra to jednak trolling

Skepta 03.09.2020 15:27

Spaletti by zrobil wiecej z taka kadra co ma Conte obecnie

DonDawido 03.09.2020 15:26

Ale poza tym (i poza zmianami w okolicach 80. minuty), to jednak szanuję Lucka.

DonDawido 03.09.2020 15:25

Ja mu wciąż pamiętam końcówkę 18/19, Martinez w gazie, formę złapał, ale jak tylko wróciła primadonna Icardi, to od razu Lautaro na ławkę.

WTC 03.09.2020 15:25

jesteśmy beneficjentami ustawienia 3-5-2, czy komuś się to podoba, czy nie

WTC 03.09.2020 15:24

i takie są fakty

WTC 03.09.2020 15:24

no ale co ja o nim złego napisałem? Spalletti grałby 2 obrońców i nie byłoby szans na Bastoniego w podstawie, czy na duet LuLa

DonDawido 03.09.2020 15:23

Ale Spalla to Ty szanuj.

maniekfci 03.09.2020 15:23

:lol:

Orzeu 03.09.2020 15:22

:lol:

WTC 03.09.2020 15:22

to że u Spallettiego np. taki Bastoni oglądałby mecze z trybun też im nie przejdzie przez gardło (klawiaturę w tym przypadku)

WTC 03.09.2020 15:21

antygrzywkarze wypominają śmiesznego Lazaro np. ale o wspaniałej decyzji o sprowadzeniu Lukaku i to, że głównym architektem tego pomysłu był Conte to już zapominają

Lopez 03.09.2020 15:20

Dobra jadę do Kielc poćwiczyć pompki na agatce, póki gach jest w ubezpieczalni

DonDawido 03.09.2020 15:20

Z Avonu to mam tylko tego antywirusa.

Lopez 03.09.2020 15:19

bo nikt n ie jest w jego jedynym teamcie

Lopez 03.09.2020 15:19

chociaż ze skeptą to można o jakiś nowych produktach avonu pogadać prędzej, tylko on nie ma z kim

WTC 03.09.2020 15:19

niektórzy już zapomnieli jak to jest w marcu żegnać się z szansami na LM

Kredence 03.09.2020 15:19

cze

InteristaNagato 03.09.2020 15:19

witam mebel

Kredence 03.09.2020 15:18

jeśli tak to RIP

DonDawido 03.09.2020 15:18

Nie no, też podejrzewam trolling, ale mam akurat chwilę wolną, to stwierdziłem, że pójdę na sparing na SB. :D

Lopez 03.09.2020 15:18

to raczej głupota nie trolling

Lopez 03.09.2020 15:18

też myśle, że on powaznie

WTC 03.09.2020 15:18

ja się obawiam, że to nie jest trolling

Kredence 03.09.2020 15:18

on tak może do wieczora

Kredence 03.09.2020 15:18

gość was trolluje a wy chcecie z nim dyskusje prowadzić xd

DonDawido 03.09.2020 15:18

A życie to nie FIFA, że zrobisz trzy transfery, pięć browarów i triplettę co sezon.

WTC 03.09.2020 15:17

i konsekwentnie się do nich zbliżamy

Skepta 03.09.2020 15:17

chociaz nawet i Arsenal zaczal cos wygrywac

Skepta 03.09.2020 15:17

my potrzebujemy trofeow

Skepta 03.09.2020 15:17

ten klub to nie Arsenal

Lopez 03.09.2020 15:17

xd

Skepta 03.09.2020 15:17

anwert gatusso cos wygral

DonDawido 03.09.2020 15:17

Podałem Ci przed chwilą proste argumenty: Juve w punktach -7, my w punktach +23.

Lopez 03.09.2020 15:16

ale nie ma progresu, skąd

WTC 03.09.2020 15:16

rzeczywiście to samo miejsce

Skepta 03.09.2020 15:16

i finale LE?

WTC 03.09.2020 15:16

no od 4 miejsca zabezpieczonego w dramatycznych okolicznościach do 2 miejsca i zapewnionego awansu do LM

Skepta 03.09.2020 15:16

mam wam przypomnac co conte zrobil w coppa italia i LM?

Lopez 03.09.2020 15:16

odpadliśmy z PW wsześnie, a o finale europejskich rozgrywek mogliśmy zapomniec

Skepta 03.09.2020 15:16

no juve zaczyna gowniec a nie my progresujemy

DonDawido 03.09.2020 15:16

Dobra, panowie, to chyba troll i rzuca nam baity. :D

Lopez 03.09.2020 15:16

w tamtym roku ledwie była lm w ostatniej kolejce nie wiem czy pamietasz

DonDawido 03.09.2020 15:16

Co Ty gadasz koleś? :D Jakim "tym samym miejscu"? Jakie "nic nie osiągnął"? :D

Skepta 03.09.2020 15:16

i moze sie wam wydawac ze zaliczylismy progres

Skepta 03.09.2020 15:16

jedynie juve sie cofnelo w rozwoju

WTC 03.09.2020 15:16

no jak sobie ta grupka zrobiła bożka z Banegi debila, to o co tu więcej pytać

Lopez 03.09.2020 15:16

nic?

InteristaNagato 03.09.2020 15:16

Conte zrobił mega progres wzgledem poprzedniego sezonu

Skepta 03.09.2020 15:15

no wlasnie conte nic nie osiagnal w tym sezonie jestesmy w tym samym miejscu co bylismy

InteristaNagato 03.09.2020 15:15

dokladnie

Lopez 03.09.2020 15:15

nas nie interesuje gościu jak on wygląda, tylko jakie wyniki osiąga, a wy ciągle jak nie macie o czym pisać i nie macie argumentów to psizecie o jego wyglądzie

DonDawido 03.09.2020 15:15

Ja nie wiem.

WTC 03.09.2020 15:15

kim jest ta większość

WTC 03.09.2020 15:15

no i o kim piszesz

Skepta 03.09.2020 15:15

no wedlug wiekszosci tutaj tak

DonDawido 03.09.2020 15:15

A dbanie o wygląd to pedalstwo?

Skepta 03.09.2020 15:14

hahahahaha

Skepta 03.09.2020 15:14

nagle dbanie o wyglad to juz nie pedalstwo xD

InteristaNagato 03.09.2020 15:14

zazdrosci innemu bo cos ma

InteristaNagato 03.09.2020 15:14

typowe polactwo

DonDawido 03.09.2020 15:14

Juve natomiast zdobyło raptem 7 punktów mniej, także prosta matematyka - to my bardziej się zbliżyliśmy niż oni zgównieli.

Skepta 03.09.2020 15:14

ale hipokryci ja yebie ;dddd

Lopez 03.09.2020 15:13

nie, ale za to wie, że Conte ma już 3 siwe włosy więcej na grzywce

DonDawido 03.09.2020 15:13

Skepta, ale wiesz, że w tym sezonie zdobyliśmy 23 punkty więcej niż w poprzednim?

Lopez 03.09.2020 15:13

ziarno od chwastów samo się odzieliło

WTC 03.09.2020 15:13

normalny człowiek nie zwraca na takie pierdoły uwagi

Lopez 03.09.2020 15:12

tylko

WTC 03.09.2020 15:12

tylko przez ułomków

Lopez 03.09.2020 15:12

zazdrość chyba

KoBa 03.09.2020 15:12

gość chce dobrze wyglada, dba o swój wizerunek a na SB jest to wyszydzane

KoBa 03.09.2020 15:12

dokl

Lopez 03.09.2020 15:12

argument koronny to: LSNIĄCA GRZYWKA

Skepta 03.09.2020 15:11

to nie my sie zblizylismy do juve tylko oni zgownieli a my nie umielismy tego wykorzystac

DonDawido 03.09.2020 15:11

Jak dupę stracisz, to też szukasz nowej.

Lopez 03.09.2020 15:11

nie wolno grzech!

KoBa 03.09.2020 15:11

Przecież jak ktos straci zeba i wrawi nowego to nikt nie widzi w tym nic zlego

Orzeu 03.09.2020 15:11

:lol:

Lopez 03.09.2020 15:11

LM pewna już dawno, zbliżyliśmy się do juve, półfinał PW finał LE, wprowadzenie młodych zawodników do składu. Pasmo samych porażek normalnie. Conte spełnił wszystko co od niego oczekiwał zarząd

WTC 03.09.2020 15:10

xdd

KoBa 03.09.2020 15:10

mnie rozwala to przywalanie sie o wlosy Conte tak btw

DonDawido 03.09.2020 15:10

(o kurde, miało być na priv)

DonDawido 03.09.2020 15:10

(WTC, Lopez, jedziemy z nim)

WTC 03.09.2020 15:10

chyba z tym, że ma włosy, no bo rzeczywiście je ma

WTC 03.09.2020 15:10

że niby z czym miałeś racje odnośnie Conte

DonDawido 03.09.2020 15:09

A co z Conte? Słaby sezon zagraliśmy?

Skepta 03.09.2020 15:09

z Conte mialem racje jak sie wszyscy nad nim spuszczali w marcu jeszcz

Lopez 03.09.2020 15:09

zbowu>

WTC 03.09.2020 15:09

a kiedy ty miałeś niby racje

Skepta 03.09.2020 15:09

znowu wyjdzie ze mam racje

Skepta 03.09.2020 15:09

zobaczysz jak bedzie gral w tej obronie kolarov ;)

KoBa 03.09.2020 15:08

ja czuje tego Faresa ściągniemy

Lopez 03.09.2020 15:08

nie słuchaj co ci mówią panie z avonu

Skepta 03.09.2020 15:07

a cale zycie gral na lewej obronie

Skepta 03.09.2020 15:07

gowno mnie to korwa obchodzi jak gral w romie rok temu ale z tego co slyszalem to gral gownianie

KoBa 03.09.2020 15:07

wszystkie źródłą podaja, ze Kolarova Conte wybrał jako zmiennika Basto

Lopez 03.09.2020 15:07

on jest w dalszym ciągu podniecony transferami mylana

DonDawido 03.09.2020 15:07

No i grał już na LCB.

Shoutbox

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Borgen 21.06.2026 21:29

Mundial to jedno... Drugie to, że z roku na rok drużyny narodowe mają mniej tożsamości... Gra w reprezentacji dla większości to już okazja na pokazanie się, a nie honor...

Nerazzurx10 21.06.2026 21:28

Jednak nie ładuje

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Taremi ładuje bramę Belgom

Nerazzurx10 21.06.2026 21:27

Tak to jest jak się robi mundial nastawiony na hajs

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625087

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się