Archiwum shoutboksa

Skepta 04.09.2020 10:38

a kolarov to boczny obronca a przylazi do nas sie kompromitowac w 3 osoboowym bloku obronnym no i co

Imrahil 04.09.2020 10:38

darmian to boczny obronca

inter30 04.09.2020 10:38

a darmian to kto?

inter30 04.09.2020 10:38

...

Imrahil 04.09.2020 10:38

a nie wahadlowy

Imrahil 04.09.2020 10:38

ofensywny boczny pomocnik

inter30 04.09.2020 10:37

a kto?

Imrahil 04.09.2020 10:37

tylko ze kandrzew to nie wahadlowy

inter30 04.09.2020 10:37

ale mamy doswiadczonego candreve ktorego chce wymienic na amatora

Skepta 04.09.2020 10:37

sam chcial tego Lazaro

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:37

darmian przychodzi bo piotruś naobiecywał parmie po pijaku w styczniu

Imrahil 04.09.2020 10:37

a nie wynalazki typu lazaro

Imrahil 04.09.2020 10:36

ale widać ze konciak chce zaplecze doswiadczonych bocznych

Luki165 04.09.2020 10:36

nie no z tego Darmiana to jest ładna beka. Boże na ujjj on nam ? Jeszcze Koralova czy Vidala rozumiem tak tego Darmiana kompletnie

Skepta 04.09.2020 10:34

mam nadzieje ze kupimy Darmiana, damy mu sie sezon ograc w jakims klubie w Serie A i za rok do nas zawita

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:34

ależ utytułowany ten walentyniak

WTC 04.09.2020 10:33

xddd

Luki165 04.09.2020 10:33

duzy talent ten Darmian ? bedą z niego ludzie ?

Imrahil 04.09.2020 10:33

dobre zdj

Imrahil 04.09.2020 10:33

haha

WTC 04.09.2020 10:32

tu tałzent tłenti tri

Imrahil 04.09.2020 10:31

lazaro do kiedy ma z nami kontrakt ?

Skepta 04.09.2020 10:31

dawac tego Darmiana fast

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:28

zamiast jakiegoś leszcza z bundesligi

WTC 04.09.2020 10:28

chyba bym położył się i zawinął się w dywan ze śmiechu

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:28

niesłychanie doświadczony w serie a darmian

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:27

no ja bym się nie zdziwił

WTC 04.09.2020 10:27

jak Darmian zagra w miejsce Hakimiego xDDD

WTC 04.09.2020 10:27

lamenty zostawcie na pierwszy mecz

WTC 04.09.2020 10:27

nie ma co lamentować

inter30 04.09.2020 10:26

dlatego candreva powinien zostac i tyle, chce grac? to ma pecha bo bedzie wchodzil z lawy, nie powinni z nim dyskutowac nawet

Skepta 04.09.2020 10:25

darmian kolarov zapraszmay zapraszamy

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:25

mogli wypożyczyć jeszcze na rok tego mojżeszka

WTC 04.09.2020 10:24

no ale płacić 10 baniek za połamanego murzyna to też żaden interes

inter30 04.09.2020 10:24

co to za wszechstronnosc jak na kazdej pozycji kopie sie po czole

WTC 04.09.2020 10:24

śmiesznie by to wyglądało

WTC 04.09.2020 10:24

fajna trzyosobowa obrona - DD - Darmian - Kolarov, złożona z bocznych obrońców xDD

inter30 04.09.2020 10:23

juz wole mosesa chyba bo raz kiedys cos pociagnie i jakiegos gola wypracuje a ten to nic

Lopez 04.09.2020 10:23

darmian ma przyjść własnie ze względu na wszechstronność więc i na śo

WTC 04.09.2020 10:23

ale no to taki marny plus tak jak marny jest Darmian

inter30 04.09.2020 10:23

prawie co mecz oba wahadla sa zmieniane a do tego 3 fronty kontuzje itp

WTC 04.09.2020 10:23

jedynym plusem Darmiana jest to że może zapchać kilka pozycji w razie W

Lopez 04.09.2020 10:22

candrevy już od dwóch lat miało tutj nie być a jest

inter30 04.09.2020 10:22

na wahadla to p3 gosci praaktycznie potrzeba

Lopez 04.09.2020 10:22

wiem, że darmian to nie so, ale nie potrafie sobie wytlumaczyć inaczej jego przyjscia

inter30 04.09.2020 10:21

a liczby ma katastrofalne

inter30 04.09.2020 10:21

wahadlo albo bok obrony

WTC 04.09.2020 10:21

bo co by nie mówić to Candreva ma jakieś liczby

Imrahil 04.09.2020 10:21

a od kiedy darmian gra w srodku ?

inter30 04.09.2020 10:21

przejrzalem, praktycznie nigdy nie gral jak śo w trojce z tylu

WTC 04.09.2020 10:21

szczerze mówiąc to mi się ten Darmian nawet nie podoba w miejsce Candrevy

WTC 04.09.2020 10:20

no DD na środku ma więcej sensu niż Darmian

Klinsi64 04.09.2020 10:20

Dd bedzie do srodka

Lopez 04.09.2020 10:20

candreva nie odszedł i kij wie czy odejdzie

Lopez 04.09.2020 10:20

jako 3 w kolejce do gry, dziwny byłby to ruch

Klinsi64 04.09.2020 10:20

dokl

WTC 04.09.2020 10:19

prędzej w miejsce Candrevy

WTC 04.09.2020 10:19

nie

Lopez 04.09.2020 10:19

Nie uważasz WTC że darmian przyjdzie jako następca ranoki?

WTC 04.09.2020 10:19

xD

Klinsi64 04.09.2020 10:19

i bramka koniecznie padelli

WTC 04.09.2020 10:19

niewyobrażalna siermięga taki skład

WTC 04.09.2020 10:19

a przed nimi Gagliardini w pomocy razem z Vecino, co Klinsi?

JoaoMario 04.09.2020 10:18

Z takim skladem

JoaoMario 04.09.2020 10:18

Top 4 w następnym sezonie bedzie nierealne

Klinsi64 04.09.2020 10:18

Kolarov-Darmian-DD chcialbym to zobaczyc

JoaoMario 04.09.2020 10:18

Jak odejdzie Skriniar ,a przyjdzie Darmian to udowodnimy ze jestesmy slabym klubem

Lopez 04.09.2020 10:18

nie wyobrażam sobie żeby był na prawe wahadło skoro mamy hakimiego, D'ambrosio, Candreve (jescze)

WTC 04.09.2020 10:17

jak już wszyscy na wahadle się połamią to będzie grał ten amator

WTC 04.09.2020 10:17

imo Darmian to będzie alternatywa dla alternatywy

Lopez 04.09.2020 10:17

to zobaczysz go w nowej roli

WTC 04.09.2020 10:16

pytam poważnie, bo może mi taki fakt umknął, ale nie przypominam sobie Darmiana w takiej roli

inter30 04.09.2020 10:16

moze skriniar wice de vrij a darmian vice godin

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:16

przychodzi tu chuuuj wi po co tak naprawdę

inter30 04.09.2020 10:16

darmian to jest słabszy zawodnik niż swojego czasu jonathan i nagatomo, w komentarzu pod newsem to wykazałem

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:16

noooo

WTC 04.09.2020 10:16

grał kiedyś Darmian w roli centralnego defensora w trzyosobowej formacji?

WTC 04.09.2020 10:15

no ale Lopez niby w jaki sposób Darmian ma zastąpić Ranocchię, który jest zmiennikiem De Vrija? bo nie rozumiem

Lopez 04.09.2020 10:15

będzie gorszy od ranochii?

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:14

nie mówimy o tamtych transferach tylko konkretnie o jednym - mateo darmian obrzydliwy amator

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:14

super że jest sanchez za darmo

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:14

elegancko że przyszedł

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:14

ale co ma darmian do hakimiego

Imrahil 04.09.2020 10:14

hakimi przykro mi ale laweczka :P

Imrahil 04.09.2020 10:13

darmian, kolarov, young, candreva

Klinsi64 04.09.2020 10:13

no i darmian uniewaznia hakimiego?

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:13

i ciężko tu szukać pozytywów

Lopez 04.09.2020 10:13

sanchez za darmo to tez nie wzmoncienie?

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:13

teraz jest darmian

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:13

no hakimi był na tapecie jak przychodził

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:12

który się znając życie połamie zaraz po przyjściu

Klinsi64 04.09.2020 10:12

juz nikt o hakimim nie pamieta

Klinsi64 04.09.2020 10:11

poki co sie nie oslabilismy wiec bez przesady

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:11

to to jest kolejny chuuuj warty kmiot

Lopez 04.09.2020 10:11

w sumie nie wiem czy jednak nie byłby to dobry ruch

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:11

ale nawet jak to wypali

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:11

daleki jestem od jojczenia i narzekania

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:10

powodzenia

Lopez 04.09.2020 10:10

Emersona będą chcieli wypożyczyć w ostatnich dniach

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się