a darmian to pionek bez walorow ofensywnych totalnnie
szkoda ryja strzępić
jakos candreva ogarnial na wahadle na miare swoich umiejetnosci
czyli tez nei wahadlowy
a kolarov to boczny obronca a przylazi do nas sie kompromitowac w 3 osoboowym bloku obronnym no i co
darmian to boczny obronca
a darmian to kto?
...
a nie wahadlowy
ofensywny boczny pomocnik
a kto?
tylko ze kandrzew to nie wahadlowy
ale mamy doswiadczonego candreve ktorego chce wymienic na amatora
sam chcial tego Lazaro
darmian przychodzi bo piotruś naobiecywał parmie po pijaku w styczniu
a nie wynalazki typu lazaro
ale widać ze konciak chce zaplecze doswiadczonych bocznych
nie no z tego Darmiana to jest ładna beka. Boże na ujjj on nam ? Jeszcze Koralova czy Vidala rozumiem tak tego Darmiana kompletnie
mam nadzieje ze kupimy Darmiana, damy mu sie sezon ograc w jakims klubie w Serie A i za rok do nas zawita
ależ utytułowany ten walentyniak
xddd
duzy talent ten Darmian ? bedą z niego ludzie ?
dobre zdj
haha
tu tałzent tłenti tri
lazaro do kiedy ma z nami kontrakt ?
dawac tego Darmiana fast
zamiast jakiegoś leszcza z bundesligi
chyba bym położył się i zawinął się w dywan ze śmiechu
niesłychanie doświadczony w serie a darmian
no ja bym się nie zdziwił
jak Darmian zagra w miejsce Hakimiego xDDD
lamenty zostawcie na pierwszy mecz
nie ma co lamentować
dlatego candreva powinien zostac i tyle, chce grac? to ma pecha bo bedzie wchodzil z lawy, nie powinni z nim dyskutowac nawet
darmian kolarov zapraszmay zapraszamy
mogli wypożyczyć jeszcze na rok tego mojżeszka
no ale płacić 10 baniek za połamanego murzyna to też żaden interes
co to za wszechstronnosc jak na kazdej pozycji kopie sie po czole
śmiesznie by to wyglądało
fajna trzyosobowa obrona - DD - Darmian - Kolarov, złożona z bocznych obrońców xDD
juz wole mosesa chyba bo raz kiedys cos pociagnie i jakiegos gola wypracuje a ten to nic
darmian ma przyjść własnie ze względu na wszechstronność więc i na śo
ale no to taki marny plus tak jak marny jest Darmian
prawie co mecz oba wahadla sa zmieniane a do tego 3 fronty kontuzje itp
jedynym plusem Darmiana jest to że może zapchać kilka pozycji w razie W
candrevy już od dwóch lat miało tutj nie być a jest
na wahadla to p3 gosci praaktycznie potrzeba
wiem, że darmian to nie so, ale nie potrafie sobie wytlumaczyć inaczej jego przyjscia
a liczby ma katastrofalne
wahadlo albo bok obrony
bo co by nie mówić to Candreva ma jakieś liczby
a od kiedy darmian gra w srodku ?
przejrzalem, praktycznie nigdy nie gral jak śo w trojce z tylu
szczerze mówiąc to mi się ten Darmian nawet nie podoba w miejsce Candrevy
no DD na środku ma więcej sensu niż Darmian
Dd bedzie do srodka
candreva nie odszedł i kij wie czy odejdzie
jako 3 w kolejce do gry, dziwny byłby to ruch
dokl
prędzej w miejsce Candrevy
nie
Nie uważasz WTC że darmian przyjdzie jako następca ranoki?
xD
i bramka koniecznie padelli
niewyobrażalna siermięga taki skład
a przed nimi Gagliardini w pomocy razem z Vecino, co Klinsi?
Z takim skladem
Top 4 w następnym sezonie bedzie nierealne
Kolarov-Darmian-DD chcialbym to zobaczyc
Jak odejdzie Skriniar ,a przyjdzie Darmian to udowodnimy ze jestesmy slabym klubem
nie wyobrażam sobie żeby był na prawe wahadło skoro mamy hakimiego, D'ambrosio, Candreve (jescze)
jak już wszyscy na wahadle się połamią to będzie grał ten amator
imo Darmian to będzie alternatywa dla alternatywy
to zobaczysz go w nowej roli
pytam poważnie, bo może mi taki fakt umknął, ale nie przypominam sobie Darmiana w takiej roli
moze skriniar wice de vrij a darmian vice godin
przychodzi tu chuuuj wi po co tak naprawdę
darmian to jest słabszy zawodnik niż swojego czasu jonathan i nagatomo, w komentarzu pod newsem to wykazałem
noooo
grał kiedyś Darmian w roli centralnego defensora w trzyosobowej formacji?
no ale Lopez niby w jaki sposób Darmian ma zastąpić Ranocchię, który jest zmiennikiem De Vrija? bo nie rozumiem
będzie gorszy od ranochii?
nie mówimy o tamtych transferach tylko konkretnie o jednym - mateo darmian obrzydliwy amator
super że jest sanchez za darmo
elegancko że przyszedł
ale co ma darmian do hakimiego
hakimi przykro mi ale laweczka
darmian, kolarov, young, candreva
no i darmian uniewaznia hakimiego?
i ciężko tu szukać pozytywów
sanchez za darmo to tez nie wzmoncienie?
teraz jest darmian
no hakimi był na tapecie jak przychodził
który się znając życie połamie zaraz po przyjściu
juz nikt o hakimim nie pamieta
poki co sie nie oslabilismy wiec bez przesady
to to jest kolejny chuuuj warty kmiot
w sumie nie wiem czy jednak nie byłby to dobry ruch