a jedynym transferem na lewe wahadełko będzie nasz ukochany dalberciak
czytałeś ML?
zaraz się okaże że będą wskrzeszać asamoaha
Inter cofnie się w rozwoju tym mercato
na sb wszyscy garuja za niewinnosc
jeszcze ban był na 24h
alfa obrażasz mnie od paru dni, gdy napisze ci ze sie sam nie zbanuje.a cały czas wymyślasz jakies niestworzone rzeczy i sie pytasz za co bana dostałeś...
boisko zweryfikuje
myślałem że skończyła się era sprowadzania takich kurrrwów
on nie wniesie więcej niż taki andrzejek
co więcej
no jasne że nie wniesie
Nie sądzę żeby Darmian wniósł więcej od D'Ambrosio
przy tym kapiszonie dambrosio jest wirtuozem
za ręke swoich darmianów i innych patałachów
i prowadzi
krul rozkazuje
Darmian jprdl
ale moze
lopez nie musi nic tlumaczyc
musze wiedziec zeby wiecej nie popelnic tego bledu zrozum
za co*
lopek i co wytlumaczysz mi za mnie zbanowales? czym Cie obrazilem by zasluzyc na bana?
po prostu srednia dzienna 13k krokow i reszta dzieje sie sama
pewnie 94,8
ja też redu od począktu wrzęsnia, waga na start 95 kg, woda powoli schodzi, ciekawe ile teraz
u mnie dzisiaj rowne 82kg masakra musze zaczac jesc wiecej
nie waże się
jestem od początkiu września na redukcji dopiero,
lopez jaka waga ile procent tkanki tluszczowej?
Mercato Live
co to aktualizacja ML?
Kanapki z pastą jajeczną, później też, na obiad ryż z grilowanym kurczakie oraz z warzywami. Teraz akutalizacja ML, następnie malowanie w domu, trening dzisiaj barki+plecy, bieganie po lesie, nastepnie przyjdzie czas na lekturę, a na końców obejrzę orłów brzęczka
witam
witam lopez jakie posilki dzisiaj, jakie plany na wieczor
oster 04.09.2020 09:08 Conte to debil
Darmian na pewno lepszy w defensywie od Tośka
ustalenia ze stycznia
Z tego co piszą pismaki Darmiana ściagamy z uwagi na relacje z Parmą, z którą mieliśmy słowne ustalenia
myśle,że darmian gorszy nie jest
https://www.youtube.com/watch?v=qEIUj2lf4aU&ab_channel=CaptainD%27ambrosiokor Z tego filmu wynika ze Darmian potrafi..... kopnąć piłkę
tylko po co zastępować gówniaka gówniakiem
Dramian będzie dobrym następcą Ranokii
ale po pierwsze primo on bedzie miał 34 lata w przyszłym sezonie, po drugie primo i tak na wahadle rzadził bedzie Hakimi
no ten Darmian to kompletnie niezrozumiały ruch akurat
szczerze, też wole Candrevę.
darmian powody do szydery
teoretycznie nic, ale Candreva chyba miał jakies tam asysty i gole....
candreva dawal liczby
Nie wiem co takiego strasznego w wymienieniu 33-letniego Candrevy na 30-letniego Darmiana
Inter - Fiorentina (26/9-20.45) Benevento - Inter (30/9) Lazio - Inter (04/10-15.00) Inter - Mediolan (17/10-18.00)
Conte to debil
Conte to koń trojański
od darmiana to nawet asamoah z jednym kolanem jest lepszy
Darmian ma ledwo 30 lat i za młody jest do Old Boys Mediolan Conte...
nasir dawaj te skriny
Serce nagle mu staje, gdy widzi tą plame - "ejakulat na sukni, ty kuwro yebana". Leci listek, trafil prosto na szczęke. Pani mloda spada pod stół a ty śpiewaj piosenke
jezu chyba wysle mu zdjecia z wesela i skriny rozmow, szkoda mi go jest
o courva
xdddddddddddddddddddd
serio
?
Agatka zakupiła w ikea biurko niestety nie umiała tego złożyć wiec Dawidek jechał 200km w jedna stronę
Dobry pomysł
sprzedaj
Strata piniondzow
Zaplacilem za suskrypcje eleven dwa tyg temu. Zaluje
calczjo merkato <3
ez
mmmmmmmmmmmmmmmmmm, pieknbe okno
mamy juz jednego guwnianego lacara a zaraz przyjdzie ejszcze bardziej guwniany darmian
nie będą płacić, czekam aż zachcą cofnąć wypożyczenie
xdxdd to czekam na pwotórkę z Alvarezem
beka, i co z tego skoro i tak tu wroci za rok czy tam pol
Lazaro out na 2 miesiące dobrze że zdążyliśmy wypożyczyć
zatrzymales sie na Nirvanie to pewne
chonciak otworz glowe, wyjdz ze strefy komfortu
Przydałaby się opcja ignorowania na SB.
jaszczomb mordo, czuje sie jak Mojżesz. Dzwoni do mnie Paluch, kolega od walut to mój come back
ez?
znowu młoty na shoutboxie, choc nie biega tu West Ham
juz mnie zapisal to pewne
hahahahaahahahahhahahahahahahahhahahahaha lutonczykj siedzi online
dziadek mial skiety całe w romby, dzieki rodzicom ze nie wychowali trąby, ze nie zapjer dalam o dwoch garbach jak Savulikesy, ze nie zapier dalam o 2 garbach jak Savulikesy
ja tak z troska ze albo wrzuca to dla beki, albo naprawde sie tym jara. Jedno i drugie przynosi smutne wnioski
to jest opcja
ignorować ?
mam dylemat, smiac sie czy plakac
szmaty mi pachną Lenorem. Robie my story - w przedniej kamerze wygladam jak Zordon, caly na czarno jak Zorro, żabka wita mój poldon, sie pytasz o fach muzyka czy szpąt - mowie ze to i to normalnie
Przytul mame bo nie bedzie wiecznie żyła..i nie osmieszaj już Nasira przy dziewczynach
Xd
to przez to gówno płynące przez warszawe
niedługo mi się pewnie odwróci
z każdym klinsi, ostatnio mam taki humor, że mało sparuje
witam@maniekacm
Darmian z rana jak śmietana