Archiwum shoutboksa

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:10

a jedynym transferem na lewe wahadełko będzie nasz ukochany dalberciak

Lopez 04.09.2020 10:10

czytałeś ML?

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:10

zaraz się okaże że będą wskrzeszać asamoaha

Yascarr 04.09.2020 10:08

Inter cofnie się w rozwoju tym mercato

Skepta 04.09.2020 10:07

na sb wszyscy garuja za niewinnosc

Skepta 04.09.2020 10:07

:lol:

Lopez 04.09.2020 10:06

jeszcze ban był na 24h

Lopez 04.09.2020 10:06

alfa obrażasz mnie od paru dni, gdy napisze ci ze sie sam nie zbanuje.a cały czas wymyślasz jakies niestworzone rzeczy i sie pytasz za co bana dostałeś...

Klinsi64 04.09.2020 10:06

boisko zweryfikuje

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:05

myślałem że skończyła się era sprowadzania takich kurrrwów

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:04

on nie wniesie więcej niż taki andrzejek

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:04

co więcej

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:04

no jasne że nie wniesie

Chuchu 04.09.2020 10:03

Nie sądzę żeby Darmian wniósł więcej od D'Ambrosio

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:02

przy tym kapiszonie dambrosio jest wirtuozem

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:02

za ręke swoich darmianów i innych patałachów

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:01

i prowadzi

OstatniPrawdziwy 04.09.2020 10:01

krul rozkazuje

Chuchu 04.09.2020 09:59

Darmian jprdl

Alfa 04.09.2020 09:57

ale moze

Nasir 04.09.2020 09:57

lopez nie musi nic tlumaczyc

Alfa 04.09.2020 09:55

musze wiedziec zeby wiecej nie popelnic tego bledu zrozum

Alfa 04.09.2020 09:55

za co*

Alfa 04.09.2020 09:55

lopek i co wytlumaczysz mi za mnie zbanowales? czym Cie obrazilem by zasluzyc na bana?

Nasir 04.09.2020 09:55

po prostu srednia dzienna 13k krokow i reszta dzieje sie sama

maniekfci 04.09.2020 09:54

pewnie 94,8

maniekfci 04.09.2020 09:52

ja też redu od począktu wrzęsnia, waga na start 95 kg, woda powoli schodzi, ciekawe ile teraz

Nasir 04.09.2020 09:41

u mnie dzisiaj rowne 82kg masakra musze zaczac jesc wiecej

Lopez 04.09.2020 09:40

nie waże się

Lopez 04.09.2020 09:40

jestem od początkiu września na redukcji dopiero,

Nasir 04.09.2020 09:38

lopez jaka waga ile procent tkanki tluszczowej?

Lopez 04.09.2020 09:38

Mercato Live

Nasir 04.09.2020 09:38

co to aktualizacja ML?

Lopez 04.09.2020 09:37

Kanapki z pastą jajeczną, później też, na obiad ryż z grilowanym kurczakie oraz z warzywami. Teraz akutalizacja ML, następnie malowanie w domu, trening dzisiaj barki+plecy, bieganie po lesie, nastepnie przyjdzie czas na lekturę, a na końców obejrzę orłów brzęczka

Lopez 04.09.2020 09:35

witam

Nasir 04.09.2020 09:35

witam lopez jakie posilki dzisiaj, jakie plany na wieczor

Kazam 04.09.2020 09:34

oster 04.09.2020 09:08 Conte to debil

KoBa 04.09.2020 09:28

Darmian na pewno lepszy w defensywie od Tośka

Lopez 04.09.2020 09:28

ustalenia ze stycznia

KoBa 04.09.2020 09:28

Z tego co piszą pismaki Darmiana ściagamy z uwagi na relacje z Parmą, z którą mieliśmy słowne ustalenia

Lopez 04.09.2020 09:28

myśle,że darmian gorszy nie jest

kulfon32 04.09.2020 09:27

https://www.youtube.com/watch?v=qEIUj2lf4aU&ab_channel=CaptainD%27ambrosiokor Z tego filmu wynika ze Darmian potrafi..... kopnąć piłkę

WTC 04.09.2020 09:27

tylko po co zastępować gówniaka gówniakiem

Lopez 04.09.2020 09:27

Dramian będzie dobrym następcą Ranokii

KoBa 04.09.2020 09:27

ale po pierwsze primo on bedzie miał 34 lata w przyszłym sezonie, po drugie primo i tak na wahadle rzadził bedzie Hakimi

WTC 04.09.2020 09:27

no ten Darmian to kompletnie niezrozumiały ruch akurat

KoBa 04.09.2020 09:26

szczerze, też wole Candrevę.

Klinsi64 04.09.2020 09:25

darmian powody do szydery

kulfon32 04.09.2020 09:25

teoretycznie nic, ale Candreva chyba miał jakies tam asysty i gole....

Klinsi64 04.09.2020 09:25

candreva dawal liczby

KoBa 04.09.2020 09:23

Nie wiem co takiego strasznego w wymienieniu 33-letniego Candrevy na 30-letniego Darmiana

kulfon32 04.09.2020 09:19

Inter - Fiorentina (26/9-20.45) Benevento - Inter (30/9) Lazio - Inter (04/10-15.00) Inter - Mediolan (17/10-18.00)

oster 04.09.2020 09:08

Conte to debil

JoaoMario 04.09.2020 09:08

Conte to koń trojański

inter30 04.09.2020 09:07

od darmiana to nawet asamoah z jednym kolanem jest lepszy

oster 04.09.2020 09:01

Darmian ma ledwo 30 lat i za młody jest do Old Boys Mediolan Conte...

maniekfci 04.09.2020 08:55

nasir dawaj te skriny

Skepta 04.09.2020 08:53

Serce nagle mu staje, gdy widzi tą plame - "ejakulat na sukni, ty kuwro yebana". Leci listek, trafil prosto na szczęke. Pani mloda spada pod stół a ty śpiewaj piosenke

Nasir 04.09.2020 08:51

jezu chyba wysle mu zdjecia z wesela i skriny rozmow, szkoda mi go jest

maniekfci 04.09.2020 08:45

o courva

maniekfci 04.09.2020 08:45

xdddddddddddddddddddd

Dzonyy 04.09.2020 08:42

serio :D ?

Skepta 04.09.2020 08:40

:lol:

Nasir 04.09.2020 08:39

Agatka zakupiła w ikea biurko niestety nie umiała tego złożyć wiec Dawidek jechał 200km w jedna stronę

CzarodziejCzasu 04.09.2020 08:23

Dobry pomysł

jaszczomb 04.09.2020 08:21

sprzedaj

CzarodziejCzasu 04.09.2020 08:20

Strata piniondzow

CzarodziejCzasu 04.09.2020 08:20

Zaplacilem za suskrypcje eleven dwa tyg temu. Zaluje

jaszczomb 04.09.2020 08:18

calczjo merkato <3

jaszczomb 04.09.2020 08:18

ez

jaszczomb 04.09.2020 08:18

mmmmmmmmmmmmmmmmmm, pieknbe okno

jaszczomb 04.09.2020 08:17

mamy juz jednego guwnianego lacara a zaraz przyjdzie ejszcze bardziej guwniany darmian

maniekfci 04.09.2020 08:16

nie będą płacić, czekam aż zachcą cofnąć wypożyczenie

maniekfci 04.09.2020 08:16

xdxdd to czekam na pwotórkę z Alvarezem

jaszczomb 04.09.2020 08:16

beka, i co z tego skoro i tak tu wroci za rok czy tam pol

KoBa 04.09.2020 08:16

Lazaro out na 2 miesiące dobrze że zdążyliśmy wypożyczyć

Skepta 04.09.2020 08:15

zatrzymales sie na Nirvanie to pewne

Skepta 04.09.2020 08:15

chonciak otworz glowe, wyjdz ze strefy komfortu

chonciak 04.09.2020 08:13

Przydałaby się opcja ignorowania na SB.

Skepta 04.09.2020 08:12

jaszczomb mordo, czuje sie jak Mojżesz. Dzwoni do mnie Paluch, kolega od walut to mój come back

jaszczomb 04.09.2020 08:12

ez?

Skepta 04.09.2020 08:11

znowu młoty na shoutboxie, choc nie biega tu West Ham

Skepta 04.09.2020 08:11

https://prnt.sc/ubb1um

Skepta 04.09.2020 08:10

juz mnie zapisal to pewne

Skepta 04.09.2020 08:10

hahahahaahahahahhahahahahahahahhahahahaha lutonczykj siedzi online

Skepta 04.09.2020 08:09

dziadek mial skiety całe w romby, dzieki rodzicom ze nie wychowali trąby, ze nie zapjer dalam o dwoch garbach jak Savulikesy, ze nie zapier dalam o 2 garbach jak Savulikesy

Kazam 04.09.2020 08:09

ja tak z troska ze albo wrzuca to dla beki, albo naprawde sie tym jara. Jedno i drugie przynosi smutne wnioski

Kazam 04.09.2020 08:08

to jest opcja

chonciak 04.09.2020 08:07

ignorować ?

Kazam 04.09.2020 08:07

mam dylemat, smiac sie czy plakac

Skepta 04.09.2020 08:05

szmaty mi pachną Lenorem. Robie my story - w przedniej kamerze wygladam jak Zordon, caly na czarno jak Zorro, żabka wita mój poldon, sie pytasz o fach muzyka czy szpąt - mowie ze to i to normalnie

Skepta 04.09.2020 08:01

Przytul mame bo nie bedzie wiecznie żyła..i nie osmieszaj już Nasira przy dziewczynach

Nasir 04.09.2020 08:00

Xd

Dzonyy 04.09.2020 07:57

to przez to gówno płynące przez warszawe

maniekfci 04.09.2020 07:50

niedługo mi się pewnie odwróci

maniekfci 04.09.2020 07:50

z każdym klinsi, ostatnio mam taki humor, że mało sparuje

Klinsi64 04.09.2020 07:50

witam@maniekacm

Claudio 04.09.2020 07:50

Darmian z rana jak śmietana BAAN

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625109

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się