Kto przepłacał? Barcelona?
No widzisz ja też a i tak się obraził :(
nigdy nie wyzwalbym lopeka
+1 zemaria
Co z moją ofertą to wcala nie wymysł. 100mln+1/2 grajków to możliwe z Barceloną. Ta zawsze przepłacała .
skoncz juz moze pjerdolic
Bo wyzywając darmiana wyzywasz lopeca
Dawac jeszcze capacoste
pewnie się bał że u conte będzie grał na wahadle
w ogole czemu az 4 dni za nazwanie darmiana po imieniu?
się człowiek musi gimnastykować żeby cenzora nie wyłapał eh
messi obsrał zbroje
jeszcze ci Darmian zamknie m.o.r.d.ę
Nie widziałem :/
pisałem rano i zakończyłem temat
kuman pragnie wszechstronnosci i doswiadczenia
i nie powinien byc trenerem takiego klubu jak Inter
gotówka*
Lopec opisz za co mnie zbanowales czym cie obraziłem ale fast
no ale nie za 2 grajków łącznie wartych z 200 baniek i gotówką
ja widze to tak ze to tylko przyktrywka ze strony barcy i w kataloni czekaja az do nas trafi oficjalnie darmian wtedy robimy bezgotowkowo wymiane
Antonio to czlowiek chory
jakąś tak, ale nie taką jak ty dałeś xdd
Niech sobie idzie ten messie gdzie chce w dupie to mam
won bo sie sprawdza to co mowie nt Conte?
skepta won
Ronaldo odchodził za ok 100 to i Messi by gdzieś poszedł za tyle
PSG lub Man City pewnie przedstawiliby jakaś ofertę.
dawac jeszcze Graziano Pelle na vice lukaku
no już widzę jak oddają Gabriela i Silvę + 100 baniek za Messiego z rocznym kontraktem xD
Ten Font to taki sam debil jak Bartomeu
Lionel Messi: "When I communicated my wish to leave to my wife, it was a brutal drama. The whole family began crying, my children did not want to leave Barcelona. But I've been telling the president & the club that I want to leave all year long!"
damianek zapraszamy do Interu fast
jaką ofertę daliby za niego
ale to tylko twoje wymysły
Kunbaskier 04.09.2020 18:11 Za rok odejdzie na bank. Tak mają szanszę zarobić cokolwiek na nim. Man City pewnie dałoby 100mln + 2 grajków (łącznie ponad 200mln+) plus pensja to masz nawet 300mln w kieszeni
Ale chyba nie ma tam ciekawych kandydatow
on jak bot
Jak ktos ogarniety wygra wybory moze zostanie messi
xDDD
a pisał coś?
Vancore 04.09.2020 18:11 uj w messiego, jak pieknie wszyscy olali nasira xD
Kto wygra wybory
To czy na bank to się okaże
Za rok odejdzie na bank. Tak mają szanszę zarobić cokolwiek na nim. Man City pewnie dałoby 100mln + 2 grajków (łącznie ponad 200mln+) plus pensja to masz nawet 300mln w kieszeni
młodszy nie będzie
Ciekawe czy tyle teraz zagwarantuje jak będzie grał niezadowolony
uj w messiego, jak pieknie wszyscy olali nasira xD
prędzej czy później i tak będą musieli to przeorganizować
może, ale na pewno im się to kalkuluje, ianczej już byłby w innym klubie
fajne oszczędności, ale pamiętaj, że Messi gwarantuje +40 goli (bramki i asysty)
No coś takiego
jego pensja brutto kosztuje Barcelonę chyba 70 baniek
mają
ale jakie dochody dzięki niemu
ale wiesz, jednak to jest jeden z najlepszych piłkarzy świata i to nie tylko w teori
no 100 mln + pensja dla niziołka to jednak nie jest tak mało
Dla mnie dziwna jest Barca. Na ich miejscu wystawiłbym Messiego za 100mln+ i niech go bierze kto chcę. Kasa + oszczędności z pensji.
mowie wam tak było nie kłamie nic a nic
powiedzieli mu, ze nie dadzą mu kolejnej dawki hormonu,a lekarzowi city nie podadzą jego nazwy to został
Dokładnie przealizował sytuacje z prawnikami i wyszło, że nie ma szans na odejście. A cała sytuacja szkodzi mu bardziej - wizerunek = $$$.
wiedzą od 12 miesięcy to dlaczego obiecywał Ligę Mistrzów kibicom na stadionie ;/
nie wiem na co liczyl
myslal ze jak jest messim to laliga mu zejdzie z drogi
w grze jest zbyt duzy hajs zeby mu dali odejsc bez problemow
no bo wie ze przegra
Lionel Messi: "I told to the club, to the president in particular, that I wanted to leave. They know this since the start of the past season. I told them during all last 12 months. But I will stay here because I don't want to start a legal war".
Polska U-21 0-1
i po co mu to bylo
jakie plany na wieczor
beka z krasnala
witam
ale żeby tak otwartym tekstem opluć pracodawcę : (
może jeszcze Enrique się trochę wybijał na niezależność
jak tego wafla kumana tam za pol roku nie bedzie
no gówno ma do gadania tak jak każdy trener Barcelony po Guardioli
a co on ma do gadania
i tak za rok odejdzie Messi
Koeman też zabawnie w tym wszystkim wygląda. Zapowiadał, że zostaną tylko piłkarze, którzy chcą grać dla Barcelony, a całe okienko szarpią się z Messim, który akurat chce odejść xD
Ciekawe czy za to go nie pozwą
Messi zrobił bartomeu z dupy buzie
no to nieźle
a sciaga zerostronnych
lol
pocisnął*
Beka
Tak
otwartym tekstem tak Bartka pocsinął?
Conte chce wszechstronnych zawodników
Czekam na powrot Ansaldiego jeszcze
Messi opisał
razem z Godinem na prawej stronie
Lionel Messi to Goal: "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster".
na prawym wahadle mamy już 4 zawodników, to domyślam się, że Ambroży będzie grał na ŚO
Darmian kolarov I dd również na so chyba grywali
nie ma roznicy
pirola jest takim samym wahadlowym jak darmian
przecież doskonale wiem, że gra na ŚO xd
Asamoah zyje tak jak umtiti
Kolarova jeszcze rozumiem. Podstawowy zawodnik Romy gdzie nastrzelal chyba 7 goli. Ale Darmian? Co niby widza w tym ogórze?
To jest niesamowite