Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:16

Kto przepłacał? Barcelona?

Alfa 04.09.2020 18:16

No widzisz ja też a i tak się obraził :(

Vancore 04.09.2020 18:16

nigdy nie wyzwalbym lopeka

WTC 04.09.2020 18:16

+1 zemaria

Kunbaskier 04.09.2020 18:16

Co z moją ofertą to wcala nie wymysł. 100mln+1/2 grajków to możliwe z Barceloną. Ta zawsze przepłacała .

zemaria 04.09.2020 18:15

skoncz juz moze pjerdolic

Alfa 04.09.2020 18:15

Bo wyzywając darmiana wyzywasz lopeca

Skepta 04.09.2020 18:15

Dawac jeszcze capacoste

Lopez 04.09.2020 18:15

pewnie się bał że u conte będzie grał na wahadle

Vancore 04.09.2020 18:15

w ogole czemu az 4 dni za nazwanie darmiana po imieniu?

WTC 04.09.2020 18:15

się człowiek musi gimnastykować żeby cenzora nie wyłapał eh

zemaria 04.09.2020 18:14

messi obsrał zbroje

WTC 04.09.2020 18:14

jeszcze ci Darmian zamknie m.o.r.d.ę

Alfa 04.09.2020 18:14

Nie widziałem :/

Lopez 04.09.2020 18:14

pisałem rano i zakończyłem temat

Vancore 04.09.2020 18:14

kuman pragnie wszechstronnosci i doswiadczenia

Skepta 04.09.2020 18:14

i nie powinien byc trenerem takiego klubu jak Inter

WTC 04.09.2020 18:14

gotówka*

Alfa 04.09.2020 18:14

Lopec opisz za co mnie zbanowales czym cie obraziłem ale fast

WTC 04.09.2020 18:14

no ale nie za 2 grajków łącznie wartych z 200 baniek i gotówką

Vancore 04.09.2020 18:14

ja widze to tak ze to tylko przyktrywka ze strony barcy i w kataloni czekaja az do nas trafi oficjalnie darmian wtedy robimy bezgotowkowo wymiane

Skepta 04.09.2020 18:14

Antonio to czlowiek chory

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:13

jakąś tak, ale nie taką jak ty dałeś xdd

Lopez 04.09.2020 18:13

Niech sobie idzie ten messie gdzie chce w dupie to mam

Skepta 04.09.2020 18:13

won bo sie sprawdza to co mowie nt Conte?

Lopez 04.09.2020 18:13

skepta won

Alfa 04.09.2020 18:13

Ronaldo odchodził za ok 100 to i Messi by gdzieś poszedł za tyle

Kunbaskier 04.09.2020 18:13

PSG lub Man City pewnie przedstawiliby jakaś ofertę.

Skepta 04.09.2020 18:13

dawac jeszcze Graziano Pelle na vice lukaku

WTC 04.09.2020 18:13

no już widzę jak oddają Gabriela i Silvę + 100 baniek za Messiego z rocznym kontraktem xD

Endru 04.09.2020 18:13

Ten Font to taki sam debil jak Bartomeu

Nitrogen 04.09.2020 18:13

Lionel Messi: "When I communicated my wish to leave to my wife, it was a brutal drama. The whole family began crying, my children did not want to leave Barcelona. But I've been telling the president & the club that I want to leave all year long!"

Skepta 04.09.2020 18:13

damianek zapraszamy do Interu fast

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:13

jaką ofertę daliby za niego

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:12

ale to tylko twoje wymysły

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:12

Kunbaskier 04.09.2020 18:11 Za rok odejdzie na bank. Tak mają szanszę zarobić cokolwiek na nim. Man City pewnie dałoby 100mln + 2 grajków (łącznie ponad 200mln+) plus pensja to masz nawet 300mln w kieszeni

Endru 04.09.2020 18:12

Ale chyba nie ma tam ciekawych kandydatow

Vancore 04.09.2020 18:12

on jak bot

Endru 04.09.2020 18:12

Jak ktos ogarniety wygra wybory moze zostanie messi

Vancore 04.09.2020 18:12

xDDD

WTC 04.09.2020 18:12

a pisał coś?

WTC 04.09.2020 18:12

Vancore 04.09.2020 18:11 uj w messiego, jak pieknie wszyscy olali nasira xD

Nitrogen 04.09.2020 18:12

Kto wygra wybory

Nitrogen 04.09.2020 18:12

To czy na bank to się okaże

Kunbaskier 04.09.2020 18:11

Za rok odejdzie na bank. Tak mają szanszę zarobić cokolwiek na nim. Man City pewnie dałoby 100mln + 2 grajków (łącznie ponad 200mln+) plus pensja to masz nawet 300mln w kieszeni

WTC 04.09.2020 18:11

młodszy nie będzie

Alfa 04.09.2020 18:11

Ciekawe czy tyle teraz zagwarantuje jak będzie grał niezadowolony

Vancore 04.09.2020 18:11

uj w messiego, jak pieknie wszyscy olali nasira xD

WTC 04.09.2020 18:11

prędzej czy później i tak będą musieli to przeorganizować

Lopez 04.09.2020 18:11

może, ale na pewno im się to kalkuluje, ianczej już byłby w innym klubie

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:11

fajne oszczędności, ale pamiętaj, że Messi gwarantuje +40 goli (bramki i asysty)

Alfa 04.09.2020 18:11

No coś takiego

WTC 04.09.2020 18:11

jego pensja brutto kosztuje Barcelonę chyba 70 baniek

Lopez 04.09.2020 18:11

mają

Lopez 04.09.2020 18:10

ale jakie dochody dzięki niemu

Lopez 04.09.2020 18:10

ale wiesz, jednak to jest jeden z najlepszych piłkarzy świata i to nie tylko w teori

WTC 04.09.2020 18:10

no 100 mln + pensja dla niziołka to jednak nie jest tak mało

Kunbaskier 04.09.2020 18:10

Dla mnie dziwna jest Barca. Na ich miejscu wystawiłbym Messiego za 100mln+ i niech go bierze kto chcę. Kasa + oszczędności z pensji.

Lopez 04.09.2020 18:09

mowie wam tak było nie kłamie nic a nic

Lopez 04.09.2020 18:09

powiedzieli mu, ze nie dadzą mu kolejnej dawki hormonu,a lekarzowi city nie podadzą jego nazwy to został

Kunbaskier 04.09.2020 18:09

Dokładnie przealizował sytuacje z prawnikami i wyszło, że nie ma szans na odejście. A cała sytuacja szkodzi mu bardziej - wizerunek = $$$.

WTC 04.09.2020 18:08

wiedzą od 12 miesięcy to dlaczego obiecywał Ligę Mistrzów kibicom na stadionie ;/

Vancore 04.09.2020 18:08

nie wiem na co liczyl

maverik 04.09.2020 18:08

myslal ze jak jest messim to laliga mu zejdzie z drogi

Vancore 04.09.2020 18:08

w grze jest zbyt duzy hajs zeby mu dali odejsc bez problemow

maverik 04.09.2020 18:08

no bo wie ze przegra

Nitrogen 04.09.2020 18:07

Lionel Messi: "I told to the club, to the president in particular, that I wanted to leave. They know this since the start of the past season. I told them during all last 12 months. But I will stay here because I don't want to start a legal war".

Nitrogen 04.09.2020 18:06

Polska U-21 0-1

maverik 04.09.2020 18:05

i po co mu to bylo

Nasir 04.09.2020 18:05

jakie plany na wieczor

maverik 04.09.2020 18:05

beka z krasnala

Nasir 04.09.2020 18:05

witam

WTC 04.09.2020 18:05

ale żeby tak otwartym tekstem opluć pracodawcę : (

WTC 04.09.2020 18:04

może jeszcze Enrique się trochę wybijał na niezależność

Vancore 04.09.2020 18:04

jak tego wafla kumana tam za pol roku nie bedzie

WTC 04.09.2020 18:04

no gówno ma do gadania tak jak każdy trener Barcelony po Guardioli

maniekfci 04.09.2020 18:03

a co on ma do gadania

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:03

i tak za rok odejdzie Messi

WTC 04.09.2020 18:03

Koeman też zabawnie w tym wszystkim wygląda. Zapowiadał, że zostaną tylko piłkarze, którzy chcą grać dla Barcelony, a całe okienko szarpią się z Messim, który akurat chce odejść xD

Alfa 04.09.2020 18:02

Ciekawe czy za to go nie pozwą

maniekfci 04.09.2020 18:02

Messi zrobił bartomeu z dupy buzie

WTC 04.09.2020 18:02

no to nieźle

Vancore 04.09.2020 18:02

a sciaga zerostronnych

maniekfci 04.09.2020 18:02

lol

WTC 04.09.2020 18:02

pocisnął*

Alfa 04.09.2020 18:02

Beka

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Tak

WTC 04.09.2020 18:02

otwartym tekstem tak Bartka pocsinął?

Claudio 04.09.2020 18:02

Conte chce wszechstronnych zawodników

Endru 04.09.2020 18:02

Czekam na powrot Ansaldiego jeszcze

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Messi opisał

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:02

razem z Godinem na prawej stronie

Nitrogen 04.09.2020 18:02

Lionel Messi to Goal: "I wasn't happy and I wanted to leave. I have not been allowed this in any way and I will STAY at the club so as not to get into a legal dispute. The management of the club led by Bartomeu is a disaster".

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

na prawym wahadle mamy już 4 zawodników, to domyślam się, że Ambroży będzie grał na ŚO

Alfa 04.09.2020 18:01

Darmian kolarov I dd również na so chyba grywali

Vancore 04.09.2020 18:01

nie ma roznicy

Vancore 04.09.2020 18:01

pirola jest takim samym wahadlowym jak darmian

ZnawcaCalcio 04.09.2020 18:01

przecież doskonale wiem, że gra na ŚO xd

Endru 04.09.2020 18:01

Asamoah zyje tak jak umtiti

Claudio 04.09.2020 18:01

Kolarova jeszcze rozumiem. Podstawowy zawodnik Romy gdzie nastrzelal chyba 7 goli. Ale Darmian? Co niby widza w tym ogórze? :D To jest niesamowite

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się