Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nasir 05.09.2020 20:35

maniek jestes niewysoki czlowieku?

Chuchu 05.09.2020 20:31

:(

Lopez 05.09.2020 20:30

BAN

Chuchu 05.09.2020 20:29

maniek jesteś kurduplu?

JoaoMario 05.09.2020 20:01

No moze szkoda ze peri

JoaoMario 05.09.2020 20:01

I dobrze ze na lawie

Lopez 05.09.2020 19:51

co do zaniolo to taką opinie czytałem Ausilio

Claudio 05.09.2020 19:46

Brozovic i Perisic na ławie

Claudio 05.09.2020 19:44

ależ będzie pojedynek Eriksen vs Lukaku

ragnar 05.09.2020 19:37

on zawsze zadowolony, też oglądałem....

Imrahil 05.09.2020 19:23

Wlasnie slyszalem brzeczka ze jest zadowolony z wyniku.

ragnar 05.09.2020 19:15

Smieszna liga narodow, bez kibicow to juz totalna porazka

Imrahil 05.09.2020 19:11

po co te mecze kadry, jak kibicow nie ma

Imrahil 05.09.2020 19:10

no wlasnie nie wiem

Chuchu 05.09.2020 19:09

To był jakiś mecz z Holandią? W ramach czego?

Imrahil 05.09.2020 19:08

beka, kto ogladal mecz polska - holandia ?

ZnawcaCalcio 05.09.2020 19:02

tak naprawdę to chcieli Radu, ale on był już w Genoi

ZnawcaCalcio 05.09.2020 19:01

Lopeziak, tylko Monchi mówił, że i tak Nainggolana sprzedaliby bez Zaniolo

Piter 05.09.2020 18:44

dzień dobry Lopez Klinsi64 JoaoMario

Lopez 05.09.2020 18:25

Nasi go nie chcieli oddac

Lopez 05.09.2020 18:25

Po prostu sie roma na niego uparla. Bez niego nie byloby radji

Klinsi64 05.09.2020 18:20

po prostu naszym braklo wyobrazni

Klinsi64 05.09.2020 18:20

bez jaj z tym zaniolo to nie przypadek ze gosc tak wystrzelil

JoaoMario 05.09.2020 18:17

I w dodatku dobra atmosferę wprowadzał

JoaoMario 05.09.2020 18:16

To był nasz najbardziej utalentowany wychowanek

JoaoMario 05.09.2020 18:16

Ja uważam ,że bledem bylo oddanie Berniego

Kazam 05.09.2020 18:11

Albo w jakims podrzednym klubie ns wyp.

Kazam 05.09.2020 18:10

W dupie mam go, nikt mu szans nie dawal ze tak z forma wyskoczy. U nas nas by dslej siedzial w primce

Gloin1989 05.09.2020 18:05

Parodią było oddanie Zaniolo

Kazam 05.09.2020 18:01

To najgo ma zostac czy odejdzie? Sapali ze za 15 mln i ani grosza mniej, zadnych wypozyczen. Dla mnje ta sytuacja z nim To nadal parodia

WTC 05.09.2020 17:53

Alfa jesteś gdzieś tam?

Gloin1989 05.09.2020 17:52

Więc coś tam mają

Gloin1989 05.09.2020 17:52

Dostali hajs za Barelle

OstatniPrawdziwy 05.09.2020 17:46

A ze ich nie stać to zostanie

OstatniPrawdziwy 05.09.2020 17:46

Nikt inny go nie weźmie za kesz

OstatniPrawdziwy 05.09.2020 17:45

Najngolas może odejść tylko do kaliari

Chuchu 05.09.2020 17:35

Nainggolan na pewno odejdzie, jakieś nieduże pieniądze weźmiemy za niego i tyle

Kamiliusz1908 05.09.2020 17:31

Jak przyjdie ta kreatura Vidal to bedę w miarę zadowolony, jeszcze jak zostanie Ninja i odejdzie Borowik to będę ukontentowany. Nom i oczywiście Dzeko.

pablo77 05.09.2020 17:30

a reszta to sklad kompletny praktycznie po przyjsciu Vidala i Kolarova no i ten 4 npastnik moze byc dzeko

pablo77 05.09.2020 17:29

i mogą nawet wypożyczyć Ndombele z opcja wykupu czy obowiązkiem coś takiego skoro mou go nie chce

pablo77 05.09.2020 17:29

ja bym chciał żeby pozbyli się Brozo tylko

Klinsi64 05.09.2020 17:25

Dzeko,Vidal i tyle

Klinsi64 05.09.2020 17:25

ja nie mam wielkich oczekiwan od suning

Seba 05.09.2020 17:23

nigdy nie jest szkoda milanisty

Gloin1989 05.09.2020 17:07

Szkoda Tonalego

Gloin1989 05.09.2020 17:06

Hakimi 40 mln

Gloin1989 05.09.2020 16:52

Sporo hajsu poszło

Gloin1989 05.09.2020 16:50

Kupili Lukaku,Eriksena, Barelle, Sensiego

Czarson 05.09.2020 16:32

Siersciuchem z piwnicy xdd

Endru 05.09.2020 16:28

Kupili Joao Mario i gabigola wiec stac ich na wszystko

Klinsi64 05.09.2020 16:20

Messiego chcieli

Klinsi64 05.09.2020 16:20

no ale jak sie to ma do tego ze" Suning stać na wszystko"?

Dzonyy 05.09.2020 16:01

Mam wrażenie, że ludzie grali w simy na kodach xD

Dzonyy 05.09.2020 16:01

Tutja ciezko to wytlumaczyc

Kredence 05.09.2020 16:00

dużo klubów ma problemy po covidzie

Klinsi64 05.09.2020 15:56

wroci moratti w duecie z ernesto pellegrinim

Rebelde 05.09.2020 15:56

to koniec projektu WIELKI INTER?

Klinsi64 05.09.2020 15:55

w jiangsu tez nie placa pilkarzom

Klinsi64 05.09.2020 15:55

zablokowali bo nie maja hajsu

Rebelde 05.09.2020 15:54

zablokowali Tonaliego, bo lepszą inwestycją jest sprowadzenie 33 letniego Vidala. Którego pensja, będzie na poziomie kwoty potrzebnej do wypożyczenia Włocha.

Klinsi64 05.09.2020 15:54

czyli co jednak azjatycki tygrys zhang okazal sie zwyklym siersciuchem z piwnicy

Xavros 05.09.2020 15:53

dlac zego nienawidzisz jak sam piszesz , ze ona na to wplywu nie mial?

ZnawcaCalcio 05.09.2020 15:44

nienawidzę Conte Antonio

ZnawcaCalcio 05.09.2020 15:44

Italian Media Claim Inter Coach Antonio Conte Didn’t Block Tonali & Kumbulla Signings But Suning Did

Klinsi64 05.09.2020 15:44

gdybym miał 15 mln euro kupilbym sobie radzio najgo

Czarson 05.09.2020 14:52

Tt widział cycki, świat się zmienia

Piter 05.09.2020 14:22

ooo i Yascarr nie zauważyłem przepraszam

Piter 05.09.2020 14:22

Witam Klinsi CzarodziejCzasu Vancore i FreeFonix

Klinsi64 05.09.2020 14:19

albo zostanie doggerem :D

Klinsi64 05.09.2020 14:19

FF jaki incel kolejnym etapem bedzie kino porno

Endru 05.09.2020 13:42

Dziwne ze ci nic nie dosypali do tego piwa

CzarodziejCzasu 05.09.2020 13:28

I cos czuje zw ten dzien jest blisko

CzarodziejCzasu 05.09.2020 13:28

Foniak nie mogę doczekac sie spotkania z toba

Yascarr 05.09.2020 12:43

Olsen, Granqvist, Lindelof, Olsson, Forsberg, Isak

Vancore 05.09.2020 12:20

o litosci

Vancore 05.09.2020 12:19

jezu roki w stanie futbolu sie zapytal czy ktokolwiek wymieni 7 graczy reprezentacji szwecji i nikt nie potrafil xD

FReeFonix 05.09.2020 12:07

Obsession > Glamour

FReeFonix 05.09.2020 12:06

W Obsession chociaż miałem pokaz i 8 par cycków na podestach

FReeFonix 05.09.2020 12:06

A ja że ważna sprawa rodzinna, jutro wrócę obiecuję XD

FReeFonix 05.09.2020 12:06

Ja wychodzę a jedna mnie łapie za klatkę i się pyta = NIE SPODOBAŁO CI SIĘ?!

FReeFonix 05.09.2020 12:05

Ale żadna typiara nie podbiła, kilka tańczyło na rurze i tyle

FReeFonix 05.09.2020 12:05

Jeszcze przyniosły mi specjalne szociki, których nie tknąłem

FReeFonix 05.09.2020 12:04

To jest i tak tanio

Vancore 05.09.2020 12:04

16 zl za piwo xD

FReeFonix 05.09.2020 12:01

Ale dałem zarobić promotorowi 40 zł xD

FReeFonix 05.09.2020 12:01

Jedno piwo kupiłem za 16 złotych i wyszedłem

CzarodziejCzasu 05.09.2020 11:59

Loooool foniak to pewnie caly majatek wydales

Endru 05.09.2020 11:19

Skoro pisze tutaj tzn ze nie wydał bo nic nie pil

Chuchu 05.09.2020 11:04

FF wydałeś pewnie kupe hajsu, a nawet nie pomacałeś co?

KoBa 05.09.2020 10:58

Gdzie się podziały tamte prywatki?

Gloin1989 05.09.2020 10:55

Kiedy Vidal

Vancore 05.09.2020 10:52

bedzie u mnie padac po 20?

FReeFonix 05.09.2020 10:45

Byłem wczoraj po raz kolejny w klubie gogo, tym razem Cocomo, jakieś pytania?

Gloin1989 05.09.2020 10:27

Alexis

Gloin1989 05.09.2020 10:27

Rata za Lukaku

Gloin1989 05.09.2020 10:27

Wykup Barelli, Sensiego

JoaoMario 05.09.2020 10:19

I Vagiannidis jeszcze

Alfa 05.09.2020 10:09

i hakimi

JoaoMario 05.09.2020 10:07

Mocarne te wzmocnienia

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się