Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:01

ja uważam, że Milan dużo ryzykuje stawiając na Zlatana :D

Chuchu 06.09.2020 13:01

Zależy jaka grupa

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:01

w LM wyjście z grupy będzie już dla mnie dobrym wynikiem, a 1/4 to już w ogóle

IlCapitano 06.09.2020 13:01

Jak nas wyjaśniał w LM to był wybitny

IlCapitano 06.09.2020 13:00

Podnietka 40 letnim Zlataniakiem, 33 letni Vidal emeryt typowe

Chuchu 06.09.2020 13:00

Ale się obawiam, że się skończy jak co roku

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:00

uważam, że skład na szkedutto jest

Chuchu 06.09.2020 13:00

Jak mamy wygrać scudetto emerytami low cost to jestem za

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:00

ale ważne żeby był w top formie

Michellaga 06.09.2020 13:00

dał ten impuls

Michellaga 06.09.2020 13:00

Hakimi zrobił im mecz z nami

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:00

liczę, że Sensi przy dobrej rotacji zagra 25-28 spotkań w samej lidze

Claudio 06.09.2020 12:59

ogladajac BVB to Hakimi i Sancho robili kapitalne wrazenie. Najlepsi gracze BVB.

Michellaga 06.09.2020 12:59

do tego jest idealny

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:59

Hakimi jest zjawiskowy i nawet jakbyśmy zmienili ustawienie, to uważam, że w roli skrzydłowego może być wybitny

IlCapitano 06.09.2020 12:59

Przecież to gadki nie ma

Michellaga 06.09.2020 12:59

ziomek uwielbia grać na wahadle

IlCapitano 06.09.2020 12:59

Ja na ten moment mając do wyboru Vidala i Tonalego biorę pierwszego

Michellaga 06.09.2020 12:59

to wiadomo

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:58

nie oszukujmy się, ale jakbym miał do wyboru Hakimiego lub Tonalego, to zawsze biorę tego pierwszego

IlCapitano 06.09.2020 12:58

Hakimi, wykup Barelli, Sensiego i Lukaku, Sanchez za free o już nie XDDDD

Claudio 06.09.2020 12:58

ale Hakimi będzie się bawił na wahadełku

IlCapitano 06.09.2020 12:58

INTER - VIDAL, DARMIAN, KOLAROV, MILAN - TONALI, DIAZ WYPOZYCZENIE XXDDD

Michellaga 06.09.2020 12:58

czy nawet 6

Michellaga 06.09.2020 12:57

a on 5,5 mln rocznie

Michellaga 06.09.2020 12:57

jeszcze Godin Camp

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Claudio Hakimiego nie wymieniają bo nie pasuje do narracji troll płaczka debila

Claudio 06.09.2020 12:57

w tym okienku

Michellaga 06.09.2020 12:57

to by dym był wpomocy

Claudio 06.09.2020 12:57

szkoda ze wielu zapomina ze kupilismy za grube siano swietnego i mlodego Hakimiego

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Należy zauważyć, że przy odejściu Asamoah, Valero już oszczędzamy sporo kasy

Michellaga 06.09.2020 12:57

chciałbym jeszcze chcociaz roz zobaczyc pomoc Radja Vidal Barella

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:57

nowy trener będzie miał większe możliwości

IlCapitano 06.09.2020 12:57

Jak na razie jestem zadowolony z merkata, brakuje odejścia Borowika i przyjścia Kante

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:57

trochę siana zaoszczędzimy, większość kontraktów do 2022 i można wtedy budować zespół jak Conte zdecyduje się odejść

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:56

ja w sumie zadowolony jestem

Chuchu 06.09.2020 12:56

Dzeko, Llorente, Kolarov, Vidal o kurła

Claudio 06.09.2020 12:56

chociaz chcialbym jednego i drugiego w kadrze

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:56

według mnie Radja to bardziej w razie niepowodzenia Kante

Claudio 06.09.2020 12:56

kontrakt + podobna specyfika gry

Claudio 06.09.2020 12:56

wg mnie Radja tylko w razie niepowodzenia z Vidalem

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Zresztą starczyło, żeby Sensi, Barella i Sanchez się nie połamali na najważniejsze mecze

Michellaga 06.09.2020 12:55

przynajmniej troche twardości i doświadczenia dojdzie

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Ale Marotta musiał pokazać, że to on rozkazuje a nie Conte i się zesrał

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:55

Szkoda Sensiego, bo jak jest w formie to dla mnie jest to najlepszy pomocnik w lidze

Claudio 06.09.2020 12:55

niech teraz beda transfery za zgoda Conte i po sezonie go rozliczymy

Michellaga 06.09.2020 12:55

pewnie pomoc wzmocnimy radja i vidalem

IlCapitano 06.09.2020 12:55

Vidal na wiosnę był w morderczej formie, jakbyśmy go wyjeli zamiast leniwego skandynawa to pewnie byłoby kilka ważnych pkt więcej

IlCapitano 06.09.2020 12:54

Taka jest prawda

Claudio 06.09.2020 12:54

Juve serio chwycilo niesamowita zadyszke

IlCapitano 06.09.2020 12:54

Śmieją się ułomy

Claudio 06.09.2020 12:54

ale mozna sie smiac, ale jakby Conte mial Vidala zamiast tego Eriksena to kto wie co by bylo

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Bo wchodzili Vecino Valero i Gaglia

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:53

coś czuję, że Nainggolan zostanie

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Dlatego Claudio nie było mistrza w tym sezonie :D

Claudio 06.09.2020 12:53

no ale skoro 1 zawodnik schodzi i pomoc robi sie gowniana to cos nie tak. Dlatego Vidal + jeszcze jeden mocny pomocnik musi byc

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:53

trafili na nasz najgorszy okres w sezonie

IlCapitano 06.09.2020 12:53

Złazi Sensi wchodzi Vidal i ich zamiatamy, a wtedy wszedł Vecino i amen

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:52

a w drugim meczu mocno pod formą byliśmy

IlCapitano 06.09.2020 12:52

To by było na tyle

IlCapitano 06.09.2020 12:52

Zdominowali nas jak Sensi zszedł

Claudio 06.09.2020 12:52

no ale niby mielismy lepsza pomoc a w meczach z nimi nas zdominowali

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:52

38 letni Kielini na LO

Claudio 06.09.2020 12:51

no jedynie ta pomoc w juve niewiadomą

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Zresztą co to za formacja skoro Pyrlak chce grać 3-5-2 ponoć

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Pomoc dalej gówniana, mamy tam przewagę

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:51

ciekawe jak Demiral po kontuzji będzie się prezentować

IlCapitano 06.09.2020 12:51

Lepiej jakby wzieli Suareza a nie Dzeko

Claudio 06.09.2020 12:50

no ale jak ma byc Emerson to tak jakby nie bylo wzmocnienia

Claudio 06.09.2020 12:50

Vidal + lewe wahadło to obowiązek

Claudio 06.09.2020 12:49

co jak co, ale Juve jednak minimalnie jeszcze przed Interem https://pbs.twimg.com/media/EhNaZXIWkAANUIJ?format=jpg&name=large

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:47

mam 4 schabowe, to mogę wypożyczyć z opcją wykupu

Vancore 06.09.2020 12:46

znaczy mozna ale kto kradnie miecho xD

Endru 06.09.2020 12:46

Co ten sos taki drogi znawca

IlCapitano 06.09.2020 12:46

Niestety nie jesteśmy tak bogaci jak Milaniak obłęd

Vancore 06.09.2020 12:45

niestety miesa nie mozna pozyskac z wolnego transferu

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:45

a na mięso brak funduszy, jak na transfery Intera

IlCapitano 06.09.2020 12:45

Co Ty Znawca, boki zrywać

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:45

2 ziemniaki z Auchan, kapusta za 3,59 i sos za niecałe 4 zł

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:44

ale bieda Taboret

ZnawcaCalcio 06.09.2020 12:44

witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta

taboret 06.09.2020 12:43

♿ kolarov i vidal juz jada

taboret 06.09.2020 12:42

ale smakolyki

Endru 06.09.2020 12:42

Witam taboret ja narazie owoce pozniej jakas wodka

IlCapitano 06.09.2020 12:41

Nie obchodzi to nikogo

taboret 06.09.2020 12:41

witam jakie plany na dzis, ja juz po obiedzie ziemniaki, sos, kapusta

IlCapitano 06.09.2020 12:41

Bo zaraz mogę być niegrzeczny

IlCapitano 06.09.2020 12:40

Nie pisz do mnie z łaski swojej

Endru 06.09.2020 12:39

Ale stylistyka tych szlaczkow to nie pasuja do Ciebie co to ma byc rozumiem ze masz byc grzeczny na wolnosci ale nie przesadzaj

IlCapitano 06.09.2020 12:38

Opisuję Calcio opornym

Orzeu 06.09.2020 12:38

co ilcapitano robi na wolności?

Endru 06.09.2020 12:38

IlCapitano a gdzie Godin i Benassi w twoim zestawieniu

Claudio 06.09.2020 12:25

cisza przed burzą

CzarodziejCzasu 06.09.2020 12:24

Co ci sie podoba claudio jeszcze

CzarodziejCzasu 06.09.2020 12:23

I co jeszcze

Claudio 06.09.2020 12:20

ale podoba mi się stanowisko odnośnie Radji. Koniec z frajerskimi wypozyczeniami takiej klasy zawodnikiem. Albo płacicie, albo won.

Skepta 06.09.2020 12:18

https://prnt.sc/ucdjhm

Claudio 06.09.2020 12:17

oby nie Paredes

Claudio 06.09.2020 12:17

no fajnie jakbyśmy mieli tą kasę to można wyciągnąć coś od nich

Claudio 06.09.2020 12:16

"Equipe - PSG w tarapatach, Leonardo musi sprzedać za 60-70 milionów."

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się