Nie wiem jakim bezmózgiem trzeba być aby krytykować przyjście za darmo Vidala który na wiosnę w tej farsie całęj był najlepszym zawodnikiem XD
On je chyba zerwał rok temu w czasie rytro
Fares nie może pójść do Lazio, już Lazzarri tam polazł
Kompletnie mi umknął
bo ponoć był zaklepany i połamał się
dlatego nie jest u nas Nitro
Hohoho boki zrywać
Wgl nie wiedziałem, że on pół sezonu stracił na więzadła
dziś Vidal, jutro Il Gepardo Rocchi
Wypożyczyć za 3 mln z obowiązkiem 7 mln
Inter chce Faresa kupić czy wypożyczyć?
Wybrałby*
Nikt normalny spośród dwójki Tonali - Vidal, mając do wyboru jednego ,nie wygrałby Włocha
coś czuję, że Milan przejedzie się na 40 letnim Zlatanie
Poobserwujemy genialnego Tonalego w Milanie Piolego
Dobra Cellino nie zesraj się
przypominam, że Conte woli dziadów
Brescia President Cellino: “Marotta & Conte Wanted Tonali At Inter But They Made Mistakes”
Zresztą wszyscy są uniwersalni, nasi decyzyjni myślą to nie są skepty i endra z sb fci
Darmian zmiennik Skriniara lub Hakimiego, Kolarov tylko po prawej stronie
Fares
Darmian?
ciekawe kto dołączy do Younga na lewe wahadło
ja czytałem, że Conte cieszy się z uniwersalności Kolarova, bo może grać jako lewy środkowy i wahadłowy
Bastoni i Barella nie mają prawa siedzieć na ławce, to kozaczini interiści ci cali
no przecież o tym pisali
Przecież to oczywiste
coraz bardziej jestem przekonany do tego, że Kolarov zostanie zmiennikiem Bastoniego
Kumbulla nie przyjdzie
godin odejdzie jak kumbulla przyjdzie
jescze jeden -godin
Najlepiej Kumbulla/Izzo
De Vrij, Bastoni, Skriniar, DD, Darmian, Kolarov i jeszcze jeden
masakra
ale Leeds robi pakę
zyski kapitałowe to inna sprawa i pensja, kto będzie w tej obornie grał jak odejdzie Godin i Ranocchia?
i pewnie dlatego Skriniar ma zostać w Interze
też wolałbym żeby został, ale problemem są zarobki
dokł
Tu chodzi o jego zarobki i zyski kapitałowe ale Endre to przerasta
Godin musi zostac jeszcze na następny sezon
zgadzam sie
Nie kupimy nikogo lepszego za hajs z Godina
Nie
jakby najpierw kupili kogos w jego miejsce
sprzedalibyście Godina?
my z niego nie zrezygnowaliśmy, ale w kasie brak piniondzóf
Amator zwykły
tyle lat w Serie A, a on robi takie banalne błędy
co jest dla mnie szokiem
Ranocchia ma problem z ustawianiem się
jak nie wypali Kumbulla, to może on za rok?
nie jestem fanem polskich transferów do Intera, ale gościu ma potencjał
ja uważam, że nasi powinni przyglądać się Walukiewiczowi
Ranokkia nie ma koordynacji ruchowej
ale my chyba z niego zrezygnowaliśmy
no w takim tempie sprzedaży to on pójdzie do tego lazio
Kumbulla by pasował ale kasy nima
Tylko kto za niego
Ranocchia odchodzi i bardzo mnie to cieszy
Ranocchia mając prawie 2 metry te główki przegrywa
no i nie majac 2 metrów potrafi prawie z każdym wygrać główke
akurat przy stałych fragmentach piłka go szuka
za wolny jest*
według mnie na wolny jest
nie no nie jest zly ale wole go jednak na wahadle dobrze sie podlacza do ataku a obronie mu nie ufam nic a nic
do tego daje coś ekstra przy stałych fragmentach
dla mnie idealny rezerwowy
Danilo powienien zajac status w druzynie Ranocchi
dajcie spokój
Danilo jest solidny. Na ławkę w sam raz
to niech tam gra
chyba ze w torino
dla mnie w ogole
dla mnie Ambroży powinien grać jako prawy środkowy
ale lepiej wygrać scudetto i być losowanym z 1 koszyka
wahadla w stylu D'ambrosio, Moses, Young czy Biraghi...
jak będzie punktować tak jak teraz, to minimum 2 koszyk będziemy mieli
jeszcze 3 gównane lata zostały nam w rankingu...
ale jak w pomocy byl Gagliardini no to co my oczekujemy
my jak chcemy walczyc z najlepszymi w LM to powinnismy takie druzyny ogrywac
dla nich regularna gra w LM to będzie dużo
oni chyba nawet takich ambicji nie mają Claudio
graja bardzo dobrze, ale nie wskocza na poziom nalepszych w LM
tak to jest
no niestety
jak sie traci takie debilne gole jak my w finale to sorry
to nie jest druzyna ktora przekroczy wysoki poziom
no
nie oszukujmy sie zesralismy sie w finale. Z taka Sevilla powinnismy wygrac.
zawsze moga odpasc w 1/8
ale Bartomeu i tak skończony jest
i mają 1 koszyk, więc nie wiadomo czy powalczą o LE
na razie Sevilla gra w LM
Bartomeu pewnie chce sie pozbyc starszych zawodnikow ktorzy maja najwiecej do powiedzenia by mu dupy nie obrabiali
oni chyba mocno schodzą z pensji
i sevilla znowu o wygrana le sie bedzie bila, budujac klub na samych odpadach
coś tam na pewno na tym ugrają
dawalismy 2 lata temu za niego 40 baniek to nei chcieli a teraz za 1,5 odszedl xD
nie wierzę, że nie ma klubu, który nie dałby nawet 10-12 mln
Pozdrawiam