Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

IlCapitano 06.09.2020 13:46

Nie wiem jakim bezmózgiem trzeba być aby krytykować przyjście za darmo Vidala który na wiosnę w tej farsie całęj był najlepszym zawodnikiem XD

Nitrogen 06.09.2020 13:45

On je chyba zerwał rok temu w czasie rytro

IlCapitano 06.09.2020 13:45

Fares nie może pójść do Lazio, już Lazzarri tam polazł

Nitrogen 06.09.2020 13:45

Kompletnie mi umknął

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:45

bo ponoć był zaklepany i połamał się

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:45

dlatego nie jest u nas Nitro

IlCapitano 06.09.2020 13:44

Hohoho boki zrywać

Nitrogen 06.09.2020 13:44

Wgl nie wiedziałem, że on pół sezonu stracił na więzadła

G3nesis 06.09.2020 13:44

dziś Vidal, jutro Il Gepardo Rocchi

IlCapitano 06.09.2020 13:44

Wypożyczyć za 3 mln z obowiązkiem 7 mln

Nitrogen 06.09.2020 13:44

Inter chce Faresa kupić czy wypożyczyć?

IlCapitano 06.09.2020 13:43

Wybrałby*

IlCapitano 06.09.2020 13:43

Nikt normalny spośród dwójki Tonali - Vidal, mając do wyboru jednego ,nie wygrałby Włocha

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:42

coś czuję, że Milan przejedzie się na 40 letnim Zlatanie

IlCapitano 06.09.2020 13:42

Poobserwujemy genialnego Tonalego w Milanie Piolego

IlCapitano 06.09.2020 13:42

Dobra Cellino nie zesraj się

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:42

przypominam, że Conte woli dziadów

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:42

Brescia President Cellino: “Marotta & Conte Wanted Tonali At Inter But They Made Mistakes”

IlCapitano 06.09.2020 13:41

Zresztą wszyscy są uniwersalni, nasi decyzyjni myślą to nie są skepty i endra z sb fci

IlCapitano 06.09.2020 13:41

Darmian zmiennik Skriniara lub Hakimiego, Kolarov tylko po prawej stronie

IlCapitano 06.09.2020 13:40

Fares

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:40

Darmian?

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:40

ciekawe kto dołączy do Younga na lewe wahadło

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:39

ja czytałem, że Conte cieszy się z uniwersalności Kolarova, bo może grać jako lewy środkowy i wahadłowy

IlCapitano 06.09.2020 13:39

Bastoni i Barella nie mają prawa siedzieć na ławce, to kozaczini interiści ci cali

Lopez 06.09.2020 13:39

no przecież o tym pisali

IlCapitano 06.09.2020 13:39

Przecież to oczywiste

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:38

coraz bardziej jestem przekonany do tego, że Kolarov zostanie zmiennikiem Bastoniego

Dzonyy 06.09.2020 13:38

Kumbulla nie przyjdzie

Lopez 06.09.2020 13:37

godin odejdzie jak kumbulla przyjdzie

Lopez 06.09.2020 13:37

jescze jeden -godin

IlCapitano 06.09.2020 13:37

Najlepiej Kumbulla/Izzo

IlCapitano 06.09.2020 13:36

De Vrij, Bastoni, Skriniar, DD, Darmian, Kolarov i jeszcze jeden

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:36

masakra

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:36

ale Leeds robi pakę

Lopez 06.09.2020 13:36

zyski kapitałowe to inna sprawa i pensja, kto będzie w tej obornie grał jak odejdzie Godin i Ranocchia?

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:35

i pewnie dlatego Skriniar ma zostać w Interze

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:35

też wolałbym żeby został, ale problemem są zarobki

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:35

dokł

IlCapitano 06.09.2020 13:34

Tu chodzi o jego zarobki i zyski kapitałowe ale Endre to przerasta

Lopez 06.09.2020 13:34

Godin musi zostac jeszcze na następny sezon

Lopez 06.09.2020 13:34

zgadzam sie

Endru 06.09.2020 13:33

Nie kupimy nikogo lepszego za hajs z Godina

Endru 06.09.2020 13:33

Nie

Vancore 06.09.2020 13:33

jakby najpierw kupili kogos w jego miejsce

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:32

sprzedalibyście Godina?

Lopez 06.09.2020 13:31

my z niego nie zrezygnowaliśmy, ale w kasie brak piniondzóf

IlCapitano 06.09.2020 13:27

Amator zwykły

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:27

tyle lat w Serie A, a on robi takie banalne błędy

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:27

co jest dla mnie szokiem

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:27

Ranocchia ma problem z ustawianiem się

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:26

jak nie wypali Kumbulla, to może on za rok?

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:26

nie jestem fanem polskich transferów do Intera, ale gościu ma potencjał

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:26

ja uważam, że nasi powinni przyglądać się Walukiewiczowi

Endru 06.09.2020 13:26

Ranokkia nie ma koordynacji ruchowej

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:26

ale my chyba z niego zrezygnowaliśmy

Lopez 06.09.2020 13:25

no w takim tempie sprzedaży to on pójdzie do tego lazio

IlCapitano 06.09.2020 13:24

Kumbulla by pasował ale kasy nima

IlCapitano 06.09.2020 13:24

Tylko kto za niego

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:23

Ranocchia odchodzi i bardzo mnie to cieszy

Chuchu 06.09.2020 13:22

Ranocchia mając prawie 2 metry te główki przegrywa :D

Michellaga 06.09.2020 13:22

no i nie majac 2 metrów potrafi prawie z każdym wygrać główke

Michellaga 06.09.2020 13:22

akurat przy stałych fragmentach piłka go szuka

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:21

za wolny jest*

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:20

według mnie na wolny jest

Vancore 06.09.2020 13:20

nie no nie jest zly ale wole go jednak na wahadle dobrze sie podlacza do ataku a obronie mu nie ufam nic a nic

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:20

do tego daje coś ekstra przy stałych fragmentach

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:20

dla mnie idealny rezerwowy

Claudio 06.09.2020 13:20

Danilo powienien zajac status w druzynie Ranocchi

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:20

dajcie spokój

Claudio 06.09.2020 13:19

Danilo jest solidny. Na ławkę w sam raz

Vancore 06.09.2020 13:19

to niech tam gra

Vancore 06.09.2020 13:19

chyba ze w torino

Vancore 06.09.2020 13:19

dla mnie w ogole

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:19

dla mnie Ambroży powinien grać jako prawy środkowy

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:18

ale lepiej wygrać scudetto i być losowanym z 1 koszyka

Claudio 06.09.2020 13:18

wahadla w stylu D'ambrosio, Moses, Young czy Biraghi...

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:18

jak będzie punktować tak jak teraz, to minimum 2 koszyk będziemy mieli

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:18

jeszcze 3 gównane lata zostały nam w rankingu...

Claudio 06.09.2020 13:18

ale jak w pomocy byl Gagliardini no to co my oczekujemy :D

Claudio 06.09.2020 13:17

my jak chcemy walczyc z najlepszymi w LM to powinnismy takie druzyny ogrywac

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:17

dla nich regularna gra w LM to będzie dużo

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:17

oni chyba nawet takich ambicji nie mają Claudio

Claudio 06.09.2020 13:17

graja bardzo dobrze, ale nie wskocza na poziom nalepszych w LM

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:17

tak to jest

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:16

no niestety

Vancore 06.09.2020 13:16

jak sie traci takie debilne gole jak my w finale to sorry

Claudio 06.09.2020 13:16

to nie jest druzyna ktora przekroczy wysoki poziom

Vancore 06.09.2020 13:16

no

Claudio 06.09.2020 13:16

nie oszukujmy sie zesralismy sie w finale. Z taka Sevilla powinnismy wygrac.

Claudio 06.09.2020 13:15

zawsze moga odpasc w 1/8

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:15

ale Bartomeu i tak skończony jest

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:15

i mają 1 koszyk, więc nie wiadomo czy powalczą o LE

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:15

na razie Sevilla gra w LM

Claudio 06.09.2020 13:15

Bartomeu pewnie chce sie pozbyc starszych zawodnikow ktorzy maja najwiecej do powiedzenia by mu dupy nie obrabiali

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:15

oni chyba mocno schodzą z pensji

inter30 06.09.2020 13:15

i sevilla znowu o wygrana le sie bedzie bila, budujac klub na samych odpadach

Lopez 06.09.2020 13:15

coś tam na pewno na tym ugrają

Vancore 06.09.2020 13:15

dawalismy 2 lata temu za niego 40 baniek to nei chcieli a teraz za 1,5 odszedl xD

ZnawcaCalcio 06.09.2020 13:14

nie wierzę, że nie ma klubu, który nie dałby nawet 10-12 mln

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625124

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się