Archiwum shoutboksa

maverik 07.09.2020 01:15

z Giannisem to nie wiem

Kredence 07.09.2020 01:15

i swietnie broni

maverik 07.09.2020 01:15

pomaga rozciagac gre

Kredence 07.09.2020 01:14

on generalnie dobrze gra

maverik 07.09.2020 01:14

dzisiaj 12 trojek :D

maverik 07.09.2020 01:14

ale jednak Crowder bardzo duzo rzuca

maverik 07.09.2020 01:14

Spoelstra pewnie by to ogarnal jak mowisz

Kredence 07.09.2020 01:14

a Herro bedzie bardzo dobrym graczem koszykowki

Kredence 07.09.2020 01:13

majac Herro i Robinsona dadza rade

Kredence 07.09.2020 01:13

ale jaki masz ogien w obronie i na kontrze :D

maverik 07.09.2020 01:13

w poprzednim meczu GIannis mial chyba 0/7

maverik 07.09.2020 01:13

Giannis to roznie te trojki rzuca jak Butler, a Bam wcale

Kredence 07.09.2020 01:13

Spoelstra by go juz umial wykorzystac

Kredence 07.09.2020 01:13

kazdemu zespolowi w lidze potrzeba Giannisa :D

maverik 07.09.2020 01:13

troche lipa z trojkami u wyzszych :D

maverik 07.09.2020 01:12

tak swoja droga to nie wiem czy Heat akurat najbardziej Giannisa potrzeba

Kredence 07.09.2020 01:12

a on ma w sobie troche wizji

Kredence 07.09.2020 01:12

nie ma kto jednym podaniem zlamac tej obrony Toronyo

Kredence 07.09.2020 01:12

i tak jak myslalem, brakuje Haywarda :D

Kredence 07.09.2020 01:12

jak sie obudzi na dobre to moga to zrobic

Kredence 07.09.2020 01:12

Siakam wreszcie zagral solidny mecz

maverik 07.09.2020 01:11

moze zrobia reverse sweepa jak Bucksom rok temu

Kredence 07.09.2020 01:11

on bez formy i wypadl czesciowo z rotacji

Kredence 07.09.2020 01:11

raczej bez szans

maverik 07.09.2020 01:11

jeszcze jakby Nunn sie obudzil jak na poczatku sezonu to juz w ogole

Kredence 07.09.2020 01:11

Toronto niby nic specjalnego nie gra a juz maja 2-2

Kredence 07.09.2020 01:10

Boston jeszcze sie posra cos czuje

Kredence 07.09.2020 01:09

swietna druzyna

Kredence 07.09.2020 01:09

i szczerze im kibicuje

Kredence 07.09.2020 01:09

no tez tak mysle :D

maverik 07.09.2020 01:09

a w finale kto wie, zalezy z kim :D

maverik 07.09.2020 01:08

maja 6 graczy na ktorych moga polegac

maverik 07.09.2020 01:07

jak Heat przejda Bucks to chyba ich typuje na final

Kredence 07.09.2020 01:06

*no

Kredence 07.09.2020 01:06

wiec kto wie xD

Kredence 07.09.2020 01:06

on Giannis pewnie bedzie chcial grac

maverik 07.09.2020 01:06

moze beda ryzykowac jak z Durantem w finale :D

Kredence 07.09.2020 01:05

jesli nie zagra to rip Bucks

maverik 07.09.2020 01:05

tak, ankle sparin

Kredence 07.09.2020 01:05

on tam kostke rozwalil?

maverik 07.09.2020 01:04

a Giannis nie zagra za 2 dni

maverik 07.09.2020 01:04

nie widze ich robiacych 4-3

Kredence 07.09.2020 01:04

jeszcze nie przegrali :D

maverik 07.09.2020 01:04

Bucks myslalem ze wykorzystaja szanse, ale jednak nie

maverik 07.09.2020 01:03

z Clippers to troche przewidzialem, ze George nie podola jako kluczowy gracz

maverik 07.09.2020 01:03

takie typowe szczekaczki

maverik 07.09.2020 01:03

Start oglosil sponsora tytularnego i byl na tej prezentacji Piesiewicz, to juz sie czepili ze prezes za swoja druzyna pojechal xD Start chce Slaughtera i Piesiewiczowi na tym zalezy zeby dolaczyl, to kibice Anwilu ze Piesiewicz faworyzuje Start xDD no tak bo to dziwne ze prezes chce zeby podstawowy reprezentant Polski dolaczyl do ligi ktorej jest prezesem

Kredence 07.09.2020 01:03

jak Leonard ich nie ciagnie to sa slabiutcy

Kredence 07.09.2020 01:02

LAC tez nie sa tacy mocni jak myslalem

Kredence 07.09.2020 01:02

nie ma tego dominatora jak GSW wiec poziom pewnie troszke nizszy ale wydaje mi sie, ze widowisko przez to zyskalo

maverik 07.09.2020 01:01

postaram sie cos obejrzec z tego nba skoro tak mowisz :D

Kredence 07.09.2020 01:01

no proste skojarzenie

maverik 07.09.2020 01:01

jakbym czytal o calciopoli

Kredence 07.09.2020 01:01

xD

maverik 07.09.2020 01:01

i kibice anwilu sie poplakali, ze im braz wreczyli i zaczeli wyzywac ze to przy zielonym stoliku, ze prezes kibicuje Startowi itd xD no mentalnosc juventusu

Kredence 07.09.2020 01:01

musze sie podszkolic w tej PLK to moze cos bede wstanie opisac :D

Kredence 07.09.2020 01:00

dobrze sie to oglada

maverik 07.09.2020 01:00

bo PLK zakonczyla sezon w marcu jak pandemia byla i przyznala medale bez playoffow

Kredence 07.09.2020 01:00

wracajac do murzynow, powiem Ci szczerze, ze te obecne playoffy w NBA to jedne z lepszych w ostatnich latach, pelno wyrownanych spotkan i generalnie ciezko wskazac faworyta

maverik 07.09.2020 01:00

byli mistrzem 2018 i 19

maverik 07.09.2020 01:00

a bardziej do Startu

maverik 07.09.2020 01:00

nie, Stelmet bo koroniak i maja o to bol dupska

Kredence 07.09.2020 00:59

oni sa mistrzem aktualnym?

maverik 07.09.2020 00:59

kazdy wpis to wlasny czubek nosa tylko widza, oni najlepsi i w ogole, rzygac sie chce

maverik 07.09.2020 00:58

kibice Anwilu to tacy sami szczekacze jak juvki, takze ciesze sie bardzo

Kredence 07.09.2020 00:58

:D

maverik 07.09.2020 00:58

ale sledzic co sie dzieje to sledze

maverik 07.09.2020 00:57

ja wlasnie nie bardzo, wlaczam te mecze i albo zerkam jednym okiem albo wylaczam po kilkunastu minutach

Kredence 07.09.2020 00:57

wiekszosc spotkan chyba widzialem

Kredence 07.09.2020 00:57

generalnie to chlone te playoffy strasznie

Kredence 07.09.2020 00:57

mialem ogladac ale akurat mi sie usnelo xd

Kredence 07.09.2020 00:56

no Denver straszne zaskoczenie

maverik 07.09.2020 00:56

raczej nikt tak nie typowal

maverik 07.09.2020 00:56

nuggets rockets heat i obojetne kto :D

maverik 07.09.2020 00:56

fajnie by bylo jakby troche niespodzianek weszlo

Kredence 07.09.2020 00:56

jak broda bedzie trafial te swoje rzuty to moze byc niespodzianka

Kredence 07.09.2020 00:56

LBJ bronic go nie bedzie, za stare kosci

Kredence 07.09.2020 00:55

oni kompletnie nie maja obroncy na Hardena

Kredence 07.09.2020 00:55

licze na niespodzianke

Kredence 07.09.2020 00:55

jak wypadl Bradley to juz w ogole

maverik 07.09.2020 00:55

z niechecia ale moze wlacze :D

Kredence 07.09.2020 00:55

dla mnie od poczatku sezon ta lawka lakersow wyglada mega podejrzanie i mowiac szczerze smierdzi mi ona szrotem

Kredence 07.09.2020 00:54

ogladasz lakersow?

maverik 07.09.2020 00:54

taki westbrook z poczatkow w okc

maverik 07.09.2020 00:54

westbrook to powinien sie skupic na asystach i wjazdach pod kosz, kiedys jeszcze dobre mediumy w biegu mial, ale teraz to juz sie nie oplaca xD

maverik 07.09.2020 00:53

harden trzyma poziom jedynie

Kredence 07.09.2020 00:53

on gdyby przestal rzucac za trzy i mial 4 strzelcow obok siebie to nawet by to moglo wygladac

maverik 07.09.2020 00:53

w tym 1 meczu nie zapomnial

maverik 07.09.2020 00:53

on jak zapomni mozgu to graja w 4

Kredence 07.09.2020 00:53

Westbrook to straszny dzban ale w pierwszym meczu super wygladal

maverik 07.09.2020 00:52

duzo tez bedzie zalezec od orzecha

Kredence 07.09.2020 00:52

w sumie to rozjezdzali ich konsekwentnie HOU

Kredence 07.09.2020 00:52

dzisiaj mega ciekawy ten drugi mecz, bo Lakersi strasznie podejrzanie wygladali w obronie

maverik 07.09.2020 00:52

ja wole taka klasyczna koszykowke wlasnie jak kiedys, dlatego zaczynam wiecej plk ogladac

maverik 07.09.2020 00:51

no wygrana Houston mnie zaskoczyla, Lebron sie zesral w 4 kwarcie

maverik 07.09.2020 00:51

no mnie to nie jara, o ile GSW lubilem ogladac, to jednak tam nawet nei bylo tak ze wszyscy maja rzucac

Kredence 07.09.2020 00:50

ale moze to pomysl skoro Davis nie moze sobie poradzic z Tuckerem? :D

maverik 07.09.2020 00:50

pewnie bedzie jak z Giannisem na poczatku max 1 trojka na mecz, a potem po 4-5

Kredence 07.09.2020 00:50

Houston juz to robia

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się