Zmien płytę
za 60 mln to sie nawet nie ma co zastanawiac tylko sprzedawac
błagam niech to się uda Barelka Kante Vidal Erikcen Sensi
a Leonardo kocha kupowac z serie a
w Paryżu też są dziewczyny
odeszli Silva i Kouassi
PSG niby faktycznie potrzebuje srodkowego obroncy
partnerka Skriniara jest w ciąży. Wątpię by chciał teraz zmieniać otoczenie
szkoda Skriniara bo jakiś sentyment do niego jest, no ale jeśli dzięki niemu ma byc Pan Kancioch to pożegnam bez żalu
ale nie dupe zawracasz
idz tam przymierzyc nowe rurki i umaluj sie nowa szminka z rossmana
Mowi Ci to cos
Agresja oznaka slabosci, brak argumentow = agresja
zamknij morde typie
Uj ze cale zycie na lewej obronie latal xD
#PSG are really interested in Milan #Skriniar. The intermediary Marcelo #Simonian is in Milan to try to reach an agreement with #Inter. #Leonardo is preparing for the centre-back a 5-year offer (€6M/year as a salary), meanwhile Inter ask €60M to sell him.
chyba go nie ma jeszcze ale mam takie cos
Jak to kim kolarowem on przeciez kazda pozycje obsadzi
Witam, Kante już jest?
nie zesraj się pluto
Jak sprzedamy Skriniara i oddamy Godina to kim mamy zamiar grac w obronie bo sam Vrij nie da rady
Lukaku "„Bądźmy szczerzy, Fifa źle ocenia oceny, więc my, gracze, zaczynamy narzekać na tę grę, a robiąc to, reklamujemy ją. Wiem, co robię, nie chcę być częścią tego gówna ”." "D
czy te mecze sparingowe kibice moga obejrzec na zywo w apiano gentile?
I Firpo za Dalberta
Bo trzeba oszczędzać
Oczywiście Padelli za Samira
Takbym to widział na przyszly sezon
Handanovic Kolarov Ranochia Izzo Dalbert Serri Gagliardini Joao Mario Darmian Longo Inglese
Niech odejdzie ma przyjść zamiast niego Izzo
won z nim
agent wyznaczony przez PSG do sciagniecia Skriniara w Mediolanie
trudno mu siw dziwić
Czuje ze Inter mnie olewa
Trace cierpliwosc w te mercato
raczej nie blisko, ale coś wysapał Romano
Declan Rice blisko Chelsea
Wole Dalberta lub Asamoaha od Juniora Firpo
Junior Firpo matko swieta strzeż nas
To mercato smierdzi uwstecznieniem
Ale Karnowski schudł
przegral 8-0 bylem przekonany. ze to ty
ja nie gram w tegoroczną Fifę
nie to nie ja
skad barca wezmie 80mln beka
Orzeu czy to ty?
wczoraj gralem w fife z gosciemj interopole
bierzemy za niego firpo kante i po dzeko mocno
chyba lautaro robi out
z niego taki kante jak z muntariego lampard
chciala go barca
Chuchu on byl hajpowany za czasow dalberta w nicei
Wspólny wzrost. Obaj to krasnale ogrodowe.
i nie trzeba płacić za dodatkowego ogóra
jak chcemy gównianego pomocnika to mamy Joao Mario na wyciągnięcie ręki
oby
moze nic, moze plota
co on ma niby wspólnego z Kante, jak on jest bardziej ofensywnym pomocnikiem niż defensywnym
Vidal jest niemal pewny, ale ten Seri to jakaś paranoja
w samolocie obok mesiego siedzi
Vidal juz jedzie?
No i co nowego dziś?
Żan Miszel Żar witamy w Interze
ciekawe rzeczy
to tu bywa normalnie?
to tu bywa normalnie?
a tam kredenc nie marudz, jak 24/7 jest taka 'beka' ze sie rzygac chce to jak przez 1h co jakis czas bedzie normalniej to nic sie nie stanie
grobowe nastroje odkad pojawilo sie nazwisko sariego
ojej
straszna bezbecja się tu odbywa
;D
miauczy ze sie wysrala i zasypuje
zasypie kamykami?
przynajmniej jak sie wysra, to po sobie sprzata, nie to co tutaj
od żłału to nawet kamień jest mądrzejszy
ona jest madrzejsza od polowy sb
od mojego kota to prosze sie od_pierdolic
niezbadane sa wyroki i decyzje Alfów wiec nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz
czy ja wiem, mysle ze jako najersz stajacy sie alfa pokazales ze nie do konca taki z ciebie ubermensch
patrze na was z gory małe urwie hue hue hue
jako alfa jestem istota ponadludzka zrozum
ktora ma nawet uczucia jakies tam
tez wyobrazam sobie ciebie jako istote ludzka
tak samo jak mysle o tobie alfa
bo tak
skąd masz pewność iż ów istota jest istotą ludzką co?
Proszę o wybaczenie
xD
to istota ludzka, a ty pytasz "co to", smierdzi rasizmem
czuczu, tak nie mozna
Co to ten Seri?
zwykły bezbek i atencjusz, mam wrażenie że to multi czarodziejki
niesamowite
mnie niezwykle fascynuje zawzietosc i konsekwencja tego fenomenu
gowno zwykle
Nie ktoś tylko coś
Również wiem, ale za żadne skarby tego świata nie powiem
ja wiem ale nie powiem