Archiwum shoutboksa

pluto11 11.09.2020 19:15

Zmien płytę

Kredence 11.09.2020 19:14

za 60 mln to sie nawet nie ma co zastanawiac tylko sprzedawac

bitels10 11.09.2020 19:14

błagam niech to się uda Barelka Kante Vidal Erikcen Sensi

Kredence 11.09.2020 19:13

a Leonardo kocha kupowac z serie a

bitels10 11.09.2020 19:13

w Paryżu też są dziewczyny :)

Kredence 11.09.2020 19:13

odeszli Silva i Kouassi

Kredence 11.09.2020 19:13

PSG niby faktycznie potrzebuje srodkowego obroncy

Claudio 11.09.2020 19:12

partnerka Skriniara jest w ciąży. Wątpię by chciał teraz zmieniać otoczenie

bitels10 11.09.2020 19:12

szkoda Skriniara bo jakiś sentyment do niego jest, no ale jeśli dzięki niemu ma byc Pan Kancioch to pożegnam bez żalu

Kredence 11.09.2020 19:09

ale nie dupe zawracasz

Kredence 11.09.2020 19:09

idz tam przymierzyc nowe rurki i umaluj sie nowa szminka z rossmana

Skepta 11.09.2020 19:09

Mowi Ci to cos

Skepta 11.09.2020 19:09

Agresja oznaka slabosci, brak argumentow = agresja

Kredence 11.09.2020 19:08

zamknij morde typie

Skepta 11.09.2020 19:08

Uj ze cale zycie na lewej obronie latal xD

Kredence 11.09.2020 19:08

#PSG are really interested in Milan #Skriniar. The intermediary Marcelo #Simonian is in Milan to try to reach an agreement with #Inter. #Leonardo is preparing for the centre-back a 5-year offer (€6M/year as a salary), meanwhile Inter ask €60M to sell him.

Kredence 11.09.2020 19:08

chyba go nie ma jeszcze ale mam takie cos

Skepta 11.09.2020 19:08

Jak to kim kolarowem on przeciez kazda pozycje obsadzi

bitels10 11.09.2020 19:06

Witam, Kante już jest?

Kredence 11.09.2020 19:06

nie zesraj się pluto

pluto11 11.09.2020 19:00

Jak sprzedamy Skriniara i oddamy Godina to kim mamy zamiar grac w obronie bo sam Vrij nie da rady

Claudio 11.09.2020 18:51

Lukaku "„Bądźmy szczerzy, Fifa źle ocenia oceny, więc my, gracze, zaczynamy narzekać na tę grę, a robiąc to, reklamujemy ją. Wiem, co robię, nie chcę być częścią tego gówna ”." "D

yanik96fci 11.09.2020 18:48

czy te mecze sparingowe kibice moga obejrzec na zywo w apiano gentile?

JoaoMario 11.09.2020 18:48

I Firpo za Dalberta

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Bo trzeba oszczędzać

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Oczywiście Padelli za Samira

JoaoMario 11.09.2020 18:47

Takbym to widział na przyszly sezon

JoaoMario 11.09.2020 18:46

Handanovic Kolarov Ranochia Izzo Dalbert Serri Gagliardini Joao Mario Darmian Longo Inglese

JoaoMario 11.09.2020 18:44

Niech odejdzie ma przyjść zamiast niego Izzo

KibicInteru 11.09.2020 18:40

won z nim

Kredence 11.09.2020 18:39

agent wyznaczony przez PSG do sciagniecia Skriniara w Mediolanie

KibicInteru 11.09.2020 18:33

trudno mu siw dziwić

Endru 11.09.2020 18:27

Czuje ze Inter mnie olewa

Endru 11.09.2020 18:25

Trace cierpliwosc w te mercato

ZnawcaCalcio 11.09.2020 18:24

raczej nie blisko, ale coś wysapał Romano

ZnawcaCalcio 11.09.2020 18:24

Declan Rice blisko Chelsea

Endru 11.09.2020 18:15

Wole Dalberta lub Asamoaha od Juniora Firpo

Endru 11.09.2020 18:14

Junior Firpo matko swieta strzeż nas

Endru 11.09.2020 18:14

To mercato smierdzi uwstecznieniem

maverik 11.09.2020 17:42

Ale Karnowski schudł

Czarson 11.09.2020 15:38

przegral 8-0 bylem przekonany. ze to ty

Orzeu 11.09.2020 15:34

ja nie gram w tegoroczną Fifę

Orzeu 11.09.2020 15:34

nie to nie ja

Alfa 11.09.2020 15:31

skad barca wezmie 80mln beka

Czarson 11.09.2020 15:29

Orzeu czy to ty?

Czarson 11.09.2020 15:29

wczoraj gralem w fife z gosciemj interopole

Czarson 11.09.2020 15:29

bierzemy za niego firpo kante i po dzeko mocno

Czarson 11.09.2020 15:28

chyba lautaro robi out

inter30 11.09.2020 15:27

z niego taki kante jak z muntariego lampard

Klinsi64 11.09.2020 15:22

chciala go barca

Klinsi64 11.09.2020 15:21

Chuchu on byl hajpowany za czasow dalberta w nicei

Woo-cash 11.09.2020 15:17

Wspólny wzrost. Obaj to krasnale ogrodowe.

WTC 11.09.2020 15:15

i nie trzeba płacić za dodatkowego ogóra

WTC 11.09.2020 15:14

jak chcemy gównianego pomocnika to mamy Joao Mario na wyciągnięcie ręki

WTC 11.09.2020 15:14

oby

Alfa 11.09.2020 15:13

moze nic, moze plota

WTC 11.09.2020 15:11

co on ma niby wspólnego z Kante, jak on jest bardziej ofensywnym pomocnikiem niż defensywnym

WTC 11.09.2020 15:10

Vidal jest niemal pewny, ale ten Seri to jakaś paranoja

jaszczomb 11.09.2020 15:09

w samolocie obok mesiego siedzi

Woo-cash 11.09.2020 15:04

Vidal juz jedzie?

Woo-cash 11.09.2020 15:04

No i co nowego dziś?

WTC 11.09.2020 14:56

Żan Miszel Żar witamy w Interze

Orzeu 11.09.2020 14:55

BAN

jaszczomb 11.09.2020 14:45

ciekawe rzeczy

jaszczomb 11.09.2020 14:45

to tu bywa normalnie?

jaszczomb 11.09.2020 14:45

to tu bywa normalnie?

Alfa 11.09.2020 14:40

a tam kredenc nie marudz, jak 24/7 jest taka 'beka' ze sie rzygac chce to jak przez 1h co jakis czas bedzie normalniej to nic sie nie stanie

Kazam 11.09.2020 14:37

grobowe nastroje odkad pojawilo sie nazwisko sariego

Kazam 11.09.2020 14:37

ojej

Kredence 11.09.2020 14:37

straszna bezbecja się tu odbywa

Kazam 11.09.2020 14:36

;D

Kazam 11.09.2020 14:36

miauczy ze sie wysrala i zasypuje

Alfa 11.09.2020 14:36

zasypie kamykami?

Kazam 11.09.2020 14:36

przynajmniej jak sie wysra, to po sobie sprzata, nie to co tutaj

Alfa 11.09.2020 14:36

od żłału to nawet kamień jest mądrzejszy

Kazam 11.09.2020 14:35

ona jest madrzejsza od polowy sb

Kazam 11.09.2020 14:35

od mojego kota to prosze sie od_pierdolic :D

Alfa 11.09.2020 14:35

niezbadane sa wyroki i decyzje Alfów wiec nie interesuj sie bo kociej mordy dostaniesz :D

Kazam 11.09.2020 14:34

:)

Kazam 11.09.2020 14:34

czy ja wiem, mysle ze jako najersz stajacy sie alfa pokazales ze nie do konca taki z ciebie ubermensch

Alfa 11.09.2020 14:34

patrze na was z gory małe urwie hue hue hue

Alfa 11.09.2020 14:34

jako alfa jestem istota ponadludzka zrozum

Kazam 11.09.2020 14:33

ktora ma nawet uczucia jakies tam :)

Kazam 11.09.2020 14:33

:D

Kazam 11.09.2020 14:33

tez wyobrazam sobie ciebie jako istote ludzka

Kazam 11.09.2020 14:33

tak samo jak mysle o tobie alfa :)

Kazam 11.09.2020 14:33

bo tak

Alfa 11.09.2020 14:33

skąd masz pewność iż ów istota jest istotą ludzką co?

Chuchu 11.09.2020 14:31

Proszę o wybaczenie

Kazam 11.09.2020 14:31

xD

Kazam 11.09.2020 14:31

to istota ludzka, a ty pytasz "co to", smierdzi rasizmem

Kazam 11.09.2020 14:30

czuczu, tak nie mozna

Chuchu 11.09.2020 14:30

Co to ten Seri?

maniekfci 11.09.2020 14:27

zwykły bezbek i atencjusz, mam wrażenie że to multi czarodziejki

Kazam 11.09.2020 14:20

niesamowite

Kazam 11.09.2020 14:20

mnie niezwykle fascynuje zawzietosc i konsekwencja tego fenomenu

Klinsi64 11.09.2020 14:19

gowno zwykle

Pader88 11.09.2020 14:12

Nie ktoś tylko coś :lol:

Nitrogen 11.09.2020 14:09

Również wiem, ale za żadne skarby tego świata nie powiem

Alfa 11.09.2020 14:08

ja wiem ale nie powiem

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się