Archiwum shoutboksa

Nasir 12.09.2020 09:43

kusa mnie usunal ze znajomych

maniekfci 12.09.2020 09:43

skrin

IlCapitano 12.09.2020 09:43

Nie usunął, kilka dni temu widziałem jak opisywał coś o depresji

Nasir 12.09.2020 09:42

xd

maniekfci 12.09.2020 09:42

pewnie Cię zablokował

Nasir 12.09.2020 09:42

fb

maniekfci 12.09.2020 09:42

czyli dawidek jest szczęśliwy autentycznie

Nasir 12.09.2020 09:42

ej kusy fc usunal?

Nasir 12.09.2020 09:42

xdddd

maniekfci 12.09.2020 09:42

dawidek się dzieli szczęściem, bo jego szczęście to agatka

IlCapitano 12.09.2020 09:42

Dawid opisz jak tam noc na centralnym opisz fast

maniekfci 12.09.2020 09:41

jeden ten sam schemat, wielu podludzi

Nasir 12.09.2020 09:41

wiecie, szczesciem sie trzena dzielic, pomoc mierzona w kilometrach

maniekfci 12.09.2020 09:41

cuckold to cuckold

IlCapitano 12.09.2020 09:41

Albo kusej

IlCapitano 12.09.2020 09:41

Chociaż lepiej pasuje mi do aniola

Nasir 12.09.2020 09:41

ale to bardziej taki romantyk jak nasza kusa

maniekfci 12.09.2020 09:41

xddddd

Nasir 12.09.2020 09:41

moze

IlCapitano 12.09.2020 09:40

Może to ten dawidek co tu pisał kiedyś

maniekfci 12.09.2020 09:40

masakra

maniekfci 12.09.2020 09:40

straszne gówno ten dawidek

maniekfci 12.09.2020 09:40

XD

Nasir 12.09.2020 09:40

troche mi go szkoda

IlCapitano 12.09.2020 09:40

Nie oceniam tych debilizmów codziennie wymyślanych przez nierobów pismaków, brzydzę się nimi

Nasir 12.09.2020 09:40

wczoraj ok 22 zaczal spamowac jej skrzynke gdzie jestes? czemu nie odbierasz? jestem u ciebie pod mieszkaniem? a ona nie miala jak odpisac, obie rece zajete

Chuchu 12.09.2020 09:40

Cap jak oceniasz wymianę Eriksena na Reguilona?

IlCapitano 12.09.2020 09:39

Cóż za robak, zdeptałbym go swoim klapkiem kubota

maniekfci 12.09.2020 09:38

daj mi namiar na jego, troche go wyjaśnie na tym centralnym

IlCapitano 12.09.2020 09:38

XDDDDDDDDDDDD

IlCapitano 12.09.2020 09:38

Nasir 12.09.2020 09:37 tak w skrocie to dawidek rzucil prace i postanowil zamieszkac w stolycy zeby byc blizej niej, wczoraj pojechal szukac mieszkania tymczasem wczoraj agatka wrocila do kielc, ona dzisiaj obudzila sie obok mnie a on pewnie spal na dworcu

maniekfci 12.09.2020 09:38

ja pyerdole, poniżej wszystkiego

Nasir 12.09.2020 09:38

czuje zazenowanie meskim gatunkiem

maniekfci 12.09.2020 09:38

:lol:

Nasir 12.09.2020 09:38

takze ja to pozostawiam bez komentarza

maniekfci 12.09.2020 09:37

serio nasir xdddddddddd

maniekfci 12.09.2020 09:37

kolejny bez mentala niby żołnierz contego

Nasir 12.09.2020 09:37

tak w skrocie to dawidek rzucil prace i postanowil zamieszkac w stolycy zeby byc blizej niej, wczoraj pojechal szukac mieszkania tymczasem wczoraj agatka wrocila do kielc, ona dzisiaj obudzila sie obok mnie a on pewnie spal na dworcu

IlCapitano 12.09.2020 09:37

Następnie 8 przysiadów, 4 fikołki i jestem gotów do działania, dziś planuję zrobić 14697 kroków

maniekfci 12.09.2020 09:37

lol Capsko wrócił do nałogu

IlCapitano 12.09.2020 09:37

Jato dziś wstałem, zapaliłem marlboraska czerwonego, po czym ukręciłem dorodnego joao mario

maniekfci 12.09.2020 09:36

po prostu opisz

maniekfci 12.09.2020 09:36

opisz nasir, jak coś, to powiem że włamałem Cii się na konto i wezmę bana na siebie

maniekfci 12.09.2020 09:35

teraz słucham sobie Morrisona i zbieram się w sobie by iść zrobić posiłek #1

Nasir 12.09.2020 09:35

no ja to bym opisal wam ostatnie poczynania ulubionego kukolda sb niejakiego dawidka ale lopeziakowa czai sie za rogiem

maniekfci 12.09.2020 09:35

złamałem sztangę i Bogdan się rzucił na mnie że mam odkupić

maniekfci 12.09.2020 09:34

ja troszkę nieprzytomny jestem, bo wczoraj były nogi i ponad 600 kg na przysiad było więc długa regeneracja

Nasir 12.09.2020 09:34

eryksena niestetu nie opisze bo czekam na vidala

Nasir 12.09.2020 09:34

poranne espresso jak zawsze idealnie pobudzilo moj umysl cialo i kindubale do dzialania

Nasir 12.09.2020 09:33

same kukoldy dookola

maniekfci 12.09.2020 09:33

@Nasir witam opisz mental Eriksen i poranne espresso

Nasir 12.09.2020 09:33

witam

maniekfci 12.09.2020 09:33

pipa miękka

maniekfci 12.09.2020 09:32

Eriksen zwykły beciak i cuckold mentalny

IlCapitano 12.09.2020 09:32

Kolejny męczennik Intera

IlCapitano 12.09.2020 09:32

Teraz Eriksena pokemona mają typowe

IlCapitano 12.09.2020 09:32

Pamiętam jak 2 lata płakali, że Barbosa na ławce

maniekfci 12.09.2020 09:31

trzeba pamiętać

maniekfci 12.09.2020 09:31

i bezbeków i atencjuszy w jednym

IlCapitano 12.09.2020 09:30

No potem by tu jęczał całymi dniami od rana do wieczora jak kilku innych psychopatów stąd

maniekfci 12.09.2020 09:27

yanik chce obejrzeć sparing żeby potempowiedzieć, że gra słabo wyglądała i nie wróży to dobrze na sezon

IlCapitano 12.09.2020 09:20

Nie wiem gościu

yanik96fci 12.09.2020 09:11

wie ktos czy sparing jest dostepny dla kibicow w appiano gentile by zobaczyc live?

maniekfci 12.09.2020 09:03

lol

MarcinPL2 12.09.2020 08:38

Claudio pisz po polsku a nie po rosyjsku

CzarodziejCzasu 12.09.2020 08:05

To bedzie kawal koszykówki

CzarodziejCzasu 12.09.2020 08:05

A final boston heat fascynuje mnie

CzarodziejCzasu 12.09.2020 08:05

Ocencie powrot Nuggets

Skepta 12.09.2020 06:21

milik to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie poawznego klubu

maverik 12.09.2020 00:01

no i tak az do 5 pazdziernika

Claudio 11.09.2020 23:59

Di Marzio - Filo diretto tra Vidal, Inter e Barcellona: trattativa a oltranza, slittata alla prossima settimana

Claudio 11.09.2020 23:59

Di Marzio - In caso di cessione di Dalbert l'Inter potrebbe tornare su Alonso . Contatti con l'entourage dello spagnolo.

Kazam 11.09.2020 23:40

delaurentis demoluje mylyka 18+

Kazam 11.09.2020 23:40

xddddddddd

Nitrogen 11.09.2020 23:25

Milik rozjuszył De Laurentisa. Jest gotowy zostać w Napoli. Właściciel Napoli gotowy zdemolować go rokiem na trybunach. Brak ofert za Polaka @Dy Marco

Claudio 11.09.2020 23:09

"Per l’esterno sinistro avanza l’interesse per il nome di Reguillon, proprietà Real Madrid." Ciekawe czy to prawda. Byłoby zacnie

Kazam 11.09.2020 22:57

pirola moze tez cos pograc, trza dac szanse mlodziezy (agume jak wchodzil nie byl gorszy od gagsa)

Kazam 11.09.2020 22:56

skriniar nie ogarnial w trojce, dawal sie objezdzac byle komu, marasz mlodszy, lepiej ogarnia w trojce, godyn choc ogarnal lepiej ustawienie, to juz zaraz emeryturka, problemy z motoryka etc. szkoda troche ale bez przesady, no i żabka. Serio az taki placz ?

Czarson 11.09.2020 22:53

Pirola*

Czarson 11.09.2020 22:52

Pirlo ma grac, taki scenariusz pisze Conte

Czarson 11.09.2020 22:52

Kolarov, Darmian + Izzo\Kubulla w to miejsce

eKubaL 11.09.2020 22:33

patrząc na skład psg z ostatniego meczu czuję, że korona bedzie miała duży wpływ na tabelę. Powinniśmy mieć szeroką kadrę, a pozbywamy się trójki środkowych obrońców (Godzin, Rano, Skriniar)?

maniekfci 11.09.2020 22:20

geniusz, wizjoner

maniekfci 11.09.2020 22:19

obłęd, sprzeda Skriniara żeby wziąć Kumbullę bo Conte

Kazam 11.09.2020 22:18

Marotta, ale on to jest

KoBa 11.09.2020 22:16

Faresem*

KoBa 11.09.2020 22:16

Ej właśnie sobie uświadomiłem, że Marotta udał zainteresowanie Gatesem Lazio szybko go kupiloni teraz nie mogą nam sprzątnąć Kumbulli

maniekfci 11.09.2020 22:13

@IlCapsko witam

IlCapitano 11.09.2020 22:12

Możliwe, że się zatrzymałem, ale to i tak jakieś 100 pkt IQ więcej od ciebie

maniekfci 11.09.2020 22:08

witam ja właśnie posiłek potreningowy

maniekfci 11.09.2020 22:08

xddddd

Endru 11.09.2020 21:57

Capitano patrzac czasami na to co ty piszesz/opisujesz odnosze wrazenie ze zatrzymałeś sie w rozwoju

IlCapitano 11.09.2020 21:42

I uciekał, tak opisywał

IlCapitano 11.09.2020 21:42

Pewnego razu wybrał się ze swym partnerem na reddsika malinowego do parku i jakichś dwóch łobuzów chciało go bić

IlCapitano 11.09.2020 21:41

On nie wychodzi bo ma traumę

Czarson 11.09.2020 21:40

gdzie on by zrobil takie szolt

Czarson 11.09.2020 21:40

skepta to jakis przegryw piwniczak co sie boi z domu wyjsc

IlCapitano 11.09.2020 21:40

Aco jeśli skepta to margociak

Endru 11.09.2020 21:39

Rok temu bez problemu w tym roku troche inna sytuacja

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się