Archiwum shoutboksa

Skepta 12.09.2020 16:26

seri spod napleta chyba

WTC 12.09.2020 16:24

skąd pomysł, że z miejsca bierze pierwszy skład? bo co? bo pół sezonu w Hellasie miał dobre? xD

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:24

29 lat a ja chlopa wogole nie kojarzw

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:23

A co to jest ten seri

Klinsi64 12.09.2020 16:23

rozumiem jakaś licytacja łeb w łeb

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:23

To co ty pieprzysz tam

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:22

Przeciez kolarov to transfer na lawke a kumbulla z miejsca bierze 1 sklad

Klinsi64 12.09.2020 16:22

jak ktos kupi tego seriego to znaczy ze z nami wygrał?

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:22

Dlaczego

Klinsi64 12.09.2020 16:21

yascarr to błazen

WTC 12.09.2020 16:21

beka z ludzi oczekujących natychmiast Scudetto, a jednocześnie płaczących o kupno ludzi typu Vidal i Kolarov w miejsce jakichś prospektów na za kilka lat

CzarodziejCzasu 12.09.2020 16:21

Milan prowadzi interesujace mercato

Chuchu 12.09.2020 16:20

No bo Inter go chciał to co, my gorsi?

WTC 12.09.2020 16:20

no będzie lepiej jak przestaniesz z niej właśnie wychodzić

Chuchu 12.09.2020 16:20

Milan zaraz Messiego kupi

Yascarr 12.09.2020 16:19

lepiej nie wychodzić z szafy

Yascarr 12.09.2020 16:19

Zaraz przyjdzie Milan i kupi Vidala

JoaoMario 12.09.2020 16:16

Albinos

WTC 12.09.2020 16:16

Jaskier opisz w kilku słowach, dlaczego powinniśmy zakupić tego Albańczyka

Nitrogen 12.09.2020 16:16

Wgl nie wiem skąd wy wzięliście to o tym Kumbulli xD

Yascarr 12.09.2020 16:16

XD

WTC 12.09.2020 16:16

bo przecież Kumbulla to gwarancja jakości i absolutny priorytet dla każdego klubu

Yascarr 12.09.2020 16:16

beka stulecia chyba nawet :lol:

WTC 12.09.2020 16:15

no wtedy to już wygrają mistrzostwo uniwersum

Yascarr 12.09.2020 16:15

Jak Milan łyknie jeszcze Kumbulle to bedzie beka roku

WTC 12.09.2020 16:14

Conte ufam tobie

WTC 12.09.2020 16:14

nie wiem kogo sprowadzimy, nie wiem kto odejdzie, ale wierzę w ten projekt

Skepta 12.09.2020 16:11

bog FMa 2012 stal sie wolnym zawodnikiem dzis, moze go wezmiemy xddd

Skepta 12.09.2020 16:08

Otamendi laczony z Interem, aha

Pazza12 12.09.2020 15:30

W PL powinno to wygladac o niebo lepiej skoro to niby najlepsza liga swiata :)

Pazza12 12.09.2020 15:29

No wlasnie ze nie sa

Nitrogen 12.09.2020 15:28

No i one są na lepszym poziomie?

Pazza12 12.09.2020 15:28

Porownuje do Calcio i do meczow tej samej renomy co Fulham - Arsenal

Guarin 12.09.2020 15:28

Trener Monako Kovac zamyka drzwi do Brozovica: '' To nie dla nas, kierujemy się innymi tropami ''

WTC 12.09.2020 15:27

generalizujesz jednak w tym momencie

Pazza12 12.09.2020 15:27

Nie widac tam tych miliardow funtow w ogole. Zero skladnych akcji bramki z przypadku.

WTC 12.09.2020 15:25

też już nie oglądam jak kiedyś, ale sentyment pozostał

WTC 12.09.2020 15:25

są mecze gorsze i lepsze

Pazza12 12.09.2020 15:24

Ogladalem teraz troche Fulham - Arsenal straszna kopanina

Pazza12 12.09.2020 15:23

Nie wiem co ludzie widza w PL jak dla mnie to beznadziejna liga.

jaszczomb 12.09.2020 15:02

ich "hity" najczesciej rozczarowuja

jaszczomb 12.09.2020 15:02

nie sledze Premier lig wcale

WTC 12.09.2020 15:01

przeciwko L'poolowi

WTC 12.09.2020 15:01

pierwszy mecz Bielsy w Premier League

jaszczomb 12.09.2020 15:00

fix jor sb

jaszczomb 12.09.2020 15:00

O9 CZYM MOWISZ WUTEC

jaszczomb 12.09.2020 15:00

O9 CZYM MOWISZ WUTEC

WTC 12.09.2020 14:59

znaczy się, czy planujecie oglądać

WTC 12.09.2020 14:59

oglądacie pierwszy mecz El Loco?

Skepta 12.09.2020 14:51

Najbardziej rozbraja mnie ta mozliwosc wymiany Eriksena na Reguilona. Bezgotowkowa wymiana cracka na bocznego obronce :lol:

Skepta 12.09.2020 14:45

W tym UK

Skepta 12.09.2020 14:45

Odwalila sodowka od 40zlotych na godzine chyba co

Lopez 12.09.2020 14:45

Biedaczysko non stop banowany za niewinność ;(

Skepta 12.09.2020 14:45

:D

Lopez 12.09.2020 14:45

On co napisze, to komuś nabluzga

Lopez 12.09.2020 14:44

jak zacznie obrażać Ciebie to nawet palcem nie kiwne

Skepta 12.09.2020 14:43

Cawulikes dawno unban ale chyba zrezygnowal, co nie powie to od razu ban

Lopez 12.09.2020 14:43

chciałbym komuś dać :(

maverik 12.09.2020 14:41

lopez chcesz pdw ?

Lopez 12.09.2020 14:40

kurcze nie ma nikogo w pace, jestem rozczarowany

Lopez 12.09.2020 14:39

zaraz sprawdzimy kto ma bana i dam przedłużenie o trzy miesiące

Lopez 12.09.2020 14:39

pazza czyje multikonto?

mroowa111 12.09.2020 14:11

w takim razie

mroowa111 12.09.2020 14:11

klinsi doradź

mroowa111 12.09.2020 14:11

chyba emerytowany

Klinsi64 12.09.2020 14:10

rolnik szuka zony?

Klinsi64 12.09.2020 14:10

Cześć, słuchaj spodobał mi się mnie Twój profil.

CzarodziejCzasu 12.09.2020 14:06

Ewentualnie woda mineralna bon gorąco

CzarodziejCzasu 12.09.2020 14:06

Nic nie radze

mroowa111 12.09.2020 14:06

to co radzisz mistrzu?

CzarodziejCzasu 12.09.2020 14:06

Do niczego sie nie przyda

CzarodziejCzasu 12.09.2020 14:05

Jesli coś takiego dziala na laski to pora sobie kutasa amputowac

mroowa111 12.09.2020 14:05

?

mroowa111 12.09.2020 14:05

czemu>

CzarodziejCzasu 12.09.2020 14:02

To chyba kuhwa z botami jakimis pisze

mroowa111 12.09.2020 14:01

tak kolega pisze do nowych lasek i ponoc działa i odpisują xdd

mroowa111 12.09.2020 14:00

tanczy

mroowa111 12.09.2020 14:00

Cześć, słuchaj spodobał mi się mnie Twój profil. Jeśli chcesz może porozmawiamy i zobaczymy czy znajdziemy wspólny język, nie szukam żadnych przygód. Można by było spróbować się zaprzyjaźnić, bo to od tego wszystko się zaczyna. Powiedz co lubisz robić jak masz chwilę dla Siebie?

Pazza12 12.09.2020 13:21

Witam

Vancore 12.09.2020 13:09

kolaroff z 11 bedzie gral

CzarodziejCzasu 12.09.2020 12:43

Niezwykle

CzarodziejCzasu 12.09.2020 12:43

Ale będą chlacnz nainggolanem

CzarodziejCzasu 12.09.2020 12:39

Pozdronz drezna klinsi

CzarodziejCzasu 12.09.2020 12:39

Jestem na urlopie

Guarin 12.09.2020 12:39

aa to ok

Klinsi64 12.09.2020 12:39

randama nie ma co robic to niech wypatruje lotów z barcelony do mediolanu

Nitrogen 12.09.2020 12:38

FCYnterNews

Guarin 12.09.2020 12:38

gdzie to podają Klinsi?

Vancore 12.09.2020 12:38

w ogole poprosilismy o przesuniecie naszego pierwszego meczu ligowego i gramy wtedy na meazza z pisa sparing xD

Klinsi64 12.09.2020 12:38

pon albo wtorek badania

Guarin 12.09.2020 12:37

.W ciągu ostatnich kilku godzin nastąpił postęp dzięki zaangażowaniu Interu w uwolnienie gracza urodzonego w 1987 roku z kontraktu, który wiąże go z Barceloną. Strony są więc bardzo bliskie. Nie jest wykluczone, że dzisiejsze kontakty mogą już doprowadzić do ostatecznego porozumienia . Tymczasem Chilijczyk, podobnie jak Suarez, nie został powołany na dzisiejszy towarzyski mecz Barcelony z Gimnástic de Tarragona.

Vancore 12.09.2020 12:36

zara szparingi zaczynamy dobrze zeby juz byl

Vancore 12.09.2020 12:36

no i git

Guarin 12.09.2020 12:33

bzdura nic o testach w poniedziałek nie ma

Kredence 12.09.2020 12:31

a podobno Vidal miał się na nas wysrac

Klinsi64 12.09.2020 12:30

Królu witamy

Klinsi64 12.09.2020 12:30

:D

Claudia1993Inter 12.09.2020 12:24

No i Vidal w Interze, elegancko

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się