Za rok Gwardyjola Pepuniu zaoferuje 150 mln euro za Tonalego ale on odrzuci gdyż kocha Milan i Maldiniego
cos tam wygraja by za chwile przegrac
fiora niby sporo ciekawych grajków ale brak lidera z prawdziwego zdarzenia
Zobaczymy też jak Florentyna z Giuseppem z Jaskini
I Zlatan kapokanonier
Jakie top2 Scudetto pewne
wiec milan nawet w top2 moze byc
a w sumie zapomniałem że z takim mercato to Inter tez o top 4 walczy
No to Milan znowu 6 miejsce
No i pierwszej połowie też się ładnie trzymał
Zobaczymy też jak Roma, bo jednak pięknie Fonseca ogarnął końcówkę
Ciężko powiedzieć. Jeśli tak, to pewnie jakoś pod koniec jako okazja
na prawą ma ktos dojść?
Ten sezon będzie bardzo dziwny. Mnóstwo kontuzyji, pewnie jakieś zawieszenia covidowe
samu castaniecho
na ławce młode wilki leao,brahim,snikers
donna,theo,romek,benasir,tonali,kessie,czalalolu,ibra
Atalanta bez większych strat. Pewnie ogarną
No zobaczymy, ale uważam, że kadrowo Napoli i Lazio są jeszcze mocniejsze
a nawet kilku
w kazdej formacji macie jakiegoś kozaka na poziomie serie a
juz nie badz fdałszywie skromny
czyli co milan w LE?
Atalanta nie wypadnie z 4
Zobaczymy jak to będzie. Jeśli Nowy Eto wypali w Napoli to na 100% oni mają TOP4
Przypominam, że o Scudetto post covid pisała tylko LGdS i nikt się w klubie tym nie podniecał
jak ne dadzą dupy z przygotowaniem to powinni dac radę
no i ten tytuł covidowy pewnie im dodał pewnosci siebie
z tych ekip za nami i juve tam bedzie najwieksza motywacja
nie wiem czy lekko ale widzę ich przed atalanta
No oni lekko wyjaśnią Atalantę gdyż Atalanta to ona nie zrobiła zakupów wogle a Milan to on przegonił ją przedłużając Zlatanka i kupując Tonalego wybitnego
to pewne
milan top3
a no chyba że
Co tam manko w księgach jak oni wygrali Scudetto covid a teraz wygrają prawdziwe
ale w ksiegach beda mieli manko
pewnie powiążą to z rebiciem
to milan z 20 mln straty
andre silva poszedł za 9mln
Albo wypalenie zawodowe
Chyba jednak choroba
Plus Godin
Seri u nas podobnie Darmian Inglese też i odejdzie pewnie Eriksen Brozovic i Lautaro
No bo pisze prawde ,a nie prowokuje
chociaż nie orły latają wysoko a to prowo niskich lotów
Jakie teorie xddd
prawdopodobnie to sam Orzeu jest
pewnie tak
OPISZ
A może jesteś multi kogoś z redakcji i dlatego tolerują cie tutaj
Czy po prostu jesteś tylko marnym prowokatorem juwentynem Pepuniem
Ciekawi mnie to
A czemu pytasz
?
Ty masz dodatkowy chromosom?
Podobnie zresztą Izzo Inglese i Gagliardini
Darmian Seri czy Joao Mario lepiej pasują taktycznie do gry w 3 jce
Ja nie żartuje tak za Conte bedzie nasz sklad wyglądał
Eriksen cieniutki ale wymieniac go za innego amatora to ja dziękuję
Klinsi nie wiem co to te Regują całe
Bezbeku?
Dobra idź już stąd bezbeku
Brozovic za Seriego
Mamy Joao Mario ,wiec Eriksen nam nie potrzebny
A taki dymarcjo wypierdzi jednego super niusa z rana i potem pije łyski i się śmieje z idiotów a hajs leci
Potem taki Lopez tłumaczy te durnoty a taki aniol w amoku wygraża pięściami czytając to i byznes siem kręci
cap wymieniłbys eryksena na reguillona?
Obłęd, nieróbstwo, rozstrzelać #Imrahil
Wymarzona robota - trzeci bramkarz we Interze albo włoski pismak
no jak zrezygnował wczoraj to co maja pisac
nie czytam nawet
Już w tym tygodniu miał być, bedą tak pierdzieć kolejny tydzień
Gówno Deportywo
Mundo Deportivo - Vidal: Chilijczyk rezygnuje z ostatniego roku kontraktu z Barceloną, aby przejść do Interu
posiłek
no to u mnie pisłek #1
dobra ide bo furewer blaga o otwarcie bram
xdd
gabrysia zosia marysia
a to juz polskich imion nie ma
170
90/60/90
a trening klatki, barków i tricepsa, jakby kto pyta
wzor znasz
opisz jej parametry
Kortnej
z kim?
zjem, trening, potem jakaś kolacja z KOrtnej na mieście
stolyca
stolyca czy ryciana?
maniek jakie plany na dzisiaj
umar w butach
xddd
PAtrzcie endru na robocie
widzimy sie pon-czw
git
a co u ZOsi
masakra ja dzisiaj na grilla jakiegos jade nie chce mi sie mam nadzieje ze dobre dupeczki beda
XD
NA jakimś fanpeju coś sapał jakoś "depresja to choroba " czy coś tam