Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

IlCapitano 12.09.2020 11:21

Za rok Gwardyjola Pepuniu zaoferuje 150 mln euro za Tonalego ale on odrzuci gdyż kocha Milan i Maldiniego

Klinsi64 12.09.2020 11:21

cos tam wygraja by za chwile przegrac

Klinsi64 12.09.2020 11:20

fiora niby sporo ciekawych grajków ale brak lidera z prawdziwego zdarzenia

Nitrogen 12.09.2020 11:20

Zobaczymy też jak Florentyna z Giuseppem z Jaskini

IlCapitano 12.09.2020 11:19

I Zlatan kapokanonier

IlCapitano 12.09.2020 11:19

Jakie top2 Scudetto pewne

Klinsi64 12.09.2020 11:19

wiec milan nawet w top2 moze byc

Klinsi64 12.09.2020 11:19

a w sumie zapomniałem że z takim mercato to Inter tez o top 4 walczy

IlCapitano 12.09.2020 11:19

No to Milan znowu 6 miejsce

Nitrogen 12.09.2020 11:18

No i pierwszej połowie też się ładnie trzymał

Nitrogen 12.09.2020 11:18

Zobaczymy też jak Roma, bo jednak pięknie Fonseca ogarnął końcówkę

Nitrogen 12.09.2020 11:18

Ciężko powiedzieć. Jeśli tak, to pewnie jakoś pod koniec jako okazja

Klinsi64 12.09.2020 11:17

na prawą ma ktos dojść?

Nitrogen 12.09.2020 11:17

Ten sezon będzie bardzo dziwny. Mnóstwo kontuzyji, pewnie jakieś zawieszenia covidowe

Klinsi64 12.09.2020 11:17

samu castaniecho

Klinsi64 12.09.2020 11:17

na ławce młode wilki leao,brahim,snikers

Klinsi64 12.09.2020 11:16

donna,theo,romek,benasir,tonali,kessie,czalalolu,ibra

Nitrogen 12.09.2020 11:16

Atalanta bez większych strat. Pewnie ogarną

Nitrogen 12.09.2020 11:16

No zobaczymy, ale uważam, że kadrowo Napoli i Lazio są jeszcze mocniejsze

Klinsi64 12.09.2020 11:16

a nawet kilku

Klinsi64 12.09.2020 11:16

w kazdej formacji macie jakiegoś kozaka na poziomie serie a

Klinsi64 12.09.2020 11:15

juz nie badz fdałszywie skromny

Klinsi64 12.09.2020 11:15

czyli co milan w LE? :D

Nitrogen 12.09.2020 11:14

Atalanta nie wypadnie z 4

Nitrogen 12.09.2020 11:14

Zobaczymy jak to będzie. Jeśli Nowy Eto wypali w Napoli to na 100% oni mają TOP4

Nitrogen 12.09.2020 11:13

Przypominam, że o Scudetto post covid pisała tylko LGdS i nikt się w klubie tym nie podniecał

Klinsi64 12.09.2020 11:13

jak ne dadzą dupy z przygotowaniem to powinni dac radę

Klinsi64 12.09.2020 11:12

no i ten tytuł covidowy pewnie im dodał pewnosci siebie :D

Klinsi64 12.09.2020 11:12

z tych ekip za nami i juve tam bedzie najwieksza motywacja

Klinsi64 12.09.2020 11:11

nie wiem czy lekko ale widzę ich przed atalanta

IlCapitano 12.09.2020 11:09

No oni lekko wyjaśnią Atalantę gdyż Atalanta to ona nie zrobiła zakupów wogle a Milan to on przegonił ją przedłużając Zlatanka i kupując Tonalego wybitnego

Klinsi64 12.09.2020 11:06

to pewne

Klinsi64 12.09.2020 11:06

milan top3

Michellaga 12.09.2020 11:04

a no chyba że

IlCapitano 12.09.2020 11:03

Co tam manko w księgach jak oni wygrali Scudetto covid a teraz wygrają prawdziwe

Michellaga 12.09.2020 11:03

ale w ksiegach beda mieli manko

Michellaga 12.09.2020 11:03

pewnie powiążą to z rebiciem

Michellaga 12.09.2020 11:02

to milan z 20 mln straty

Michellaga 12.09.2020 11:02

andre silva poszedł za 9mln

Gloin1989 12.09.2020 10:57

Albo wypalenie zawodowe

IlCapitano 12.09.2020 10:53

Chyba jednak choroba

JoaoMario 12.09.2020 10:52

Plus Godin

JoaoMario 12.09.2020 10:52

Seri u nas podobnie Darmian Inglese też i odejdzie pewnie Eriksen Brozovic i Lautaro

JoaoMario 12.09.2020 10:51

No bo pisze prawde ,a nie prowokuje

Klinsi64 12.09.2020 10:50

chociaż nie orły latają wysoko a to prowo niskich lotów

JoaoMario 12.09.2020 10:50

Jakie teorie xddd

Klinsi64 12.09.2020 10:50

prawdopodobnie to sam Orzeu jest

Klinsi64 12.09.2020 10:50

pewnie tak

IlCapitano 12.09.2020 10:49

OPISZ

IlCapitano 12.09.2020 10:49

A może jesteś multi kogoś z redakcji i dlatego tolerują cie tutaj

IlCapitano 12.09.2020 10:48

Czy po prostu jesteś tylko marnym prowokatorem juwentynem Pepuniem

IlCapitano 12.09.2020 10:48

Ciekawi mnie to

JoaoMario 12.09.2020 10:48

A czemu pytasz ?? ?

IlCapitano 12.09.2020 10:46

Ty masz dodatkowy chromosom?

JoaoMario 12.09.2020 10:45

Podobnie zresztą Izzo Inglese i Gagliardini

JoaoMario 12.09.2020 10:45

Darmian Seri czy Joao Mario lepiej pasują taktycznie do gry w 3 jce

JoaoMario 12.09.2020 10:44

Ja nie żartuje tak za Conte bedzie nasz sklad wyglądał

IlCapitano 12.09.2020 10:44

Eriksen cieniutki ale wymieniac go za innego amatora to ja dziękuję

IlCapitano 12.09.2020 10:44

Klinsi nie wiem co to te Regują całe

JoaoMario 12.09.2020 10:43

Bezbeku?

IlCapitano 12.09.2020 10:43

Dobra idź już stąd bezbeku

JoaoMario 12.09.2020 10:43

Brozovic za Seriego

JoaoMario 12.09.2020 10:43

Mamy Joao Mario ,wiec Eriksen nam nie potrzebny

IlCapitano 12.09.2020 10:43

A taki dymarcjo wypierdzi jednego super niusa z rana i potem pije łyski i się śmieje z idiotów a hajs leci

IlCapitano 12.09.2020 10:42

Potem taki Lopez tłumaczy te durnoty a taki aniol w amoku wygraża pięściami czytając to i byznes siem kręci

Klinsi64 12.09.2020 10:42

cap wymieniłbys eryksena na reguillona?

IlCapitano 12.09.2020 10:41

Obłęd, nieróbstwo, rozstrzelać #Imrahil

IlCapitano 12.09.2020 10:41

Wymarzona robota - trzeci bramkarz we Interze albo włoski pismak

Klinsi64 12.09.2020 10:40

no jak zrezygnował wczoraj to co maja pisac

maniekfci 12.09.2020 10:18

nie czytam nawet

IlCapitano 12.09.2020 10:17

Już w tym tygodniu miał być, bedą tak pierdzieć kolejny tydzień

IlCapitano 12.09.2020 10:17

Gówno Deportywo

Claudio 12.09.2020 10:16

Mundo Deportivo - Vidal: Chilijczyk rezygnuje z ostatniego roku kontraktu z Barceloną, aby przejść do Interu

maniekfci 12.09.2020 10:04

posiłek

maniekfci 12.09.2020 10:04

no to u mnie pisłek #1

Nasir 12.09.2020 09:52

dobra ide bo furewer blaga o otwarcie bram

maniekfci 12.09.2020 09:51

xdd

Nasir 12.09.2020 09:51

gabrysia zosia marysia

Nasir 12.09.2020 09:51

a to juz polskich imion nie ma

maniekfci 12.09.2020 09:51

170

maniekfci 12.09.2020 09:51

90/60/90

maniekfci 12.09.2020 09:51

a trening klatki, barków i tricepsa, jakby kto pyta

Nasir 12.09.2020 09:50

wzor znasz

Nasir 12.09.2020 09:50

opisz jej parametry

maniekfci 12.09.2020 09:50

Kortnej

Nasir 12.09.2020 09:50

z kim?

maniekfci 12.09.2020 09:50

zjem, trening, potem jakaś kolacja z KOrtnej na mieście

maniekfci 12.09.2020 09:50

stolyca

Nasir 12.09.2020 09:50

stolyca czy ryciana?

Nasir 12.09.2020 09:49

maniek jakie plany na dzisiaj

Nasir 12.09.2020 09:49

umar w butach

maniekfci 12.09.2020 09:47

xddd

IlCapitano 12.09.2020 09:47

PAtrzcie endru na robocie

Nasir 12.09.2020 09:45

widzimy sie pon-czw

Nasir 12.09.2020 09:45

git

maniekfci 12.09.2020 09:45

a co u ZOsi

Nasir 12.09.2020 09:44

masakra ja dzisiaj na grilla jakiegos jade nie chce mi sie mam nadzieje ze dobre dupeczki beda

Nasir 12.09.2020 09:44

XD

IlCapitano 12.09.2020 09:44

NA jakimś fanpeju coś sapał jakoś "depresja to choroba " czy coś tam

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się