Archiwum shoutboksa

kulfon32 15.09.2020 16:50

UFFICIALE - Handanovic, Skriniar, Ranocchia, Bastoni, Hakimi, Barella, Sensi, Gagliardini, Dalbert, Lautaro, Sanchez

Kredence 15.09.2020 16:50

inter30 mocno sie przesuwa w gore w moim rankingu dziwakow tej strony

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:50

No ale mozna juz wyciagnac pierwsze wnioski, candrevy godina i kwadwo nie ma lawce nawet czyli wypieprzaja

Nitrogen 15.09.2020 16:49

Ender, mruwa i inter trzydziesty

Nitrogen 15.09.2020 16:49

Niebywałe, że Dyla broniły same osobistości majace problemy psychiczne

broda4991 15.09.2020 16:49

jest jakiś składa czy nic narazie

Kredence 15.09.2020 16:49

tak

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:49

Hakimi 98?

Rebelde 15.09.2020 16:48

#MuremZaDylem PDW

Alfa 15.09.2020 16:47

i juventus spadnie

Rebelde 15.09.2020 16:47

a Ibra zostanie królem strzelców

Alfa 15.09.2020 16:47

specjalnie zeby wszyscy kibice na fci sie zesrali z wqrwienia

Kredence 15.09.2020 16:47

a potem Milan zdobedzie scudetto

Alfa 15.09.2020 16:47

przeciez gaglia go wygryzie, i bedzie gral do konca sezonu

Rebelde 15.09.2020 16:47

oby nie :P

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:47

Zdziwisz sie rebelde xd

Rebelde 15.09.2020 16:47

napawajcie się grą Gagliardiniego, bo jak przyjdzie Vidal to szybko go nie zobaczycie

Kredence 15.09.2020 16:46

cos pieknego :D

Kredence 15.09.2020 16:46

pierwszy sparing w nowym sezonie z jakimiś gówniakami a tu juz placze o sklad xd

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:46

Bo ranocchia zdaje się zostaje

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:46

Czyli co, darmian tonza candreve chyba

Luki165 15.09.2020 16:45

I jego myśli trenerskiej

maverik 15.09.2020 16:45

pupil ogrywany, musi byc gotow na 90 minut co 3 dni

Luki165 15.09.2020 16:45

Ten skład jest po prostu pod Pana Conte idealnie skrojony

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:44

Tylko dla hakimiego obejrze

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:44

Obrzydza mnie 1 sklad dzisiaj

Rebelde 15.09.2020 16:44

dzięki

Luki165 15.09.2020 16:44

Jest na yt Interu

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:44

Co ten candreva zrobil contemu 😙

Rebelde 15.09.2020 16:44

będzie transmisja ?

Kredence 15.09.2020 16:44

dzisiaj bedzie her we go w sprawie Godina i Vidala

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:43

Candreva tez

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:43

Godi out

maverik 15.09.2020 16:43

A disposizione: 27 Padelli, 97 Radu, 6 de Vrij, 9 Lukaku, 11 Kolarov, 14 Perisic, 15 Young, 19 Salcedo, 24 Eriksen, 30 Esposito, 31 Pirola, 32 Agoumé, 33 D'Ambrosio, 44 Nainggolan, 77 Brozovic.

Luki165 15.09.2020 16:42

To że jest Gaga to już nawet nie dziwi. Conte jest jednak schorowany.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:42

I poco ten dalbert xd

maverik 15.09.2020 16:39

Gagliardini co za zaskoczenie

KoBa 15.09.2020 16:37

Dalbert o.O

Kredence 15.09.2020 16:37

Handanovic Skriniar Ranocchia Bastoni Hakimi barella sensi gagliardini dalbert Lautaro Sanchez

Czarson 15.09.2020 16:34

Llorente w primetimie nie mógł liczyć na takie zainteresowanie dużych klubów jak teraz gdy jest dziadem

Kredence 15.09.2020 16:31

Dyl 44

WTC 15.09.2020 16:27

z dedykacją dla Dyla

Orzeu 15.09.2020 16:23

ups

KoBa 15.09.2020 16:19

Orzeu pod naporem protestów wsypał Lopeza

Kazam 15.09.2020 16:19

Dyl bojownik o wolnosc slowa

ZnawcaCalcio 15.09.2020 16:18

ale jakiś wariat minusował :D

KoBa 15.09.2020 16:18

Opinia publiczna wspiera Dyla, a władza próbuje się, nieudolnie z resztą, wybielić.

Kazam 15.09.2020 16:18

mylyk pragnie grac u boku ronalda, chce zeby nauczyl go dbac o fryzure

kibix 15.09.2020 16:17

Chodziliśmy na kremówki po maturze, albo zrobiłem błąd w tłumaczeniu

kulfon32 15.09.2020 16:16

Polskie kremówki

Kazam 15.09.2020 16:11

pewnie wysyla pirlu czekoladki

Kazam 15.09.2020 16:11

dalej marzy o dzuwe

Kazam 15.09.2020 16:11

beka z mylyka

Kazam 15.09.2020 16:11

Jednak według najnowszych informacji, podawanych przez "La Gazzetta dello Sport", polski napastnik odmówił podpisania pięcioletniego kontraktu z Romą.

Kazam 15.09.2020 16:11

coz, jakos musze z tym zyc xD

Orzeu 15.09.2020 16:10

o danielinter zawsze się mści za minusa

CzarodziejCzasu 15.09.2020 16:06

Brozoviciowi dwa lata umowy zostaly to nie dziwne ze chca go wyje

kulfon32 15.09.2020 16:03

jaki skład ? Ktoś ? Coś ?

Kazam 15.09.2020 16:03

tak

kulfon32 15.09.2020 16:02

ja pier..... ..... Llorente

Kazam 15.09.2020 16:00

danielinter, nie mscij sie za minusa :)

KoBa 15.09.2020 15:58

tak

zemaria 15.09.2020 15:58

na yt ?

zemaria 15.09.2020 15:58

gdzie ten sparing z lugano

Kazam 15.09.2020 15:56

frąkesi

El_Imprezatore 15.09.2020 15:55

Frank Smuda

Kazam 15.09.2020 15:53

frąk

Orzeu 15.09.2020 15:51

choć jeszcze nikt nie dzwonił

Orzeu 15.09.2020 15:51

i mam nadzieję zostanie selekfjonerem Oranje

WTC 15.09.2020 15:51

oby te transfery pozwoliły mu dobić do Liverpoolu i City

Orzeu 15.09.2020 15:51

tylko jeden jest Frank

WTC 15.09.2020 15:51

zaczynam się jarać menadżerem Frankiem Lampardem

Czarson 15.09.2020 15:40

Żodyn

Klinsi64 15.09.2020 15:39

zaden ranking tago nie zmieni

Klinsi64 15.09.2020 15:39

i tak wiadomo kto jest GOAT em na tej stronie

Czarson 15.09.2020 15:39

Ilcap wściekły, że ogląda jego plecy

Czarson 15.09.2020 15:39

Nadaje koloryt stronie

Czarson 15.09.2020 15:39

Dobry wariat

Woo-cash 15.09.2020 15:38

Endru jaki moet? Sowieckie igristroje jak juz

Orzeu 15.09.2020 15:38

kiedyś mial 3-4 konta z których sobie plusował, nie sposób tego sprawdzić

Czarson 15.09.2020 15:37

Ale odjeliscie mu je?

Orzeu 15.09.2020 15:37

więcej

Czarson 15.09.2020 15:37

Ile sam sobie dał plusów pewnie też koło 500

Endru 15.09.2020 15:37

No nic redakcja pewnie pije moeta dzis IlCapitano stawia za zrzucenie dyla z tronu

Orzeu 15.09.2020 15:37

wcześniej miał bany

Czarson 15.09.2020 15:37

Wcześniej miał też odjęte czy to pierwszy raz? Wcześniej ban tylko

Orzeu 15.09.2020 15:36

ooo Czarson rozkminił strategię

Czarson 15.09.2020 15:36

I te fejk konta do plusowania sobie xD

Czarson 15.09.2020 15:36

Da 150 plusów to zgarniesz z 50 feedbacku

Woo-cash 15.09.2020 15:36

Wedle uznania?

Woo-cash 15.09.2020 15:36

Jaki to jest prowokacyjny szout?

Czarson 15.09.2020 15:35

On tak chce być pierwszy tak samo jak ilcap ale cwany jest

Czarson 15.09.2020 15:35

Beka z tym dylem

Orzeu 15.09.2020 15:35

jest zakaz pisania prowokacyjnych shoutów

Endru 15.09.2020 15:35

Wszystko ma swoja cene ;)

Woo-cash 15.09.2020 15:35

Wsi kryminalne zagadki fci

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się