Archiwum shoutboksa

maniekfci 15.09.2020 19:39

Nie przyjęliśmy

maniekfci 15.09.2020 19:39

Dobrze, ze imigrantów nienorzyjelismy, bo by bili i gwałcili nam kobiety

maniekfci 15.09.2020 19:38

Dzielny husarz

strzalkowy 15.09.2020 19:38

Chamy , patologia , idioci .... Straszne to jest

WTC 15.09.2020 19:33

i to za taką pierdołę jak odmówienie sprzedaży fajek

Gloin1989 15.09.2020 19:32

A gdzie pisowska 👮

WTC 15.09.2020 19:32

jak można tak drugą osobę bić i to jeszcze kobietę

WTC 15.09.2020 19:32

zbydlęcenie wśród patologii jest odrażające

Gloin1989 15.09.2020 19:30

WTF

Mendjolan 15.09.2020 19:03

Czwórki zdrowe

Endru 15.09.2020 19:01

Bardziej jak Inter forever

Mendjolan 15.09.2020 18:58

XD a jakbyś obejrzał to byś mógł powiedziec, ze już po Scudetto?

Gloin1989 15.09.2020 18:57

W drugiej

Gloin1989 15.09.2020 18:57

Bo nie wiem jak zagrali

Gloin1989 15.09.2020 18:56

Nie wypowiadam się

Gloin1989 15.09.2020 18:56

Oglądałem tylko pierwszą połowę

CzarodziejCzasu 15.09.2020 18:54

Z taka gra jak dzisiaj to mozemy zapomniec o Scudetto. Co nie GLOIN?

Gloin1989 15.09.2020 18:54

Podobno

Gloin1989 15.09.2020 18:54

Żebra

Kazam 15.09.2020 18:53

co z barolo, cos powaznego?

Gloin1989 15.09.2020 18:53

:D

Gloin1989 15.09.2020 18:53

W plenerze

CzarodziejCzasu 15.09.2020 18:52

no i gdzie ten vidal?

jagowy91 15.09.2020 18:49

I gruby w dodatku

jagowy91 15.09.2020 18:48

Ale Ninja dziś kaleczył

Kredence 15.09.2020 18:48

stary juz jest

Claudio 15.09.2020 18:48

tak sie zastanawiam...czemu takiemu debilowi nabijacie wyswietlen itp?

Nitrogen 15.09.2020 18:48

Znak krzyżya i te sprawy

maverik 15.09.2020 18:48

nie zauwazylem go

maverik 15.09.2020 18:48

o Kolarov dzis gral

Kredence 15.09.2020 18:48

czarne koło niebieskie koło

Kredence 15.09.2020 18:47

dokladnie

maverik 15.09.2020 18:47

Znak krzyżyka

Kredence 15.09.2020 18:47

amen Olek

Kredence 15.09.2020 18:47

Aleksander Bernard @Olek_Bernard · 18 g. Tonali Znak krzyżyka Kumbulla Znak krzyżyka A do tego Vidal "ciągle o krok", no i w tle cały czas Darmian. "Potężne" mercato Interu. A Romie zazdroszczę, Fonseca będzie miał z Marasha pożytek.

CzarodziejCzasu 15.09.2020 18:46

Koniec meczu, najlepszy Handanovic najgorszy Eriksen jak zwykle

maverik 15.09.2020 18:46

takze jak oni beda go chcieli podpisac to Zhang ich przechytrzy

maverik 15.09.2020 18:46

Zhang obiecal ze Icardi nie wyladuje w Juve

Kredence 15.09.2020 18:45

to pewne

Kredence 15.09.2020 18:45

Icardi za rok w juve

Mendjolan 15.09.2020 18:44

Przecież conte jest z nimi na codzień i widzi kto co gra

maverik 15.09.2020 18:44

moze Icardi na viceLukaku, w PSG niewiele gra ostatnio

Kredence 15.09.2020 18:43

pierwszy do wejscia z lawki i tak bedzie Sanchez

Kredence 15.09.2020 18:43

nic lepszego nam nie potrzeba na zmiennika Lukaku

Mendjolan 15.09.2020 18:43

Skuszę się chyba i policzę wszystkie straty eriksena jutro, bo co dostanie pilke to traci. Generalnie lubię go, w totkach był kotem, nawet w fifie nim grałem, ale Drażni mnie podważanie decyzji zarządu i conte. 80% ludzi tu ciagle sfrustrowanych i spłakanuch jest czemu nie gra eriX, czemu ściągamy kolarova,

Kredence 15.09.2020 18:43

Llorente na rok niech wbija

grandderby 15.09.2020 18:42

Ok dziekuje

maverik 15.09.2020 18:42

przewin sobie

grandderby 15.09.2020 18:42

A wiecie może gdzie można obejrzeć powtórkę ? Bo nie miałem możliwości obejrzenia

maverik 15.09.2020 18:42

mnie to obrona martwi nie powiem, nie dosc ze nie byla bardzo wybitna to jeszcze Godin out

Claudio 15.09.2020 18:41

Llorente akurat może być, ale Emerson i Darmian to nieporozumienie

Claudio 15.09.2020 18:41

akurat pozycje wypisalem wg priorytetu

maverik 15.09.2020 18:41

wezmy Suareza za darmo i tyle, co nie kredenc

Claudio 15.09.2020 18:40

jak kazdy kilka strat, ale ogolnie szybka piłka

Kredence 15.09.2020 18:40

jesli tylko bedzie zdrowy

Kredence 15.09.2020 18:40

po co inwestować jakieś duze pieniadze w vice Lukaku skoro ten bedzie gral w 95% spotkan

Claudio 15.09.2020 18:40

dobrze

grandderby 15.09.2020 18:40

Jak zagrał Sensi?

Claudio 15.09.2020 18:40

czemu zawsze hejtujesz krystiana?

Claudio 15.09.2020 18:39

napisałem że zainwestować, a to nie wyglada jak inwestycja tylko strata pieniedzy

Mendjolan 15.09.2020 18:37

Nie umniejszam mu umiejętności, żeby nie było, wiem co potrafi, ale chłop nie może się odnaleźć i chyba mourinho tez miał jakiś powód, ze go sadzał na ławce

Mendjolan 15.09.2020 18:36

Splakane*

Mendjolan 15.09.2020 18:35

No eriksen widzę robi robotę XD a 80% ludzi spłacane dlaczego on nie gra, a chłop się po czole kopie

CzarodziejCzasu 15.09.2020 18:34

Llorente, Emerson i Darmian ci pasuja?

Claudio 15.09.2020 18:33

serio patrzac na nasza kadre nie widze sensu inwestowania w kolejnego srodkowego pomocnika jak przyjdzie Vidal. Lepiej zainwestowac w lewe wahadło, środkowego obronce i vice Lukaku

Gaspare 15.09.2020 18:31

Radu się wyciągnął jak struna. Może coś z niego będzie

WTC 15.09.2020 18:29

Ever Banega najwyraźniej nie ma szczęścia do samochodów, sportowiec w lutym nabawił się idiotycznej kontuzji - złamania kostki, po tym jak zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny, wyszedł z samochodu, który przejechał po jego nodze. Tym razem, najprawdopodobniej, w wyniku wstrząsu silnika, zapaliło się Ferrari 458 Banega, które było warte 250 tys. euro...

Skepta 15.09.2020 18:28

Banega splunal na Conte, wygral trofeum europejskie i odszedł w chwale zarabiac siano do Al-Shabab Riyad. Pradziwy chad i wygraniec zyciowy

Claudio 15.09.2020 18:27

Brozo sporo podaje do Eriksena, a ten sporo traci pilek :D

Claudio 15.09.2020 18:25

Radja jakis taki przygaszony

Rebelde 15.09.2020 18:22

będą wypożyczenia darmowe, na 24h przez zakończeniem. Standard

Luki165 15.09.2020 18:22

Zostało 20 dni okienka. Dość mało żeby wypchnąć cały ten szrot i coś ewentualnie sprowadzić

macyek 15.09.2020 18:20

agonizingly wide

kulfon32 15.09.2020 18:19

Perisic NIC sie nie zmienił. Jak beznadziejnie dosrodkowywyał 2 lata temu, tak mu zostało

Rebelde 15.09.2020 18:18

Lugano gra w szwajcarskiej lidze, za tydzień zaczynają lige. Więc to też nie są ogórki z Serie C

Rebelde 15.09.2020 18:17

w poprzednich latach , te pierwsze mecze był na dużo nizszym tempie

LukeInter 15.09.2020 18:17

brozovic scores last year against lugano

LukeInter 15.09.2020 18:16

dzisiaj nie liczy się wynik, mają spring na rozbieganie, po odpoczynku

Rebelde 15.09.2020 18:16

#progres

Luki165 15.09.2020 18:16

Przecież wiadomo na co się czaimy jak żul na 5 pod sklepem

rchemik 15.09.2020 18:16

2-1

Rebelde 15.09.2020 18:15

w poprzednim sezonie , ile było w meczu z Lugano? też pierwszy sparing był

LukeInter 15.09.2020 18:15

*obu

LukeInter 15.09.2020 18:15

dawać oby

LukeInter 15.09.2020 18:15

hihi

Luki165 15.09.2020 18:15

Messi?

LukeInter 15.09.2020 18:15

de bruyne?

Luki165 15.09.2020 18:14

No przy jakimś porządnym wzmocnieniu do środka :)

bitels10 15.09.2020 18:14

dzięki Rebelde

LukeInter 15.09.2020 18:14

hihi, zapomnij, on będzie kluczowy

macyek 15.09.2020 18:14

Nie znam ich osobiście, wydaję mi się że każdy. z nich to taka "silna osobowość"

jaszczomb 15.09.2020 18:14

ktos sledzi loty barcelonka milan?

Luki165 15.09.2020 18:13

Brozo to trzeba sprzedać i oby się to udało

bitels10 15.09.2020 18:13

dajcie linka proszę

bitels10 15.09.2020 18:13

Witam panowie

LukeInter 15.09.2020 18:13

i se nie pograją

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się