beka z tych gości jak oni strasznie nie kumaja klimatu tej strony
tam pod postem typa co opisuje kibiców Interu xD
piszą o Tobie xD
co tam?
CHCIELISCIE CONTE TO MACIE
a ja wam powiem tak
no i na uj nam ten darmian
:((((((((((((
WTC jesteś?
dyrektor Parmy opisuje, że transfer Darmiana był dogadywany już dużo wcześniej i to się raczej wydarzy
PAOK ze Świderskim wlasnie wywala zaniedlugo faworyzowaną Benfikę. A tak portugalczycy się wzmocnili, a tu zonk
ten pomysl z Pinamontim to komedia
Agoume*
AGiume ma iść do Spezii
zreszta Perisic to tam pal licho bo jest ten Young w razie czego, gorzej wygladaja inne pozycj
Tylko trzeba rzezbic w guwnie ktore juz mamy
Jest taka koncepcja bo hajsow nie ma na poarzadnego wahadlowego.
czyli pewnie jest taka koncepcja jednak
ale mi sie zdaje ze Perisic zostanie bo rok temu zrezygnowali z tego eksperymentu po jednym meczu a teraz znowu sprobowali
Pytanie czy murynio tyz go widzi
Chorwaci maja to do siebie, ze zostawiają
na boisku
w Tottenhamie go widze
w innym klubie
To gdzie go widzisz opisz fast
jest wiecej przeslanek ze sie nie uda niestety
to jest eksperyment ktory moze sie zwyczajne nine udac
ja też nie CC
Ja nie widze tego Perisicia na wahadle
w sumie zawsze się starał
Ogolnie jestem tak pewien Scudetta jak nigdy w żadnej lidze innej nie byłem Bayernu barcy czy Liverpoolu
więc może faktycznie chciałby spróbować tego wahadła na poważnie
Perisic dzisiaj się ewidentnie staral mimo, że mu nie szło
I co na wahadle bedzie biegal czy vice lukak?🤔
to tez
to raczej inny Inter niż ten który znał
To samo myśle, ze chłop chce wygrać ligę z nami
pytanie na ile ma dość Interu
wiec moze sie przekonac do pozostania
Perisic tez glupi nie jest i wie ze szanse na tytul sa spore a w Anglii takiej nie dostanie
Jugol to mózgu nie ma, byle do przodu zwód i wrzutka albo pi&da w pole karne
Lampard opisał, że Kante jest nie do ruszenia
ZAPOMNIJ
Ivan juz jest spelniony w pilce klubowej. On juz nic nie musi a ewentualnie moze.
chlopie jaki Kante
co wy z tym Kante macie
nie pasi mu wahadło ewidentnie
jezu żeby się tergo brożka pozbyć i Kante kupić
Perisic średnio bardzo
Ale najlepszy erixen, zero strat
ale generalnie wszyscy ciężkie nogi mieli
Nasz miszcz tryplety
A perisic jak?
dal kilka piłek
też dobrze
a Sensi jak?
Albo czego mu nie zrobił xdd
czyli tak jak się większość spodziewała
okrutne ma przyspieszenie
Hakimi bardzo obiecująco
czym se zasluzyl?
niech ktos wyjasni co zrobil Contemu Candreva ze ten znajduje miejsce dla Dalberta a Wlocha nie ma nawet na lawce?
To fryzura
a Hakimi?
czyli nic
zagrał to z czego go znamy
średnio
Żerwinio ile wiosen. Pewno ze 33 juz ma lekko
jak dzisiaj wypadł Dalbert w sparingu?
Jak kizo kiedys nie miał teraz ma XD
dokł bo nie moge przegonić boniunio
Nagraj vloga coachingowego jak ci się to udało
Jak kauczuk
A Conte intryguje Gervinho xD
ale sie odbilem
no ja doslownie 2 miesiace temu bylem na ostatnim miejscu
Agoume chyba do Spezii
Wlancza*
Endru z pozycji smartfona tez nie ogarnia
no chyba że te tak łuu keszu
Żona mi włącza zanim wrUce z budowy
Moze na telefonie siedzi
nr konta na priv
148. maniekfci 56
wykupić dostęp trzeba
tylko dla wybranych ten ranking
jak nie ogarniasz gdzie jest ranking na stronie, to jak ty potrafisz komputer włączyć gościu
Po prawej stronie ponizej
Nioooo gdzie ten rank?
pewnie był jakiś łamaczek u buka na pierwsze miejsce capitano
keinoz zoniek i generał w jednym
Nie spodziewalem sie lysego tak wysoko
nawet Zoniek znalazł swoje miejsce w rankingu
338. pusiek900 6
180. CzarodziejCzasu 34
xDDDDD
masakra ilu tu psychopatow
738. eKubaL -6
w sumie coś jak jaskier, ale bystrzejszy ociupinkę
aaaaa, faktycznie był ktoś taki