wtedy na pewno coś poczuje
dokładnie, może jakaś bransoletka albo anszyjnik ze złota
xdddddddddd
jestem romantykiem, wierze w milosc, szczesciem trzeba sie dzielic
od kiedy roksy takie wybredne co nadzyr?
wczorajszy wieczor spedzilem z kolezanka zosia, najpierw podjechalem po nia, wreczylem kwiaty i zabralem na kolacje do wloskiej restauracji, oczywiscie zaplacilem za nas oboje, nastepnie odprowadzilem ja do domu z nadzieja ze pozwoli sie potrzymac za reke niestety ona jeszcze nie jest gotowa, wiem ze musze sie bardziej postarac by zasluzyc na nia
witam nasir z kim wczorajszy wieczó
witam jak plany dzisiaj jakie posilki jaka pogoda za oknem ile krokow
cyrk to z Eriksenem jest
Oby nie, bo to byłby już cyrk
i co, temat odejścia Conte wrócił
Suarez nie odejdzie do Juve
Lot Vidala do Mediolanu wstrzymany z powodu spraw papierkowych
Pedulla: "Pinamonti w Interze za 19 mln"
Clippers out
HAHA
GAME OVER
PAUL GEORGE
KAWHI LEONARD
DENVER
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Breaking News: Suning and/or Marotta have reached out to Pochettino about replacing Conte tin last two weeks. Cost to pay off Conte is still huge hurdle to overcome. Problem is Conte keeps pushing for five new players which Inter feel is unreasonable in this window
Może pogra?
Jach ponoć dobry mecz zagrał
obrzydliwi są
pieprzą 40 min i nic o Interze
patrzcie wzieli borkosia do hp
i nic o tym Interze nie mówią
dokładnie
czyli przed vidalem i kolarovem najlepsze lata kariery
jak aldair
jako kapitan
i to pełne mecze typo gra :O
i z tego co widzę to gościu gra po regularnie
43 lata w lidze top 5 europy i to zawodnik grający na pozycji bramkarza
nie ma co porównywać tych piłkarzy
a nie stary cap, który jest bramkarzem i siedzi na ławce
ale to obrońca
A buffon 42 lata i gra w serie a ?
chyba byli starsi niż ten gościu
gościu 43 lata i gra w Ligue 1
ciekawe jak zagrał
Karne teraz są
No gra
ponoć ma zagrać w Pucharze Ligi
Jach jeszcze w Crystal Palace?
jak Real by chciał na jakimś gówniaku budować klub, to nie puściłby go nawet za 60 mln
ja też xd
pierwsze słyszę o tym, że trzeba płacić więcej by nie było klauzuli
ale ja tylko nie rozumiem pisania o polityce Realu
idę oglądać
dobra na KS calcio wjeżdża
on od początku ponoć miał pod górkę z ZZ
40 mln moim zdaniem bardzo uczciwa cena dla obu stron
Real zwyczajnie chciał się go pozbyć
no mówię, że nie był
ale jaki Hakimi był kluczowy dla Realu, IM
a VDB zasiedział się w Ajaxie o rok
Hakimi był zbędny dla Zidane
to, że jest pandemia, to nie znaczy, że ktoś sprzeda piłkarza kluczowego piłkarza za 40 mln
40 mln i elo
patrz VDB do MU
covid dotyczy co najwyżej dobrych piłkarzy
teraz to uczciwa cena dla obu stron
Kredens, Covid nie ma tutaj nic do rzeczy
ja po prostu nie wierzę w taką politykę Realu
przed covidem z pewnością tak
dla mnie Hakimi był wart znacznie więcej niż 40 mln
nie płacisz za gościa 40 mln, żeby nie mieć nad nim kontroli
a Hakimi to za duże już nazwisko, żeby były takie klauzule
a taki Hakimi to jednak odpalił w BL
Theo notorycznie się kompromitował od kiedy przeszedł do Reala
patrz Theo
nie zawsze
40 mln za niego to bardzo dobra cena
ale chyba sam nie wierzysz w to, że Hakimi odszedłby za 25 mln?
i taka jest cała jego kariera, niby ok ale jednak nie
nie wiem jak nam się udało
Real ma politykę w której zawsze zachowuje sobie prawo odkupu do młodego piłkarza
W Juve grał bardzo przyzwoicie
Ale kluby zalicza bardzo dobre
amen
xD
I dalej jest nikim po odejściu z Juve xD
Morata był nikim przed transferem do Juve
oni tylko tak sprzedawali młodych piłkarzy
pierwszy raz o takim czymś słyszę
jufkom tez chyba z Morata kiedys tez poszli na reke, ale pod warunkiem klauzuli
Real ma taka polityke z mlodymi sprzedamy taniej, ale z klauzula, albo bez klauzuli drozej
to tylko nasze domysły
wiec odpuscili klauzule
to z Hakimi było to samo?
Hakimi poszedl za 40 bez bawienia sie w bonusy
też?
z Reguilionem tez jest tak albo dajesz 25-30 i jest prawo odkupu, albo 40-50 bez tego prawa
to jego poważne źródło