Archiwum shoutboksa

KoBa 16.09.2020 10:14

jak ma przychodzic Llorente to niech Pina zostanie

Orzeu 16.09.2020 10:14

trzeba szukać w Serie A wzmocnień

SETE 16.09.2020 10:14

dokl :) kasa misiu kasa

Luki165 16.09.2020 10:13

I teraz trzeba się rozliczyć

Kondzik 16.09.2020 10:13

I to chyba z nawiązką

inter30 16.09.2020 10:13

a teraz licza kazdy grosz i beda szukac opcji low cost

Luki165 16.09.2020 10:13

Dzięki temu ruchowi mogliśmy sobie pozwolić na Lukaku

Kondzik 16.09.2020 10:13

Dokl

SETE 16.09.2020 10:13

Ja mam wrazenie , ze Genoa go nie chce tylko chce zwrot kasy :)

inter30 16.09.2020 10:13

wg mnie on w ogole nie rokuje i nic powaznego z niego nie bedzie

SETE 16.09.2020 10:12

Genoa nam pomogla z FFP rok temu i teraz trzeba ten koszt niestety wpisac

inter30 16.09.2020 10:12

no ale i tak trzeba za niego zaplacic albo tam zostanie

SETE 16.09.2020 10:12

zakladam, ze nikt go nie kupi.

inter30 16.09.2020 10:12

poza tym to pseudotalent ktory pogralby tyle co esposito czyli nic

SETE 16.09.2020 10:12

a kto go wezmie ?

inter30 16.09.2020 10:12

zostawił pinamontiego? za niego trzeba zaplacic ok 20 baniek

SETE 16.09.2020 10:11

ewentualnie lewe wahadlo , ale tylko wyp z opcja wykupu jak juz

SETE 16.09.2020 10:10

ja bym zgarnal Vidala, bo z miejsca ma u nas 1 sklad, zostawil Pinamontiego i skoncetrowal sie na sprzedazach ..i zamknac mercato

Luki165 16.09.2020 10:08

No tak się to skończy

Luki165 16.09.2020 10:07

No w sumie 2 lata temu już pisałem że żaden poważny klub go nie sprowadzi bo ta sławna jego jakoś widzą tylko kibice Interu.

Klinsi64 16.09.2020 10:07

do pomocy przyjdzie vidal i koniec

SETE 16.09.2020 10:07

Czyli jednak inni nie widza w Brozo tej jakosci :/

Luki165 16.09.2020 10:06

Czyli saga Brozo do Bayernu oficjalnie zakończona.

SETE 16.09.2020 10:06

Siema w ogole

Klinsi64 16.09.2020 10:06

Giroud czy Pina tak llorente nie bo nie strzela nic

SETE 16.09.2020 10:06

klasyczny skrzydlowy

SETE 16.09.2020 10:06

dokl

Klinsi64 16.09.2020 10:06

no ale nie jest to 9tka

KoBa 16.09.2020 10:05

Gervinho ma 179 cm jak na 9 nienajwiecej, ale jednak nie jest to kurdupel :P

Klinsi64 16.09.2020 10:02

:D

CzarodziejCzasu 16.09.2020 09:59

kisne dalej z PG

CzarodziejCzasu 16.09.2020 09:59

KLINSIBOCEN TW CEGLE :)

Skepta 16.09.2020 09:58

to niezly wariat gervinho

Vancore 16.09.2020 09:57

przyklad napoli doskonale pokazuje ze same kurduple to czasem za malo i ze llorente jest uja warty

kulfon32 16.09.2020 09:56

powiedz to napletom :lol:

Klinsi64 16.09.2020 09:56

tylko ze wtedy zostajemy z lukaku i 3 kurduplami

Klinsi64 16.09.2020 09:55

zgadzam sie z kobą brakuje takiego wariata jak gervinho u nas

Skepta 16.09.2020 09:54

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Skepta 16.09.2020 09:54

gervinho :lol:

kulfon32 16.09.2020 09:53

AMEN

Vancore 16.09.2020 09:52

fakty sa takie ze zaden powazny klub nie potrzebuje llorente bo jest w tym momencie wrakiem i cwiercpilkarzem

Pjerun 16.09.2020 09:49

Według mnie Llorente bardziej pasuje jako vice-Lukaku, ze względu na to, że jest to typ odgrywającego (czyli taki typ jakiego potrzebuje Cotne do swojej taktyki)

KoBa 16.09.2020 09:44

Gervinho wcale nie jest głupim pomysłem, będzie kosztować tyle, co nic a wchodząc z ławki może realnie zrobić różnicę w meczach, w których męczymy bułę. W razie niedyspozycji Lukaku i tak możemy grać przecież Sanchez-Martinez

kulfon32 16.09.2020 09:37

napewno lepsza opcja niz Jorente

miniu86 16.09.2020 09:31

"Conte zaintrygowany Gervinho" to zdecydowanie najgłupsze zestawienie słów w roku 2020.

Chuchu 16.09.2020 08:53

S40

Nasir 16.09.2020 08:51

jaki model

Chuchu 16.09.2020 08:51

Ostatecznie kupiłem Volvo

Nasir 16.09.2020 08:50

ale tu bylo lepione nawet predkosciomerz sie chcialo zmieniac

Nasir 16.09.2020 08:49

o panie

Nasir 16.09.2020 08:49

XDXDXD]

Nasir 16.09.2020 08:48

rozumiem ze poszedles po rozum do glowy i tego nie zrobiles

Chuchu 16.09.2020 08:47

Rozważałem nawet kiedyś zakup A3

Chuchu 16.09.2020 08:46

Audi spoko auta, niestety ich reputacja cierpi przez użytkowników

Nasir 16.09.2020 08:46

jak przyjdzie wymiana rozrzadu to bedzie szybki telefon do bociana

Nasir 16.09.2020 08:46

geniusz

Nasir 16.09.2020 08:46

33zl za godzine pewnie tyra 10h dzienie to daje naw 330zl dniowka razy 20 to 6600 z czego polowa idzie na serwis audi

Piter 16.09.2020 08:45

24h/7

Piter 16.09.2020 08:45

za dnia autohaus a w nocy kebab 24/h

Nasir 16.09.2020 08:44

ten szwagier pewnie to audi manual od niemca tzn turka gdzies spod berlina

Chuchu 16.09.2020 08:44

No po studiach typu Europeistyka czy inne gówno to na pewno

Piter 16.09.2020 08:43

dla audi to szacun za wyposzczenie aut w kolorze nardo grey, ale wsioków na to nie stać na szczęście

Nasir 16.09.2020 08:43

no dokl

Nasir 16.09.2020 08:43

XDDD

Piter 16.09.2020 08:42

no w sumie Nasir racja, ja ostatnio będąc na grillu u kolegi spotkałem jego szwagra, audi a5 2.0tdi no i cały czas on tylko nawijał, że na koparce zarabia 33zł na godzine i ma lepiej niż ludize po studiach

Nasir 16.09.2020 08:41

kupili vw z innym znaczkiem i mysla ze sa elita

Nasir 16.09.2020 08:41

no wszyscy kierowcy audi jakis znam to takie wlasnie wsioki

Nasir 16.09.2020 08:41

jezu jak ja uwielbiam jak ktos ze ma zadrze a potem karma bo spotyka

Piter 16.09.2020 08:40

Nasir skąd ta pogarda do marki Audi?

Piter 16.09.2020 08:39

:lol:

Alfa 16.09.2020 08:39

:/

Nasir 16.09.2020 08:39

nie

Alfa 16.09.2020 08:39

napisz krotsza wersja taka do 5 slow co?

Alfa 16.09.2020 08:39

tl dr

Nasir 16.09.2020 08:39

pracuje u mnie jedna laska i jej chlop taki wsiok typowy kupil se audi a4 benzynka 2 litry oczywiscie import USA, taki podniecony chodzil ze oszukal system i zaoszczedzil kupe siana a do naprawy tylko zderzak i zmiana reflektorow z tylu, przyszedl do nas kiedys jak juz mu na poskladali i chcial ubezpieczyc niestety musialem go wyprosic bo zaczal cwaniakowac kiedy sie okazalo ze trzeba 5k zaplacic, cos tam sapal ze on to pierd.... wczoraj sie dowiedzialem ze audi zaczelo samo z siebie jechac w prawo, tzn trzymasz prosto kiere a auto jedzie w prawo, podobno spawy na progu puscily i sie okazalo ze wspane bylo prawie metr progu no i teraz auto stoi sobie u mechanika bo wsiok nie ma na naprawe

Piter 16.09.2020 08:38

Nasir zobacz, ktoś ci przeszkodził w opisywaniu. Chyba czas wybrać się swoją nową BMW serii 3 salon do Warszawy wyjaśnić kilka spraw

CzarodziejCzasu 16.09.2020 08:37

Jezu jaka cegla

CzarodziejCzasu 16.09.2020 08:37

Ocencie krydenc maverik i klinsi

CzarodziejCzasu 16.09.2020 08:37

:lol:

Nasir 16.09.2020 08:31

apropos samochodow marki audi

Nasir 16.09.2020 08:31

pozwolcie ze opisze wam szybciutko wczorajsza beke

Piter 16.09.2020 08:30

witam Nasir i mańek

Nasir 16.09.2020 08:30

witam Piter

Piter 16.09.2020 08:29

oba konta łączy to, że użytkownicy są w posiadaniu sportowej fury

maniekfci 16.09.2020 08:28

obłęd

maniekfci 16.09.2020 08:28

na tym koncie tryb chada, na drugim incela

maniekfci 16.09.2020 08:27

xddddddd

Nasir 16.09.2020 08:27

kurde przepraszam zapomnialem przelogowac konto, myslalem ze pisze jako ManOnFire

maniekfci 16.09.2020 08:25

najlepiejw tedy kup jej najnowszego ajfona na kredyt

jaszczomb 16.09.2020 08:25

po prostu zaplac za cala godzine uslugi a nie po 5 minutach sie pytasz czy mozna podzielic rachunek tylko za czas uzywania

maniekfci 16.09.2020 08:25

jeśli do tego dojdzie, to pamiętaj, że to Twoja wina i musisz cos w sobie zmienić

maniekfci 16.09.2020 08:24

ona nie wytrzyma długo w takim toksycznym związku wtedy

maniekfci 16.09.2020 08:24

nie możesz się gniewać, kiedy Cię zdradzi, pamiętaj o tym

Nasir 16.09.2020 08:22

xd

Nasir 16.09.2020 08:21

wiem ze musze byc lepszy dla niej

Nasir 16.09.2020 08:21

nauczaj mnie maniek

maniekfci 16.09.2020 08:21

ewentualnie zasponsoruj wyjazd, ale tylko jej samej

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się