jak ma przychodzic Llorente to niech Pina zostanie
trzeba szukać w Serie A wzmocnień
dokl
kasa misiu kasa
I teraz trzeba się rozliczyć
I to chyba z nawiązką
a teraz licza kazdy grosz i beda szukac opcji low cost
Dzięki temu ruchowi mogliśmy sobie pozwolić na Lukaku
Dokl
Ja mam wrazenie , ze Genoa go nie chce tylko chce zwrot kasy
wg mnie on w ogole nie rokuje i nic powaznego z niego nie bedzie
Genoa nam pomogla z FFP rok temu i teraz trzeba ten koszt niestety wpisac
no ale i tak trzeba za niego zaplacic albo tam zostanie
zakladam, ze nikt go nie kupi.
poza tym to pseudotalent ktory pogralby tyle co esposito czyli nic
a kto go wezmie ?
zostawił pinamontiego? za niego trzeba zaplacic ok 20 baniek
ewentualnie lewe wahadlo , ale tylko wyp z opcja wykupu jak juz
ja bym zgarnal Vidala, bo z miejsca ma u nas 1 sklad, zostawil Pinamontiego i skoncetrowal sie na sprzedazach ..i zamknac mercato
No tak się to skończy
No w sumie 2 lata temu już pisałem że żaden poważny klub go nie sprowadzi bo ta sławna jego jakoś widzą tylko kibice Interu.
do pomocy przyjdzie vidal i koniec
Czyli jednak inni nie widza w Brozo tej jakosci :/
Czyli saga Brozo do Bayernu oficjalnie zakończona.
Siema w ogole
Giroud czy Pina tak llorente nie bo nie strzela nic
klasyczny skrzydlowy
dokl
no ale nie jest to 9tka
Gervinho ma 179 cm jak na 9 nienajwiecej, ale jednak nie jest to kurdupel
kisne dalej z PG
KLINSIBOCEN TW CEGLE
to niezly wariat gervinho
przyklad napoli doskonale pokazuje ze same kurduple to czasem za malo i ze llorente jest uja warty
powiedz to napletom
tylko ze wtedy zostajemy z lukaku i 3 kurduplami
zgadzam sie z kobą brakuje takiego wariata jak gervinho u nas
gervinho
AMEN
fakty sa takie ze zaden powazny klub nie potrzebuje llorente bo jest w tym momencie wrakiem i cwiercpilkarzem
Według mnie Llorente bardziej pasuje jako vice-Lukaku, ze względu na to, że jest to typ odgrywającego (czyli taki typ jakiego potrzebuje Cotne do swojej taktyki)
Gervinho wcale nie jest głupim pomysłem, będzie kosztować tyle, co nic a wchodząc z ławki może realnie zrobić różnicę w meczach, w których męczymy bułę. W razie niedyspozycji Lukaku i tak możemy grać przecież Sanchez-Martinez
napewno lepsza opcja niz Jorente
"Conte zaintrygowany Gervinho" to zdecydowanie najgłupsze zestawienie słów w roku 2020.
S40
jaki model
Ostatecznie kupiłem Volvo
ale tu bylo lepione nawet predkosciomerz sie chcialo zmieniac
o panie
XDXDXD]
rozumiem ze poszedles po rozum do glowy i tego nie zrobiles
Rozważałem nawet kiedyś zakup A3
Audi spoko auta, niestety ich reputacja cierpi przez użytkowników
jak przyjdzie wymiana rozrzadu to bedzie szybki telefon do bociana
geniusz
33zl za godzine pewnie tyra 10h dzienie to daje naw 330zl dniowka razy 20 to 6600 z czego polowa idzie na serwis audi
24h/7
za dnia autohaus a w nocy kebab 24/h
ten szwagier pewnie to audi manual od niemca tzn turka gdzies spod berlina
No po studiach typu Europeistyka czy inne gówno to na pewno
dla audi to szacun za wyposzczenie aut w kolorze nardo grey, ale wsioków na to nie stać na szczęście
no dokl
XDDD
no w sumie Nasir racja, ja ostatnio będąc na grillu u kolegi spotkałem jego szwagra, audi a5 2.0tdi no i cały czas on tylko nawijał, że na koparce zarabia 33zł na godzine i ma lepiej niż ludize po studiach
kupili vw z innym znaczkiem i mysla ze sa elita
no wszyscy kierowcy audi jakis znam to takie wlasnie wsioki
jezu jak ja uwielbiam jak ktos ze ma zadrze a potem karma bo spotyka
Nasir skąd ta pogarda do marki Audi?
:/
nie
napisz krotsza wersja taka do 5 slow co?
tl dr
pracuje u mnie jedna laska i jej chlop taki wsiok typowy kupil se audi a4 benzynka 2 litry oczywiscie import USA, taki podniecony chodzil ze oszukal system i zaoszczedzil kupe siana a do naprawy tylko zderzak i zmiana reflektorow z tylu, przyszedl do nas kiedys jak juz mu na poskladali i chcial ubezpieczyc niestety musialem go wyprosic bo zaczal cwaniakowac kiedy sie okazalo ze trzeba 5k zaplacic, cos tam sapal ze on to pierd.... wczoraj sie dowiedzialem ze audi zaczelo samo z siebie jechac w prawo, tzn trzymasz prosto kiere a auto jedzie w prawo, podobno spawy na progu puscily i sie okazalo ze wspane bylo prawie metr progu no i teraz auto stoi sobie u mechanika bo wsiok nie ma na naprawe
Nasir zobacz, ktoś ci przeszkodził w opisywaniu. Chyba czas wybrać się swoją nową BMW serii 3 salon do Warszawy wyjaśnić kilka spraw
Jezu jaka cegla
Ocencie krydenc maverik i klinsi
apropos samochodow marki audi
pozwolcie ze opisze wam szybciutko wczorajsza beke
witam Nasir i mańek
witam Piter
oba konta łączy to, że użytkownicy są w posiadaniu sportowej fury
obłęd
na tym koncie tryb chada, na drugim incela
xddddddd
kurde przepraszam zapomnialem przelogowac konto, myslalem ze pisze jako ManOnFire
najlepiejw tedy kup jej najnowszego ajfona na kredyt
po prostu zaplac za cala godzine uslugi a nie po 5 minutach sie pytasz czy mozna podzielic rachunek tylko za czas uzywania
jeśli do tego dojdzie, to pamiętaj, że to Twoja wina i musisz cos w sobie zmienić
ona nie wytrzyma długo w takim toksycznym związku wtedy
nie możesz się gniewać, kiedy Cię zdradzi, pamiętaj o tym
xd
wiem ze musze byc lepszy dla niej
nauczaj mnie maniek
ewentualnie zasponsoruj wyjazd, ale tylko jej samej