Archiwum shoutboksa

Klinsi64 16.09.2020 18:11

crowder chyba w cleveland czy nie?

Kredence 16.09.2020 18:10

a ok, chodzilo ci o finaly

Klinsi64 16.09.2020 18:10

butler grał w finałach?

Kredence 16.09.2020 18:09

troche maja

Kredence 16.09.2020 18:09

Dragic

Kredence 16.09.2020 18:09

Crowder Igi Butler

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:09

no

Klinsi64 16.09.2020 18:09

haslema xd

Kredence 16.09.2020 18:09

ale ida jak burza wiec nie ma o czym mowic

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:09

a Miami to kogo ma

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:09

Poza tym Lakersi maja grajkow ktorzy w finalach juz grali

Kredence 16.09.2020 18:09

dalej mnie te carusa i koldłele połpy nie przekonuja

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:09

no

Klinsi64 16.09.2020 18:09

jedynie jakas tragedia i ko davisa

Kredence 16.09.2020 18:08

tylko Miami moze sie postawic a pewnie i tak bedzie to za malo

Klinsi64 16.09.2020 18:08

bo jak to zrobi to sie skoncza porównywania z jordanem

Kredence 16.09.2020 18:08

troche tak to wyglada

Klinsi64 16.09.2020 18:08

lbj nie ma z kim przegrać :D

Klinsi64 16.09.2020 18:07

lakers tez tam niezle bronili z houston

Kredence 16.09.2020 18:07

robi to od lat

Kredence 16.09.2020 18:07

bo jesli Boston wejdzie do finalu to Lebron ich zgwalci

Kredence 16.09.2020 18:07

o ile oczywiscie przejda Boston

Klinsi64 16.09.2020 18:07

byłaby niezła beka jakby brat giannisa tytuł zdobył z lakersami

Kredence 16.09.2020 18:07

trzeba to miec na uwadze

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:07

przynajmniej tak wygladaly ostatnie 2 mecze

Kredence 16.09.2020 18:07

Miami ma obecnie najlepsza obrone w stawce

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:06

jak juz Green przestal ceglic

CzarodziejCzasu 16.09.2020 18:06

Lakersow moga powstrzymac tylko jakies przykre kontuzje, tam wszystko dziala jak w zegarku

Nitrogen 16.09.2020 18:00

Jednak finał marzeń to Bostoniaki vs Lakersiaki, ale pewno Heats ich obiją

Klinsi64 16.09.2020 17:59

chciałem yc delikatny

Nitrogen 16.09.2020 17:59

Bulwa i Kabryni nie mogą jeździć razem windą

Nitrogen 16.09.2020 17:58

Nie no chudszy

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:58

podobny

Klinsi64 16.09.2020 17:58

taki bulwa troche

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:58

troche do lopyca pobony

Kredence 16.09.2020 17:58

ocencie mlodego Jokicia :D

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:57

Denver moze im gorzej leżeć

Skepta 16.09.2020 17:57

powiedzcie mi jak to jest brechtac z czarnuchow i czarnego rapu a ogladac NBA, opiszcie fast

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:57

ale sadze ze LAL wolaloby z Klipersami grac x

Klinsi64 16.09.2020 17:57

doc jest specjalista w odpadaniu

Kredence 16.09.2020 17:57

zaraz wam co pokaze

Kredence 16.09.2020 17:57

dlugo sie to bedzie za nimi ciągnęło

Klinsi64 16.09.2020 17:57

george + leonard 24 punkty xd

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:57

denver ma juz 14 meczow zagranych takze tego

Kredence 16.09.2020 17:57

majac Leonarda i Georga xd

Kredence 16.09.2020 17:57

* z 3-1

Kredence 16.09.2020 17:56

ale serio przerżnąć z 1-3? :D

Klinsi64 16.09.2020 17:56

niby denver zwariowane ale te 4 mecze wiecej moga sie odbic

Kredence 16.09.2020 17:56

tylko Miami moga ich zatrzymac

Kredence 16.09.2020 17:55

ale oby nie

Kredence 16.09.2020 17:55

jak nie teraz to kiedy?

Klinsi64 16.09.2020 17:55

czyli co kredence lebron autostrade ma?

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:55

Fascynuje mnie jak lilliard i mccolum cisna beke z PG

Kredence 16.09.2020 17:55

a tak w nich wierzylem

Kredence 16.09.2020 17:55

Clippers srogie kompro

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:55

dobry temat klinsi

Kredence 16.09.2020 17:55

jaskier tfu

WTC 16.09.2020 17:55

a taki Jaskier na wolności wymyśla kolejne bzdurne komentarze

Klinsi64 16.09.2020 17:55

dobra zmienmy temat niezła beka z clipers"D

Kredence 16.09.2020 17:55

a takie cos jak smekta opisuje sobie prowokujac i jest fajnie

Kredence 16.09.2020 17:54

no niestety dobre chlopaki garuja

Klinsi64 16.09.2020 17:54

a o byle pierdoły sie czepiają

Klinsi64 16.09.2020 17:54

za dużo pobłażania dla szkalujących Inter

WTC 16.09.2020 17:53

to nie znaczy, że następna nie może być jeszcze lepsza

Klinsi64 16.09.2020 17:53

macany tez miał miec lepszy drugi rok :D

Kredence 16.09.2020 17:53

dobrze dowodzili z Piekarzem

Kredence 16.09.2020 17:53

przeciez tamta byla udana

WTC 16.09.2020 17:53

no ale druga kadencja może będzie bardziej udana

WTC 16.09.2020 17:52

pamiętam

Klinsi64 16.09.2020 17:52

juz byłem

WTC 16.09.2020 17:52

ktoś musi zaprowadzić tutaj porządek

WTC 16.09.2020 17:52

no Klinski weź tam wystartuj w wyborach na moda, czy tam innego admina

Klinsi64 16.09.2020 17:52

za takie pjerdolenie od razu bym banował bez odwołania

Kredence 16.09.2020 17:51

wysil sie bardziej smekta

Kredence 16.09.2020 17:51

a czemu w Monaco nie był?

Skepta 16.09.2020 17:51

W Lazio byl crackiem, czemu u nas nie?

WTC 16.09.2020 17:50

jak on w Monaco rezerwowym za Jardima był i dlatego trafił na wypożyczenie do Interu xD

Skepta 16.09.2020 17:48

swoimi topornymi taktykami albo ich brakiem

Skepta 16.09.2020 17:48

odkad poszedl do Interu to rowna pochyla, my zawsze technikow potrafimy zniszczyc

Skepta 16.09.2020 17:48

https://prnt.sc/uieand

Klinsi64 16.09.2020 17:47

podaj sobie reke z yascarrem psycholu

Skepta 16.09.2020 17:46

@WTC Keite Inter zniszczyl

Vancore 16.09.2020 17:44

pol roku ma tam daje i sie ktos lepszy po niego zglosi

WTC 16.09.2020 17:44

obaj jednak przepadli

WTC 16.09.2020 17:43

był hajp na niego i na Andersona wtedy

Czarson 16.09.2020 17:32

jest marny ale jak na sampe to dobry

Czarson 16.09.2020 17:32

4 gole 4 asysty w 850min w gownianym monaco

Klinsi64 16.09.2020 17:31

jeden sezom mu w lazio wyszedł

Czarson 16.09.2020 17:31

on ma brata w sampie pewnie dlatego tam poszedl

Klinsi64 16.09.2020 17:31

marny grajek

Czarson 16.09.2020 17:25

sampa duza okazje zlapala

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:24

Dziwne ze Stefano PIOLI go nie chcial

Nitrogen 16.09.2020 17:23

Keita Bolde piłkarzem Sampdorii @ Dy Marco

CzarodziejCzasu 16.09.2020 17:19

Bo co

Claudio 16.09.2020 17:17

e tam szkoda kasy na takie cos ja fifa

zemaria 16.09.2020 17:15

no ma to ma i tyle co to kogo obchodzi

Czarson 16.09.2020 17:13

nie ma zdjec

Czarson 16.09.2020 17:13

fejk z ta sandra

ZnawcaCalcio 16.09.2020 17:11

rasizm zły, homofobiczne teksty spoko

Shoutbox

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

ciechan 26.06.2026 23:43

3 gole w LM

ciechan 26.06.2026 23:41

Kompilacje na YT ma wyborne. Gra trzeci sezon jako wahadłowy, bardzo szybki, obunozny, niezłe statystyki, 21 lat.

martins2000 26.06.2026 23:32

Napoli od miesiąca o niego zabiega

martins2000 26.06.2026 23:32

widział ktoś go w akcji?

ciechan 26.06.2026 23:31

Inter włącza się do wyścigu z Napoli o Anana Khalailiego (Sky Sport).

broda4991 26.06.2026 23:16

I dobrze. Dychnie.

broda4991 26.06.2026 23:07

Thuram ani korków nie zakłada póki co

Kredence 26.06.2026 23:06

Sporo ryzykują mimo wszystko

Kredence 26.06.2026 23:06

Szalona kwota ale jak będzie strzelać to też będzie inna ocena tego ruchu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625623

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się