Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:27

tylko ze jak Bale dojdzie to chyba nam odpada kupiec na Perisicia

SETE 16.09.2020 20:26

Byli

WTC 16.09.2020 20:26

a no rzeczywiście, ale co do reszty to mam rację

Pader88 16.09.2020 20:26

Może by Gaglie albo Vecino zapragnął ten muryn

Endru 16.09.2020 20:26

Obaj sa zwycięzcami

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:25

przeciez on polamany jest

SETE 16.09.2020 20:25

Muryn ma coś z Conte lub na odwrót

WTC 16.09.2020 20:25

bo Muryń woli drewnianych pomocników najwyraźniej

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:25

dlaczego lo celso na lawce?

WTC 16.09.2020 20:25

i te nieporadne wyjścia z kontrą w ostatnim meczu

Lopez 16.09.2020 20:24

mou mówił,że ndobele nie jest gotowy na 90

WTC 16.09.2020 20:24

Murynio chce betonować i to jest pewne

WTC 16.09.2020 20:24

no i Davinson na ławce, a w jego miejsce Eric Dier. W pomocy Ali na ławce, Ndombele na ławce, Lo Celso na ławce, a w pierwszym składzie Winks z Hojdbergiem

Lopez 16.09.2020 20:24

jak sie nie polamie

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:24

to bedzie typowe

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:24

ze Bale bedzie rozdupcał to zero watpliosci xd

Endru 16.09.2020 20:23

Bale Kane Son to bedzie moc

Kredence 16.09.2020 20:23

przykre bardziej

WTC 16.09.2020 20:23

no ale to nawet śmieszne nie jest

Endru 16.09.2020 20:22

Smiej sie smiej WTC :)

WTC 16.09.2020 20:22

to powalczy mocno o 8 lokatę

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:22

to juz naprawde niech przestanie marudzic

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:22

No jak MOurinho dostanie Bale'a i Reguliona

WTC 16.09.2020 20:22

no i będą mu dogrywać Hojdberg i Winks xD

Endru 16.09.2020 20:22

Gareth Bale bedzie fantastycznym transferem dla Mourinho

WTC 16.09.2020 20:22

no ale generalnie jest odstępstwo od normy z ostatnich lat

WTC 16.09.2020 20:21

Wolves kupili jakiegoś młokosa za spory hajs też

SETE 16.09.2020 20:21

Milan ma krula mercato to co się dziwić

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:21

sa duze transfery, przestancie klamac

Endru 16.09.2020 20:21

Van de beek swietny transfer

WTC 16.09.2020 20:21

są*

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:21

hehehehehe

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:21

a David Silva w LAzio TO CO

WTC 16.09.2020 20:21

w sumie jednymi z większych transferów tego okienka jest nasz Hakimi i Icardi do PSG

Kredence 16.09.2020 20:20

jeszcze Brahim do Milanu spektakularny

WTC 16.09.2020 20:20

no dla Leeds może i tak

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:20

dla Leeds tak

WTC 16.09.2020 20:19

to są według ciebie spektakularne transfery? Rodrigo Moreno za 30 baniek?

Lopez 16.09.2020 20:19

byle się go pozbyć za byle co

SETE 16.09.2020 20:19

Joao Mario powinien z Primka trenować

Lopez 16.09.2020 20:19

na joao stracimy i tak

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:19

A leeds

WTC 16.09.2020 20:19

najgorzej będzie z tą łysą kijanką Żałem Mario

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:19

a Gareth Bale

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:19

kupe siana

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:18

Napoli tez zaplacilo za jakiegos smiecia

Lopez 16.09.2020 20:18

Perisicia będzie najłatwiej sprzedać, ale nie wiem czy dsotaniemy 15

SETE 16.09.2020 20:18

9/10

WTC 16.09.2020 20:18

xD

Kredence 16.09.2020 20:18

jak będziemy pod ścianą to w ostatnich dniach wypożyczamy Lopec

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:18

a Milan to co

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:18

No jak to nie ma spektakturalnych transferow poza Chelsea

WTC 16.09.2020 20:18

Perisić może jeszcze odejść za gotówkę do Bundeskopanej

SETE 16.09.2020 20:18

Generalnie porażka

Lopez 16.09.2020 20:18

nie wypożyczymy bez obowiązku wykupienia

WTC 16.09.2020 20:18

tak pewnie będzie

Kredence 16.09.2020 20:18

tak będzie

Kredence 16.09.2020 20:17

odejdą na wypoczenia i wrócą za rok

SETE 16.09.2020 20:17

Nie będzie wymówek ze kadra wąska

Lopez 16.09.2020 20:17

więc nie spodziewam sie, ze pozbędziemy się szrotu w tym oknie

Lopez 16.09.2020 20:17

będzie ciężko pozbyć się niektórych bo oni nie za bardzo chcą schodzić z pensji

WTC 16.09.2020 20:17

skoro nawet takie PSG sięga po parcha jak Florenzi, a jedynym drogim transferem City był Ake, to o czymś to jednak świadczy

SETE 16.09.2020 20:17

Jaja se robie. Nie dosc ze nie mamy kasy to jescze trzeba Pinie dać podwyżkę XD zhang jest pewnie zachwycony

Kredence 16.09.2020 20:16

Alonso/ Emerson

Kredence 16.09.2020 20:16

będą wypożyczenia, sami będziemy próbować tak kupić lewe wahadło

Lopez 16.09.2020 20:16

podobno wysokość tej pensji po powrocie została uzgodniona wczesniej

WTC 16.09.2020 20:16

prócz Chelsea to chyba nikt nie przeprowadził jakichś spektakularnych transferów

SETE 16.09.2020 20:16

Co LKs już 2 ?

Kredence 16.09.2020 20:16

WTC opisał już niżej

Kazam 16.09.2020 20:15

gosc zaliczyl spory progres

Lopez 16.09.2020 20:15

SETE

Kazam 16.09.2020 20:15

no to jednak jest kasa :)

Kredence 16.09.2020 20:15

każdy czeka na okazję na koniec okienka

SETE 16.09.2020 20:15

Jeszcze mu chcą pensje do 3 mln podnieść. Genoa się obsrala ze Inter nie chce wykupić to musiał Raiola przyjechać

WTC 16.09.2020 20:14

obecnie najbezpieczniejsza forma transferu

Kredence 16.09.2020 20:14

a ja jestem przekonany, że wydarzy

WTC 16.09.2020 20:14

podejrzewam, że dużo wypożyczeń się posypie

Kazam 16.09.2020 20:14

pinamonti jako 4 :D

SETE 16.09.2020 20:14

No tak , myśle ze nic takiego się nie wydarzy

Kredence 16.09.2020 20:13

tajfun w domyśle wysyp transferów

WTC 16.09.2020 20:13

nie wiadomo jak długo potrwa ten koronacyrk, jakie będą dalsze konsekwencje

SETE 16.09.2020 20:12

Z tym tajfunem bym się nie zgodził

WTC 16.09.2020 20:12

nic dziwnego

Kredence 16.09.2020 20:12

i miał na myśli cały rynek a nie Inter

Kredence 16.09.2020 20:12

nikt nie chce płacić

Kredence 16.09.2020 20:11

Romano ostatnio opisał na Twitterze, że caly rynek transferowy jest zablokowany i w ostatnich dniach będzie tajfun

SETE 16.09.2020 20:10

Odnoszę wrażenie ze Marotta i Ausilio po raz pierwszy nie panują nad mercato .

SETE 16.09.2020 20:08

Ciekawe czy Vidal ma furtkę powrotu do FCB :)

Lopez 16.09.2020 20:07

nie tylko ma problem z pensją w cagliari, ale podobno nie podba mu się to ile mu Inter chce wypłacić

SETE 16.09.2020 20:07

Słyszałem tez ze teść Godina kopał na Sardynii i to przeważy

Klinsi64 16.09.2020 20:07

ostatniego

Klinsi64 16.09.2020 20:07

do sotatniego grosza walczą

Klinsi64 16.09.2020 20:07

ależ gardze tymi kopaczami

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:06

a tu prosze, tak chce ze ani centa nie popussci

CzarodziejCzasu 16.09.2020 20:06

ty a koba mowil ze GOdin idzie do Cagliari bo chce na MS sie zalapac xD

SETE 16.09.2020 20:05

Godin się stawia :) czyli co najmniej jeszcze jutro Vidal będzie sobie biegał ulicami Barcelony

CzarodziejCzasu 16.09.2020 19:58

Maverik porozmawiajmy o NBA

SETE 16.09.2020 19:53

Klubem Łodzi jest ŁKs

maverik 16.09.2020 19:47

1 liga za wysokie progi dla Widzewa

Lopez 16.09.2020 19:36

Klubem Łodzi jest RTS !!

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się