Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maniekfci 17.09.2020 14:07

beka z typowej p0lskiej księżniczki, co tu opisywać

maniekfci 17.09.2020 14:07

xddddd

Nasir 17.09.2020 13:57

typowe

Nasir 17.09.2020 13:57

co teraz pewnie pyta musztarda czy ketchup?

Orzeu 17.09.2020 13:53

taka była gwiazda

Orzeu 17.09.2020 13:53

w moim wieku

Orzeu 17.09.2020 13:52

pamiętam babkę

Pjerun 17.09.2020 13:50

fascynujace

Nasir 17.09.2020 13:49

pamietasz ta agnieszke co jakis czas temu popuscila szpare dla ksieca z kolumbii po czym sie okazalo ze on jednak jest biadakiem potem jej sie spoznial okres a on zablokowal jej nr? no to ta agnieszka miala ostatnio urodziny i wyobraz sobie na tort dala swieczke z z liczba 18 a ona ma 32 lata xddd jezu ale ja musi bolec ze zmarnowala zycie na chodzenie po galerii, jej kolezanki juz po slubie z dziecmi a ona sama czeka na ksiecia

Nasir 17.09.2020 13:47

maniek w ogole zapomnialem ci opisac

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:43

3 osobowej of course

Nasir 17.09.2020 13:43

a nie jakies mrzonki typu vidal

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:43

to kto w tej obronie xd

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:43

kumbulla poszedl godin wylot

Nasir 17.09.2020 13:43

dokl ja mam cel 300k dochodu i go realizuje

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:43

nie no gdize teraz skriniar odejsc mialby

maniekfci 17.09.2020 13:43

żyjcie realnie

maniekfci 17.09.2020 13:43

nasir dobrze pisze

maniekfci 17.09.2020 13:43

jutro ktoś napisze, że jednak Skriniar (po raz 1000) odchodzi i co, ten temat bęziecie wałkować

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:42

banega odradzil

Nasir 17.09.2020 13:42

mokro bedzie wieczorem

Odet 17.09.2020 13:42

było o tym na inter.it

Odet 17.09.2020 13:42

prawda, Nasir ma rację

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:42

nie no nasiir suuucharrr

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:41

cooo

Nasir 17.09.2020 13:41

po prostu conte kazal godinowi udac sie na przeszczep wlosow a on odmowil wiec teraz musi szukac nowego klubu

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:41

a jego gra zdecydowanie nie imponuje

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:40

chociaz juz conte by go nie wystawial

Nasir 17.09.2020 13:40

moze po prostu zacznijcie zyc realnie, postawcie sobie cele, samorealizacja a nie zyjecie wymyslami pismakow

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:40

nie no godina moglibysmy sie pozbyc akurat

Nasir 17.09.2020 13:39

smacznego

maniekfci 17.09.2020 13:39

a że raz ktoś krzyknął, to ciągną temat

maniekfci 17.09.2020 13:39

media wiedzą, że Inter musi się kogoś pozbyć i zwolnić płacę, a GOdin idealnie się w to wpisuje

maniekfci 17.09.2020 13:38

Godin to pokorny chłopak

Odet 17.09.2020 13:38

tak myslę

Odet 17.09.2020 13:38

coś zaszło między Kąte a Diego

Odet 17.09.2020 13:38

zresztą już udowodnił

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:37

I Godin kladzie lache na to i chce siana

Odet 17.09.2020 13:37

nie chce iśc, chce udowodnić że jest klasowy w Interze

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:37

Wypychamy go z klubu ewidentnie

maniekfci 17.09.2020 13:37

Odet dopiero 13:38 a Ty już pijany czy po mefedronie opisz

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:37

Tak, Godin chce isc do Cagliari bo jego stary tam gral xd

Odet 17.09.2020 13:37

chcemy wygrac z Juve, Godin powinien zostać

maniekfci 17.09.2020 13:37

no właśnie XD

Odet 17.09.2020 13:36

no tak, ale Godin był za darmo, a nie za fortunę

AlwaysRemember 17.09.2020 13:36

ale Lukaku jest młody względem Godina

Odet 17.09.2020 13:36

jego tez się pozbędziemy?

Odet 17.09.2020 13:36

dużą pensję ma tez Lukaku

SETE 17.09.2020 13:36

Czarodziej Czasu bo na Sardynii kopal kiedy jego teść, moze dlatego :)

AlwaysRemember 17.09.2020 13:35

duża pensja, może dlatego

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:34

po co sie go pozbywac, na co

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:34

niech ktos to wytlumaczy

CzarodziejCzasu 17.09.2020 13:34

No ale dlaczego Godin ma odchodzic ? :lol:

SETE 17.09.2020 13:33

co ini wszyscy mysla ze Godin sejdzie 50 % z wyplaty , wolne zarty

SETE 17.09.2020 13:32

nawet jestem w stanie zrozumiec, ze chca oddac Godina, ale nie moge zrozumiec ze do cagliari XDXD

SETE 17.09.2020 13:32

mentalu mu zabraklo

Odet 17.09.2020 13:32

potem Krul będzie sapać, że mu mistrzów zabrakło

Odet 17.09.2020 13:31

ale zamiast pozbyć się tych co wrócili z wypożyczeń, wolimy pozbyć się Godina

SETE 17.09.2020 13:31

dokl, i nikt nie przewidzial, ze wszystkie nasze gwiazdy jak jeden maz wroca z wypozyczen

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:30

vidal trening ? ;3

KoBa 17.09.2020 13:30

Operacja z Pinamonitm była rozsądna, tylko nikt nie przewidział Covida

SETE 17.09.2020 13:30

O widze, ze Vidal nie musi dzisiaj biegac po ulicach

Odet 17.09.2020 13:30

heja

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:30

nie wiem czy te transfery nie odbija nam sie zgnilym jajem ;c

SETE 17.09.2020 13:30

Siema

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:29

tu marash tu milik xd

Odet 17.09.2020 13:29

a może on nie chce iść do Interu, skoro grał w Juve i z Juve sie utożsamiał

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:29

i to roma niby?! skad on i cash

FENDI_SOSA 17.09.2020 13:29

lol marashek tez stracony widze xd

Nitrogen 17.09.2020 13:28

Generalnie to ciężko powiedzieć co z tym Vidalem bo nawet DS Barcelony go już żegnał

maniekfci 17.09.2020 13:28

na ten temat

maniekfci 17.09.2020 13:28

dobrze, że nie wiele czytam

maniekfci 17.09.2020 13:27

bekę mam

Odet 17.09.2020 13:27

fajnie to, takie logiczne

Odet 17.09.2020 13:26

nie ma pieniędzy na pensję: Vidala czy Godina, ale jest na pensję J.Mario czy Perisica, a niedługo Pinamontiego

Orzeu 17.09.2020 13:26

:lol:

Nitrogen 17.09.2020 13:24

Żeby zwolnić pieniądze

Nitrogen 17.09.2020 13:24

Z tego co można wyczytać, to Inter nie może ściągnąć Vidala, bo nie ma pieniędzy na jego pensje i najpierw Godin musi odejść

Skepta 17.09.2020 13:23

to zaslona dymna ponoc

Odet 17.09.2020 13:23

bo chłop juz od 2 tyg był nasz itd

Odet 17.09.2020 13:23

mnie bardziej ciekawi kto i czy w ogóle negocjuje przyjście Vidala

Skepta 17.09.2020 13:21

bukl

Skepta 17.09.2020 13:21

Marotta

maniekfci 17.09.2020 13:19

kto wcześniej negocjował tego Pinamontiego, ze takie genialne warunki są

Nitrogen 17.09.2020 13:18

Pewnie do Interu skoro jest graczem Genoi

Orzeu 17.09.2020 13:16

dokąd

KoBa 17.09.2020 13:15

CDS: Jest porozumienie w kwestii Pinamontiego. Inter ma wypożyczyć Pinamontiego za 5 mln € z obowiązkowym wykupem za 14-15 mln. Nie wiadomo jakie będą zarobki gracza.

Skepta 17.09.2020 13:11

bedzie nelson na łeb zakladany jak nic w łóżku

Skepta 17.09.2020 13:11

ja ide dzis trenowac na Ani

maniekfci 17.09.2020 13:10

na drugi posiłek było trochę kurczaka, trochę twarogu, ryż i migdały, obawiam się, ze zrobiłem lekką nadwyżkę, ale chuy w to, na posiłek 3 i 4 bo będzie łączony, będą burgery domowe, potem ciężki trening nóg

maniekfci 17.09.2020 13:09

witam @Nasir

Skepta 17.09.2020 13:02

bo za swoje klamstwa tez nie ponosza odpowiedzailnosci

Klinsi64 17.09.2020 13:02

widze smietanka sb,wpadne pozniej

Skepta 17.09.2020 13:02

eksperci od bajkopisarstwa, wymarzoan robota

Skepta 17.09.2020 13:02

ten vidal to mial byc juz w poniedzialek masakra jakas

Nasir 17.09.2020 12:58

witam maniek jakie posilki dzisiaj jaki trening jaki plan na wieczor

maniekfci 17.09.2020 12:55

codziennie coś nowego pyerdolą a on nadal w Barcelonie

maniekfci 17.09.2020 12:55

sytuacja Vidala tak bardzo wyjasnia na ryj wszystkie te media i tych ekspertów roamnów itp tix

maniekfci 17.09.2020 12:54

jaka beka z tego VIdala

Imrahil 17.09.2020 12:52

:rock:

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się