Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Nitrogen 17.09.2020 18:08

Chyba, że do Castrovillego podrzędnego to tak

Nitrogen 17.09.2020 18:08

Bo zwykle się nie rzucam jakoś ostro

Czarson 17.09.2020 18:08

kazdy sie myli niestety

Nitrogen 17.09.2020 18:08

Możliwe, ale nie jakoś chyba bardzo

SETE 17.09.2020 18:08

Chyba wszyscy wątpili

maverik 17.09.2020 18:08

pamietam to

maverik 17.09.2020 18:08

a watpiles rok temu w Fąseke

Nitrogen 17.09.2020 18:07

I powtarzam to kolejny raz

SETE 17.09.2020 18:07

Milik nie uciągnie tego wozu

Nitrogen 17.09.2020 18:07

Zobaczymy. Dla mnie największą gwiazdą Romy jest jednak Fonseca

Kredence 17.09.2020 18:07

Milik niestety go nie zastąpi

Kredence 17.09.2020 18:07

więc punkt dla Milanu min

SETE 17.09.2020 18:07

Ja tez

Kredence 17.09.2020 18:07

Romy bez Dzeko nie widzę

SETE 17.09.2020 18:06

Jeszcze Cetin

Nitrogen 17.09.2020 18:06

Dokł :/

Czarson 17.09.2020 18:06

no masz racje niestety

Kredence 17.09.2020 18:06

gościu jest z Kosowa więc Lazio było naturalne

SETE 17.09.2020 18:06

Nie ważne , chcieli 30, dostali / dostaną polowe tego . Sorry za długo siedze w handlu , paliło się po prostu

Nitrogen 17.09.2020 18:06

Niestety

Czarson 17.09.2020 18:05

co ty mowiszzzzzzzzzzz

Nitrogen 17.09.2020 18:05

Z Fenerbahce akurat

Czarson 17.09.2020 18:05

ta z traboznu wiem

Czarson 17.09.2020 18:04

on poprosty tyle kosztowal ale nie ma pieniedzy Inter

Kredence 17.09.2020 18:04

napastnik

SETE 17.09.2020 18:04

Ja myśle ze chcieli go oddać w to okno , koniecznie

Kredence 17.09.2020 18:04

Murigi za 21,5 mln

Nitrogen 17.09.2020 18:04

Po prostu Roma świetnie ogarnęła

Czarson 17.09.2020 18:04

pozniej wydali na kogos pare mln i nie mieli juz kwitu

Nitrogen 17.09.2020 18:04

Dokł

Kredence 17.09.2020 18:04

nie sądzę by mieli ciśnienie

Czarson 17.09.2020 18:04

jak lazio tez gralo na czas chcialo go za pol darmo

SETE 17.09.2020 18:04

Może to był fake

Nitrogen 17.09.2020 18:04

Lazio, taki klub z Rzymu

Kredence 17.09.2020 18:04

zobacz ilu już graczy sprzedal Hellas

SETE 17.09.2020 18:04

Komu ?

Nitrogen 17.09.2020 18:03

Gdyby mieli to by go sprzedali miesiąc wcześniej do Lazia

SETE 17.09.2020 18:03

Nitro a nie miało ?

Czarson 17.09.2020 18:03

co hwaerca sprzedal wiec trzeba ich doic

Nitrogen 17.09.2020 18:03

No to, że niby Ellas miało ciśnienie na sprzedaż Kumbulli

Kredence 17.09.2020 18:03

jak przyjdzie Vidal i jakiś Alonso to i tak będzie dobre mercato

Czarson 17.09.2020 18:03

przeciez szik poszedl do bayernu

SETE 17.09.2020 18:03

Przyszłoby Napoli z oferta 18 mln i tez by im oddali Kumbulle

Czarson 17.09.2020 18:03

z huya nie wyciagna kwitu

SETE 17.09.2020 18:03

Nitro ale co ma Szik do Hellas

Czarson 17.09.2020 18:02

+ koroniak i wyglada to jak wyglada

Nitrogen 17.09.2020 18:02

Fenomenalne warunki za nich ogarnęła Roma

Czarson 17.09.2020 18:02

poprzednie mercato 100mln na minusie

Nitrogen 17.09.2020 18:02

No sprzedaż Szika i Yndera mówi co innego

Nitrogen 17.09.2020 18:02

SETE 17.09.2020 18:00 Nitro , Nie , po prostu Hellas miał silne parcie na sprzedaż , pogonili przy 1 okazji

Kredence 17.09.2020 18:02

Czarson on chyba 2 lata temu podpisal kontrakt za 1,5 mln rocznie xd

Czarson 17.09.2020 18:02

te 3 mln to dla mnie brzmi jak 5 dla cou od barcy bo wyral lm z bayernem XDD

SETE 17.09.2020 18:02

Kredence 100% , można zamykać SB

Czarson 17.09.2020 18:01

rok czasu i juz 3 banki zarabia

Kredence 17.09.2020 18:01

ceny i warunki transferowv Tonalego i Kumbulli jasno pokazują, że nie mamy kasy

Czarson 17.09.2020 18:01

pinamonti cwany wzial raiole

SETE 17.09.2020 18:01

Bie chcieli czekać dłużej , tym bardzie ze sezon za pasem

Czarson 17.09.2020 18:01

tanio ten kumbul

SETE 17.09.2020 18:00

Nitro , Nie , po prostu Hellas miał silne parcie na sprzedaż , pogonili przy 1 okazji

Kredence 17.09.2020 18:00

to jakiegoś Gravillona wezmą maverik

Kredence 17.09.2020 18:00

Roma za Cetina zapłaciła 3 mln więc Kumbulla jakieś 18.5 mln wyszedł plus 2 gówniaki

maverik 17.09.2020 17:59

nie zrobi kredenc bo Zappacosta nadchodzi

zemaria 17.09.2020 17:59

kilka wałów już tam poprzechodziło

zemaria 17.09.2020 17:59

z genoą ostatnio dobrze żyjemy

Kredence 17.09.2020 17:58

tak się to odbywa

Kredence 17.09.2020 17:58

pewnie sie jakoś dogadamy i Genoa zrobi jakiś zwrot płacąc kilka mln za Candreve np

Nitrogen 17.09.2020 17:58

Czyżby De Sanctis niebywale ogarniał

Nitrogen 17.09.2020 17:58

Beka z tej ceny za Kumbulle. Mimo że sam zawodnik w sobie zagrał tylko jeden sezon dobry póki co to i tak wielki deal dla Romy

jaszczomb 17.09.2020 17:57

bq

Kredence 17.09.2020 17:56

Amen Nitrogen

Nitrogen 17.09.2020 17:56

To było dla FFP zrobiony wał

Nitrogen 17.09.2020 17:56

No, że Genoa go kupuje za 20 mln w księgach, ale nic nie płaci i teraz Inter go odkupuje

maverik 17.09.2020 17:56

ale PYNAMONTI to juz jak najbardziej

jaszczomb 17.09.2020 17:56

opisz ta umowe fast

maverik 17.09.2020 17:55

na Kumbulle 13.5 mln + gowniaki nie mamy, na Tonalego z opcja wykupu nie mamy

Nitrogen 17.09.2020 17:55

No taka była umowa

maverik 17.09.2020 17:55

ale na Pynamontiego 19 mln mamy

Kredence 17.09.2020 17:55

odpuszczamy Kumbulle i Tonalego bo nie mamy pieniędzy

Nitrogen 17.09.2020 17:55

To jest niemożliwe, że on bedzie zarabiał 3 mln za sezon

maverik 17.09.2020 17:53

19 mln zaplacimy za Pynamontiego xdd

maverik 17.09.2020 17:52

my to takie transfery robimy ze odpuszczamy tonalego czy kumbulle bo sa lepsi

maverik 17.09.2020 17:51

kiedy to bylo, miesiac temu

Klinsi64 17.09.2020 17:48

jedna noga w lazio druga w interze dupą w milanie a wyladowal w romie

Klinsi64 17.09.2020 17:48

widac ile prawdy jest w tych plotach

Klinsi64 17.09.2020 17:47

fascynujace

Klinsi64 17.09.2020 17:47

roma milika i kumbulle ogarnela wow

Czarson 17.09.2020 17:31

Wisla kupila goscia za 800k skad na to pieniazki?

Czarson 17.09.2020 17:26

bale?

Lopez 17.09.2020 17:26

Nitro laliscie pilkarzy po derbach czy wyjatkowo nie?

Czarson 17.09.2020 17:26

james?

Endru 17.09.2020 17:24

Real powinen byc dla nas przykładem jak wypozyczac pilkarzy a pozniej sprzedawac

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:21

ja jestem rozczarowany

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:21

Chyba my a nie Conte

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:21

Conte?

Endru 17.09.2020 17:21

Conte ma prawo byc rozczarowany

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:20

Dajemy dupy niezwykle

Endru 17.09.2020 17:20

Za 9 dni gramy z viola

maverik 17.09.2020 17:19

bedziemy sie teraz bujac z Vidalem caly miesiac az nas kopna w dupe i zostaniemy z Weczynem polamanym

CzarodziejCzasu 17.09.2020 17:18

No

maverik 17.09.2020 17:18

nawet taka Roma ogarnela Milika i Kumbulle za 13.5 mln

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się