no i Porter się pokazuje
Jokic od dawna koks ale Murray imponuje
mega progres zaliczyl
Murray gra jak finals MVP, Jokic w sumie tez
też bym chciał ale bez szans chyba co
oby Denver zrobilo Lakersow jeszcze
George ponizej 40% fg w playoffach, 33% za 3
a takie gangusy były z nich
Harrell też się posral koncertowo
beka z idioty'
może jakiś uraz czy coś
wybrał LA a grac bedzie w bance
mega pasywny
a w ostatnim kompro już
ale wolal Long Beach
Kawhi gówno grał w ostatnich 3 meczach
mogl zostac w Toronto, tam mial sklad kompletny
potwierdzilo sie to co opisywalem
niestety Kawhi sam to za malo, jak ma slabszy dzien to George nie potrafi wziac na siebie gry
no i ciekawe kto na trenera
spike lee chyba już da sobie spokój
NYK lub zostanie
no ta ale ten rzut typowo w jego stylu
ciekawe kto go wezmie
westrbrook z mordy wyglada jak przygłup to inny poziom
z miejsca miałem przed oczami Westbrooka
ta randama wrzucał
szanuję mocno
widziałeś rzut PG13 ala orzech w bok tablicy?
24 punkty w game 7 w dwóch machnąc to niezły wyczyn
Kawhi zamilknie znów na 5 miesięcy
tak widzialem 0-11 Leonard i George w 4 kwarcie
XD
clipersi skomentowali jakoś swój popis?
oki
gtk gra normalnie u siebie
w plk to ta pilka chodzi z rak do rak niemal caly czas
no i strasznie wolne tempo, przynajmniej jak ogladlaem lakers rockets
w gtk chyba nie graja
mi w nba sie nie podoba ze tam za bardzo poszli w kalkulacje, co sie bardziej oplaca zrobic a co nie, juz nie chodzi o brak midow, ale ze tylko trojki i solowe akcje
mks gra tylko wyjazdy póki nie skończą remontu
byłem w obu ale przy okazji biegów
a gtk tak w arenie gliwice
arena HWS centrum
gtk w arenie chyba
mks
klinsi, mks czy gtk?
almeida niczym sneijder wysiadl z samolotu i dowodzil
walczyli chłopaki
w której oni hali graja?
no mowilem kredenc, plk dobrze sie oglada, nie mowie ze kazdy mecz ale wiekszosc tak
ale to dawno dosyć
byłem kilka razy
maverik chwilę patrzyłem na ten mecz co wrzuciłes ostatnio i nawet się to oglądało jakoś
ile ten Milik kosztowal?
ale kredenc chodziles na mks
a to moj blad
na koszu jeszcze nie byłem
na piasta
na GTK chodziles chyba
no bo klinsi sam opisywales
xD
mi gliwice przypisał
widzieliście pożar w Sosnowcu?
mawerik lubi przypisywać cos
no widzisz, wiesz więcej ode mnie w takim razie
i dlatego tyracie wyjazdy
ale ja wiem za to ze w hali u was robia instalacje przeciwpozarowa
rozczarował mnie
gówno wie niestety
lp to fajna rzecz dla maniaków
miales tego agenta ogarnac i wypytac
ja to nie wiem xd
no trudno
Ty musisz opisać raczej
niestety nba to hieny sa
to chyba jakaś telewizja kusego
kredenc opisz jak mogliscie polec w Radomiu z tymi gowniakami
za mało meczów do konca
nie no normalnie tak było cały sezon ale teraz by sie ludzie wycwanili
emocjetv
no w playoffach to nie ma opcji ze tak tanio zrobia raczej
Klinsi zawracasz dupe
wykupcie sobie emocjetv, bedziecie mieli polska nba na miesiac za 19zl
promocja pewnie jakas była
73 zł do konca sezonu
Ale na 4 sie nada
to pieprze to
no teraz juz chyba nie ma
nie matego
Widze wlasnie moj blad mial 5/2
idzie dorwać dobre linki więc nie ma problemu z tym
Klinsi gdzie ty masz ta oferte 10 meczow za 25 zl
jezeli chodzi o streamy
ja ogladalem na givemereddit, cos takiego
co jak co ale nba powinno miec taka rzecz ogarnieta, ale chyba im sie podoba zzeranie ludziom hajsu
i dalej tak chyba jest
inaczej sie nie dalo
i trzeba bylo pisac maila