Archiwum shoutboksa

Kredence 17.09.2020 20:49

no i Porter się pokazuje

Kredence 17.09.2020 20:49

Jokic od dawna koks ale Murray imponuje

maverik 17.09.2020 20:49

mega progres zaliczyl

maverik 17.09.2020 20:48

Murray gra jak finals MVP, Jokic w sumie tez

Kredence 17.09.2020 20:48

też bym chciał ale bez szans chyba co

maverik 17.09.2020 20:48

oby Denver zrobilo Lakersow jeszcze

maverik 17.09.2020 20:47

George ponizej 40% fg w playoffach, 33% za 3

Kredence 17.09.2020 20:47

a takie gangusy były z nich

Kredence 17.09.2020 20:47

Harrell też się posral koncertowo

Klinsi64 17.09.2020 20:46

beka z idioty'

Kredence 17.09.2020 20:46

może jakiś uraz czy coś

Klinsi64 17.09.2020 20:46

wybrał LA a grac bedzie w bance

Kredence 17.09.2020 20:46

mega pasywny

Kredence 17.09.2020 20:46

a w ostatnim kompro już

maverik 17.09.2020 20:46

ale wolal Long Beach

Kredence 17.09.2020 20:46

Kawhi gówno grał w ostatnich 3 meczach

maverik 17.09.2020 20:46

mogl zostac w Toronto, tam mial sklad kompletny

maverik 17.09.2020 20:46

potwierdzilo sie to co opisywalem

maverik 17.09.2020 20:45

niestety Kawhi sam to za malo, jak ma slabszy dzien to George nie potrafi wziac na siebie gry

Kredence 17.09.2020 20:45

no i ciekawe kto na trenera

Klinsi64 17.09.2020 20:45

spike lee chyba już da sobie spokój

Kredence 17.09.2020 20:45

NYK lub zostanie

Kredence 17.09.2020 20:45

no ta ale ten rzut typowo w jego stylu

Klinsi64 17.09.2020 20:45

ciekawe kto go wezmie

Klinsi64 17.09.2020 20:44

westrbrook z mordy wyglada jak przygłup to inny poziom

Kredence 17.09.2020 20:44

z miejsca miałem przed oczami Westbrooka

Klinsi64 17.09.2020 20:44

ta randama wrzucał

Kredence 17.09.2020 20:43

szanuję mocno

Kredence 17.09.2020 20:43

widziałeś rzut PG13 ala orzech w bok tablicy?

Klinsi64 17.09.2020 20:43

24 punkty w game 7 w dwóch machnąc to niezły wyczyn

Kredence 17.09.2020 20:43

Kawhi zamilknie znów na 5 miesięcy

maverik 17.09.2020 20:43

tak widzialem 0-11 Leonard i George w 4 kwarcie

Kredence 17.09.2020 20:42

XD

Klinsi64 17.09.2020 20:42

clipersi skomentowali jakoś swój popis?

Kredence 17.09.2020 20:42

oki

maverik 17.09.2020 20:42

gtk gra normalnie u siebie

maverik 17.09.2020 20:42

w plk to ta pilka chodzi z rak do rak niemal caly czas

maverik 17.09.2020 20:41

no i strasznie wolne tempo, przynajmniej jak ogladlaem lakers rockets

Kredence 17.09.2020 20:41

w gtk chyba nie graja

maverik 17.09.2020 20:41

mi w nba sie nie podoba ze tam za bardzo poszli w kalkulacje, co sie bardziej oplaca zrobic a co nie, juz nie chodzi o brak midow, ale ze tylko trojki i solowe akcje

Kredence 17.09.2020 20:41

mks gra tylko wyjazdy póki nie skończą remontu

Klinsi64 17.09.2020 20:40

byłem w obu ale przy okazji biegów

maverik 17.09.2020 20:39

a gtk tak w arenie gliwice

maverik 17.09.2020 20:39

arena HWS centrum

Klinsi64 17.09.2020 20:39

gtk w arenie chyba

Klinsi64 17.09.2020 20:39

mks

maverik 17.09.2020 20:39

klinsi, mks czy gtk?

maverik 17.09.2020 20:38

almeida niczym sneijder wysiadl z samolotu i dowodzil

Kredence 17.09.2020 20:38

walczyli chłopaki

Klinsi64 17.09.2020 20:38

w której oni hali graja?

maverik 17.09.2020 20:38

no mowilem kredenc, plk dobrze sie oglada, nie mowie ze kazdy mecz ale wiekszosc tak

Kredence 17.09.2020 20:38

ale to dawno dosyć

Kredence 17.09.2020 20:38

byłem kilka razy

Kredence 17.09.2020 20:38

maverik chwilę patrzyłem na ten mecz co wrzuciłes ostatnio i nawet się to oglądało jakoś

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:38

ile ten Milik kosztowal?

maverik 17.09.2020 20:37

ale kredenc chodziles na mks

maverik 17.09.2020 20:37

a to moj blad

Klinsi64 17.09.2020 20:37

na koszu jeszcze nie byłem

Klinsi64 17.09.2020 20:37

na piasta

maverik 17.09.2020 20:37

na GTK chodziles chyba

maverik 17.09.2020 20:36

no bo klinsi sam opisywales

Kredence 17.09.2020 20:36

xD

Klinsi64 17.09.2020 20:36

mi gliwice przypisał :D

Kredence 17.09.2020 20:36

widzieliście pożar w Sosnowcu?

Klinsi64 17.09.2020 20:36

mawerik lubi przypisywać cos

Kredence 17.09.2020 20:36

no widzisz, wiesz więcej ode mnie w takim razie

maverik 17.09.2020 20:36

i dlatego tyracie wyjazdy

maverik 17.09.2020 20:35

ale ja wiem za to ze w hali u was robia instalacje przeciwpozarowa :D

Kredence 17.09.2020 20:35

rozczarował mnie

Kredence 17.09.2020 20:35

gówno wie niestety

Klinsi64 17.09.2020 20:35

lp to fajna rzecz dla maniaków

maverik 17.09.2020 20:35

miales tego agenta ogarnac i wypytac

Kredence 17.09.2020 20:35

ja to nie wiem xd

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:35

no trudno

Kredence 17.09.2020 20:34

Ty musisz opisać raczej

Klinsi64 17.09.2020 20:34

niestety nba to hieny sa

Kredence 17.09.2020 20:34

to chyba jakaś telewizja kusego

maverik 17.09.2020 20:34

kredenc opisz jak mogliscie polec w Radomiu z tymi gowniakami

Klinsi64 17.09.2020 20:34

za mało meczów do konca

Klinsi64 17.09.2020 20:34

nie no normalnie tak było cały sezon ale teraz by sie ludzie wycwanili

Kredence 17.09.2020 20:34

emocjetv

maverik 17.09.2020 20:34

no w playoffach to nie ma opcji ze tak tanio zrobia raczej

Kredence 17.09.2020 20:34

Klinsi zawracasz dupe

maverik 17.09.2020 20:34

:D

maverik 17.09.2020 20:34

wykupcie sobie emocjetv, bedziecie mieli polska nba na miesiac za 19zl

Kredence 17.09.2020 20:33

promocja pewnie jakas była

Klinsi64 17.09.2020 20:33

73 zł do konca sezonu :D

pluto11 17.09.2020 20:33

Ale na 4 sie nada

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:33

to pieprze to

Klinsi64 17.09.2020 20:33

no teraz juz chyba nie ma :D

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:33

nie matego

pluto11 17.09.2020 20:33

Widze wlasnie moj blad mial 5/2

Kredence 17.09.2020 20:33

idzie dorwać dobre linki więc nie ma problemu z tym

CzarodziejCzasu 17.09.2020 20:33

Klinsi gdzie ty masz ta oferte 10 meczow za 25 zl

maverik 17.09.2020 20:32

jezeli chodzi o streamy

maverik 17.09.2020 20:32

ja ogladalem na givemereddit, cos takiego

maverik 17.09.2020 20:32

co jak co ale nba powinno miec taka rzecz ogarnieta, ale chyba im sie podoba zzeranie ludziom hajsu

Klinsi64 17.09.2020 20:31

i dalej tak chyba jest :D

maverik 17.09.2020 20:31

inaczej sie nie dalo

maverik 17.09.2020 20:31

i trzeba bylo pisac maila

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się